یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHLLG side by side refrigerator GR-j33FWCHL

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL
موتور اینورتر خطی
اتصال به آب شهری
Multi-Flow
ضدعفونی کننده Deodorizer
لامپ داخلی
LED
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
موجود نیست
اضافه به مقایسه

یخچال فریزر ساید بای ساید نکست ال جیGR-j33FWCHL

 در کشورهای پیشرفته نیازها و امکانات بر حسب ضروریات انسان در حال ساخت و تولید هستند.تکنولوژی هم از این قاعده مستثنی نیست.کمپانی  ال جی هم روز به روز در حال برآورده کردن نیازهای مشتری با بهترین کاراآیی وکیفیت می باشد.شرکت ال جی در زمینه یخچال های ساید بای ساید سالهاست که با بهترین و متنوع ترین مدل های عرضه شده در بازار توانسته است جایگاه محبوبی برای خود و مشتری ها کسب کند.شرکت ال جی این بار با ساخت و تولید ،جدیدترین مدل یخچال که به نکست معروف است روانه بازار کرده و در همان روزهای ابتدایی عرضه محصول خود(نکست) با فروش چشمگیری توانست رضایت مشتری رو جلب کرده واین بار هم  خواسته های و اعتماد مشتری ها رو بار دیگر به خود جلب کند.یخچال ساید بای ساید ال جی مدل نکست GR-j33FWCHL به تمام نیازهای مشتری به طور کاملا جواب مثبت داده است.در زمینه طراحی منحصر به فرد،قفسه های جادار و محکم که حتی مواد خوراکی که همیشه از آن در طول روز استفاده میشود ،کشوهای مخصوص تعبییه کرده است.یکی از دغدغه های مشتری ها این بوده که چگونه ظروف بزرگ وبطری های بزرگ را در کشو و قفسه ها جا بدهد.یخچال j33 این مشکل را به راحتی حل کرده ،به این صورت که کشوها به گونه ایی است که ارتفاع آنها را تنظیم کرد.پس ارتفاع کشوهای یخچال j33  به راحتی قابل تنظیم میباشد.
 
یخچال نکست ال جی به حساسیت های مشتری که از نگه داری مواد غذایی و خوراکی که در کشوها نگه داری میکنند و بعد از مدتی بوهای آنها ترکیب میشوند و در نتیجه  از کیفیت مواد غذایی کاسته میشود و همیشه باعث بی کیفیتی این مواد غذایی شده ،مدل نکست j33 با طراحی کشوهایی خلاقانه این مشکل رو به راحتی برطرف کرده پس هرگز نگران ترکیب بووهای مواد خوراکی خود نباشید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

سری نکست  مدل J33 :
 مدل های قبل از نکست به بنتلی معروف بودند ،یعنی طرف چپ فریزر و راست یخچال بودند و به سه درب معروف بودند (همچنان هم در بازار موجود هست)،اما تکنولوژی نکست این مدل رو بسیار تکمیل تر ،جادارتر،به صرفه تر،زیباتر کرد.میتوان در نحوه چیدمان قفسه ها زیبایی این  یخچال رو لمس کرد و چیدن مرتب  مواد غذایی  در قفسه ها ی جادار ،زیبا ،محکم،ضد حرارت.زیبایی  را دو چندان خواهد کرد. مدل J33 طوری طراحی شده که در عین حال که بیشترین کارآیی را برایتان برآورده می کند ،می توان از مصرف انرژی و دمای یخچال و فریزر صرفه جویی کرد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

طراحی کشوها و قفسه های یخچال مدل j33 :

کشوهای Big Fresh Zone:در این کشوها مواد خوراکی،میوه جات و سبزیجات را میتوانید همیشه  بصورت تازه استفاده کنید. در سایر طبقات دیگر یخچال حالتی وجود دارد که ظروفی که ارتفاع آنها بلند است میتوان کشوها را تنظیم و قابلیت کوچک کردن داشته باشد  در قسمت آخر یخچال (در انتها) دو کشو که به EXTRE SPACE  معرواند را میبینید.این دو کشو برای خوراکی مثل :تنقلات ،تخم مرغ،سوسیس تعبییه شده اند که به راحتی بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
در قسمت فریزر مدل 264،سه طبقه با 6 کشو را مشاهده میکنید .جالب ترین ویژگی این کشوها حالت ریلی آنهاست ،که به راحتی آنها بیرون می آیند و شما میتوانید مواد خوراکی را در آنها جای بدهید. نکته ایی که در مدل 916 میتوان مشاهده کرد تمام مواد خوراکی،نوشیدنی،غذایی،میوه و سبزیجات همیشه میتوان تازه از آنها استفاده کرد چون در این مدل یخچال فریزر تکنولوژی Multi Air Flow   بکار گرفته شده است که تمام مواد نگه داری شده در قسمت یخچال و فریزر به یک اندازه دما میرسد و حالت خنک کنندگی به یک میزان میباشد.

حالت Express Freezing:
با این ویژگی مواد خواراکی که در قسمت فریزر قرار داده شده است سریعا فریزر شده که در نتیجه کمک به ماندگاری طولانی مدت مواد خواراکی میشود.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

در قسمت یخچال سمت راست یک درب مشاهده که با یک کلید به راحتی باز و بسته میشود که به(DOOR IN DOOR) معروف است.
 شما در طول شبانه روز بارها به مواد خواراکی و نوشیدنیهای دلخواه به یخچال مراجعه می کنید ،تصور کنید برای یک نوشیدنی باید درب یخچال را کامل باز و مدتی هم به دنبال خوراکی پرمصرف یا نوشیدنی مورد علاقه بگردید،چقدر وقت شما گرفته می شود؟چقدر دما و خنک کنندگی یخچال پایین می آید.؟
به وسیله یک کلید، درب به راحتی باز و به هر چیزی که میخوایید (نوشیدنی ها وآبمیوه ها، ...)دسترسی پیدا کنید.
مزیتها این درب:

 • صرفه جویی در دمای یخچال
 •     کاهش خنک کنندگی فضای کل یخچال
 •     نظم خاص در چیدمان یخچال:نوشیدنی ها ، ابمیوه ها و خوراکی های پرمصرف مشخص میشوند که در کجا باید قرار بگیرند
 •     صرفه جویی در کاهش هوای سرد یخچال تا 47 درصد

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

قسمت یخساز:
 در اکثر ساید بای سایدها به هنگام بازکردن درب یخچال جعبه ایی را مشاهده میکنید،این جعبه قسمت یخساز یخچال هستش.در اولین نگاه حتما به این نتیجه میرسید که فضای از یخچال شما که جعبه یخسازهستش گرفته شده است.!!!
نگران نباشید! چون در مدل j33 جعبه یخساز طوری تعبییه شده که کوچکترین فضای یخچال را به خود نگیرد،و میتوانید از تمام فضای یخچال خود کاملا استفاده کنید.
همیشه در طول روز خنک و تصفیه شده اب را بنوشید

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

مدل j33  قابلیت اتصال به آب شهری را دارد.تکنولوژی خدکار این مدل یخچال طوری طراحی شده که در 24 ساعت شبانه روز آب خنک را در اختیار شما قرار میدهد.محفظه ی آبریز خودکار عمل میکند.علاوه بر آب خنک و تصفیه شده،سه مدل یخ در اختیار شما قرار می دهد.این یخچال آب را بصورت تصفیه شده در اختیار شما قرار می دهد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

فیلترها وظیفه خود را در سه  مرحله انجام  میدهند:
    فلزات سنگین Pre_CARBON FILTER                           
    کلر باقی مانده در آب  UP FILTER
    مواد شیمیایی آلی POST CARBON FILTER                    
 را حذف کرده که در نتیجه میتوانید با آسوده آب را تصفیه شده میل کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

سیستم Multi Flow:
همیشه در مرتب سازی مواد خوراکی این نکته را فراموش نکرده اید  که یادتان باشد که سبزیجات،میوه جات و موادی که  به خنک کنندگی بیشتری احتیاج دارند طوری بچینید که خراب نشوند .
این کار وقت گیر و دقت بیشتری میخواهد که مواد خوراکی شما خراب نشوند و پیش آمده است که فراموش کرده اید نسبت به مرتب سازی یخچال خود که در نتیجه در اثر رعایت نکردن این نکته اغلب مواد غذایی و خوراکی رو باید دور بیاندازید.
 مدل j33 به چه شیوه ایی این مشکل را  حل کرده است؟
با تکنولوژی Multi Flow .این سیستم به تمامی قسمت ها هوای سرد و یکنواختی میرساند که این کار باعث خواهد شد مواد خوراکی سالم تر و برای مدت طولانی تر نگه داری شوند و تازه تر از آن استفاده کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

کمپرسور اینورتر خطیInverter Liner Compressor:
با مشخصات کمپرسور خطی خود شما میتوانید به همه سوال هایی که دارید برسید:

 •  صرفه جویی در انرژی
 •   بازدهی بالاتر
 •   اصطکاک کمتر
 •   سر وصدای کمتر
 •  دوام و اطمینان بیشتر
 •  32 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی
 •   عمر کمپرسور: 20 ساله (بررسی شده در انجمن علوم و تحقیقات آلمان:VDE)

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

تکنولوژی Hygiene Fresh:

برای این که سیستم بدون بویی در یخچال خود داشته باشید،مواد خواراکی تان ،سبزیجات ،ماهی ها عمر مفید و با کیفیت همیشه داشته باشد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GR-j33FWCHL

لامپ LED:
 با استفاده از لامپ LEDکه در داخل یخچال و فریزر است شما میتوانید به تمام قسمتها ی یخچال و فریزر احاطه ایی کاملی داشته باشید و به راحتی وسایلی (غذایی و خواراکی)خود را پیدا کرده . این لامپ‌ها به دلیل تولید حرارت کمتر باعث حفظ بیشتر تازگی مواد غذایی می شوند. همچنین با حذف لامپ‌های متداول فضای بیشتری داخل یخچال فراهم شده است.

مزیتهای لامپهای LED:

 •     دارای 2 برابر روشنایی بیشتر
 •     مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر نسبت به لامپ‌های معمولی

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
ال جی
کشورسازنده
کره جنوبی
مدل
GR-J33FWCHL
نوع یخچال
ساید بای ساید
ظرفیت
930 لیتر
مشخصات دیگر
Door In Door(دوور این دوور)
سیستم Hygiene Fresh(فیلتر بهداشتی)
بدون برفک
موتور اینورتر خطی
جریان هوای چند گانه
ابعاد
عرض(برحسب میلیمتر)
912
عمق (برحسب میلیمتر)
923
ارتفاع(برحسب میلیمتر)
1797
اتصال به آب شهری
یخ ریز و آب ریز
آبریز دار
یخساز اتوماتیک
Express Freezing
قفل کودک
نوع دسته
Pocket
زنگ هشدار درب
زنگ هشدار درب
محفظه یخچال و فریزر
Multi-Flow
جای بطری Wine) Rack)
کشو مخصوص سبزیجات
دارد
ضدعفونی کننده Deodorizer
لامپ داخلی
LED
شیشه های بسیار محکم و نشکن

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha