یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXNLG side by side refrigerator GR-j257JSXN

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN
قیمت:
۸۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

امروزه  تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند. یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد، چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد. یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است، یخچال ساید بنتلی ال جی مدل GR-J257JSXN است.
آشنایی کلی
اولین ویژگی این یخچال ساید بای ساید (Side by Side) بودن آن است. اما اگر بخواهیم توضیح کلی و مختصری در مورد یخچال های ساید بای ساید بدهیم می توان گفت که این نوع یخچال تحولی نوین در ساخت یخچال ها ایجاد کرد چرا که هر دو نوع یخچال ها یعنی هم یخچال و هم فریزر را با ویژگی های منحصر به فردی کنار هم قرار داد. یخچال ساید بای ساید علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما می دهد، دارای ظرفیت و گنجایش قابل ملاحظه ای است که برای هر خانواده ای کافی است. در کنار ظرفیت یخچال ساید بای ساید می توان به سرما و هوای خنک دائمی آن ها توجه کرد که از تکنولوژی های به روز برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و داشتن مصرف انرژی کم برخوردار است. شرکت الجی که همیشه در طراحی لوازم خانگی پیشتاز بوده است این بار با ساخت یخچال ساید بنتلی الجی مدل GR-J257JSXN تحولی جدید در بازار یخچال ایجاد کرده است.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

ساختار یخچال:
یخچال بنتلی ال جی مدل 257 یخچالی است که ساخت سال 2017 است و قطعا نسبت به مدل های قبل از خود ویژگی و مزیت های بیشتری دارد و با یخچال هایی که با این یخچال در بازار رقابت می کنند دارای فروش بیشتری است. ساختار کلی آن به صورت ساید بای ساید است که طرف راست آن یخچال و طرف چپ فریزر است،که دارای ظاهری زیبا و متناسب با خانه است. تفاوت این یخچال با یخچال های دیگر در قابلیت وصل شدن به آب شهری و همچنین ساختار دور این دور  این یخچال اشاره کرد. در ادامه در مورد این تفاوت ها بیشتر توضیح می دهیم.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال الجی مدل 257، 700 لیتر نا خالص و 670 لیترخالص(30 فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1790 میلی متر و عرض 912 میلی متر و عمق 712 میلی متر می باشد. این یخچال دارای ظرفیت بالاییاست و باعث سهولت در دسترسی به انواع مواد غذایی و خوراکی ها می شود. با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هر چیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

دور این دور (DOOR-IN-DOOR):
این ویژگی علاوه بر زیبایی خاصی که به یخچال بنتلی ال جی J257 می دهد باعث دسترسی آسان به نوشیدنی ها و مواد خوراکی که در طول روز بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند می شود. اما مزیت چشم گیر دیگری که این ویژگی دارد این است که باعث کاهش مصرف هوای خنک داخل یخچال می شود که سبب دیر از بین رفتن و افزایش ماندگاری مواد غذایی، میوه و سبزیجات خواهد شد. تفاوت چشمگیری که با یخچال های الجی دیگر از جمله یخچال الجی 327 ویخچال الجی 267 دارد این است که درتودر این یخچال با استفاده از دکمه ای که در سمت چپ در تعبیه شده است باز می شود اما در دیگر یخجال ها با استفاده از شاسی که زیر درب تعبیه شده است باز می شود.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال ساید الجی مدل GR-J257JSXN دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است، چرا که باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود و ویژگی دیگر این یخچال ها خلاص شدن از پر سرو صدا بودن یخچال است.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

سیستم هایجن فرش Hygeinefresh:
یخچال الجی مدل J257 دارای سیستم هایجن فرش است. سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال می شود. این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی به وجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی ایفا می کند.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران ساید الجی قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است.ساختار به این گونه است که  دارای توری های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش از حد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن آن ها جلوگیری می کند.
 

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN


جریان هوای چندگانه:
یخچال ال جی بنتلی j257 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد.این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود. در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال افزایش می یابد، سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.


یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN


سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند یخچال ساید بنتلی الجی257 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است. اینگونه که با استفاده ازتلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کنار یخچال در عرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می دهد.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

مخزن نگهدارنده آب:
یخچال ساید بای ساید بنتلی الجی مدل GR-J257JSXN دارای مخزن نگهدارنده آب برای استفاده از آب ریز یخچال است. این مخزن با طراحی هوشمندانه از سوی شرکت الجی قابلیت جدا شدن آسان جهت شسشتوی و دوباره قرار دادن آن در یخچال را دارد. مخزن آب یخچال الجی 257 دارای ظرفیت 4 لیتر است به طوری که می توان مخزن را کم کم پر کرد.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

یخساز اتوماتیک:

یخچال الجی j257 دارای یخساز اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی است که سبب شده است همیشه در یخچال یخ آماده داشته باشیم.این یخساز یخ را به دو صورت حبه ای و رشته ای به ما می دهد.

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXNیخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR الجی مدل GR-J257JSXN

محفظه های قابل تنظیم و قفسه های تاشو:
ساید الجی بنتلی 257  دارای محفظه هایی است که به راحتی می توان آن را تنظیم کرد و ارتفاع آن را تغییر داد و علاوه بر این دارای کشو هایی به صورت تاشو است که به راحتی می توان بطری های بلند نوشیدنی ها را در آن جای داد.

ویژگی های محصول

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha