یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404LG refrigerator GR-F401ELNZ

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404
رده انرژی
++A
رنگ
سفید/نقره ای
موتور اینورتر خطی
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404


امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند.یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد،چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد.یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال دو قلوی الجی مدل GR-F401ELNZ سری 404 است.


یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

ساختار یخچال فریزر401:
یخچال فریزر دوقلو که یکی دیگرازیخچال های پرطرفدار شرکت ال جی است و مخاطبان خاصی را به طرف خود کشانده است.این یخچال ساخت سال 2017 شرکت الجی است و ساختار کلی آن به این صورت است که دارای دو یخچال مجزا از هم است که یکی از آن ها یخچال و دیگری فریزر می باشد.یکی از تفاوت های عمده یخچال فریزر دو قلومجزا بودن آن ها از هم است که سبب داشتن گنجایش بیشتر شده است.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

ظرفیت یخچال فریزر دوقلو الجی:
یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل GR-F401ELNZ دارای ظرفیت بیشتر نسبت به یخچال های دیگر است.ظرفیت کلی این یخچال 695 لیتر(40 فوت) است. ظرفیت جداگانه یخچال 20 فوت و ظرفیت جداگانه فریزر20 فوت است.این یخچال دارای ابعاد ارتفاع1850 میلی متر و عرض 673میلی متر  وعمق 595 میلی متر است .ظرفیت این یخچال به قدری است که به راحتی می توانید موادغذایی و ملزومات روزانه خود را در آن بگذارید و به راحتی و سهولت کامل از آن استفاده کنید.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

دستگیره های درب یخچال فریزر دوقلو الجی:
یخچال دو قلو الجی دارای دستگیره های کاملا خاص و انعطاف پذیری است که باز کردن درب های آن را کاملا آسان کرده است.به نقل از شرکت الجی این دستگیره ها از نوع easy open است که دربین یخچال های دو قلو از راحت ترین نوع آن است.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال دو قلو الجی مدل 401 دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.یخچال دو قلوی الجی B404 با داشتن اینورتر خطی نسب به یخچال های مشابه خود دارا برچسپ انرژی بهتری می باشد و توانسته از A به A++ برساند،که این کاهش مصرف انرژی نه تنها از نظر صدا ودیسبل پایین است بلکه به عمر مفید و ماندگاری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.این نوع موتور هیچ گونه زیانی برای محیط زیست هم ندارد زیرا باعث کاهش 60کیلوگرم مصرف گاز دی اکسید کربن در سال خواهد شد.جالب است بدانید که این مزیت برابر با کاشت 15 درخت کاج تازه در سال است.در نهایت شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

سیستم هایزن فرشHygeine fresh:
یخچال دوقلو الجی مدل 401 دارای سیستم پیشرفته هایزن فرش است.این سیستم متشکل از فیلتر های تصفیه هواست که سبب تصفیه و از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و از همه مهمتر بوی نامطبوع مواد غذایی می شود.این فیلتر ها خواص اسیدی و قلیایی باکتری ها را از بین برده و به سالم ماندن و تازه نگه داشتن مواد غذایی کمک بسیاری می کند.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو ویژگی خاصی در یخچال فریزر دوقلوالجی است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران می باشد.این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن مواد غذایی جلوگیری می کند.می توان گفت که این ویژگی با سیستم هایزن فرش به هر چه بیشتروتازه نگه داشتن مواد غذایی کمک می کند.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

آب سردکن و یخساز یخچال دوقلو الجی مدلGR-F401ELNZ:
یکی دیگر از امکانات خاص و منحصربه فرد یخچال فریزر دو قلو الجی آب سرد کن و یخساز آن است.که از راحتی و استحکام بالایی برخوردار است،جادار بودن مجفظه داخل که بر روی درب یخچال تعبیه شده به راحتی می توان آن را پر کرد.و جدا شدن این محفظه جهت شستشو و تمیز کردن آن بسیار کار آسانی است.محفظه یخچال الجی دو قلو ازمواد اولیه بسیار با کیفیتی ساخته شده است که آب را درون خود تا چند روز سالم و بدون تغییر در طعم آن نگه می دارد.
و اما یخساز یخچال فریزر B404 دارای محفظه ای مقاوم و با کیفیت است که در داخل فریزر آن جای دارد.با پر کردن آن ظرف چند دقیقه یخ می بندد و با استفاده از اهرم چرخانی که برای پایین رختن یخ به داخل کاسه نگهدارنده یخ گذاشته شده به راحتی می توان یخ را خالی کرد.مزیت چشمگیر و قابل توجه این ویژگی این است که تکه یخ های یکدست و شفافی را به مصرف کننده می دهد.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

جریان خنک کنندگی چندگانه هوای داخل فریزر:
فریزراین یخچال که مدل B404 است دارای سیستم جریان خنک کنندگی هوا است.در فریزرچیزی که بسیار مهم است داشتن جریان خنک برای نگه داشتن و تازه ماندن مواد غذایی داخل آن است که این سیستم دارای دریچه های چندگانه ای است که هوای داخل فریزر را به طور کامل و مساوی وبه صورت مستقیم داخل آن به جریان می اندازد.درجه دمای آن را می توان از 2 درجه سانتی گراد تا 8 ئرجه سانتی گراد تنظیم  کرد.این فریزر علاوه بر بدون برفک بودن از فرسوده شدن و خراب شدن حتی در صورت باز شدن درب آن جلوگیری می کند.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

صفحه نمایش و لامپ های داخل یخچال دوقلو:
صفحه نمایش این یخچال که روی درب هر کدام تعبیه شده به ما اجازه می دهد تا خیلی راحت و سریع از دما و تنظیمات داخل یخچال مطلع شویم.

یخچال فریزر دو قلوی الجی مدلGR-F401ELNZ سری 404

لامپ هایی که در این یخچال کار گذاشته شده است از نوع LED هستند که خیلی جزاب و پرقدرت و در عین حال نسبت به لامپ های دیگر خیلی مک مصرف تر و گرمای کم تری دارند که تاریکی داخل یخچال را به صورت یکنواخت روشن می کند و در انتخاب و پیدا کردن مواد مورد نیاز به ما کمک می کند.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
ال جی
کشورسازنده
کره جنوبی
مدل
GR-F401ELNZ
نوع یخچال
دوقلو
رده انرژی
++A
رنگ
سفید/نقره ای
ظرفیت
695لیتر
ظرفیت یخچال
347.5لیتر
ظرفیت فریزر
347.5لیتر
سیستم Hygiene Fresh(فیلتر بهداشتی)
بدون برفک
موتور اینورتر خطی
جریان هوای چند گانه
ابعاد
عرض(برحسب میلیمتر)
673
عمق (برحسب میلیمتر)
595
ارتفاع(برحسب میلیمتر)
1850
مشخصات ظاهری
تعداد درب
2 درب
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد کشو فریزر
5 کشو
تعداد طبقه فریزر
2 طبقه
تعداد طبقه یخچال
5 طبقه
آبریز دار
صفحه نمایشگر
دکمه ای
لامپ LED

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha