یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPLLG Top Freezer Refrigerator GR-B650GLPL

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL
قیمت:
۲۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۱۶
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL


امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند.یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد،چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد.یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL است.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

ساختارکلی یخچال فریزر بالا پایین الجی:
یخچال بالا پایین الجی از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخورداراست.همانطور که از اسمش پیداست ساختار این یخچال به صورت بالا فریزروپایین یخچال است که قسمت یخچال آن با استفاده از دیواره ای افقی و نازک و در عین حال مقاوم جدا شده است.اما نکته ی قابل توجه در این یخچال بالا پایین بودن آن است که  این یخچال را از یخچال های دیگر جدا می کند.یخچال الجی مدل 650 به گونه ای است که برای دسترسی آسان و مانور سریع طراحی شده است.نکات قابل توجه یخچال بالا پایین نگرفتن فضای زیاد و مصرفه کم انرژی می باشد. یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل 650 نسبت به یخچال های دیگر از جمله ساید بای ساید از نظر قیمت مناسب تر و جادارتر است،این یخچال برای خانواده ها و مصرف کنندگانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف خرید یخچال کنند گزینه بسیار خوبی است.این یخچال با پوشش رنگ عالی و ضد زنگ متناسب با دکور و فضای هر خانه ای می باشد.در کل یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل  GR-B650GLPL دارای فضا و ساختار خوب و شیکی برای خانه است.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

ظرفیت یخچال بالا پایین الجی:
ظرفیت یخچال بالا پایین الجی مدل 650، 480 لیتر(24 فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1800 میلی متر و عرض 777 میلی متر و عمق777 میلی متر است.که ظرفیت قسمت فریزر آن 137 لیتروظرقیت قسمت یخچال آن 343 لیتر است.این یخچال دارای ظرفیت بزرگی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود.با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

قسمت داخلی فریزر:
فریزریخچال بالا پایین ال جی مدل 650 دارای ظرفیت 137 لیتر خالص است.درب فریزر به سمت راست شما باز می شود. نوار باریک ال ای دی لمسی که پایین درب آن دیده می شود قابلیت تنظیم درجه فریزرو یخچال را برای ما فراهم می سازد. فضای داخلی فریزر به وسیله یک محفظه ی شیشه ای کاملا مقاوم که توانایی تحمل تا 150 کیلو را دارد از هم جدا شده است که فضای بزرگ و جاداری به ما می دهد. اما وسیله ی دیگری که در فریزر یخچال بسیار به چشم می خود یخساز آن است که  مارا از یخ های یکدست و شفاف بی نیاز می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

قسمت داخلی یخچال:
یخچال فریزر بالا پایین الجی 650 دارای ظرفیت 343 لیتر خالص یخچال است.یخچال آن از 5 طبقه مجزا تشکیل شده است و دارای محفظه های نگهدارنده بطری و مربا روی درب آن است.که شرکت الجی به محفظه های مخفی از این محفظه ها یاد می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

خاصیت ضد باکتری Biosheild:
یخچال ال جی بالا پایین مدل 650 دارای ویژگی Biosheild است.این ویژگی در لاستیک لای درب یخچال تعبیه شده است.شاید بیشتر ما زیاد به لاستیک هایی که در لای درب های یخچال دیده ایم دقت نکرده باشیم اما در واقع این لاستیک ها نقش بزرگی در حفظ سرمای یخچال و نگهداشتن مواد غذایی نقش چشم گیری دارند.شرکت الجی با بکارگیری این ویژگی در درب یخچال ها از هدر رفتن سرمای یخچال و رشد باکتری ها جلو گیری کرده است.این ویژگی به این گونه است که لای درب های یخچال به گونه ای محکم مهر و موم می شوند و هوای سرد یخچال راهی برای بیرون رفتن و به هدر رفتن نخواهند داشت که این خود باعث صرفه جویی در به هدر رفتن هوای یخچال می شود.اما مزیت و نکته قابل توجه این ویژگی خاصیت ضد باکتری و میکروب بودن لاستیک های دور درب یخچال است که از Biosheild استفاده شده است همانطور که می دانید کپک،باکتری و میکروب در مکان های مرطوب به شدت و سرعت رشد می کنند و یخچال بهترین و مناسب ترین جا برای رشد است اما شرکت الجی با این طراحی خاص  از وجود رطوبت در یخچال جلوگیری کرده و در نتیجه مانع از بوجود آمدن و رشد باکتری ها می شود و بدین ترتیب باعث افزایش عمر یخچال نیز خواهد شد.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

مخزن آب:
یخچال بالا پایین الجی 650 دارای مخزن آب برای استفاده از آب ریز آن است.اما نکته ی چشمگیر این قابلیت نگرفتن فضای داخلی یخچال است چرا که این محفظه به طوری طراحی شده است که در فضای داخلی یخچال قرار نگرفته است بلکه روی درب تعبیه شده است و این قابلیت باعث بزرگ تر شدن فضای داخل یخچال می شود.با استفاده از این آب ریز می توان همیشه آب خنک و شفافی در اختیار داشته باشیم.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

جریان هوای چندگانه:
یخچال بالا پایین الجی مدل 650 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد.این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود.در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال کاهش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL


کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که در یخچال الجی بالا پایین 650 تعبیه شده است مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران یخچال الجی قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است.این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن آن ها جلوگیری می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال بالا پایین ال جی مدل GR-B650GLPL دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

سیستم هایزن فرشHygeinefresh:
یخچال فریزر ال جی مدل 650 دارای سیستم هایزن فرش است.سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال تا 99.99% می شود.این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

یخچال فریزر بالا پایین الجی مدل GR-B650GLPL

لامپ های روشن کننده یخچال:
یخچال فریزر بالا پایین ال جی دارای لامپ هایی از نوع ال ای دی است که روشنایی خاص،شیک و زیادی به یخچال می دهد.این لامپ ها علاوه بر مصرف کم دارای گرمای بسیار کمی است که خود ویژگی بالای است.این لامپ ها خاصیت روشنکنندگی تا 2.5 برابر بالا تر از یخچال رقبا را دارد.

ویژگی های محصول

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha