یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل GRX39FTKHL9LG InstaView side by side Door in Door 30feet silver GRX39FTKHL9

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل GRX39FTKHL9
قیمت:
۱۰۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۹
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دوراینستا ویو بدون برفک مدل X39
مقدمه
یخچال های ساید بای ساید بالا رده در برند بزرگ و پرآوازه ال جی امکانات فوق العاده و فناوری های روز موجود در انواع یخچال ها را در اختیار شما می گذارند تا اوج رضایت را از خرید خود داشته باشید. سال 2018 با ارائه ی یخچال های اینستا ویو توسط این کمپانی بزرگ و مطرح، تحولی جدید در ساختار و طراحی ساید بای سایدها به وجود آمد که تلاشی دوباره از این برند برای حضور پرشورتر و با تلاش بیشتر برای قرار گرفتن در صدر فروش برندهای تولید کننده ی این محصولات بود.


ساختار کلی
برند ال جی یخچال ساید بای ساید X39 را در صدر محصولات خود در سال 2018 قرار داده است و این به معنی امکانات و کارایی فوق العاده توسط این یخچال جدید ال جی می باشد. مدل های تولید شده در برند ال جی در سال های قبل کارایی و کیفیت عالی خود را اثبات کرده اند، بنابراین انتظار می رود که این محصول نیز امکانات و کارایی پیشرفته ای را ارائه دهد. درب دور این دور یخچال X39 به قابلیت اینستا ویو مجهز شده است. با وجود این امکان پس از دو بار کوبیدن به درب لامپ آن روشن می شود و شما می توانید اقلام قرار گرفته بر روی درب را مشاده نمایید. علاوه بر لوکس و جذاب بودن این قابلیت، همچنین بر روی میزان مصرف انرژی نیز تاثیر گذار خواهد بود. از ویژگی های جذاب و پیشرفته ی طراحی خارجی و داخلی که بگذریم، کمپرسور اینورتر خطی است که در مورد این محصول خودنمایی می کند. طول عمر بالا، کارایی پیشرفته، مصرف پایین انرژی و تولید سر و صدای پایین از اصلی ترین ویژگی های این کمپرسور خاص به حساب می آیند. فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH+ تاثیر بسزایی بر روی سلامت محفظه ی داخلی یخچال می گذارد و هوایی بدون بو و انواع باکتری ها را ایجاد می کند؛ تا حدی که برند ال جی ادعا کرده است این فیلتر قدرتمند تا 99.99 درصد از ناخالصی ها را از بین خواهد برد. سیستم خنک کننده ی Multi Air Flow با وجود کارایی و استراتژی خاص خود در خنک کردن محفظه، دمای محفظه داخلی را در کمترین زمان به حد مطلوب می رساند که تاثیر بالایی در حفظ مواد غذایی و خوراکی ها برای مدت طولانی می گذارد. در ادامه ی این پست به تشریح کامل سایر امکانات ساید بای ساید ال جی X39 خواهیم پرداخت تا از کارایی عالی این محصول اطمینان حاصل کنید.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

دسترسی آسان تنها با دو ضربه
با تکامل یخچال های ساید بای ساید دور این دور به دور این دور ایینستا ویو شاهد طراحی زیباتر و جذاب تری در این نسل از محصولات خواهید بود. با وجود این سبک طراحی نوین و تکامل یافته از برند ال جی دو بار بر روی شیشه ضربه بزنید تا نمای داخلی روشن شده و شاهد اقلام غذایی و بطری های قرار گرفته بر روی درب باشید. با این وجود بدون از دست رفتن هوای خنک داخلی، امکان انتخاب خوراکی مورد نظر و معیین شدن مکان آن برایتان فراهم خواهد بود. با این وجود به میزان قابل توجهی از هدر رفت هوای خنک داخل محفظه جلوگیری خواهد شد. قبلا اطلاع داشته اید که طراحی دور این دور نیز هم بر روی صرفه جویی در مصرف انرژی و هم بر روی میزان بیشتر فضای ذخیره سازی تاثیر خواهد گذاشت. با وجود این طراحی حدود 9 درصد فضای بیشتری برای نگهداری انواع مواد غذایی با حجم کم و انواع بطری ها و نوشیدنی ها در اختیار خواهید داشت. بدون شک کاهش باز و بسته کردن درب بر روی ماندگاری بالاتر مواد غذایی و خوراکی ها نیز تاثیر خواهد گذاشت زیرا دمای مطلوب در سطح محفظه همیشگی تر خواهد بود.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

فضایی سالم برای نگداری طولانی مدت مواد غذایی!
حذف کامل باکتری ها و آلاینده ها در داخل محفظه یخچال ساید بای ساید ال جی X39 سبب می شود تا خوراکی هایی که در این محصول نگهداری می شوند برای مدت طولانی قابل استفاده باشند. همچنین سبب می شود تا در هنگام باز شدن درب با بوی نامطبوع خوراکی های فاسد شده مواجه نشوید. همچنین قابلیت حذف بوهای اضافی سبب عدم تداخل بوی مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد و این امر سبب عدم تداخل طعم ها مخصوصا در آب خواهد شد. برند بزرگ و پرآوازه ی ال جی در یخچال ساید بای ساید بالارده ی خود فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh + را مورد استفاده قرار داده است. این فیلتر بهداشتی قدرتند به صورت خودکار های داخلی محفظه را تمیز می کند و هوایی پاکسازی شده را در محفظه به جریان خواهد انداخت تا هوایی سالم و تازه در معرض مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر قرار گیرد. سیستم فیلتر 5 مرحله ای به کمک این فیلتر بهداشتی به ماندگاری و سلامت بیشتر خوراکی ها کمک خواهد کرد. فیلتر بهداشتی 5 لایه در این محصول در 5 مرحله هوای داخلی محفظه را کاملا سالم خواهد کرد تا انواع باکتریی ها و بوی نامطبوع را از بین ببرد. بر اساس تست های انجام شده این فیلترهای بهداشتی تا 99.99 درصد آلودگی های محیطی را از بین خواهند برد.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

عملکرد کمپرسور اینورتر خطی در یخچال ساید بای ساید ال جی X39
نوع و کارایی موتور، تاثیر بالایی بر روی کیفیت و کارایی یخچال ساید بای ساید خواهد گذاشت. کمپانی ال جی مدل X39 را به کمپرسور اینورتر خطی مجهز کرده است. این قلب تپنده با کارایی عالی خود سبب افزایش سطح عملکرد یخچال ساید بای ساید ال جی خواهد شد و تحولی عظیم را در کارایی این محصول به همراه می آورد. در ابتدا لازم است اشاره کنیم که برند ال جی برای این کمپرسور طول عمر 20 ساله را تضمین کرده است، بنابراین شما قادر خواهید بود از امکانات و کارایی عالی این ساید بای ساید جدید بیش از 20 سال استفاده نمایید. این موتور قدرتمند با عملکرد ویژه ی خود به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد. با وجود کارایی این موتور تا 32 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد. با توجه به اینکه اوج مصرف انرژی در زمان خاموش و روشن شدن موتور است، این موتور به طور مداوم آن هم با توان و قدرت متغییر کارایی ارائه می دهد تا در کنار حفظ دمای مطلوب در محفظه، انرژی پایینی را نیز مصرف کند.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

کاهش چشمگیر سر و صدای مزاحم

میزان تولید صدا در این محصول از موارد دیگریست که آن را مورد توجه و تحسین قرار داده است. شما از این محصول صدایی با توان 40 دسی بل را خواهید شنید که به هیچ عنوان آزار دهنده نخواهد بود و آرامش کامل را برای شما به همراه می آورد. کاهش میزان قطعات اضافی این کاهش صدا و افزایش طول عمر را به همراه آورده است. کارایی مداوم و مطلوب این موتور کم مصرف در حفظ و سلامتی مواد غذایی به مدت طولانی نقش بالایی دارد.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

سیستم ذخیره سازی هوشمند
با وجود سیستم ذخیره سازی هوشمند در یخچال ساید بای ساید X39 ال جی محفظه ای با نظم بالا و امکان ذخیره سازی حجم بالایی از مواد غذایی را در اختیار داشته باشید. این سیستم شامل 3 بخش مهم و کاربردی می باشد. در این میان قابلیت Slim SpacePlus است که بیش از همه خودنمایی می کند. این طراحی جذاب و کاربردی یخساز بر روی درب، فضای بسیار کمی را در اختیار گرفته است تا در کنار آن علاوه بر عدم تداخل در فضای داخلی یخچال، فضای بیشتری را نیز بر روی درب برای قرار دادن انواع بطری ها در اختیار داشته باشید.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

قفسه تاشو قرار گرفته در بخش یخچال X39 ال جی این امکان را فراهم می کند تا بطری هایی با ارتفاع بالا و یا انواع ظروف حجیم را در محفظه جای دهید. برای این کار تنها کافیست قفسه ی موجود را تا کنید و پس از اتمام کار به حالت عادی برگردانید.
فضایی که با نام xtra Space مشخص شده است، آخرین بخش سیستم ذخیره سازی هوشمند در یخچال ساید بای ساید ال جی GR-X39FTKHL است. این بخش که در قسمت پایینی یخچال و در مرز بین یخچال و فریزر جدا شده است، مکانی مناسب برای قرار دادن جیره غذایی روزانه و یا اینکه اقلام کوچک خوراکی است تا در میان سایر مواد غذایی قرار نگیرند. دسترسی آسان این بخش برای شما و کودک دلبندتان فراهم خواهد بود. این فضا مکانی مناسب برای ذخیره سازی ژامبون، پنیر، کره، میوه و ... می باشد.


کنترل هوشمند یخچال از راه دور
قابلیت Smart ThinQ از دیگر امکاناتی است که در مدل X39 ال جی قابل دسترسی است. این ویژگی امکان تنظیم کامل امکانات و ویژگی ها را بر روی تلفن هوشمندتان برای شما فراهم می کند. با این وجود لازم نیست حتما از نزدیک با یخچال خود در ارتباط باشید، بلکه از راه دور و محل کار و یا حتی سفر نیز می توانید تنظیمات را بر اساس خواسته ی خود تنظیم نمایید. این ویژگی دقیقا شبیه آن است که بر روی پنل نمایشگر موجود بر روی درب تنظیمات را در دسترس داشته باشید و تمامی تنظیمات و مدیریت کامل محصول در اختیار شما خواهد بود.
نکته قابل توجه دیگر اینکه شما با وجود این ویژگی می توانید عیب یخچال X39 ال جی را نیز شناسایی کنید. اما کارایی به اینجا ختم نخواهد شد. شما قادر خواهید بود راه حل عیب های جزئی را نیز در اختیار داشته باشید و نسبت به رفع آن ها اقدام نمایید. البته عیوب تخصصی تر را لازم است به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

طراحی شیک و با کارایی فراتر از حد تصور
قبل از این اشاره شد که یخچال ساید بای ساید ال جی X39 با طراحی دور این دور اینستا ویو طراحی و تولید شده است. امکانات بالایی از نمای داخلی و خارجی این محصول در اختیار شما قرار می گیرند که هر کدام از آن ها برای شما کارایی خاصی به همراه خواهند آورد. طراحی براق و جذاب این محصول نمایی متفاوت و لوکس به آشپزخانه ی شما می بخشد. این یخچال 5 درب ال جی به صورت یخچال بالا و فریزر پایین طراحی شده است. بر روی درب آن پنل نمایشگر لمسی قرار گرفته است که امکان دسترسی به تنظیمات کامل را برای شما فراهم می کند. آبریزر و یخساز خودکار آن هم با دو نوع یخ نیاز روزانه ی شما را تامین خواهد کرد. قابلیت اتصال به آب شهری، کاری برای شما باقی نمی گذارد. قفسه ها و کشوهای موجود در هر یک از بخش ها نظمی خاص به محفظه ی داخلی می بخشند و همچنین این امکان را فراهم می کنند تا بیشترین استفاده از فضای داخلی و ذخیره سازی مواد غذایی را داشته باشید. عمق 924 میلی متری نشانه ای از کافی بودن فضای ذخیره سازی و برپایی سوپرمارکتی خانگی در گوشه ای از آشپزخانه توسط شما خواهد بود.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

تصفیه کننده آب
همان طور که گفته شده یخچال ساید ال جی مدل X39 قابلیت اتصال به آب شهری را دارد. اما این آب در مسیر ورود خود به کمک تصفیه کننده داخلی که در این محصول تعبیه شده است تعبیه خواهد شد. تا اینجا با وجود عالی بودن این امکان، اما می توان این ویژگی را در مدل های فراوانی یافت. این قابلیت زمانی جذاب تر خواهد شد که به هوشمند بود این تصفیه کننده ی آب پی ببرید. این فیلتر تصفیه کننده ی آب علاوه بر تصفیه آب به صورت معمولی، بوی نامطبوع را نیز جذب می کند و آبی گواراتر از همیشه را به شما می دهد.

یخچال ال جی ساید بای ساید دور این دور اینستا ویو بدون برفک مدل grx39ftkhl9

در پایان
برخی از مدل یخچال های ساید بای ساید تولید شده در برند ال جی تحت نام سیگنچر تولید و ارائه شده اند. کیفیت، طراحی، کارایی و امکانات در این دسته از محصولات شما را به وجد خواهند آورد. البته قیمت بالای این مدل ها به دلیل خاص بودنشان را می توان فضایی اعلام کرد. در واقع با صرفه نظر از این دسته از ساید بای سایدهای ال جی می توان مدل X39 را برترین محصول تولید شده در برند ال جی عنوان کرد که کیفیت و کارایی رضایت بخش را با حجم ذخیره سازی بالای مواد غذایی در اختیارتان می گذارد.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha