لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6LG New washing machines 10.5k 1400rpm FH4G1JCSK6

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6
مدل
FH4G1JCSK6
ظرفیت
10.5KG
شرکت سازنده
LG
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
رده انرژی
+++A
ضد آلرژِی
تکنولوژی Turbo Wash
فناوری True Steam
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی ال جی 10 کیلو مدل:FH4G1JCS6
 

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


- ظرفیت : 10 کیلوگرم
محصول:کشور کره
- 1400 دور در دقیقه
-مجهز به سیستم TrueSteam
-مجهز به سیستم  6 Motion DD:( درام های شستشو را در چند جهت حرکت می دهد، در حالی که لباس های فوق العاده تمیز به مراقبت های مناسب پارچه می انجامد
-موتور: Inverter Direct Drive( برای ارتعاش کمتر و نویز کمتر)
-سیستم Add Item: اضافه کردن کارکرد آیتم اجازه می دهد تا در حین شستن درب را باز کنید تا حتی بعد از شروع مرحله شستشو اضافه کنید
رنگ:نقرایی
FH4G1JCS6
ابعاد:برحسب میلیمتر
850*610*600
تمام اتوماتیک
تایمر تاخیر:بله
تعداد برنامه ها:14
ماشین لباسشویی ال جی  10 کیلو گرم مدل: FH4G1JCS6
 محصول شرکت و کمپانی ال جی در  کشور کره که در سال 2018 به بازار عرضه شد.ماشین لباسشویی FH4G1JCS6 به جهت  طراحی زیبا و تکنولوژی مدرن و پیشرفته ، خود را توانسته در سطح بین المللی و کلاس جهانی ماشین های لباسشویی به بهترین شیوه خود را  معرفی کند.برای اثبات این مطلب باید چندین ویژگی بررسی شود تا محصول را در سطح بین المللی دید.
شرکت انگلیسی که در زمینه ی ارایه خدمات بازرسی،کنترل کیفیت،تضمین کیفیت بر پایه استاندارد های :
بهداشتی
ایمنی
نظارتی
صدور انواع گواهینامه
در سطح بین المللی فعالیت می نماید، که اصطلاحا این نوع تست ها به "آزمایش Intertek”" معروف است .بعد از تایید موارد بالا کالا را استاندارد جهانی معرفی میکند.
 خوشبختانه و با افتخار  ماشین لباسشویی ال جی  مدل FH4G1JCS6 این استاندارد های بین المللی را دارا می باشد.
امکانات و کارآیی که  این مدل لباسشویی در خود جای داده است به تمام نیازها و خواسته های کاربر کاملا جواب داده است.
در لباسشویی های قدیمی چندین ویژگی شستن لباس با قابلیت تنظیم دما دیده می شد .
اما لباسشویی FH4G1JCS6 شستن لباس با قابلیت تنظیم دما حداقل و ابتدایی ترین ویژگی این مدل هستش شما در مدل لباسشویی FH4G1JCS6با ویژگی های آشنا می شوید که حداقل 10 سال جلوتر از تکنولوژی در صنعت لباسشویی حرکت کرده است.
شستشو با بخار
شستشوی سریع در 14 دقیقه
سیستم TURBO WASH
سیستم ADD WASH
قابلیت NFC
قابلیت شستن لباس با حالت ضد آلرژی
سیستم TRUE STEAM
سیستم Smart Diagnosis
فناوری Eco Hybrid
سیستم Motion 6
طراحی:
لباسشویی ال جی FH4G1JCS6
با ظرفیت 10کیلو که قطعات و مونتاژ در کشور کره تولید شده است. ،رنگ لباسشویی نقرایی است که امروزه از محبوبیت ویژگی در دکراسیون آشپزخانه قرار گرفته است.موتور  این مدل لباسشویی ،اینورتر بدون تسمه است که بدون لرزش و صدا از لباسهای شما استقبال می کند،و در ضمن این مدل مهمترین سوال همه کاربران را پاسخ داده است که مصرف انرژی A^(+++)  است که قطعا با جذابیت بیشتری ویژگی های بی نظیر لباسشویی ال جی FH4G1JCS6را دنبال می کنید.
امکانات و ویژگی های لباسشویی ال جی 10 کیلو مدل FH4G1JCS6


تکنولوژی Turbo Wash:
در ماشین لباسشویی های مدل های قدیمی یک حالت شستشو بود که به شستشوی سریع معروف بودند.لباسهای که در حد پایینی که کثیف بودند با این حالت شسته  میشدند.شستشوی لباس در این حالت با کیفیت بسیار پایینی انجام می شود که این خود از معایب این حالت شستشو است. شما در این حالت باید لباس های نسبتا کثیف با کثیف را جدا کرده که وقت گیر خسته کننده است.اما با تکنولوژی Turbo Wash که در مدل FH4G1JCS6مشاهده میکنید از شستن لباس با مدت زمان بسیار کم و شستشوی بی نظیر کیف می کنید.
اساس کار در این تکنولوژی به این صورت است که آب با فشار زیاد و در زمان های 120 ثانیه ای بر روی لباس ها با سرعت پاشیده می شود ، همین ویژگی سبب می شود تا سرعت شستشو افزایش یابد .

از مزایای دیگر تکتولوژی Turbo Wash:
صرفه جویی در زمان شستشو به میزان 59 دقیقه (شستشوی انجام گرفته با بهترین و عالی ترین شکل ممکن انجام می شود.)
40 درصد صرفه جویی در مصرف آب
15 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


تکنولوژی True Steam:
یکی از دغدغه های خریداران لباسشویی این است که : "افرادی از خانواده من نسبت به شوینده ها حساس هستند و لباس ها را باید جداگانه شستشو داد یا اصلا شستشو نباید در لباسشویی انجام شود و با دست و با حساسیت شستشو را انجام بدهیم؟برای این مشکل چار کنیم".
لباسشویی ال جی 10 کیلو مدل FH4G1JCS6    این مشکل را با افزودن تکنولوژی True  Steam به سیستم لباسشویی برطرف کند.

برخی افرادی مانند کودکان  که سیستم ایمنی حساسی دارند و نسبت به موارد بسیاری از جمله باکتری‌ها و حتی مواد شوینده دچار حساسیت می‌شوند. برای این افراد تماس پوست با البسه‌ی شسته شده و حتی استشمام بوی این مواد از روی لباس نیز آزاردهنده و حساسیت‌زاست.

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


همچنین برخی افراد هستند که پوستهای حساسی دارند و اگر میکروب و یا هر نوع لکه و کثیفی بر روی لباس باشد و با پوست تن آنها ارتباط برقرار کند دچار حساسیت شدید می شوند ، یا اینکه حتی به مواد شوینده نیز حساسیت دارند .
یکی از برنامه های ویژه ای که ال جی برای این نوع کاربرانش در نظر گرفته است ، برنامه ی Allergy Care برنامه ایست که توسط بخار باکتری و هر نوع ماده ای دیگر را از بین می برد . میزان اثر گذاری این برنامه 99.99% است . همچنین علاوه بر از بین بردن کامل باکتری ها ، بوسیله ی برنامه ی Steam Softner نیز لباس ها را نرم میکند . این برنامه که در واقع نرم کننده بوسیله ی بخار نام دارد ، توسط بخار 100 درجه ی سانتیگراد نرمی و لطافت زیادی به پارچه و لباس می بخشد . همچنین Steam Refresh نیز با زهم بوسیله ی بخار ، لباس هایی صاف و بدون چروک را تحویل می دهد و دیگر از بوی نامطبوع و چرک سابق خبری نیست .
 

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


سیستم شستشو با بخار ال جی آب را به بخار برای شستشو تبدیل می کند، تا بتوانیم مصرف انرژی کمتر و کیفیت بهتری نسبت به سیستم های قبلی داشته باشیم. در این تکنولوژی با بهره گیری از نفوذ ذرات بخار، مواد حساسیت زا و باکتری های مضر از لباس، بدون صدمه به تار و پود پارچه خارج می گردد. بعلاوه می تواند لباس ها را خوش بو و بسیار نرم و لطیف تحویل شما دهد. ال جی به دلیل استفاده ازاین تکنولوژی، توسط سازمان هایی مانند AAFA و ASL موفق به دریافت گواهینامه در این زمینه شده است.
لازم به ذکر است که ال جی برای آن دسته از کاربرانی که حساسیت بسیار زیادی دارند ، برنامه ی خاصی به نام steam softner را در نظر گرفته است که بموجب آن همیشه لباس هایی نرم و لطیف را در اختیار خواهید داشت بدون اینکه از نرم کننده های مختلف استفاده کنید ، چرا که این فناوری برای شستشو از بخار آب 100 درجه ی سانتیگراد استفاده می کند در این حالت که نرم کنندگی لباس توسط بخار آب 100 درجه انجام می شود ، الیاف و تار و پود پارچه لطافت بسیار بیشترییدا خواهد کرد . طبیعی است که بخار آب 100 درجه ی سانتیگراد می تواند هر نوع میکروب و باکتری را از سطح لباس بزداید . در این روش با کمک بخار مواد حساسیت‌زا و باکتری‌ها تا میزان 99.9 درصد از بین می‌روند. از دیگر مزایای استفاده از این تکنولوژی می‌توان به چروک‌زدایی، بوزدایی و خاصیت نرم‌کنندگی البسه با کمک بخار اشاره کرد.
 

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6

در جمع بندی سیستم True Steam:
کاهش چین و چروک و از بین بردن بوی نامطبوع لباس
طراوت بخشیدن به لباس ها
با استفاده از بخار 100 % هیچ آسیبی به تار و پود لباس نمی رسد
حس کردن نرمی و لطافت بیشتر با استفاده از این فناوری
از بین بردن مواد آلرژی زا و حذف کامل باکتری ها  تا 99 %
سیستم ADD ITEM:
جمله "آه !یادم رفت این چند تیکه  رو هم  داخل لباسشویی بندازم."بارها در هنگام استفاده از لباسشویی های قدیمی تان بکار برده اید و حتما ناراحت شده اید که باید یکبار دیگر  بعد از اتمام کامل لباسشویی  دوباره لباسهای جا گذاشته رو داخل لباسشویی بندازید که واقعا وقت گیر، ودر یک جمله حال گیر است.
اما  لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCS6  با افزودن و قابلیت سیستم ADD ITEM این مشکل را برطرف کرده است.


لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6

شما با فشردن این آبشن لباسشویی متوقف می شود،دستگاه متوقف شده  وفرصتی خوبی را برایتان فراهم کرده که   بتوانید لباس های دیگر خود را به لباسشویی اضافه کنید.
نکته!اگر در مواقعی که از ویژگی Add Item استفاده کردید و نتوانستید لباس اضافه کنید نگران نشید که چرا این ویژگی کار نمیکند. به دلیل این 4 نکته که ذکر میکنیم درب لباسشویی باز نمی شود:
دمای آب داخل مغزن
میزان لباس موجود در داخل دیگ
جنس پارچه
دمای آب بالاتر از 40 درجه

تکنولوژی 6Motion :
"این بار میخواهم لباس ها رو با دست بشورم. با دست تمیزتر لباس ها رو میشورم "جمله آشنا که خیلی از خانم هایی خانه دار بعضی وقت ها بکار میبرند. "
از سال 2013 شرکتهای سازنده لباسشویی به فکر افتادن که سیستمی را  بکار ببرند که لباسشویی ها شستن با دست را مشابه سازی کنند.شرکت ال جی هم با زیباترین شکل ممکن این ایده را پیاده سازی کرد وکاربران را  با انواع حالتهای مختلف شستن با دست را سورپرایز کرد. گزینه ی  شستشو با دست یکی از بی نقص ترین حالتهای شستن در لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCS6    می باشد.
حالتهای مختلف شستن با دست در لباسشویی ال جی  مدل FH4G1JCS6  :

 
 لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


1) پله ای:
 در این حرکت لباسها در داخل دیگ(درام) به بالا برده شده و خیلی سریع به پایین انداخته می شوند که از چروک شدن لباسها جلوگیری شوند..
2)پیچاندن:
 پیچاندن لباس برای شستشوی بهتر و کم کردن صدا می باشد که در هنگام شستشو کمترین صدای ممکن از لباسشویی شنیده شود..
3) غلتاندن: در این نوع حرکت، به شیوه معمول، لباسها از قسمت پایین دیگ(درام) به بالا رفته و می چرخند که باعث شستشوی بهتر و یکنواخت می شود..
4) ساییدن :
 با ایجاد حرکتی موجی شکل و ترکیب آب و مواد شوینده و لباس با هم کاری می کند تا آب و مواد شوینده کاملاً یکنواخت با هم ترکیب شوند و در نتیجه ی این ترکیب مواد شوینده بسیار با نفوذ تر از قبل عمل می کنند ودر دل و جان پارچه نفوذ می کنند و هر نوع لکه ای را از روی الیاف پارچه بر می دارد ..
5)تاب دادن:
 این حرکت بسیار ملایم برای تاب دادن لباس ها و شبیه سازی حرکات شستشوی دستی مخصوصاً برای لباسهای ظریف و حساس می شود..
6)  آبکشی :
 در این مرحله دیگ با بالاترین سرعت چرخش ، موتور شروع به چرخش می کند و با ایجاد نیرویی بسیار قویی کاری می کند تا لباس ها به دیواره ی لباسشویی بچسبند و به بهترین شیوه لکه ها و جرم را از لباس می زداید توانند شستشویی مشابه دستی را فعال کنند تا بی نقص ترین و کامل ترین شستشو را برای کارببر به ارمغان بیاورد .
موتور DIRECT DRIVE:
 

لباسشویی جدید الجی 10.5 کیلو 1400 دور مدل FH4G1JCSK6


ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHK6  با حذف تسمه از قطعات کمتری در موتور استفاده کرده است و با این کار میزان برخورد قطعات را به شدت کاهش داده است و با کاهش برخورد قطعات موتور میزان تولید صدای اضافی به شدت کاهش یافته است .
از مزایایی موتور DIRECT DRIVE:
جلوگیری از هدر رفتن انرژی به میزان 30 درصد
بدون ایجاد  صدا در هنگام استفاده از لباسشویی
با کاهش میزان مصرف انرژی و کاهش برخورد قطعات با یکدیگر میزان استهلاک و فرسودگی ماشین لباسشویی به شدت کاهش پیدا می کند .
به همین جهت است که لباسشویی های شرکت ال جی با اطمینان به مشتری ها  10 سال گارانتی داده است.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FH4G1JCSK6
سری
دکمه های لمسی برروی درب
رنگ
نقره ای ضد زنگ Stainless Silver
ظرفیت
10.5KG
کشورسازنده
Korea
شرکت سازنده
LG
قطعات محصول
کره
موتور
Direct Drive
دور موتور
1400 دور
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
شستشوی مطلوب لباس با تکنولوژی 6motion DD
تشخیص هوشمند ™ Smart Diagnosis
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۱۴ برنامه شستشوی
شستشو در 15 دقیقه
شستشوی لباس بچه Baby Care
شستشوی لباس های لکه دار Stain Care
شستشو با نهایت مراقبت از لباس Gentle Care
شستشوی بی صدا Silent wash
شستشو با سیستم ضد آلرزی (Hygiene)
لباسهای مخلوط MIX
ضد چروک برای اتو کشی Easy Care
کتان و پنبه ایی Cotton
حالت شستشو دستی (Hand wash)
پتو یا لباسهای ضخیم ( Blanket)
برای پوست حساس Skin Care
گزینه های ویزه
قفل کودک
اضافه کردن لباس (Add Item)
ضد آلرژِی
آبکشی و خشک کن (Rinse+Spin)
بخار شور دار
تکنولوژی Turbo Wash
فناوری True Steam
سیستم عیب یابی هوشمند
نشانه قفل درب
چراغ بزرگ لمسی ( بروی درب )
Wi-Fi
گزینه آب گرم و سرد
سیستم شستشوی هوشمند
راه اندازی مجدد بصورت خودکار
شاخص زمان در حال اجرا
نماد شروع / مکث Start/Pause
نشانگر قفل درب Door Lock
نشانه پیام خطا Error Message
هشدار پیام خطا Error Message Alarm
Cotton Plus
Turbo 59
Refresh
Outdoor
Gentle Care
Tub Clean
Small Load
Cold Wash
Kids Wear (لباسهای کودکان)
Swimming Wear (لباسهای مخصوص شنا)
Gym Clothes(لباسهای ورزشی و باشگاه)
Jeans (شلوار لی)
Sweat Stain
Deodorization ( لباسهایی که ضد عفونی خواهند شد)
Single Garment
Color Protection (محافظت از رنگ در عین شستشو)
Noise Minimize(سر و صدا کم کردن در هنگام شستشو)
Minimize Wrinkles (کم کردن چین و چروک)
Juice and food stains (آبمیوه و لکه های غذایی)
Lightly soiled items
Sleeve hems and collars
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
640 * 600 * 850 ( بر حسب میلیمتر )

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha