یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAVLG side by side InstaView refrigerator GR-X257CSAV

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV
قیمت:
۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV


امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند.یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد،چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد.یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال ساید بنتلی الجی مدل GR-X257CSAV است.که در ادامه در مورد ویژگی های این یخچال بیشتر توضیح داده می شود.


اولین ویژگی این یخچال ساید بای ساید (Side by Side) بودن یا به اصطلاح کنار هم بودن یخچال و فریزر آن است.اما اگر بخواهیم توضیح کلی و مختصری در مورد یخچال های ساید بای ساید بدهیم می توان گفت که این نوع یخچال تحولی نوین در ساخت یخچال ها ایجاد کرد چرا که هردو نوع یخچال ها یعنی هم یخچال و هم فریزر را با ویژگی های منحصر به فردی کنار هم قرار داد.یخچال های ساید بای ساید علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما می دهد دارای ظرفیت و گنجایش قابل ملاحظه ای است که برای هر خانواده ای کافی است.در کنار ظرفیت یخچال های ساید بای ساید می توان به سرما و هوای خنک دائمی آن ها توجه کرد که از تکنولوژی های به روز برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و داشتن مصرف انرژی کم بخوردار است.شرکت الجی که همیشه در طراحی لوازم خانگی پیشتاز بوده است این بار با ساخت یخچال ساید بای ساید بنتلی ال جی مدل GR-X257CSAV تحولی جدید در بازار یخچال ایجاد کرده است.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

ساختار یخچال:
یخچال الجی اینستا ویو مدل X257 یخچالی است که ساخت سال 2018 است و قطعا نسبت به مدل های قبل از خود ویژگی و مزیت های بیشتری دارد و با یخچال هایی که با این یخچال در بازار رقابت میکنند دارای فروش بیشتری است. ساختار کلی آن به صورت ساید بای ساید است که طرف راست آن یخچال و طرف چپ فریزر است،که دارای ظاهری زیبا و متناسب با خانه است.و ویژگی که در این یخچال واقعا چشمگیر و متمایز از دیگر یخچال های الجی است حالت اینستا ویو(شیشه ای)بودن درب آن است که علاوه بر زیبایی که به یخچال داده است مزیت های خاص خود را دارد،ودر ادامه توضیحات بیشتری داده می شود.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال ال جی اینستا ویو، 668 لیتر(30 فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1790 میلی متر و عرض 912 میلی متر و عمق 738 میلی متر است.این یخچال دارای ظرفیت بزرگی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود.با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

درتودر(DOOR-IN-DOOR):
این ویژگی علاوه بر زیبایی خاصی که به یخچال الجی اینستا ویو x257 می دهد باعث دسترسی آسان به نوشیدنی ها و مواد خوراکی که در طول روز بیشتر مورد مصرف قرار میگیرند می شود.اما مزیت چشم گیر دیگری که این ویژگی دارد این است که باعث کاهش مصرف هوای داخل یخچال می شود که سبب دیر ازبین رفتن مواد غذایی،میوه و سبزیجات خواهد شد.اما ویژگی که این یخچال را خاص میکند این است که روی قسمت DOOR-IN-DOOR آن حالت شیشه ای است که به این حالت اینستا ویو می گویند.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAVیخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

اینستاویو(Insta view):
یخچال ال جی اینستا ویوx257 دارای پانل شیشه ای آینه ای است که روی درب آن نصب شده است.که این ویژگی به گونه ای است که با زدن دو ضربه به پانل آن سریع لامپ داخل روشن می شود درون سوپر مارکت یخچال را بدون باز کردن درب به شما نشان می دهد،که مزیت این حالت کاهش مصرف هوای داخل یخچال تا 41% و نگه داشتن هوای سرد در آن و در نتیجه کمک به نگه داشتن مواد غذایی تازه ترمی کند که این مزیت توسط آزمون intertek تست و تائید شده است.و اما مزیت دیگر حالت اینستاویو نشان دادن مواد غذایی و نوشیدنی داخل یخچال قبل از باز کردن درب آن،که باعث صرفه جویی در وقت می شود.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال ساید الجی اینستاویو مدل GR-X257CSAV دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی و کاهش صدا نیز می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.


یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

 سیستم هایزن فرشHygeinefresh:
یخچال الجی مدل X257 دارای سیستم هایزن فرش است.سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال می شود.این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

جریان هوای چندگانه:
یخچال الجی اینستا ویوx257 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد.این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود.در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال کاهش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که در یخچال الجی اینستاویو تعبیه شده است مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران ساید الجی قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است.این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن اقلام غذایی جلوگیری می کند.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

کشو تازه نگه دارنده میو و سبزیجات:
ساید الجی اینستاویو مدل X257 دارای کشو نگهدارنده میوه و سبزیجات است که همیشه آن ها تازه نگه می دارد.این کشو دارای دکمه تنظیمی است که در دو حالت میوه و سبزیجات می توان آن را تنطیم کرد.
که در صورت نگه داری میوه در آن دکمه راروی حالت میوه (fruit) ودر صورت نگه داری سبزیجات آن را روی حالت سبزیجات(vegetables) تنظیم می کنیم.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV


کشو اقلام کوچک(جعبه ابزار):
یخچال ساید الجی مدل GR-X257CSAV دارای کشو کوچکی است که برای نگهداری اقلام کوچک مانند گوشت و پنیر بسیار مناسب است،که در اصطلاح عامیانه به این کشو جعبه ابزار نیز گفته می شود.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

رکاب استیل بظری نوشیدنی:
یخچال اینستاویوالجی X257 دارای رکاب استیل بسیار مقاومی جهت نگه داشتنی بطری های نوشیدنی است که می توان چهار بطری نوشیدنی را روی آن گذاشت و به راحتی فضای زیادی از یخچال ما خالی نگه می دارد.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

محفظه کوچک یخ ریز(slime space plus):
یکی ازویژگی هایی که یخچال ال جی اینستاویو257 دارد،دارای یخ ریز کوچک تر و باریک تری نسبت به یخچال های دیگر است.این ویژگی باعث می شود که فضای زیادی در یخچال ایجاد شود و در نتیجه مواد غذایی منجمد بیشتری در فریزر ذخیره سازی کرد.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

مخزن نگهدارنده آب:
یخچال ساید بای ساید الجی اینستا ویو مدل GR-X257CSAV دارای مخزن نگهدارنده آب برای استفاده از آب ریز یخچال است.این مخزن با طراحی هوشمندانه از سوی شرکت الجی قابلیت جدا شدن آسان جهت شسشتوی و دوباره قرار دادن آن در یخچال را دارد.مخزن آب یخچال الجی اینستاویوX257دارای ظرفیت 4 لیتر است به طوری که می توان مخزن را کم کم پر کرد.

یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV

سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند یخچال ساید اینستاویوX257 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است.اینگونه که با استفاده ازتلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کناریخچال درعرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می دهد.


یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدلGR-X257CSAV51% صرفه جویی در مصرف انرژی:
همانطور که می دانید مصرف انرژی همیشه برای خریداران یخچال مهم است.یخچال ساید بای ساید الجی اینستاویو مدل GR-X257CSAV با ویژگی های اینستاویو و کمپروسوراینورترخطی و جریان هوای چندگانه در نهایت 51%در انرژی مصرفی صرفه جویی می کند.

ویژگی های محصول

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha