یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J844 دور این دور فرنچ 5 درب 30 فوتlg new Side By Side refrigerator30 feet GMJ844PZKV 2020 Door In Door

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J844 دور این دور فرنچ 5 درب 30 فوت
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J844 دور این دور فرنچ 5 درب

مقدمه
یخچال ها را می توان در دسته های مختلف تنها یخچال، یخچال فریزر بالا پایین، یخچال فریزر دوقلو و یخچال ساید بای ساید دسته بندی کرد. با این وجود شما ممکن است طرفدار هر کدام از این محصولات باشید و این مدل یخچال ها را برای خرید انتخاب نمایید. یخچال ساید بای ساید ال جی J844 از جمله مدل های با کیفیت این دسته است که امکانات عالی و حرفه ای را برای خریداران به ارمغان می آورد. استفاده از هر یک از امکانات کارایی عالی و رضایت کامل را برای شما به همراه می آورد.
ساختار کلی
حرفه ای بودن و برخورداری از امکانات و قابلیت های به روز از ویژگی های اصلی ساید باید بای ساید ال جی 844 است. این مدل جدید و جذاب از برند خوش نام ال جی قابلیت ها و امکانات متنوعی را به دوش می کشد که هر کدام از آن ها به کیفیت این محصول می افزایند. طراحی شیک و فضای بالای ذخیره سازی در این محصول نیز آن را کاربر پسندتر کرده است. طراحی دور این دور این یخچال نیز به فضای اصلی حدود 9% فضا اضافه کرده است تا انواع بطری ها و نوشیدنی ها را در آن بچینید و دسترسی سریع تر به آن ها داشته باشید تا از اتلاف انرژی و سرما نیز جلوگیری شود. این درب با جکی که در پایین آن تعبیه شده است باز شده و قابل دسترسی خواهد بود. با این وجود می توان یخچال ساید طرح فرانسوی ال جی را 5 درب نامگذاری کرد و به محفظه های یخچال و فریزر دسترسی پیدا کرد. قابلیت های متنوع خنک سازی که در مدل J844 ال جی جای گرفته اند این امکان را فراهم می کنند تا تغییرات دمایی در محفظه به حداقل برسد و مواد غذایی و میوه و سزی موجود در محفظه برای مدت طولانی سالم و تازه باقی بمانند. سیستم بدون برفک در این یخچال ساید جدید ال جی نیز از قابلیت هایی است که مصرف کنندگان به آن توجه ویژه ای دارند و به حفظ مواد غذایی سالم در فریزر نیز کمک خواهد کرد. ظرفیت 570 لیتری محفظه این امکان را به شما فراهم می کند تا انواع مواد غذایی و خوراکی ها را در محفظه جای دهید و از داشتن جزیره ای غذایی در گوشه ای از آشپزخانه لذت ببرید. یخچال ساید جدید ال جی دارای آبریز و یخساز اتوماتیک است و همچنین به قابلیت اتصال به آب شهری نیز مجهز شده است. فیلتر تصفیه آب موجود، امکان نوشیدن آب خنک و سالم را در هر لحظه برای شما فراهم می کند. در ادامه این پیج از بانه کال امکانات حرفه ای با تفصیل بیشتر مورد بررسی قرار گرفته اند. مطالعه ی کامل آن خرید هوشمندانه و آگاهانه را برای شما به دنبال خواهد آورد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

طراحی لوکس و جمع و جور
انطباق کامل اندازه و ساختار یخچال ساید بای ساید از جمله امکاناتی است که قابل توجه قرار می گیرد. برای این منظور برند بزرگ ال جی مدل J844 را با طراحی جمع و جور تولید کرده است تا در هر مکانی جای گیرد. طراحی Slim SpacePlus این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر طراحی خارجی متناسب با استاندارد روز، فضای بالایی را برای ذخیره سازی در اختیار داشته باشید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

قابلیت NatureFRESH
همواره میزان ماندگاری مواد غذایی مورد توجه سازندگان و خریداران یخچال ها بوده است. در این زمینه یخچال های ساید ال جی موفقیت بالایی داشته اند. قابلیت NatureFRESH گزینه ای عالی در میان امکانات یخچال ساید بای ساید J844 ال جی است. این قابلیت انواع میوه های آبدار، سالادهای آبدار و سالادها را کاملا تازه و آبدار و به تازگی روز اول نگهداری خواهد کرد. شکل، ارزش غذایی و طراوت این دسته از مواد غذایی برای مدت طولانی حفظ خواهد شد و سلامت بلند مدت آن ها شما را به وجد خواهد آورد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

طراحی خاص و ویژه برای ایجاد سرمای بیشتر
فناوری که در قالب طراحی DoorCooling+ بر روی یخچال ساید بای ساید J844 ال جی مورد استفاده قرار گرفته است سبب شده تا به صورت یکنواخت تر و در مدت زمان کمتر شاهد خنک سازی محفظه باشید. دریچه هوایی که بر روی بخش بالایی درب قرار گرفته اند با فرستادن هوای خنک با سرعت بالا دمای مناسب را در کمترین زمان به حد تعادل می رسانند. علاوه بر آن اجازه هدر رفتن هوای خنک را نخواهند داد و کمترین تغییرات دمایی به همراه خواهد بود. آزمایشات انجام شده نشان می دهد این عملکرد ویژه در زمان کم دما را از حدود 32 درجه ی سانتیگراد به 7 درجه سانتی گراد می رساند. با این وجود مواد غذایی موجود در محفظه داخلی یخچال ساید بای ساید 844 ال جی برای مدت طولانی تری سالم خواهند بود و در محفظه ای با امنیت بالا قرار خواهند گرفت.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

حفظ مواد غذایی تازه و سالم
حتماً برای شما هم پیش آمده که حجم مشخصی از میوه ها را در یخچال قرار دادید اما پس از مدتی کوتاه با صحنه ای ناگوار که خراب شدن کامل آنها بوده است مواجه شده اید. یخچال ساید بای ساید ال جی J844 با بهره گیری از فن آوری LINEARCooling این مشکل را به صورت کامل برطرف کرده است. این فناوری خاص و پیشرفته که جزو قابلیت های جدید ال جی در یخچال های ساید نیز محسوب می‌شود با ورود هوای خنک به محفظه به صورت مداوم آن را به صورت همیشگی در دمای تعادل نگه خواهد داشت و هوای خنک را عمق میوه ها نفوذ می دهد تا از خراب شدن آنها جلوگیری کند. این فناوری کمترین تغییرات دمایی را در محفظه به همراه می آورد که به موجب آن میوه ها و سبزیجات در سلامت کامل خواهند بود؛ این تغییرات دمایی تنها در حدود 0.5 درجه سانتی گراد خواهد بود. بدون شک حتی تغییرات دمایی در حد 1 درجه سانتیگراد نیز تاثیرات منفی بر روی تازگی و سلامت میوه و سبزی خواهد گذاشت.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

با بوی بد خداحافظی کنید!
فیلتر Pure N Fresh به عنوان فیلتر اختصاصی برند بزرگ ال جی در مدل J844 ال جی قرار گرفته است تا تصفیه ی هوا را با کیفیت عالی و دقت بالا انجام دهد. این فیلتر تمامی بوی های محفظه را جذب می کند و بجای بوی نامطبوع، هوایی خوشبو را در محفظه جریان می دهد. با این وجود هوای محفظه کاملا سالم خواهد بود و بر روی سلامت مواد غذایی حساس نیز تاثیر خواهد گذاشت و شاهد تداخل بو و طعم در مواد غذایی و نوشیدنی ها نخواهید بود.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

سیستم ذخیره سازی هوشمند
طراحی خلاقانه و کاربردی که با نام سیستم ذخیره سازی هوشمند شهرت یافته است، برای یخچال ساید بای ساید ال جی 844 مورد استفاده قرار گرفته است. با این وجود یکی از قفسه ها قابلیت تا شدن دارد تا اقلامی که دارای ارتفاع بالا هستند را نیز در محفظه جای دهید. با این وجود برای ذخیره سازی انواع بطری ها در محفظه با مشکل مواجه نخواهید شد؛ این قفسه به صورت کشویی به فضای پشتی اش هدایت خواهد شد. سیستم یخ نیز با طراحی Slim SpacePlus عرضه شده است. این قابلیت ویژه کمک می کند تا فضای بیشتری را از محفظه و درب در اختیار داشته باشید تا حدی که قفسه ای بر روی قسمت بالایی محفظه ی یخ قابل استفاده است. با این وجود فضای بیشتری در یخچال مدرن طرح فرانسوی ال جی در اختیار شما قرار می گیرد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

کشو میوه و سبزی در یخچال ساید ال جی 844
همواره حفظ سلامت و تازگی انواع میوه و سبزی مورد توجه خریداران قرار گرفته است. به همین خاطر برند بزرگ ال جی بر روی مدل 844 خود کشویی مخصوص را به این منظور تعبیه کرده است. این کشو که با نام Fresh Zone مشخص شده است، میران رطوبت را در حالت ایمن و سالم حفظ خواهد کرد. سیستم خاصی که در این بخش مورد استفاده قرار گرفته است این امکان را فراهم می کند تا انواع میوه های حساس و با ماندگاری بالا را در کشو بچینید و پس از مدت طولانی به صورت تازه و سالم از آن ها استفاده نمایید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

کمپرسور با گارانتی 10 ساله
ال جی در مدل 844 خود از کمپرسور اینورتر خطی سود برده است. شاخص ترین ویژگی این کمپرسور ضمانت 10 ساله ایست که برند ال جی با این محصول همراه کرده است. مکانیزم خاص این کمپرسور سبب ایجاد صدای آرام و با کارایی عالی شده است. این کمپرسور مصرف انرژی خیلی پایینی دارد. از این رو که موتور در انواع لوازم خانگی بیشترین مصرف انرژی را زمان راه اندازی مجدد دارد، این موتور هرگز به صورت کامل خاموش نخواهد شد بلکه در میان سرعت های مختلف جابجا خواهد شد تا دمای هوای مناسب را تامین کند. این ویژگی علاوه بر مصرف انرژی متناسب، مواد غذایی و خوراکی های موجود در محفظه را برای همیشه در معرض هوای خنک و مطلوب قرار خواهد داد تا ماندگاری آن ها را بالا ببرد.
میزان سایش بین قطعات در این موتور قدرتمند به حداقل رسیده است. از پیامدهای مثبت این ویژگی می توان به ایجاد صدای بسیار پایین و طول عمر بالا اشاره کرد. با وجود این ویژگی های مثبت کمپرسور اینورتر خطی کارایی و کیفیت عالی را به ساید بای ساید J844 ال جی می بخشد.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

مدیریت کامل حتی از راه دور
امکان دسترسی به تنظیمات یخچال ساید بای ساید ال جی 844 حتی از راه دور هم فراهم خواهد بود. برنامه SmartThinQ این امکان و کارایی را برای شما به همراه خواهد آورد. شما می توانید این برنامه را بر روی گوشی موبایل خود داشته باشید و هر آنچه که بر روی پنل این یخچال ساید جدید ال جی قابل دسترس است را در اختیار داشته باشید. این برنامه کاربردی علاوه بر امکان تنظیم دما و حالت های مختلف موجود بر روی پنل، در واقع سیستم عیب یاب هوشمند را نیز بر روی خود دارد تا ایرادات موجود را در کمترین زمان تشخیص دهید و حتی نسبت به رفع آن ها اقدام نمایید. این برنامه ی کاربردی علاوه بر خانه، در محل کار و یا حتی سفر نیز قابل استفاده خواهد بود.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j844 دور این دور فرنچ 5 درب

جمع بندی
امکاناتی که در مورد مدل J844 ال جی ذکر شد، تنها بخشی از قابلیت های عالی این یخچال بی نظیر است. این ساید ال جی مدلی کاملا حرفه ای و با امکانات به روز است که در کنار ظرفیت بالا، از ارزش خرید بالایی برخوردار است و عالی ترین قابلیت های به روز را در اختیار شما می گذارد. برند بزرگ و خوش نام ال جی مدل های متنوعی را تولید و ارائه ی بازارهای جهانی کرده است تا کاربران کاملا مطابق با نیاز و امکاناتی که مورد نظر دارند و همچنین میزان هزینه ای که می خواهند برای خرید یخچال ساید بای ساید داشته باشند، نسبت به خرید اقدام کنند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha