یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل F802HMHU سیلور سی فوتLG Refrigerator 30feet Silver 2021 model GR F802HMHU

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل F802HMHU سیلور سی فوت
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات واقعی یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل F802HMHU سیلور سی فوت

این کمپانی که در زمینه‌های الکترونیک فناوری اطلاعات و لوازم برقی فعالیت دارد کار خود را از سال ۱۹۹۷ شرکت کرده که یک شرکت کره‌ای چند ملیتی میباشد که محصولات این شرکت در سه بخش تلفن همراه تجهزات الکترونیکی و لوازم خانگی به تولید و عرضه می‌رسد که اولین ریشه‌های تاسیس آن به سال ۱۹۵۸ و شرکت گلداستار باز میگردد.

ساختار کلی یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU :
این محصول را همگی به فضای جادار و مصرف برق کم سیستم‌های تشخیص هوشمند میشناسند. این یخچال از سری یخچال‌های هوشمند ال‌جی می‌باشد،که با به کارگیری خلاقیت چه در قسمت فنی و چه در قسمت طراحی ظاهری باعث جلب توجه کسانی شده‌است که در انتخاب یخچال بسیار سختگیر و مشکل‌پسند می‌باشد. ال‌جی با اضافه کردن به عرض و طول این محصول به نسبت محصولات قبلی خود یک فضای جادار و کافی به یخچال بخشیده است که به به‌کار بستن قفسه‌ها و جداکننده‌ها فضای مفیدتر و منظم‌تری ایجاد کرده است.استفاده از به‌روزنرین سیستم‌های خنک کننده ،چراغ‌های ال‌ای‌دی ، سیستم‌های بهداشتی و طراوت دهنده ، سیستم‌های کنترل از راه دور  و صفحه نمایشگر ال‌ای‌دی باعث شده‌اند با محصولی فراتر از از یک یخچال عادی سروکار داشته باشند.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

ویژگی‌های ظاهری یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU :
این یخچال دارای ظاهری استیل می‌باشد که حجم ناخاص آن ۶۳۰ لیتر است که فضایی مورد قبولی محسوب می‌شود . که میتواند فضای کافی برای انواع کالاها مواد غذایی در اختیار ما قرار دهد که در ابعاد ۱۸۴۰ در ۸۶۰ در ۷۳۰ میلی‌متر می‌باشد که طول و عرض بسیار مناسب برای مشتریان سخت‌پسند است ، که بدنبال فضای کافی برای یخچال هستند و می‌خواهند با مشکل فضا در یخچال خانه خود مواجه نشوند. این محصول دارای دو درب اصلی میباشد یکی در ابعاد کوچکتر در قسمت بالایی و فریزر یخچال و دیگری طویلتر و در قسمت پایینی محصول قرار دارد. که البته داشتن دستگیره در بسیار خوش‌دست و کشیده و آن هم به زیبایی یخچال فریزر ال‌ جی مدل GR-F802HMHU افزوده است که باعث راحت‌تر شدن دسترسی کودکان به آن میشود.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

فناوری Fresh tm در یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU :
Fresh tm یک مکانیزم تازه نگه‌داشتن و طراوت دهنده می‌باشد که عملکرد آن در چهار مرحله میباشد . این فناوری از یک فیلتر چند تکه‌ای برای استریلیزه کردن محیط بهره میبرد . این عمل باعث از بین رفتن باکتری و ویروس‌ها میشود به کار رفتن این فناوری که مختص یخچال‌های ال‌جی است که این تکنولوژی به علت داشتن ساختار چند لایه‌ای و دارای نور فرابنفش ۹۹% قارچ‌ها ، میکروب‌ها و ویروس‌ها را درون یخچال میکشد و بوی بد را از بین میبرد و تازگی و طراوت خاصی را به انواع مواد غذایی می‌دهد.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

فناوری LG Door Cooling  یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU:
یکی از مشکلات اساسی در یخچال سنتی و قدیمی دیر سرد شدن مواد غذایی بوده است که زمان زیادی طول میکشید که مواد غذایی ما سرد و خنک شود یکی دیگر از مشکلات اساسی این یخچال‌ها تفاوت فاحش دما بین فضای داخل و درب محصول بود که در بعضی مواقع مشکلاتی را ایجاد میکرد علاوه براین لیرادات سرد ند یکنواخت یخچال باعث میشد طبقات بالای یخ و دمای بیش از حد پایین داشته باشند و قفسه‌های پایینی دمایی خیلی بیشتری داشته باشند که ال‌جی با به‌کار بستن فناوری LG Door Cooling در این محصول ما شهد سردی یکنواخت کاهش تفاوت دما بین محیط داخل و در یخچال و سرعت بالا در سرد شدن و خنک شدن محصولات هستیم.
تا حالا اتفاق افتاده که بخواهیم یک ماده غذایی را استفاده کنیم و زمان زیادی را به یخ‌زدایی آن محصول اختصاص دهیم به دلیل اینکه یخچال ما نتوانسته بود دمای ما را در یک محدوده خاص نگه‌دارد که باعث یخ‌زدن و فریز شدن ماده غذایی شده بود از دیگر ویژگی‌های محصول یخ نزدن و فریز نشدن مواد غذایی در عین خنک بودن آنها است.که دیر لازم نیست به دنبال یخ‌زدایی آنها باشیم. کافی است همان موقع که محصول را بیرون میاوریم با خیال راحت بابت خراب نشدن آن از آن استفاده کنید.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

راحتی جابه‌جایی سینی یخ :
در یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU شاهد فضای زیاد باتوجه به سایز مناسب محصول است اما اگر در مواقع خاص پیش بیایید که ما فضای بیشتری بخواهیم ال‌جی راه‌کاری ارائه داده است که از اضافه کردن به عرض و طول که باعث ارتفاع و عرض بیش از اندازه در محصول میشود جلوگیری کرد و توانست با اضافه کردن قابلیت جابه‌جایی سینی یخ فضای جادارتری داشته باشید کافی است در هنگام لزوم سینی یخ را از جایی به جایی دیگر جابه‌جا کنیم و از فضای بیشتر بهره‌مند شوید.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

نور پردازی و صفحه نمایش LED در یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU:
به‌کار بستن لامپ‌های پرمصرف دیگر در محصولات جدید ال‌‌جی جایی ندارد استفاده از نورهای LED کم‌مصرف از یک جهت زیبایی و نور بیشتر و از جهت دیگر مصرف برق کمتر را برای آن به ارمغان آورده است ، و دیگر خبری از لامپ‌های پرمصرف کم‌نور و زننده در یخچال نیست .
صفحه نمایش LED به‌کار رفته در یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU با داشتن چند کلید ساده تنظیمات کلی مربوط به دمای یخچال و فریزر و محیط داخل یخچال در استفاده و کنترل آن به ما کمک میکند.

مصرف انرژی پایین (A):
در این محصول به علت کارگیری موتورها و سیستم‌های خنک کننده که علاوه بر پرقدرت بودن مصرف انرژی پایینی هم دارند. به طور کل به‌کارگیری این موتورها و لامپ‌های LED و سیستم‌های سرد کننده یک‌نواخت موجب کم شدن مصرف انرژی برق شده است که لازمه‌ی یک محصول با درجه کیفی بالا می‌باشد. سروصدای کم که در شب‌ها دیگر متوجه صداهای ناهنجار نیستید و اصلا توجه حضور این محصول در خانه نمیشوید. درجه استفاده انرژی در این دستگاه A می‌باشد که با توجه به کارآیی آن میزان مصرف برق آن بسیار مناسب می‌باشد.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

فناوری ThinQ :
فناوری ThinQ شاید جالب‌ترین ویژگی محصولات جدید ال‌جی باشد که توضیح کلی آن وصل شدن دستگاه‌های هوشمند به یک دیگر از طریق وایفای است. در مرکزیت این ویژگی یک هوش مصنوعی است که میتانید کارهای اساسی مانند کم‌کردن شعله گاز ، تنظیم ماشین ظرفشویی ، تنظیم دما در یخچال‌ها و غیره از آن استفاده کنید. در صورت اتصال این دستگاها به اینترنت وایفا میتوان از راه دور آن‌ها را کنترل کرد . از فرسنگ‌ها دورتر میتوان منترل لوازم برفی خود را کنترل کرد نه فقط از فاصله‌ی نزدیک آن هم فقط با استفاده از چند کلید ساده و بعد از آن دیگر نگران فاسد شدن موادغذایی ، سوختن غذا و.... نباشید.علاوه بر همه اینها میتوانید یک عیب‌گیری هوشمند نیز از دستگاه‌های خود داشته باشیم که برای تعمیر آن کمک قابل توجهی میکند و مشکل خود را از طریق اطلاعات صوتی به شما اعلام میکند شما میتوانید حتی لوازم خود را با این فناوری شخصی‌سازی کنیم و از سازگاری هوشمندانه لذت ببریم. با استفاده از همین فناوری حتی متوان حداقل میزان مصرف انرژی آن را فهمید و انرژی را به حداقل رساندو به طور کلی این مفهوم بعه معنای داشتن یک خانه هوشمند میبشد که میتوانیم وسایل خانه خود را آنگونه که دلخواهتان است کنترل کنید. استفاده از این تکنولوژی آینده را در مقابل شما قرار میدهد میتوانید دور از خانه موادغذای فاسد شدنی را برای یخچال مشخص کنید و کنترل دما را در دست خود بگیرید کافی است بع ای یخچال دستور بدهید تا کارها را همامگونه که دوست دارید انجام دهید.

یخچال فریز بالا پایین ال جی مدل f802hmhu سیلور سی فوت

حرف آخر

اگر به دنبال یخچالی هوشمند با کارآیی بالا از جمله خنک کردن یکسان ، مصرف انرژی کم ، صفحه نمایش LED  و ... هستید یخچال فریزر ال‌جی مدل GR-F802HMHU بهترین انخاب است.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha