یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBLLG side by side refrigerator GR-J337SCBL

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL
قیمت:
۶۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند، یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد، چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بالایی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد. یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال ساید بنتلی ال جی مدل GR-J337SCBL است.

اولین ویژگی این یخچال ساید بای ساید (Side by Side) بودن یا به اصطلاح کنار هم بودن یخچال و فریزر آن است. اما اگر بخواهیم توضیح کلی و مختصری در مورد یخچال های ساید بای ساید بدهیم می توان گفت که این نوع یخچال تحولی نوین در ساخت یخچال ها ایجاد کرد چرا که هر دو نوع یخچال ها یعنی هم یخچال و هم فریزر را با ویژگی های منحصر به فردی کنار هم قرار دارند. یخچال های ساید بای ساید علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما می دهد دارای ظرفیت و گنجایش قابل ملاحظه ای است که برای هر خانواده ای کافی است. در کنار ظرفیت یخچال های ساید بای ساید می توان به سرما و هوای خنک دائمی آن ها توجه کرد که از تکنولوژی های به روز برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و داشتن مصرف انرژی کم برخوردار است. شرکت الجی که همیشه در طراحی لوازم خانگی پیشتاز بوده است این بار با ساخت یخچال بنتلی الجی مدل GR-J337SCBL تحولی جدید در بازار یخچال ایجاد کرده است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL337


ساختار یخچال:
یخچال الجی مدل  J337 یخچالی است که ساخت سال 2017 است و قطعا نسبت به مدل های قبل از خود ویژگی و مزیت های بیشتری دارد و با یخچال هایی که با این یخچال در بازار رقابت می کنند دارای فروش بیشتری است. ساختار کلی آن به صورت ساید بای ساید است که طرف راست آن یخچال و طرف چپ فریزر است، که دارای ظاهری زیبا و متناسب با خانه است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال ساید بای ساید ال جی مدل337 ،855 لیتر(34فوت) است و دارای ابعاد، ارتفاع 1790 میلی متر و عرض 912 میلی متر و عمق 904 میلی متر است. این یخچال دارای ظرفیت بالایی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود. با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


درتودر(DOOR-IN-DOOR):
این ویژگی علاوه بر زیبایی خاصی که به یخچال ال جی  j337 می دهد باعث دسترسی آسان به نوشیدنی ها و مواد خوراکی که در طول روز بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند، می شود. اما مزیت چشم گیر دیگر این ویژگی، این است که باعث کاهش مصرف هوای داخل یخچال می شود که سبب دیر خراب شدن مواد غذایی، میوه و سبزیجات خواهد شد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

سیستم هایزن فرشHygeinefresh:
یخچال الجی مدل J337 دارای سیستم هایزن فرش است. سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر تصفیه کننده است که باعث از بین بردن باکتری، قارچ، گرد و غبار و بوی بد یخچال می شود. این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال ساید الجی مدل GR-J337SC  دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است، چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود. این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود. شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران ساید ال جیj337  قرار گرفته است و می توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است؛ این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن و خراب شدن آن ها جلوگیری می کند.


یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


کشو تازه نگه دارنده میو و سبزیجات:
یخچال الجی j337 دارای کشو نگهدارنده میوه و سبزیجات است که همیشه و برای مدت طولانی آن ها را تازه نگه می دارد. این کشو دارای دکمه تنظیمی است که در دو حالت میوه و سبزیجات می توان آن را تنطیم کرد.
در صورت نگه داری میوه در آن دکمه را روی حالت میوه (fruit) و در صورت نگهداری سبزیجات آن را روی حالت سبزیجات (vegetables) تنظیم کنید.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

جریان هوای چندگانه:
یخچال ساید الجی مدل j337 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد. این ویژگی باعث سالم ماندن مواد غذایی در یخچال می شود. با وجود این سیستم، پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال افزایش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند و به دمای متعادل برساند.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند  ساید بای ساید الجی J337 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است. اینگونه که با استفاده از تلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کناریخچال در عرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می شود.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


محفظه کوچک یخ ریز(slime space plus):
یکی از ویژگی هایی که یخچال الجی  J337 دارد، دارای محفظه یخ ریز کوچک تر و باریک تری نسبت به سایر یخچال ها است. این ویژگی باعث می شود که فضای زیادی در یخچال ایجاد شود و در نتیجه مواد غذایی منجمد بیشتری در فریزر ذخیره سازی کرد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

قابلیت وصل به آب شهری:
ویژگی دیگر ساید ال جی 337 قابلیت وصل شدن به آب شهری است که با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به پر کردن دستی محفظه آب که بر روی درب تعبیه شده است نیست. مزیتی که این سیستم دارد این است که معمولا محفظه آب دارای گنجایش کمی است و زور تر باید آن را پر کرد که با استفاده از سیستم اتصال به آب شهری دیگر لازم به نگران بودن  گنجایش محفظه و میزان آب موجود در آن نیست. با وجود برخورداری از فیلتر تصفیه آب، آب تمیز، گوارا  و سالمی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL337


یخساز اتوماتیک:
یخچال ساید بای ساید الجی مدل GR-J337SCBL دارای یخساز اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی است که سبب شده است همیشه در یخچال یخ آماده داشته باشیم. این یخساز، یخ را به دو صورت حبه ای و رشته ای به ما می دهد.

ویژگی های محصول

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha