یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR مدل GC-J247SLUVLG side by side refrigerator GC-J247SLUV

یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR مدل GC-J247SLUV
قیمت:
۸۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای ساید بنتلی DOOR-IN-DOOR مدل GC-J247SLUV 

امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند. یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد، چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد. یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال ساید بنتلی ال جی مدل GC-J247SLUV  است.

اولین ویژگی این یخچال ساید بای ساید (Side by Side) بودن آن است. اما اگر بخواهیم توضیح کلی و مختصری در مورد یخچال های ساید بای ساید بدهیم می توان گفت که این نوع یخچال تحولی نوین در ساخت یخچال ها ایجاد کرد چرا که هم یخچال و هم فریزر را با ویژگی های منحصر به فردی کنار هم قرار داده است. یخچال های ساید بای ساید علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما می دهد دارای ظرفیت و گنجایش قابل ملاحظه ای است که برای هر خانواده ای کافی است.در کنار ظرفیت یخچال های ساید بای ساید می توان به سرما و هوای خنک دائمی آن ها توجه کرد که از تکنولوژی های به روز برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و داشتن مصرف انرژی کم بخوردار است.شرکت الجی که همیشه در طراحی لوازم خانگی پیشتاز بوده است این بار با ساخت یخچال ساید بنتلی الجی مدل GC-J247SLUV تحولی جدید در بازار یخچال ایجاد کرده است.


 عکس یخچال الجی مدل j247


ساختار یخچال:
یخچال الجی مدل j247 یخچالی است که ساخت سال 2017 است و قطعا نسبت به مدل های قبل از خود ویژگی و مزیت های بیشتری دارد و با یخچال هایی که با این یخچال در بازار رقابت می کنند دارای فروش بیشتری است. ساختار کلی آن به صورت ساید بای ساید است که طرف راست آن یخچال و طرف چپ فریزر است،که دارای ظاهری زیبا و متناسب با خانه است.


ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال ال جی بنتلی247 ،601 لیتر(30 فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1790 میلی متر و عرض 912 میلی متر و عمق 738 میلی متر است. این یخچال دارای ظرفیت بزرگی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود. با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال الجی door in door مدل j247


درتودر(DOOR-IN-DOOR):
این ویژگی علاوه بر زیبایی خاصی که به یخچال می دهد باعث دسترسی آسان به نوشیدنی ها و مواد خوراکی که در طول روز بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند می شود. اما مزیت چشم گیر دیگری که این ویژگی دارد این است که باعث کاهش مصرف هوای داخل یخچال می شود که سبب دیر ازبین رفتن مواد غذایی،میوه و سبزیجات خواهد شد.

کمپروسور اینورتر خطی یخچال الجی


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال ساید الجی مدل GC-J247SLUV  دارای کمپروسوراینورترخطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است، چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود. این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

کشو نگهدارنده یخچال الجی مدل 247


کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران ساید الجی قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است. این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن و خراب شدن آن ها جلوگیری می کند.

 

جریان هوای چندگانه multi َair flow


جریان هوای چندگانه:
یخچال ساید بای ساید ال جی بنتلی j247 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد؛ این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود. در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال کاهش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.

سیستم تشخیص هوشمند یخچال الجی


سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند یخچال الجی J247 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است. اینگونه که با استفاده از تلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کناریخچال در عرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می دهد. مشکلات جزئی توسط شما قابل رفع خواهند بود و این قابلیت هوشمند شما را راهنمایی خواهد کرد. برای مشکلات پیچیده تر نیز لازم است با نیروی متخصص تماس بگیرید.

محفظه کوچک یخ ریز یخچال الجی


محفظه کوچک یخ ریز(slime space plus):
یکی ازویژگی هایی که یخچال ال جی بنتلی j247 ، یخ ریز کوچک تر و باریک تری نسبت به یخچال های دیگر است. این ویژگی باعث می شود که فضای زیادی در یخچال ایجاد شود و در نتیجه مواد غذایی منجمد بیشتری در فریزر ذخیره سازی کرد.

قابلیت وصل به آب هری یخچال الجی مدل 247


قابلیت وصل به آب شهری:
ویژگی دیگر ساید الجی بنتلیj247 قابلیت وصل شدن به آب شهری است که با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به پر کردن دستی محفظه آب که بر روی درب تعبیه شده است نیست. مزیتی که این سیستم دارد این است که معمولا محفظه آب دارای گنجایش کمی است و زود تر باید آن را پر کرد که با استفاده از سیستم اتصال به آب شهری دیگر لازم به نگران بودن در مورد گنجایش محفظه نیست و با داشتن فیلتر تصفیه آب،آب تمیز و سالمی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.


 یخساز یخچال الجی مدل j247

یخساز اتوماتیک:
یخچال ال جی J247 دارای یخساز اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی است که سبب شده است همیشه در یخچال یخ آماده داشته باشید. این یخساز یخ را به دو صورت حبه ای و خرد شده یخ با حجم بالا در اختیارتان قرار می دهد.


 کشو های یخچال الجی 247


محفظه های قابل تنظیم و قفسه های تاشو:
این یخچال دارای محفظه هایی است که به راحتی می توان آن را تنظیم کرد و ارتفاع آن را تغییر داد و علاوه بر این دارای کشوهایی به صورت تاشو است که به راحتی می توان بطری های بلند نوشیدنی ها را در آن جای داد.

ویژگی های محصول

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha