یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل GR-J287LG Refrigerator side by side 28 door in door feet silver GR-J287

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل GR-J287
قیمت:
۹۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴

مشخصات و قیمت واقعی یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل GR-J287

مقدمه
ال جی برندی که دارای بهترین لوازم خانگی در سطح جهان هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تکنولوژی میباشد در عین حال با تمامی ویژگی های منحصر به فردی که دارد دارای مناسب ترین قیمت ها نیز هست از پر کیفیت ترین لوازم خانگی تولیدی توسط الجی میتوان یخچال هایش را مثال زد که دارای بهداشتی ترین و پر قدرت ترین یخچال ها برای نگهداری از غذاهای مورد نیاز شما میباشد.


ساختار کلی
یخچال ساید بای ساید j287 دارای ظرفیت 28 فوت میباشد که قابلیت ها و فناوری های آن باعث شده تا یخچال مورد نظر یکی از محبوب ترین مدل های ال جی شود یخچال ساید بای ساید j287 دارای کمپرسور خطی اینورتر میباشد که از سری کمپرسور های بسیار قدرتمند کم صدا و کم مصرف این شرکت است کمپرسور که قلب تپنده ی دستگاه است در دوام کارای و میزان انرژی مصرفی دستگاه بسیار قابل توجه است یخچال ساید بای ساید j287 همچنین دارای  قابلیت درب تو درب نیز هست یکی از ویژگی هایی که در صرفه جویی انرژی بسیار موثر میباشد یخچال j287 دارای توزیع کننده ی  آب و یخ میباشد که  شمارا از قرار دادن پارچ آب یا قالب های یخ در داخل یخچال بی نیاز میکند و همچنین استفاده ی مهندسان ال جی در طراحی j287 از سیستمی به نام هایزن فرش سبب شده است تا این یخچال بتواند دوام بالای مواد غذایی را به به مشتریان خود تضمین دهد. توجه ویژه به نکات ریزی (همچون یخ ریز-آبریز بهینه و استفاده از روشنایی LED) که ممکن است در مصرف انرژی نقش منفی ایجاد کنند سبب شده تا یخچال j287 از کم مصرف ترین یخچال های نسل جدید الجی به حساب بیاید.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287


کمپرسور اینورتر هوشمند یا همان اسمارت

صرفه جویی در انرژی
صرفه جویی در انرژی ؛ کمپرسور اینورتر هوشمند الجی قابلیت پاسخگویی در هر شرایط از مقدار بار (مواد داخل یخچال) را دارد و آنهم تنها با تنظیم قدرت سرد سازی کمپرسور به کمک اینورتر هوشمند خود تا حداکثر کارایی نیز حاصل شود میزان قدرت سرد سازی دستگاه به طور پیوسته و اتوماتیکی با توجه به دمای داخلی و خارجی دستگاه تنظیم میشود.
عملکرد بی صدا
کمپرسور اینورتر هوشمند به علت کمبود قطعات به کار رفته در آن بسیار بی صدا عمل میکند کمپرسور اینورتر هوشمند در هر سطحی از دما قابل تنظیم میباشد و این امر باعث میشود که صدای یخچال نیز به صورت چشمگیری کاهش یابد به کمک یخچال j287 شب و روزهایی را با حداقل سر و صدای مزاحم در آشپزخانه خواهید داشت.
طول عمر
استفاده از این تکنولوژی های سطح بالا توانسته به الجی کمک کند تا نوع پیشرفته ی کمپرسور اینورتر یعنی کمپرسور اینورتر اسمارت را تولید کند و بر روی محصولات مختلف (یخچال ، کولر گازی و ...) این شرکت به صورت بهینه مورد استفاده قرار دهد و همچنین این امکان به الجی داده شود تا محصولاتش را ده سال تمام ضمانت کند.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287


قابلیت درب تو درب Door in Door
بسیاری از موادغذایی لازم است که به طور مداوم ددر دسترس باشند چرا که در طول روز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند هر بار باز کردن کامل درب یخچال برای استفاده از ااین مواد گرمای زیادی را از اتاق وارد یخچال کرده و موجب افزایش دمای درون یخچال و همچنین افزایش فشار بر کمپرسور برای تعدیل دما و در نتیجه مصرف بیشتر برق میگردد برای جلوگیری از این مشکل شرکت الجی در طی یک ابتکار خلاقانه در عین حال بسیار ساده توانسته مقدار قابل توجهی از انرژی را به وسیله ی جلوگیری از اتلاف 41 درصدی هوای  سرد حفظ کند این قابلیت همچننین باعث افزایش فضای مورد نیاز شما شده و قفسه های اضافی که در این قسمت جا می گیرند میتوانند در نگهداری وسایل مورد نیازتان بسیار کمک کننده باشند.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287


فناوری هایزن فرش Hygiene Fresh
ماندگاری موادغذایی در داخل یخچال یکی از موارد نگرانی مشتریان است سیستم چهار فیلتره ی هایزن فرش و پنکه ای که در j287 به کار گرفته شده نه تنها 99.999 درصد باکتری ها را از بین میبرد بلکه حتی از ایجاد و پخش بوهای نامطبوع در داخل یخچال یا حتی از ورود بوها و گردو غبار خارجی نیز جلوگیری مینماید تا مواد غذایی قرار داده شده در این یخچال بعد از مدت طولانی نیز هنوز بو ، رنگ و مزه ی طبیعی خود را داشته باشند.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287

 

ظرفیت و فضای بزرگ
J287 یخچالی است که از لحاظ فضا میتواند حجم زیادی از موادغذایی را در خود جای دهد حجمی معادل 887 لیتر علاوه بر زیاد بودن فضای داخلی استفاده از ساختار های قفسه ای سبب شده است تا حجم زیادی از قوطی های نوشیدنی کنسروی و ... را در یخچال خود و در آن واحد داشته باشید.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287

طراحی بیرونی یخچال
در طراحی بیرونی یخچال j287 تعادل کاملی بین سبک و طراحی ایجاد شده است. نمای بیرونی استیل با دکمه های لمس مدرن باعث زیباسازی فضای داخلی آشپزخانه شما می شود.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287

روشنایی ال ای دی

برعکس یخچال های رایج در بازار که از لامپ های بزرگ و پر مصرف جهت روشنایی داخل یخچال استفاده میکردند در یخچال j287 از روشنای ال ای دی بهره گرفته شده است که به نسبت لامپ های دیگر نه تنها فضای کمتری را اشغال میکنند بلکه حتی در اتلاف انرژی بسیار صرفه جو میباشند تا کمترین گرما (که هم عامل افزایش کار کمپرسور و انرژی مصرفی جهت خنثی سازی گرما و هم کاهش ماندگاری مواد غذایی میشود) در داخل فضای یخچال ایجاد شود.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287

Bioshield یا محافظ زیستی
شرکت الجی در ساخت یخچال j287 حداکثر تلاش را برای تامین سلامتی مواد غذایی شما به کار برده است مهر و موم (لاستیک بستن در) هایی که به بسته و باز شدن درب یخچال کمک میکنند در یخچال j287  الجی دارای محافظ های بیوزیستی و ضد باکتریایی میباشند که نه تنها درب را کاملا کیپ کرده و منفذی برای ورود میکروب باقی نمیگذارند بلکه حتی بر روی خود لاستیک نیز از ترکیبات ضد باکتریایی استفاده شده است که قابلیت جلوگیری از آسیب های زود رس ناشی از فعالیت باکتری ها بر روی خود لاستیک و مواد غذایی را نیز دارد.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287


کشو متعادل کننده ی رطوبت
در قسمت نگه داری میوه ها و مواد غذایی حساس از یک سیستم پیشرفته ی متعادل کننده ی رطوبت بهره گرفته شده است آنهم به شیوه ی استفاده از یک توری که که باعث میشود رطوبت اضافی مواد غذایی تبخیر شود درعین حال برعکس بعضی یخچال ها نیز باعث از بین رفتن همه ی رطوبت و خشک شدن مواد نشده و به اصطلاح تعادلی را در بین مقدار رطوبت این مواد ایجاد میکند.

یخچال ساید بای ساید الجی دور این دور 28 فوت نقره ای مدل gr-j287

توزیع کننده ی آب و یخ
در یخچال j287 قابلیت یخ ریز و آبریز به صورت بهینه قرار داده شده است که میتواند در آن واحد مقدار یخ و آب مورد نیازتان را  بدون احتیاج به پارچ آب یا قالب های یخ به راحتی لمس یک دکمه تامین کند.

زنگ درب
یخچال ساید بای ساید j287 ال جی مجهز به زنگ هشدار است که اگر درب آن به درستی بسته نشود ، هر 30 ثانیه به صدا در می آید ، این زنگ هشدار شروع به انتشار صدا می کند تا از هدر رفتن هوای سرد ناشی از باز بودنن درب یخچال جلوگیری شود.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha