ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LFLG dishwasher D1444LF

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF
کشورسازنده
کره جنوببی
شرکت سازنده
الجی
تعداد سبد
2سبد
رنگ
تیتانیوم
سیستم خشک کن
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۱۶
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت ظرفشویی  ال جی مدل D1444LF


کمپانی ال جی مانند محصولات با کیفیت دیگر خود که سال ها در بازارهای جهانی به رقابت پرداخته است این بار هم با تولید ظرفشویی توانسته است که بار دیگر برای کاربران خود وسیله یی تولید کند که در آشپزخانه بدرخشد .ظرفشویی های شرکت ال جی چون در کشور کره طراحی و مونتاژمی شوند با استقبال بی نظیری روبه رو شده است.شرکت کره ایی ال جی این بار با تولید ظرفشویی مدل D1444LF در یک جمله"جادویی شستن ظروف "را برای کاربران استفاده از ظرفشویی مدل D1444 به ارمغان آورده است.
در ظرفشویی ال جی مدل D1444 ظروف با کوچکترین لک و بو شسته می شوند.تکنولوژی شستن با بخار از فناوری مدل D1444 است که تمام ظروف با قدرت بخار و مانع از آسیب رسیدن به ظرف وظروف است برای شما جادوی شستن انجام میدهد.قفسه های قابل تنظیم مدل D1444 کاملا در اختیار تان قرار گرفته برای تنظیم دلخواه مورد نظر شما.
 
از آبشن ها ی دیگر ظرفشویی مدل D1444 موتور Direct Drive Inverter  این مدل میباشد.موتور مدل D1444 فوقالعاده بی سر وصدا است و در مصرف برق هم کاملا صرفه جویی می کند بطوری که رده انرژی  +++A را به خود اختصاص داده است.
ظرفشویی 14 نفره مدل 1444 اصل کره با رده انرژی +++A   و رنگ نقره ایی ضد زنگ که توانایی شتسن  168 پارچه ظروف(قاشق و چنگال-لیوان-ظروف بزرگ و کوچک) را دارد.هم چنین صفحه نمایش ال سی دی و دکمه های تاچ(Tuch) طراحی منحصر به فردی را به مدل D1444LFداده است.مدل 1444D دارای 7  برنامه شستشو و 6 برنامه انتخابی دیگراست. از ویژگی های که ظرفشویی D1444 را در کلاس جهانی ظرفشویی قرار داده سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف است.ظرفشویی  D1444 به راحتی تشخیص داده ظروف چه مقدار کثیف است در نتیجه در مصرف مواد شوینده و آب صرفه جویی شده و هوشمند بودن ظرفشویی مدلD1444 هم در نوع خودش بسیار جالب توجه است.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


 موتور DIRECT DRIVE INVERTER ماشین ظرفشویی:
موتور ظرفشویی ال جی مدلD1444 مجهز به تکنولوژِی DD   یا(Direct Drive) است که می تواند در مصرف انرژی و زمان عملکرد بهینه یی داشته باشد.همچنین موتور دایرکت درایو می تواند نوسانات برق را به طور کامل کنترل کند.صدای تولید شده در مدل 1444 تنها 42 دسی بل است که به لطف موتور دایرکت درایو میباشد.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


طراحی موتور دایرکت درایو طوری هستش که فضای بیشتری را برای شستشوی ظروف باقی بگذارد.موتورهای Direct Drive  از طرف شرکت ال جی 10 سال وارانتی دارند و این بدین معناست که موتور ظرفشویی D1444LF دارای   کیفیت  فوق العاده یی است و شرکت ال جی این ضمانت را به مشتری ها داده است که با خیال آسوده نسبت به خرید اقدام کنند.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


 جالب است بدانید که موتور دایرکت درایو چگونه چرخش و فشار آب را کنترل می کند؟
در مرحله نخست آب از طریق لوله ی ورودی به داخل ظرفشویی وارد میشود.بعد توسط هیتر گرم میشود.بعد از گرم شدن چرخش آب توسط موتور Direct Drive شروع خواهدشد.ظرفشویی ال جی مدل D1444 چندین (پاشش گر)دارد که در این مرحله آب توسط
آنها در کل محیط داخل ظرفشویی پخش می شود.آب کثیف ناشی از شستن ظروف توسط فیلتراسیون به منظور جلوگیری از انسداد لوله ها تصفیه می شود.در آخرین مرحله آب توسط پمپ تخلیه انجام میگیرد.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF

قابلیت تنظیم سبد Smart Rack:

در مدلD1444LF میتوان به آسانی سبدها تنظیم کرد برای مثال قابلمه و ظروف بزرگ را با تنظیم کردن طبقه ها  در داخل ظرفشویی گذاشت.سبدها  قابلیت انعطاف پذیری دارند بطوری که ظروف داخل هر سبد را به گونه ایی تنظیم میکنید که به  دلخواه شماست.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


 سیستم True Steam:
ماشین ظرفشویی ال جی مدل D1444LF دارای سیستم شستشویی  بسیار قوی و فوق العاده به نام بخارشوی است . تفاوت شستشو با بخار در مقایسه با شستشو اب در این است که بخار آب قدرت بیشتری برای از بین بردن لکه ها و آلودگی ها دارد و نتیجه شستن با سیستم بخار شورTrue Steamدر مدل  D1444این است که ظروف تمیز تر و بدون لکه را تحویل شما می دهد.لازم به ذکر است که تکنولوژی شستن با سیستم بخار شو
( True Steam) خیلی بیشتر از شستن با آب گرم وداغ است.و همچنین تکنولوژی True Steam از شکسته شدن و آسیب دیدن ظروف نیزخودداری می نماید. سیستم بخارشوی مدل D1444 دارای 3 برنامه شستن است که عبارت اند از :

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF

Steam Power:

قدرت بخار بالا می تواند ذرات جامد سخت شده را بطور موثر سست و منحل کرده و آنها را از بین میبرد .

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


Steam Care:
قابلیت Steam Care یک نوع شستشوی ملایم است که می تواند ظروف شیشه ای و حساس را بدون آسیب زدن به ظروف بشوید .

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF

 Steam Dual Spary:

با اسپری دوگانه ی بخار می تواند تمیزی  و لطافت بیشتری را به ارمغان بیاورد .
 

نتیجه گیری که میتوان از شستن ظروف با تکنولوژی TRUE STEAM میتوان کرد این است که ظرفشویی ال جی مدل D1444 مجهز به قابلیت سه برنامه شستشو با بخار می باشد که با این سیستم بخار شوی علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، ظروف کثیف به صورت یکنواخت تمیز و شستشو می شوند. با استفاده از سیستم بخار تمامی لکه ها به جای مانده به روی ظروف از بین خواهد رفت، به دلیل این که بخار آب داغ نفوذ پذیرتر از آب داغ می باشد و باعث تمیزی و پاگیزکی بهتر ظروف می گردد.
با سیستم بخارشوی ال جی  مدل  D1444دیگر نیازی به شستشوی اولیه (Prewash) ظروف بسیار کثیف نخواهید داشت زیرا این سیستم   True Steamقدرتمند امکان شستشو دقیق ظروف با هر سطح کثیفی را خواهد داشت. 


یکی از مهمترین سوال های کاربران استفاده از ظرفشویی این است که:
من چند پارچه ظروف  بیشتر ندارم برای شستشو .آیا میتوانم از ظرفشویی استفاده کنم؟
برق و انرژی زیاد مصرف نمی شود؟چه مقدار آب استفاده خواهد شد؟
ماشین ظرفشویی ال جی مدل D1444LF با گذاشتن برنامه Half Load  توانسته است که ظروف به تعداد کمی هم  با بهترین کیفیت شستشو و با صرفه جویی کاملا بهینه در مصرف انرژی و آب بتواند نگرانی کاربران در این مورد را با بهترین شیوه ممکن با استفاده از سیستم برنامه نصف ظرفیت(Half Load  ) را برطرف کند. برای فعال کردن این قابلیت کافیست Half Load  را بر روی پنل دستگاه لمس کنید و برنامه را فعال کنید .


سیستم Delay Start:
شما تصور کنید که بعد از اتمام یک مهمانی تعدادی زیادی ظروف کثیف جمع شده اند که نمی خواهید این ظروف کثیف داخل آشپزخانه شما را جمع شوند و از طرفی هم نمی خواهید که فعلا ظرفشویی روشن شود .گزینه Delay Start  در ظرفشویی مدل D1444 این کار را برای شما انجام می دهد ،یعنی تمام ظروف،لیوان کثیف شده را داخل ظرفشویی بندازید با فشردن این دکمه از 1 ساعت تا 19 ساعت می توانید زمان شستشو را به تعویق بندازید.

ظرفشویی 14 نفره الجی مدل D1444LF


از نکته ها ی ظریف در انتخاب ظرفشویی برای دکراسیون آشپزخانه ابعاد ظرفشویی است که نمای آشپزخانه را زیبا جلوه دهد.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
D1444LF
ظرفیت
14نفره
کشورسازنده
کره جنوببی
شرکت سازنده
الجی
رده انرژی
A+++
تعداد سبد
2سبد
رنگ
تیتانیوم
برنامه ها شستشو
اتوماتیک (Auto)
خیلی چرب (Intensive)
سازگار با محیط زیست(Eco)
شستشوی سریع(Express)
پیش شستشو (Pre Wash)
سریع و تمیز (Quick)
حساس و بسیار ظریف (Delicate)
شستشو با اسپری دوگانه (Dual Spary)
مراقبت از ظروف شیشه‌ای و نازک ( Care )
برنامه شستشوی اضافی
برنامه نصف ظرفیت(Half Load)
شستشوی سریع در 35 دقیقه
شستشو با آب بسیار داغ ( Extra Hot )
برنامه ها ی شستشو با سیستم بخار
STEAM DUAL SPARY
STEAM CARE
STEAM POWER
ویژگی های دیگر
سیستم خشک کن
سیستم شستشو با بخار
برنامه نصف ظرفیت(Half Load)
استریل کردن
قفسه های تاشو
تنظیم ارتفاع سبد فوقانی
قفل کودک
شروع با تاخیر
ضد عفونی کننده
سیستم فیلتر 3 گانه
حالت شستشوی بهداشتی
تمیز کردن خودکار
مجهز به سنسور نشت آب
حالت محو اثر انگشت
حسگر خاک
سیستم عیب یاب هوشمند
aqua -stop
حالت فوق العاده آب گرم
تنظیم دمای آب
اطلاعات فنی محصول
عرض(برحسب میلی متر)
600
ارتفاع( برحسب میلی متر)
850
عمق( برحسب میلی متر)
600
وزن محصول ( برحسب کیلو گرم )
47
میزان صدا (بر حسب دسی بل DB)
42db

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha