لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3QDNP0LG New washing machines 7.5k 1200rpm FH2J3QDNP0

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3QDNP0
مدل
FH2J3QDNP0
ظرفیت
7.5
شرکت سازنده
LG
موتور
Direct Drive
دور موتور
1200 دور
رده انرژی
+++A
قیمت:
۱۰/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱۱/۲
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی لباسشویی جدید 7.5 کیلو الجی مدل FH2J3QDNP0

ساختار کلی
لباسشویی 7.5 کیلو جدید الجی 1200دور مدل FH2J3QDNP0 دارای 13 برنامه شستشو فعال که هر کدام از این برنامه ها کارایی و ویژگی خاص و بدرد بخور خود را داراست .صفحه نمایش لمسی و بزرگ این لباسشویی بر خلاف تمامی لباسشویی های 7 کیلو موجود در بازار بهتر و راحت تر می باشد.شستشو 6 حالت این لباسشویی نیز نتیجه بسیار عالی را در اختیار شما قرار می دهد ومی تواند سخت ترین وکثیف ترین لکه ها پاک کند مثل یقه های پیراهن یا لکه شکلات و یا آدامس و غیره
موتور دایرکت درایو اینورتر این لباسشویی هم از نظر هزینه به صرفه می باشد هم اینکه بسیار بی صدا و لرزش است بر خلاف دیگر مارک های مثل سامسونگ و بوش که تسمه ای هستند این نوع موتور به گیربکسی معروف هستند که از صدا ولرزش بسیار پایینی برخوردار می باشد حتی به گونه ای کم صدا هستند که ممکن بعضی اوقات تنها از روی چرخش دیگ بشه فهمید که لباسشویی در حال کار می باشد. شرکت الجی برای این میزان از کیفیت است که fh2j3qdnp0 را به مدت 10 سال ضمانت تعویض می کند.در ادامه به امکانات مهم و اساسی این لباسشویی می پردازیم.

 لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

صفحه نمایش
صفحه نمایش اسان و راحت این لباسشویی که در سایز بزرگ تری نسبت به لباسشویی های مشابه خود می باشد از زیبایی خاصی نیز برخودار است.این صفحه نمایش بقدری بزرگ است که در هر زاویه ای از منزل خود قابل روئیت است و براحتی می توان ان را چک کرد که چه مقدار از شستشو باقی مانده است یا این که لباسشویی 1200 دور شما در چه مرحله ای قرار دارد.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

موتور دایرکت درایو(A+++)
در یک ماشین لباسشویی سنتی، 3 را تشکیل می دهند که سیستم مدیریت دیگ را تشکیل می دهد: موتور، تسمه و قرقره.
در ماشین لباسشویی ال جی موتور یک اینورتر بدون تسمه و بی سیم است که به طور مستقیم به درام وصل شده است. سیستم مدیریت دیگ شامل تنها یک عنصر است: موتور Inverter Direct Drive.
موتور Inverter Direct Drive یک موتور اینورتر است. اینورتر یک کنترل کننده موتور الکترونیکی است که ولتاژ، فرکانس و شدت جریان را تعدیل می کند تا حداکثر کارایی را در هر سرعت چرخش تضمین کند. با تشکر از اینورتر، ماشین لباسشویی ورودی دقیق از میزان نیروی مورد نیاز برای انجام کار مورد نیاز هر فاز چرخه شستشو را دریافت می کند.
مزایای موتور اینورتر مستقیم مستقیم:
قابلیت اطمینان: تنها از یک عنصر (به جای 3 موتور سنتی) تشکیل شده است، موتور Inverter Direct Drive دارای سایش و پاره شدن نیست که بسیار قابل اعتماد می باشد
ثبات: موتور Inverter Direct Drive در راستای چرخش سبد قرار می گیرد، این امر ارتعاش و حداکثر پایداری را تضمین می کند.
بیصدا: در مقایسه با موتورهای سنتی ، موتور Inverter Direct Drive Motor یک موتور اینورتر الکتریکی است و از این رو تمام صداهای ایجاد شده توسط دیگ را حذف می کند.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

 با نگاهی به فهرست ماشین لباسشویی ال جی، متوجه خواهید شد که همه موتور Inverter Direct Drive را برای مدت ده سال تضمین کرده ایم. این فن آوری است که به شما اجازه می دهد تا شش حرکت متفاوت سبد را ایجاد کنید تا بتوانید شستشوی دست ها را کاملا بازتولید و شبیه سازی کنید.ماشین لباسشویی های الجی از جمله ماشین لباسشویی fh2j3qdnp0 تنها لباسشویی هایی هستند که می توانند بر روی سیستم نوآورانه 6 حرکتی، تنظیم شده و با حداکثر کیفیت کار نمایند. با ترکیبی از تکنولوژی و خلاقیت جدید به کار رفته شده در لباسشویی fh2j3qdnp0 شما از شستوشویی بی نظیر و بسیار پر کیفیت لذت خواهید برد.
هر جنبش به یک نوع پارچه اختصاص داده شده است تا آن را با همان مراقبت و اثربخشی درمان کند که می تواند با شستن دست ها به دست آید. این جنبش ها چیست؟ و چه برنامه های خاصی برای طراحی هر گونه پوشاک طراحی شده است؟

1: جنبش نوسانی به آرامی از پارچه های ظریف مانند پشم و ابریشمی مراقبت می کند همانطور که ما با شستن لباس های دستی انجام می دهیم. مناسب برای: پشم و ابریشم.

2:لباس ها برداشته می شوند و در بالاترین نقطه سبد نگهداری می شوند، سپس آنها به تدریج پایین می آیند تا از لکه ها خلاص شوند بدون اینکه شکل های مزاحم ایجاد کنند. مناسب برای: پیراهن

3:حرکت کلاسیک برای شستن استاندارد با عملکرد سنتی. مناسب برای: تی شرت و شلوار

4:حرکت اصطکاکی در هنگام سوخت گیری از آب، برای پاک کردن مواد شوینده بهتر و سریعتر و به طور موثر لکه ها را حذف می کند. مناسب برای: لباس با لکه های سفت و سخت

5:حرکت چرخشی لباس در انتهای سبد باعث ایجاد نویز کم می شود و مواد شوینده را به طور موثر در بافت نفوذ می کند. مناسب برای: شستن شبانه

6: این حرکت اجازه می دهد تا مواد شوینده بلافاصله به پارچه نفوذ شود، افزایش کارایی شستشو و در عین حال اجازه می دهد تا مواد شوینده باقی مانده را به راحتی حذف کنید.
مناسب برای: دستمال مرطوب و حوله


لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

 تشخیص هوشمند ™
سیستم تشخیص هوشمند LG یک راه سریع و آسان برای حل مشکلات بدون نیاز به تماس با تکنسین است. فقط از طریق خط تلفن خدمات مشتری LG تماس بگیرید و تلفن را به لباسشویی fh2j3qdnp0 نزدیک کنید. دستگاه شما سپس به کامپیوتر متصل می شود که مشکلات را در عرض چند ثانیه شناسایی می کند و یک راه حل را پیشنهاد می کند.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

سخن آخر

در مورد لباسشویی 7.5 کیلوی الجی مدل fh2j3qdnp0 به طور کامل شرح داده شد با این اوصاف میتوان مدعی شدکه لباسشویی 1200 دور مدل fh2j3qdnp0 الجی نه تنها یکی از بهرتین های این شرکت بلکه حتی در مقابل سایر برند های موجود در بازار مدل fh2j3qdnp0 الجی از برجسته ترین مدل های بازار از لحاظ کارایی و کیفیت و صد البته دوام شناخته میشود

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FH2J3QDNP0
رنگ
سفید
ظرفیت
7.5
کشورسازنده
China
شرکت سازنده
LG
قطعات محصول
کره
موتور
Direct Drive
دور موتور
1200 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
شستشوی مطلوب لباس با تکنولوژی 6motion DD
تشخیص هوشمند ™ Smart Diagnosis
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۱3 برنامه شستشوی
شستشو در 30 دقیقه Quick 30
شستشو لباسهای پشمی و نخی(wool)
شستشوی ظریف و با دقت Delicates
شستشوی لباس بچه Baby Care
قبل از شستشو Prewash
لباس های ورزشی Sports wear
لباس مخملی Duvet
لباسهای مخلوط MIX
ضد چروک برای اتو کشی Easy Care
کتان و پنبه ایی Cotton
حالت شستشو دستی (Hand wash)
برای پوست حساس Skin Care
برای لباس کثیف در 60 دقیقه Intensive 60
گزینه های ویزه
قفل کودک
آبکشی و خشک کن (Rinse+Spin)
سیستم عیب یابی هوشمند
صفحه نمایش LED
بدون صدا ولرزش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha