یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHSLG Top Freezer Refrigerator GRB-832DHS

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند.یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد،چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد.یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS است.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

ساختارکلی یخچال فریزر بالا پایین الجی:
یخچال بالا پایین ال جی از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخورداراست.همانطور که از اسمش پیداست ساختار این یخچال به صورت بالا فریزروپایین یخچال است که قسمت یخچال آن با استفاده از دیواره ای افقی و نازک و در عین حال مقاوم جدا شده است. اما نکته ی قابل توجه در این یخچال بالا پایین بودن آن است که  این یخچال را از یخچال های دیگر جدا می کند.یخچال الجی مدل 832 به گونه ای است که برای دسترسی آسان و مانور سریع طراحی شده است.نکات قابل توجه یخچال بالا پایین نگرفتن فضای زیاد و مصرفه کم انرژی می باشد. یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل 832 نسبت به یخچال های دیگر از جمله ساید بای ساید از نظر قیمت مناسب تر و جادارتر است،این یخچال برای خانواده ها و مصرف کنندگانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف خرید یخچال کنند گزینه بسیار خوبی است.در کل یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل 832 دارای فضا و ساختار خوب و شیکی برای خانه است.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال بالا پایین الجی مدل 832، 596 لیتر(30 فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1840میلی متر و عرض 860 میلی متر و عمق 730 میلی متر است.که ظرفیت قسمت فریزر آن 174 لیتروظرقیت قسمت یخچال آن 422لیتر است.این یخچال دارای ظرفیت بزرگی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود.با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

قسمت داخلی فریزر:
فریزریخچال بالا پایین ال جی مدل 832 دارای ظرفیت 174 لیتر خالص است.درب فریزر به سمت راست شما باز می شود. نوار باریک ال ای دی لمسی که پایین درب آن دیده می شود قابلیت تنظیم درجه فریزرو یخچال را برای ما فراهم می سازد. فضای داخلی فریزر به وسیله یک محفظه ی شیشه ای کاملا مقاوم که توانایی تحمل تا 150 کیلو را دارد از هم جدا شده است که فضای بزرگ و جاداری به ما می دهد. اما وسیله ی دیگری که در فریزر یخچال بسیار به چشم می خود یخساز آن است که  مارا از یخ های یکدست و شفاف بی نیاز می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

قسمت داخلی یخچال:
یخچال فریزر بالا پایین الجی 832 دارای ظرفیت 422 لیتر خالص یخچال است.یخچال آن از 5 طبقه مجزا تشکیل شده است و دارای محفظه های نگهدارنده بطری و مربا روی درب آن است.که شرکت الجی به محفظه های مخفی از این محفظه ها یاد می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

محفظه ی pull-out tray:
یخچال بالا پایین الجی مدل 832 دارای سینی تاشو در بالای یخچال است که به این امکان را می دهد مواد غذایی مثل ماهی ومیوه های مجلسی و زیبا را روی آن قرار داد.امکان تاشو بودن این سینی به ما این مزیت را می دهد که در صورت نیاز نداشتن به آن و خم کردن به دیوار پشتی خود فضای بسیار زیادی به ما می دهد.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

کشو میوه و سبزیجات بزرگ (Big size veggie Box):
یکی دیگر از کشو های بسیار کاربردی که در یخچال بالا پایین 832 وجود دارد کشو بزرگ میوه و سبزیجات آن است.این کشو دارای ظرفیت 28 لیتر است و فضای عالی برای میوه و سبزیجات بوجود می آورد.این کشو آنقدر بزرگ است که می توان تمام خرید های خود را در آن بگذارید.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

محفظه های قابل تنظیم روی درب:
درب یخچال بالا گایین الجی دارای محفظه های قابل تنظیمی است که با تنظیم ارتفاع آن این امکان را به ما می دهد که انواع بطری با سایز های مختلف را داخل آن جای داد و باعث ذخیره سازی فضای داخل یخچال می شود.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

مخزن آب:
یخچال بالا پایین الجی 832 دارای مخزن آب برای استفاده از آب ریز آن است.اما نکته ی چشمگیر این قابلیت نگرفتن فضای داخلی یخچال است چرا که این محفظه به طوری طراحی شده است که در فضای داخلی یخچال قرار نگرفته است بلکه روی درب تعبیه شده است و این قابلیت باعث بزرگ تر شدن فضای داخل یخچال می شود.با استفاده از این آب ریز می توان همیشه آب خنک و شفافی در اختیار داشته باشیم.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال بالا پایین الجی مدل GRB-832ِِِDHS دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی و کاهش سر و صدا می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.


یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

سیستم هایزن فرشHygeinefresh:
یخچال فریزر الجی مدل 832 دارای سیستم هایزن فرش است.سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال می شود.این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

کشو نگهدارنده رطوبت یخچال بالا پایین

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که در یخچال الجی بالا پایین تعبیه شده است مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران یخچال الجی قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است.این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن آن ها جلوگیری می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

جریان هوای چندگانه:
یخچال بالا پایین الجی مدل 832 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد.این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود.در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال کاهش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند یخچال ساید اینستاویوX267 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است.اینگونه که با استفاده ازتلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کناریخچال درعرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می دهد.به علاوه این ویژگی از هزینه های مصرفی برای تعمییر و رفع عیب جلوگیری می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GRB-832DHS

لامپ های روشن کننده یخچال:
یخچال فریزر بالا پایین الجی دارای لامپ هایی از نوع ال ای دی است که روشنایی خاص،شیک و زیادی به یخچال می دهد.این لامپ ها علاوه بر مصرف کم دارای گرمای بسیار کمی است که خود ویژگی بالای است.این لامپ ها خاصیت روشنکنندگی تا 2.5 برابر بالا تر از یخچال رقبا را دارد.

ویژگی های محصول

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha