یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPMLG side by side refrigerator GRJ-264DPM

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM
رده انرژی
+A
رنگ
استیل
موتور اینورتر خطی
اتصال به آب شهری
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
موجود نیست
اضافه به مقایسه


قیمت و مشخصات یخچال ساید بای ساید نکست ال جی مدل GRJ-264DPM

یخچال ساید بای ساید ال جی نکست مدل GRJ-264DPM یکی از جدید ترین ،بروزترین و مدرن ترین ساید بای ساید ال جی مدل نکست می باشد.طراحی زیبا و جالب مدل 264 ،چشم هر بیننده ایی را متحییر میکند.اگر در انتخاب یخچال دنبال ظرفیت 30 فوت میباشید،قطعانمی توان از یخچال نکست الجی 264 گذشت. پیشنهاد می کنیم قبل از آنکه به سراغ قیمت این یخچال بروید حتماویژگی ها و داخل یخچال را بررسی کنید ،چرا که یخچال نکست 264 دارای طراحی زیبا و ویژگی های خاصی است که بی شک شما را مجذوب خود خواهد کرد. هر چند امکانات بی نظیر یخچال 264 در رده بهترین امکانات و پیشرفته ترین مدل های روز جهان قرار دارد.
در تصویر پایین یخچال نکست ال جی مدل 264 را مشاهده میکنیدکه این مدل به سری نکست معروف است .در طراحی سری نکست تفاوت چشم گیری نسبت به مدل های قبلی شرکت ال جی مشاهده میکنید.در مدل های قبل که شرکت ال جی تولید میکرد قسمت چپ ،فریزر و قسمت راست شامل یخچال بود ،این بار کمپانی ال جی برخلاف مدل های قبلی که در بازار بود، سری نکست را به بازار عرضه کرد که به یقین میتوان گفت که به تمام خواسته ها و نیاز های مشتری به طور کامل پاسخ داده است .

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

طراحی یخچال:
 در تصویر پایین طراحی مدل 264 به گونه ایی است که قسمت پایین شامل فریزر و قسمت بالایی شامل یخچال است که علاوه بر زیبایی از هدر رفتن دما و انرژی تا 47% می توان جلوگیری کرد. برای مثال اگر به مواد غذایی در قسمت فریزر بخواهید مراجعه کنید ،یک درب را باز میکنید که این خود  از به هدر رفتن  انرژی، دما و هوا یخچال جلوگیری میکند.     

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM


 در قسمت یخچال سمت راست یک درب مشاهده که با یک کلید به راحتی باز و بسته میشود که به در تو در(DOOR IN DOOR) معروف است.شما در طول شبانه روز بارها به مواد خواراکی و نوشیدنی های دلخواه به یخچال مراجعه می کنید ،تصور کنید برای یک نوشیدنی باید درب یخچال را کامل باز و مدتی هم به دنبال خوراکی پرمصرف یا نوشیدنی مورد علاقه بگردید،چقدر وقت شما گرفته می شود؟چقدر دما و خنک کنندگی یخچال پایین می آید؟
به وسیله یک کلید، درب به راحتی باز و به هر چیزی که میخوایید (نوشیدنی ها وآبمیوه ها، ...)دسترسی پیدا کنید.
مزیتها این درب:

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM


    طراحی کشوها و قفسه های یخچال مدل  264 :
 کشوهای Big Fresh Zone:در این کشوها مواد خوراکی،میوه جات و سبزیجات را میتوانید همیشه  بصورت تازه استفاده کنید. در سایر طبقات دیگر یخچال حالتی وجود دارد که ظروفی که ارتفاع آنها بلند است میتوان کشوها را تنظیم و قابلیت کوچک کردن داشته باشد .
  در قسمت آخر یخچال (در انتها) دو کشو که به EXTRE SPACE  معرواند را میبینید.این دو کشو برای خوراکی مثل :تنقلات ،تخم مرغ،سوسیس تعبییه شده اند که به راحتی بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
  در قسمت فریزر مدل 264،سه طبقه با 6 کشو را مشاهده میکنید .جالب ترین ویژگی این کشوها حالت ریلی آنهاست ،که به راحتی آنها بیرون می آیند و شما میتوانید مواد خوراکی را در آنها جای بدهید. نکته ایی که در یخچال ال جی  مدل 916 میتوان مشاهده کرد تمام مواد خوراکی،نوشیدنی،غذایی،میوه و سبزیجات همیشه میتوان تازه از آنها استفاده کرد چون در این مدل یخچال فریزر تکنولوژی Multi Air Flow   بکار گرفته شده است که تمام مواد نگه داری شده در قسمت یخچال و فریزر به یک اندازه دما میرسد و حالت خنک کنندگی به یک میزان میباشد.


    حالت Express Freezing:
با این ویژگی مواد خواراکی که در قسمت فریزر قرار داده شده است سریعا فریزر شده که در نتیجه کمک به ماندگاری طولانی مدت مواد خواراکی میشود.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

قسمت یخساز :
در اکثر ساید بای سایدها به هنگام بازکردن درب یخچال جعبه ایی را مشاهده میکنید،این محفظه قسمت یخساز میباشد و شما را خوشحال میکند که یخچال شما مجهز به سیستم یخساز است و همیشه یخ بصورت های دلخواه میتوانید در اختیارتان باشد،اما مطمینا میگویید که جایی از یخچال رو گرفته و نمیتوانید کامل ازفضای یخچال استفاده مفید کنید.
اما نگران نباشید یخچال الجی نکست مدل GRJ-264DPM این مشکل را بصورت فوق العاده ایی حل کرده است که حتی کوچکترین فضای یخچال شما گرفته نشود و تمام یخچال در اختیار شما قرار میگیرد و قسمت یخساز هم در ضمن اینکه سه مدل یخ در اختیارتان قرار می دهد با بهترین شیوه تعبییه میتواند در اختیار شما قرار بگیرد .

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

همیشه در طول روز خنک و تصفیه شده اب را بنوشید:
 مدل نکست 264  قابلیت اتصال به آب شهری را دارد.تکنولوژی خودکار این مدل یخچال طوری طراحی شده که در 24 ساعت شبانه روز آب خنک را در اختیار شما قرار میدهد.سیستم آبریز این یخچال دارای محفظه ایی است که همیشه بصورت خودکار اب را در اختیار شما قرار میدهد،در ضمن آبی که مینوشید تصفیه شده است یعنی سیستم تصفیه آب به طور کامل در سه مرحله انجام میدهد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

اما چگونه؟ فیلترها وظیفه خود را در سه  مرحله انجام  میدهند:

  •     فلزات سنگین  Pre_CARBON FILTER                           
  •     کلر باقی مانده در آب     UP FILTER
  •     مواد شیمیایی آلیPOST CARBON FILTER                    

 را حذف کرده که در نتیجه میتوانید با آسوده آب را تصفیه شده میل کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

سیستم Multi Flow:
همیشه در مرتب سازی مواد خوراکی این نکته را فراموش نکرده اید  که یادتان باشد که سبزیجات،میوه جات و موادی که  به خنک کنندگی بیشتری احتیاج دارند طوری بچینید که خراب نشوند .این کار وقت گیر و دقت بیشتری میخواهد که مواد خوراکی شما خراب نشوند.
مدل 264 به چه شیوه ایی این مشکل را  حل کرده است؟
با تکنولوژی Multi Flow این سیستم به تمامی قسمت ها هوای سرد و یکنواختی میرساند که این کار باعث خواهد شد مواد خوراکی سالم تر و برای مدت طولانی تر نگه داری شوند و تازه تر از آن استفاده کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

 کمپرسور اینورتر خطیInverter Liner Compressor:
یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل 264 دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

تکنولوژی Hygiene Fresh:

یخچال ساید بای ساید نکست  الجی مدل 264 دارای سیستم هایزن فرش است.سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال تا 99.99% می شود.این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GRJ-264DPM

لامپ LED:

با استفاده از لامپLEDکه در داخل یخچال و فریزر است شما میتوانید به تمام قسمت های یخچال و فریزر دید کاملی داشته باشید و به راحتی وسایلی (غذایی و خواراکی)خود را پیدا کرده . این لامپ‌ها به دلیل تولید حرارت کمتر باعث حفظ بیشتر تازگی مواد غذایی می شوند. همچنین با حذف لامپ‌های متداول فضای بیشتری داخل یخچال فراهم شده است.

مزیتهای لامپهای LED:

  • دارای 2 برابر روشنایی بیشتر
  • مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر نسبت به لامپ‌های معمولی

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
ال جی
کشورسازنده
کره جنوبی
مدل
GRJ-264DPM
نوع یخچال
ساید بای ساید
رده انرژی
+A
رنگ
استیل
ظرفیت
705 لیتر
مشخصات دیگر
Door In Door(دوور این دوور)
سیستم Hygiene Fresh(فیلتر بهداشتی)
بدون برفک
موتور اینورتر خطی
جریان هوای چند گانه
ابعاد
عرض(برحسب میلیمتر)
912
عمق (برحسب میلیمتر)
758
ارتفاع(برحسب میلیمتر)
1797
مشخصات ظاهری
تعداد درب
5 درب
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد کشو فریزر
6 کشو
تعداد طبقه فریزر
1 طبقه
تعداد طبقه یخچال
3 طبقه
اتصال به آب شهری
یخ ریز و آب ریز
صفحه نمایشگر
لمسی
لامپ LED

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha