یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل GR-682LG top freezer 30feet silver refrigerator GR682

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل GR-682
قیمت:
۴۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴

مشخصات و قیمت واقعی یخچال بالا پایین الجی 30 فوت بدون برفک مدل GR-682
مقدمه
تنوع در تولید یخچال ها با دسته های مختلف بالا پایین، دوقلو و ساید بای ساید تنوع گسترده ای را برای انتخاب در اختیار خریداران می گذارد. یخچال های بالا پایین به دلیل قیمت اقتصادیشان همواره مورد توجه بوده اند. در نسل جدید از یخچال های بالا پایین ال جی امکانات عالی قرار گرفته و کارایی پیشرفته و به روز در اختیار خریداران قرار می گیرد. طراحی داخلی و خارجی این دسته از محصولات کمک می کند تا فضای مطلوب برای ذخیره سازی اقلام خوراکی در اختیار داشته باشید. انتخاب محصولی از تولیدات برند ال جی طول عمر بالا و رضایت کامل را برای شما به همراه خواهد آورد.
ساختار کلی
یخچال فریزر بالا پایین ال جی 682 با طراحی زیبا و شیک در نگاه اول شما را محصور خود می کند. این مدل جذاب و خوش ساخت ال جی با رنگ نقره ای تولید شده است و نمایی متفاوت را به آشپزخانه ی شما می بخشد. بخش بالایی فریزر و بخش پایینی آن یخچال می باشد. قفسه ها و کشوهای موجود شما در نظم بخشیدن به فضای داخلی یاری می دهند. پنل بر روی درب بالایی قرار گرفته است تا تنظیمات جداگانه یخچال و فریزر ال جی را اعمال نمایید و کارکرد آن را کاملا مدیریت نمایید. بر روی درب پایینی نیز آبریز قرار گرفته است. یخساز به صورت دستی بوده و در بخش داخلی فریزر جای دارد. فیلتر بهداشتی Hygien fresh+ با کارایی عالی خود محفظه ای بدون مواد مضر و بو را فراهم می کند تا منطقه ای امن و سالم برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی ها ایجاد گردد. ناخالصی های محیط به صورت کامل از بین می روند تا هیچ تداخل بویی ایجاد نشود و در کنار آن بتوانید برای مدت طولانی میوه و سبزی و انواع خوراکی های دیگر را به صورت تازه و شاداب مصرف نمایید. کشویی که با نام Fresh 0 Zone مشخص شده این امکان را فراهم می کند تا انواع گوشت ها را در آن نگه دارید و بدون یخ بستن برای مدت طولانی به صورت تازه و سالم مصرف نمایید. سیستم جریان هوا چندگانه در این یخچال فریزر بالا پایین مسئولیت خنک سازی محفظه ها را بر عهده گرفته است که با وجود سیستم پیشرفته اش این کار را به درستی و در حداقل زمان ممکن به انجام می رساند. کمپرسور اینورتر خطی در کنار سایر امکانات این محصول جذاب قرار گرفته است تا کلکسیون کارایی و کیفیت را در مدل 682 ال جی تکمیل کند. با وجود بهره گیری از قابلیت Smart ThinQ این امکان برای شما فراهم خواهد بود که تنظیمات یخچال و فریزر را از راه دور اعمال نمایید و علاوه بر آن عیوب به وجود آمده را شناسایی کرده و رفع کنید.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

سرمای یکنواخت با کمترین نوسانات دمایی
موارد متعددی بر روی سلامت و تازگی مواد ذخیره شده در یخچال و فریزر تاثیر گذارند، اما با تاکید می توان دما را مهمترین عامل در این زمینه دانست. تنظیم دما در زمان کم و یکنواخت بودن آن کمک می کنند تا مواد غذایی در دمای مطلوب باشند که در نتیجه فساد با سرعت بسیار آهسته تری اتفاق می افتد. برند خوش نام ال جی در یخچال فریزر 682 با بهره گیری از دو سیستم پیشرفته کمک می کنند تا دمایی متعادل در یخچال و فریزر ایجاد گردد. قابلیت LINEAR Cooling نوسات دمایی را به حداقل می رساند. این نوسانات حتی کمتر از 0.5 درجه می باشد. با این وجود خرابی و فاسد شدن مواد غذایی با وجود در معرض بودن هوای متعادل و خنک برای همیشه، در زمان بسیار طولانی اتفاق خواهد افتاد.
سیستم DoorCooling+ نیز دیگر عامل تاثیر گذار در این زمینه می باشد. ال جی در کنار درب، محفظه هایی را برای یاری رساندن به این سیستم تعبیه کرده است. با وجود این سیستم خنک کننده علاوه بر جلوگیری از اتلاف هوای خنک، تا 35 درصد تعادل دما سریع تر روی خواهد داد. این سیستم در مواردی تاثیر گذار است که درب یخچال را برای مدتی باز کنید.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

فیلتر بهداشتی HygieneFresh+ در یخچال فریزر بالا پایین ال جی 682
زمانی که از فیلتر بهداشتی HygieneFresh+ سخن به میان می آید خیالتان برای تصفیه ی کامل هوای داخل یخچال راحت باشد. اکنون برند ال جی این فیلتر قدرتمند را برای مدل 682 مورد استفاده قرار داده است تا محیطی سالم و تمیز به وجود آید. این فیلتر بهداشتی با بهره گیری از 5 لایه مختلف برای تصفیه ی هوا در تلاش است تا باکتری ها را به صورت کامل از بین ببرد. ذرات درشت تر در ابتدا و ذرات ریز و ذره بینی در انتهای تصفیه ی هوا از بین خواهند رفت. از بین بردن بوی نامطبوع و همچنین جلوگیری از عدم تداخل بوی مواد غذایی و خوراکی های داخل یخچال از دیگر کاربردهای این فیلتر بهداشتی است. با وجود این فیلتر هوای قدرتمند، داخل یخچال و فریزر 682 ال جی سالم و بدون بو خواهد بود.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

کشو Fresh 0 Zone
لازم نیست برای یخ زدایی مواد غذایی که در فریزر قرار داده اید وقت صرف کنید! کشو موسوم به Fresh 0 Zone دمای مواد غذایی را در حد صفر درجه تثبیت می کند تا بدون اینکه به مرحله ی انجماد برسند، سالم و تازه باقی بمانند. این کشو بر روی خود دو حالت دارد که شما می توانید برای نگه داری انواع گوشت ها و یا حتی میوه و سبزی مورد استفاده قرار دهید.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

سیستم خنک کننده ی قدرتمند و سریع
سیستم خنک کننده ی Multi Air Flow با به جریان در آوردن هوای خنک از چند جهت، هوای داخل محفظه را در کمترین زمان به حد تعادل می رساند. منافذی که در سرتاسر محفظه قرار گرفته اند این امکان را فراهم می کنند تا هوای سرد در کمترین زمان به محفظه های یخچال و فریزر ال جی 682 برسد و شاهد هوایی خنک در محفظه باشید. این سیستم خنک کننده کمک می کند تا مواد غذایی و خوراکی ها برای همیشه در معرض هوای مطلوب باشند و از این رو فساد آن ها در مدت بسیار طولانی تر اتفاق خواهد افتاد.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

کمپرسور اینورتر خطی
ال جی بر روی مدل 682 از کمپرسور اینورتر خطی استفاده کرده است. این کمپرسور قدرتمند به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد. در این کمپرسور قطعات اضافی حذف شده اند تا میزان اصطکاک میان قطعات به حداقل برسد، از این رو سر و صدای کمتری ایجاد خواهد شد و همچنین ماندگاری موتور بالاتر خواهد رفت تا حدی که برند ال جی طول عمر 10 ساله آن را تضمین کرده است. مصرف پایین انرژی و کارد همیشگی آن به افزایش کارایی و ماندگاری بیشتر مواد غذایی نیز منجر خواهد شد.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

اعمال تنظیمات با پنل لمسی
پنلی که بر روی درب یخچال فریزر بالا پایین ال جی 682 قرار گرفته است از نوع لمسی می باشد. این پنل امکان مدیریت راحت یخچال و فریزر را برای شما فراهم می کند. لمسی بودن این پنل علاوه بر کارایی راحت تر آن، ظرافت و زیبایی را نیز در این محصول افزایش خواهد داد.
پنل روشنایی LED
محفظه داخلی یخچال و فریزر بالا پایین 682 ال جی به کمک لامپ LED روشن خواهد شد. این منبع روشنایی نور بالایی ایجاد می کند و محفظه را به صورت کامل روشن خواهد کرد. این لامپ به نسبتا لامپ های معمولی از روشنایی بالاتری برخوردار است و همچنین میزان مصرف انرژی پایین تری نیز دارد. میزان تولید گرما نیز توسط این منبع نوری پایین است و به این واسطه محفظه گرم نخواهد شد تا موتور برای تامین هوای خنک بیشتر فعالیت کند؛ به همین خاطر از این رو نیز شاهد کاهش مصرف انرژی خواهید بود.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

آبریز و یخساز یخچال بالا پایین ال جی مدل 682
برای نوشیدن آب خنک و گوارا و همچنین دسترسی به یخ با مشکل مواجه نخواهید شد. آبریز این محصول بر روی در یخچال قرار گرفته است و همچنین یخساز آن نیز در محفظه ی داخلی فریزر و به صورت دستی موجود است. بخش یخساز این یخچال فریزر قابل جابه جایی و شما می توانید با توجه به اقلام غذایی که در محفظه جاسازی کرده اید، موقعیت آن را تغییر دهید. برای ذخیره سازی بیشتر توسط این مدل ال جی می توانید پس از یخ زدن آب، قالب های یخ را به محفظه زیرین انتقال دهید. با این وجود آب خنک و یخ مناسب نیازتان خواهید داشت.

مدیریت هوشمندانه و همیشگی
قابلیت Smart ThinQ بر روی مدل 682 ال جی امکان مدیریت راحت و سریع را به شما خواهد داد. حتی زمانی که در خانه نیستید برنامه ی موجود بر روی گوشی موبایتان شما را یاری خواهد داد تا تنظیمات یخچال و فریزر بالا پایین ال جی را اعمال نمایید. امکان عیب یابی هوشمند نیز به کمک این قابلیت فراهم می شود. شما می توانید عیب های موجود را شناسایی کنید و با راهنمایی هایی که توسط نرم افزار خواهید شد، آن ها را رفع نمایید. این قابلیت در خانه، محل کار، سفر و ... یاری دهنده ی شما خواهد بود.

یخچال بالا پایین الجی جدید 30 فوت بدون برفک مدل gr-682

کلام آخر
مزیت یخچال فریزرهای بالا پایین ال جی کارایی عالی، ماندگاری طولانی مدت و حتی فضای بالایی است که با وجود طراحی شان از آن برخوردارند. موتور قدرتمند مدل 682 ال جی کارایی عالی به آن خواهد داد و رضایت طولانی مدت را برای شما به همراه می آورد. امکانات این محصول را کاملا بررسی کنید تا خریدی مناسب و بر اساس نیاز خود داشته باشید.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha