تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8K مدل NANO95LG NanoCell TV 65 Inch NANO95 Series 8K

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8K مدل NANO95
قیمت:
۵۴/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

  

قیمت و مشخصات تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8K مدل NANO95

ساختار کلی
تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8K مدل NANO95، از طراحی های جدید و بی نظیر شرکت ال جی (LG) به تازگی در بازار ارائه شده است. تلویزیون نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) با طراحی صفحه نمایش 8k، سینمایی واقعی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین کیفیت سینمای HRD در تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی NANO95 65 اینچ، حس حضور در فضایی واقعی را به شما می دهد، به طوری که در هنگام بازی شما کاملا در صحنه ها غوطه ور میشوید.خلوص رنگ تصاویر در تلویزیون نانوسل (NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ  حسی واقعی از فناوری 8k را به شما نشان می دهد. چرا که با پردازنده ی هوش مصنوعی 9a Gen3، محتوای روی صفحه با بهترین کیفیت تجزیه و تحلیل می شوند. با این کیفیت برجسته در تلویزیون های نانوسل (NanoCell) ال جی 65 اینچ NANO95، شما در هنگام تماشای محتوای خود، چشم هایتان به هیچ‌ عنوان آسیب نمی بیند. چون چشم هایتان در برابر تابش نور های مضر محافظت می شود.با تلویزیون های ال جی (LG) نانوسل (NanoCell) 65 اینچ 8k، هر انچه که خالق اثر می خواهد به شما نشان دهد را خواهید دید. پس‌ با NANO95 ال جی (LG) شما محتوا را به همان روشی که ساخته شده است می بینید. با استفاده از تلویزیون شگفت انگیز نانوسل (NanoCell) ال جی 65 اینچ، در طیف گسترده ای از برنامه های Apple TV و Netflix شنا خواهید کرد. و می توانید نمایش ها و فیلم های اورجینال را خرید و یا اجاره کنید و آن ها را شخصی سازی کنید. همچنین نمایش رنگ های واقعی در NANO95 8k ال جی به شما امکان می دهد که در هنگام بازی، دنیای مجازی را مانند دنیای واقعی درک کنید .چراکه تلویزیون ال جی نانوسل NANO95 65 اینچ، تاخیر ورودی بسیار کمی دارد که سرعت واکنش نشان دادن را بسیار پایین می آورد و حس واقعی بودن را به شما می دهد. همچنین تلویزیون های ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ دارای هوش مصنوعی ThinQ است، که به شما امکان کنترل سایر وسایل اینترنتیتان را می دهد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

رنگ های خالص
تلویزیون نانوسل ( NanoCell) ال جی ( LG) مدل NANO95 65 اینچ با به کارگیری فناوری نانوسل (NANOcell) ال جی (LG) رنگ خالص را با استفاده از نانوذرات حدود 1 نانومتری بازتولید می کند. تلویزیون نانوسل مدل نانو نود و پنج (NANO95) 65 اینچ، با وضوح 8k کیفیت تصویر فوق العاده ای را با خلوص رنگ بهبودیافته ارائه می دهد، که شما می توانید کیفیت این تصویر را با مقایسه ی تصاویر شبیه سازی شده  تلویزیون های UHD ال جی بدون فناوری نانوسل (NanoCell) و تلویزیون نانوسل ال جی مدل NANO95 به خوبی درک کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

چرا 8K واقعی؟
تلویزیون نانوسل ( NanoCell) ال جی ( LG) مدل NANO95 ۶۵ اینچ، در فناوری 8K، ۳۳ میلیون پیکسل (۹۹ میلیون زیر پیکسل) ارائه می دهد، هر چه تعداد پیکسل بیشتر باشد، چگالی بالاتر است. بنابراین برای دریافت حس واقعگرایی با 8k، متمایز و مجزا جلوه دادن هر پیکسل در چشم بسیار مهم است. تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ  از تعریف CTA برای تلویزیون 8k، فراتر رفته است. این همان حس 8k واقعی است که تلویزیون نانوسل 8k ارائه می دهد CTA.( انجمن فناوری مصرف کننده ) یک سازمان استاندارد و تجاری است که بیش از 2200 شرکت فناوری مصرف کننده در ایالات متحده را نمایندگی می کند.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

پردازنده ی هوش مصنوعی 9a Gen3 8k و تبدیل محتوای بهینه ی 8K
در تلویزیون های نانوسل ال جی (LG) 65 اینچ ، با الگوریتم های یادگیری عمیق پردازنده های هوش مصنوعی 9a Gen3 8k، محتوای روی صفحه با بهترین کیفیت تجزیه و تحلیل می شوند، تا محتوا به صورت کاملا همه جانبه ارائه شود. در تلویزیون نانوسل NANO95، همه ی تنظیمات به صورت خودکار هستند و کیفیت تصاویر و صدای نهایی به طور گشفت انگیزی ارتقا می یابد تا هر نمایشی را به طور منحصر به فردی تماشا کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

راحتی چشم با دیدن رنگ های واقعی
تلویزیون های نانوسل  ال جی (LG) ۶۵ اینچ مدل NANO95، دارای گواهی نامه ی « ال ای دی (LED) بدون خطر فوتوبیولوژیکی » است که آن را از UL (Underwriters Laboratories) دریافت کرده است. این فناوری تلویزیون نانوسل ال جی، به شما اطمینان می دهد که چشمان شما در برابر تابش نور مضر محافظت می شود.

 

LED بدون خطر فوتوبیولوژیکی، فراتر از استانداردهای بین المللی
تلویزیون های نانوسل (NanoCell) 65 اینچی ال جی (LG) 8k، در تست LED بدون خطر فوتوبیولوژیکی پنج استاندارد را اندازه گیری می کند. که شامل نور ابی ، اشعه ی فرابنفش(UV) اکتینیک، اشعه ی فرابنفش (UV) نزدیک، اشعه ی مادون قرمز و حرارت شبکیه است. این پنج استاندارد LED تلویزیون NANO95 ال جی (LG) ۶۵ اینچ، استانداردهای رسمی بین المللی برای اندازه گیری مضرات بر بدن انسان بر اساس استاندارد عای تعریف شده توسط IES2 هستند. با توجه به نتیجه ی چشم گیر این تست، تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) NANO95 ال جی (LG) سری 65 اینچ، از هر استانداردی فراتر رفته است.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

ارتقاء مقیاس 8K
تصاویر را در وضوح 8K با نهایت کیفیت تماشا کنید
تلویزیو ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ  8k، با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق، در فناوری 8k تصاویر و محتوای نشان داده شده با 2k و 4k را با افزایش جزئیات و وضوح کامل به واقعی ترین تصاویر با کیفیت منحصر به فرد تبدیل می کند. تا شما از متن ها و تصاویر بسیار واضح و بدون نویز و کیفیت عالی، نهایت لذت را ببرید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

رنگ های واقعی خانه ی شما را به سینما تبدیل می کند
تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ در مدل NANO95، همه ی صحنه ها را بر اساس رنگ‌ های زنده و کنتراست شدیدی که نانو سیاه ایجاد می کند، به طور کاملا واقعی نمایش می دهد. علاوه بر آن، تصاویر و صدای بهینه سازی شده در نانوسل (NanoCell) ال جی (LG)، تجربه ای دیدنی و واقعی تر را به شما ارائه می دهد. تلویزیون نانوسل (NanoCell) 65 اینچ NANO95، از سرگرمی های نامحدودی پشتیبانی می کند. بنابراین شما با تلویزیون 8k نانوسل ال جی، از یک سینمای خانگی واقعی لذت خواهید برد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

ارائه ی آنچه را که خالق اثر می خواهد نشان دهد.
تلویزیون ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) ۶۵ اینچ، به شما امکان می دهد که به طور نفس گیری تصاویر را آنگونه که هستند و آنگونه که باید باشند، تماشا کنید. تلویزیون ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) با فناوری Dolby Vision IQ مزایای Dolby Vision را فراتر از HDR گسترش می دهد. با این ویژگی شگفت انگیز در تلویزیون ال جی 8k، روشنایی صفحه نمایش تلویزیون، رنگ و کنتراست به طور هوشمندی برای شرایط ژانر و نور تنظیم می شوند. هم چنین ویژگی Dobly Atmos در تلویزین نانوسل ال جی 65 اینچ، تجربه ی صوتی همه جانبه را از همه ی محتوا به طور منحصر به فردی ارائه می دهد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

فیلم ساز مودم
محتوا را به همان روشی که ساخته شده ببینید.
فناوری های ارائه شده در تلویزیون ال اجی  نانوسل ( NanoCell) ۶۵ اینچ ، پردازشگر به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند و هموار سازی حرکت را برای نشان دادن جلوه کامل تصویر متحرکت خاموش می کند. با این فناوری تلویزیون ال جی 65 اینچ NANO95، فیلم ها را با حفظ تجربه ی سینمایی تماشا کنید. چرا که NANO95 ال جی محتوای مورد نظر شما را تماما با استانداردهای سینمایی نمایش می دهد، تا از آن نهایت لذت را ببرید و هدف هنری هر فیلم را به طور کامل احساس کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

فرمت های ارتقا یافته ی HRD ) HRD 10 pro و(HLG pro 
 سری تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ  8k ال جی، با تنظیم فرمت های اصلی HDR پشتیبانی شده شامل HLG و HDR 10، کیفیت تصویر HDR ارتقا یافته و فوق العاده ای را ارائه می کند. بنابراین شما می توانی با تلویزیون NANO95 ال جی (LG) ۶۵ اینچ، از تمام محتوای خود با وضوح بالا و واقعی لذت ببرید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

آرایه‌ی کم نور کامل
در تلویزیون ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ مدل NANO95، هر صحنه ای که نمایش داده می شود را به یک هایلایت تبدیل کنید. چرا که در تلویزیون NANO95، فناوری آرایه ی کم‌ نور کامل، با کنترل تک تک نور های پس زمینه ی LED، سطوح کنتراست و سیاهی را افرایش می دهد و به طور چشم گیری، جزئیات را برای تجریه ای با کیفیت بالاتر و فراگیر تر ارتقا می دهد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

Multiplex در خانه ی شما
با استفاده از تلویزیون های NANO95 ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ، در طیف گسترده ای از محتوای موجود در برنامه ی Apple TV و Netflix شنا کنید. از جدیدترین فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و مستند های تلویزیونی گرفته تا ورزش های زنده وموارد دیگر، را در تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ  NANO95 به صورت هم زمان در یک‌ جا پیدا کنید. به عبارتی دیگر با ال جی (LG) نانوسل NANO95، فقط بنشینید و لذت ببرید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

خانه ی +Apple TV و بسیاری چیز های دیگر
با طراحی شگفت انگیز برنامه های تلویزیون های ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ  NANO95، شما می توانید نمایش ها و فیلم های اورجینال را در +Apple TV مشاهده کنید. ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) تمام کانال های برتری که شما می خواهید را در تلویزیون های NANO95 قرار داده است، که به راحتی هزاران فیلم برای خرید یا اجاره در دسترس شما خواهد بود. این شخصی سازی در تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ  8k، به طور ماهرانه ای تنظیم شده است. بنابراین بهترین های موجود از هر چیزی که نیاز داشته باشید را با استفاده از برنامه ی +Apple TV در تلویزیون های NANO95 کشف خواهید کرد.سرویش پشتیبانی این سرویس تلویزیون های ال جی (LG) ممکن است در کشور های مختلف متفاوت باشد. اما پیس از به روز رسانی نرم افزار در تلویزیون های 2019 موجود است.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

آماده ی پخش محتوای بیشتر از 8K
تلویزیون ال جی (LG) نانوسل (NanoCell) 65 اینچ  8k، از کدک های AV1، HEVC و VP9 پشتیبانی می کند. که سرویس های VP9 و HEVC می تواند سرویس های پخش محلی را پوشش دهد.  با استفاده از این ویژگی تلویزیون NANO95 می توانید ویدیوهای 8k را از Youtube (یوتیوب) و هچنین ویدیوهای 8k را از یک دستگاه زخیره سازی USB و یا سرویس هاس پخش تماشا کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

با رنگ های واقعی، میدان نبرد را پیش روی خود احساس کنید
طراحی قوی و بی نظیر فناوری NanoCell در تلویزیون های ال جی (LG) ۶۵ اینچ NANO95، دنیای مجازی را کامل می کند. به طوری که با رنگ های خالص و واقعی که با فناوری نانوسل ( NanoCell) ایجاد شده اند حتی از دنیای واقعی هم پیشی می گیرد. علاوه بر این ویژگی ها، تلویزیون ال جی (LG) NANO95، ویژگی های مختلف بازی مانند: تاخیر ورودی کم، HGIG و HDMI 2.1 طراحی کرده است که به شما امکان می دهد از دنیای مجازی با گرافیک ارتقا یافته در دنیای واقعی لذت ببرید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

با 95 NANOال جی (LG) سریع واکنیش نشان دهید و سریع هدف بگیرید.
تلویزیون های ال جی (LG) نانوسل ( NanoCell) به کاربرانی این امکان را می دهد که در هنگام بازی فورا و بدون معطلی واکنیش نشان دهند و به حریف حمله کنند. تلویزیون بی نظیر ال جی (LG) نانوسل حواس شما را با صحنه هایی که در بازی سریع اتفاق می افتند، با تاخیر ورودی بسیار کم هماهنگ می کند، تا شما دنیای واقعی را در دنیای بازی های مجازی تجربه کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

استانداردهای بازی های نسل بعد
تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ  8k ال جی (LG) مدل NANO95، دارای نرخ فریم بالاتر، ALLM( حالت تاخیر کم) و eARC (کانال بازگشت صوتی پیشرفته) است که همگی با مشخصات HDMi 2.1 مطابقت دارند. این جدیدترین ویژگی ها در تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) 65 اینچ  8k ال جی (LG)، امکان حرکت سریع محتوا با وضوح بسیار بالا و گرافیکی صاف و همگام را فراهم می کند، که این یک تجربه ی بازی واقعی است، که تلویزیون نانوسل ( NanoCell) ال جی 65 اینچ  برای شما فراهم می کند.تلویزیون‌های NanoCell 8K ال‌ جی 65 اینچ  با موفقیت تست را در مرکز تست مجاز HDMI مطابق با مشخصات تست سازگاری )HDMI 2.1(d به پایان رسانده اند، که تظمینی برای خریدی با اطمینان است.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

سینمای واقع گرایانه
تلویزیون نانوسل 8k مدل NANO95، با ارائه ی مناظری که برای چشم بسیار دلپذیر است، به شما امکان می دهد، کاملا در بازی غوطه ور شوید و نهایت لذت را از بازی خود ببرید. تلویزیون ال جی نانوسل 65 اینچ 8k، کیفیت تصویر را تشخیص می دهد، چراکه با دارا بودن گرافیک HDR، بهترین کیفیت از تصاویر را ارائه می دهد. و برای شما تجربه ی بازی واقعی را با HDR فراهم می کند.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

رنگ های خالص و واقعی حس واقعی استادیوم را برای شما ایجاد می کند.
تلویزیون های نانوسل (NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ  8k، با دقت نانو، رنگی دقیق را از هر زاویه ای نمایش می دهد، تلویزیون NANO95 ال جی (LG) این تصاویر با دقیت بالا را بر روی صفحه ی 8k ارائه می دهد. با تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) 8k، بازی تیم های مورد علاقه ی خود را با رنگ های خالص و واقعی در یک صفحه نمایش فوق العاده بزرگ با کیفیت تصویر شگفت انگیز نمایش داده می شود، در خانه تماشا کنید. چراکه به شما حسی واقعی را از این که در استادیوم هستید می دهد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

هشدار ورزشی
هیچ صحنه ای را از دست ندهید
تلویزیون نانوسل ( NanoCell) ال جی (LG) 65 اینچ 8k، برای تلویزیون NANO95، یک برنامه طراحی کرده است که قبل، حین و بعد از بازی به شما با عنوان هشدار ورزشی اطلاع می دهد. با این ویژگی برجسته ی تلویزیون های نانوسل ( NanoCell) ال جی 65 اینچ NANO95، شما هرگز نگران از دست دادن بازی های بزرگ تیم های مورد علاقه خود نخواهید بود، حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگری هستید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

صدای بیشتر برای بازی های مهم
تلویزیون های نانوسل  ۶۵ اینچ  NANO95، فناوری جدید ارائه کرده است که صدای ch 2.0 را به صدای مجازی 4.0 ارتقا می دهد. تلویزیوین ال جی (LG) نانوسل (NanoCell) ۶۵ اینچ 8k، می تواند با اتصال دو بلندگوی بلوتوث جلوه صدای فراگیر ایجاد کند. بنابراین شما می توانید با تلویزین نانوسل (NanoCell) ال جی 65 اینچ NANO95، بیشتر و بیشتر در بازی غوطه ور شوید و حس یک فضای زنده را به دست آورید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

هوش مصنوعی ThinQ
تلویزیون نانوسل ال جی (LG) 65 اینچ NANO95 فراتر‌ از یک‌ تلویزیون
تلویزیون ال جی (LG) نانوسل 8k، با ارائه ی فناوری هوش مصنوعی thinQ، به شما امکان می دهد تا تلویزیون خود را یه یک هاب مرکزی تبدیل کنید. هوش مصنوعی thinQ در تلویزیون های ال جی (LG) نانوسل (NanoCell) به شما اجازه می دهد تا اکوسیستم اینترنت اشیاء خانگی خود را به سادگی با صدای خود و بدون نیاز به کنترل از راه دور فرمان دهید و کنترل کنید.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

محیط پیچیده را اضافه کنید
تلویزیون های نانوسل ال جی (LG) 65 اینچ NANO95، با حداقل قاب نانو، طراحی شده است تا با هر فضای داخلی ترکیب شود و تجربه تماشای همه جانبه ای را بدون هیچ وقفه ای ارائه دهد.

تلویزیون نانوسل ال جی 65 اینچ 8k مدل nano95

سخن آخر
اگر می‌خواهید تجربه ای واقعی را هنگام بازی، تماشای فیلم و سایر محتوا داشته باشید تلویزیون های 65 اینچی، نانوسل (NanoCell) ال جی (LG)  مدل NANO95 از بهترین انتخاب ها خواهد بود. تلویزیون نانوسل ال جی 8k با دارا بودن قابلیت های فراوان شامل ، کیفیت تصویر 8k، هوش مصنوعی thinQ، راحتی چشم و دیگر موارد، حسی واقعی را از تلویزیون شگفت انگیز نانوسل ال جی (LG) 8k به شما می دهد. چراکه تلویزیون ال جی (LG) نانوسل 65 اینچ NANO95 چیزی فراتر از یک تلویزیون است.

  

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha