ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل DFB425FWLG dishwasher 14 Sets True Steam Silver DFB425FW

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل DFB425FW
قیمت:
۳۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار سفید جدید2020 مدل DFB425FW

مقدمه
در سال جدید شرکت ال جی اقدام به ساخت یک ظرفشویی نام آشنایی تحت عنوان ظرفشویی DFB425FW در رنگ سفید و در جدیدترین آپدیت خود کرده است حال آنکه بانه کال قبلا در مورد این محصول (در رنگ نقره ای) توضیحات کاملی را ارائه داده است و لذا مدل 425ی که در اینجا به شما معرفی میشود نمونه‌ی تکمیل و آپدیت شده‌ی ماشین ظرفشویی بخاردار نقره‌ای مدل DFB425FP میباشد.

ساختار کلی
همانطور که در مقدمه نیز ذکر شد ظرفشویی 14 نفره‌ی مدل DFB425FW بسیار شبیه با مدل نقره‌ای رنگ (DFB425FP) خود میباشد لذا تکنولوژی شستشو با بخارTrue Steam با قابلیت شستشوی کامل سطوح ظروف و به برق انداختن آن ها با حداقل میزان مصرف آب را دارد تکنلوژی که در آن ذرات آب درحال جوش به هر جزئی از چرک موجود بر ظرف های شما نفوذ کرده و آنها را در خود حل مینماید علاوه بر این تکنولوژی شستشوی چهار گانه (کواد واش) در ظرفشویی 425 سفید رنگ نیز به صورت قابل توجهی میتواند از هر زاویه با فشار بسیار قوی آب را بر ظروف بپاشد به این شکل هیچ نقطه‌ای بر روی ظروف از دسترس این بازوهای پرتاب کننده‌ی آب فشار قوی در امان نخواهند ماند و ظروفی کاملا تمیز و براق  را پس از سیکل شستشو در اخیار خواهید داشت. بارگذاری راحت ظروف در ظرفشویی 14 نفره‌ی الجی رضایت کار مشتریان با این دستگاه را چندین برابر کرده است با  در نظرگیری طبقه های متمایز مخصوص قاشق و چنگال، قابلمه ها و لیوان و ... الجی برای شستشوی هر کدام از ظروف شما یک خواب کامل دیده است! علاوه براین قابلیت انعطاف پذیری سبد ها به شما اجازه‌ی تنظیم و قسمت بندی فضای داخلی ظرفشویی را میدهد لباسشویی بخار دار 425 ال جی با حداقل مصرف انرژی و و تولید صدای مزاحم کار میکند که این امر نیز خود ناشی از به کارگیری موتور دایرکت درایو در این ظرفشویی سفید رنگ میباشد موتور هایی با دوام بالا و قدرت بی نظیر که حداقل انرژی را هدر میدهند این همان شرفشویی است که شما میتوانید برای ده ها سال به آن اکتفا کنید شستشوی بهینه شده به معنای کلمه در ظرفشویی چهارده نفره‌ی 425 الجی نمود پیدا کرده است از آنجایی که برای ظرف های ظریف و نازک شستشویی ملایم و برای ظرف های ضمختی که دارای چرک منجمد شده هستند شستشویی قدرت مند را در نظر داشته همه‌ای در حالی که انجام  همه‌ی این امور تخصصی برای شما به آسانی لمس یک صفحه‌ میباشد. دکمه های لمسی، بدنه فولاد ضد زنگ و رنگ سفید از مهمترین جنبه های زیبایی و دیزاین ظرفشویی ال جی مدل  DFB425FW می باشد. این محصول کره‌ای دارای جدیدترین امکانات ارتباطی در دنیا نیز میباشد امکاناتی که به شما امکان اتصال مستقیم دستگاه گوشی همراه یا هر وسیله‌ی خانگی هوشمند دیگری را میدهد تا بتوانید به صورت لحظه‌ای از کارکرد و ساختتمان ظرفشویی مورد نظر آگاه شوید سیکل های شستشوی روز دنیا توسط الجی را دریافت نموده و بر ظرفشویی خود اعمال نمایید.سیستم خود تشخیص دادن تنظیمات شخصی و ... انواع دیگری از امکانات به روز مدل 425 بخارشودار 14 نفره‌ی الجی میباشد.
با فروشگاه BANEHCALL همراه باشید برای توضیحات فنی ظرفشویی ال جی مدل DFB425FW
 

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


فناوری شستشو با بخار True Steam  در ظرفشویی ال جی مدل DFB425FW
ماشین ظرفشویی ال جی مدل425 دارای سیستم شستشویی  بسیار قوی و فوق العاده به نام بخارشوی است . تفاوت شستشو با بخار در مقایسه با شستشو  با آب در این است که بخار آب قدرت بیشتری برای از بین بردن لکه ها و آلودگی ها دارد و نتیجه شستن با سیستم بخار شورTrue Steamدر ظرفشویی ال جی  مدل DFB425FW این است که ظروفی تمیز تر و درخان تر در پایان شستشو از ظرفشویی شما خارج میشوند!.لازم به ذکر است که تکنولوژی شستن با سیستم بخارشو ( True Steam) به نسبت شستشو با آب بسیار کم هزینه تر میباشد چرا که میزان آب مصرفی به شدت کاهش یافته و گرمای لازم برای بخار حجم کمی از آب مصرف خواهد شد.
نکات قابل توجه در تکنولوژی شستن ظروف با سیستم بخارشوی True Steam این است که :
1)  قدرت بخار بالا می تواند ذرات جامد سخت شده را بطور موثر سست و حل کرده و آنها را از بین میبرد .
2) از آسیب دیدن ظروف شیشه ایی و حساس کاملا جلوگیری می کند ،در عین حال این نوع ظروف ( ظروف شیشه ایی و لوکس) را با بهترین کیفیت شسته تمیز مینماید.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


فناوری QuadWash
یکی از ویژگیهای عالی و تحسین برانگیز ظرفشویی بخارشور دار 425 الجی استفاده از قابلیت Quad Wash یا شستشوی چهار طرفه است که این نوع شستشو در واقع از روی شستشوی دستی الهام گرفته شده است ظرفشویی 425 با استفاده از چهار بازوی اسپری کننده‌ی(فشارنده‌ی) آب در چپ ، راست ، جلو و عقب آب را با فشار به لابلای ظروف اسپری کرده تا تمام گوشه و کنار ظرف ها را با قدرت از آلودگی های گوناگون پاک کرده و باعث درخشندگی هر چه بیشتر آنها گردد. همچنین در نظر داشته باشید که سرعت و فشار قوی آب پرتاب شده به سمت ظرف ها متناسب با برنامه و بار بارگزاری شده در آن میباشد.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


ویژگی تغییر پذیری فضای درون ظرفشویی ال جی مدل 425
ظرفشویی ال جی مدل 425 دارای 3 طبقه و مجهز به تکنولوژِی Easy Rack Plus است.
شرحی کامل از طبقه های ظرفشویی 425 ال جی :
مدل DFB425FW دارای دو طبقه مجزا برای قابلمه ها ، ‌طبقه‌ی پایین برای ظروف بزرگ و ظروف کوچک تر نیز در وسط قرار میگیرند؛ طبقه مختص قاشق وچنگال که یکی از فاکتورهای مهم وکلیدی در خرید ماشین ظرفشویی است (به دلیل احتمال ضربه رساندن به سایر ظروف) در ایمن ترین بخش ظرفشویی قرار گرفته است تا از تماس مستقیم با سایر ظروف حساس جلوگیری به عمل آید. هنر دیگر در طراحی این ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه میانی میباشد که بسته به نیاز و اندازه ظروف قابل تنظیم است و همین قابلیت باعث چینش بسیار راحت ظروف بر اساس اندازه‌ی ظروف یا سلیقه شخص خواهد شد این قابلیت تحت عنوان EasyRack Plus  در ماشین ظرفشویی 425 الجی تواسنته سطح رضایت کار با دستگاه را در مشتریان بسیار بالا ببرد.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


شستشوی تخصصی ظروف با برنامه‌های شستشوی مناسب
ظروف مختلف با جنس های متفاوت نیاز مند شستشو های متفاوتی نیز هست لذا باید برای ظروف نازک مانند ظروف شیشه‌ای ظرفشویی بخارشور دار ما در اوج ملایمت رفتار کند ! در عوض برای ظروف با جنس ضمخت تر و لکه های سفت شده بر آنها نیاز به نیروی بسیار بیشتری هست لذا ال جی با درک این تفاوت ها برنامه های اختصاصی ای را برای ظرفشویی 14 نفره‌ی شما در نظر گرفته است تا ظروف با لکه های سرسخت را نیز بدون کوچکترین آسیبی به ظروف کاملا پاک نموده و درخشان تر و براق تر از همیشه در اختیارتان قرار دهد.
گزینه های Dual zone wash ، Turbo cycle ، High temp نشان از وجود این تنوع انتخاب در برنامه های شستشوی اختصاصی لباسشویی DFB425FW میباشد.که در آن گاها برای بعضی ظروف دما تا بالای 80 درجه بالا میرود و گاها نیز به حدی ملایم با ظروف رفتار میشود تا کوچک ترین آسیبی به ظروف حساس و نازک شما نرسد.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


موتور اینورتر دایرکت درایو
درایو مستقیم بدین معنی است که انرژی موتور بدون واسطه بر روی محفظه‌ی نگهداری ظروف اعمال می‌شود در حالی که این امر در موتور های رایج در بازار با استفاده از تسمه انجام می شود. اینورتر به این معنی است که یک سیستم کنترل الکترونیکی جهت هموار سازی مصرف انرژی در طول روشن بودن دستگاه وجود دارد(در صورت تمایل به مقاله‌ی اختصاصی رجوع شود.)
مزایای اینورتر دایرکت درایو:
1) افزایش ثبات، حداقل ارتعاش
2) بدون سر و صدا و اصطکاک
3) بهینه سازی مصرف انرژی؛ اعمال مستقیم قدرت بر روی درام از ضایع شدن انرژی جلوگیری می‌کند.
این همان ویژگی هایی است که باعث شده شرکت الجی  با اطمینان خاطر برای موتور دستگاه های خود یک ضمانت 10 سال اختصاص دهد بدین معنی تا ده سال دیگر نیز شما بدون نگرانی نسبت به کارکرد موتور میتوانید از امکانات ظرفشویی DFB425FW خود لذت ببرید.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


Smart ThinQ
به لطف سیستم هوشمند Smart ThinQ ماشین ظرفشویی جدید الجی قابلیت اتصال به گوشی ها یا سایر وسایل هوشمند شما را دارد این امر سبب میشود تا شما در هر فاصله‌ای از منزل بتوانید کارکرد و برنامه های مربوط به ظرفشویی DFB425FW را کنترل نمایید.علاوه بر این شرکت ال جی برای استفاده‌ی بهینه و حداکثری از این تکنولوژی جدید خود از ایده های جدیدتری پرده برداشته است به این گونه که با در اختیار قرار دادن جدیدترین برنامه های شستشو به مشتریان خود از این طریق آنها را به صورت مداوم ساپورت میکند همچنین با همگام سازی داده های مربوط به سیستم خود تشخیص ظرفشویی و این هوش توانسته‌اند کاربران این ماشین ظرفشویی را در جریان سریع ترین فعل و انفعالات و عیب های احتمالی دستگاه قرار دهند.
از دیگر ویژگی های این فناوری این است که ماشین ظرفشویی 14 نفره‌ی شما با تنظیم بر روی ریمایندر (یادآور) پس از هر 30 بار تکمیل سیکل شستشو به شما یاد آوری میکند که؛زمان پاک کردن خود ظرفشویی رسیده است !

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


طراحی ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB425FW
از مهم ترین ویژگی ها در هنگام انتخاب ظرفشویی، طراحی ظاهری و رنگ آن می باشد. ظرفشویی ال جی 425 با طراحی منحصر به فرد و رنگ جذاب سفید، دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما را آراسته تر و زیباتر از قبل خواهد کرد این ظرفشویی با انطباق کامل با دکوراسیون آشپزخانه شما به بخشی جدایی ناپذیر از آن تبدیل میشود. از ویژگی های منحصر بفرد ظاهری ظرفشویی ال جی مدل DFB425FW؛
1)صفحه نمایش میکرو LED: نمایش دما ، زمان باقی مانده ، سیکل کارکرد ظرفشویی و  ...
2)طراحی  داخلی زیبا : ساختاری زیبا ، با دوام و کاربردی
3) طراحی بیرونی مینیمالیستی : ظاهر ظریف و مدرن این ماشین ظرفشویی به راحتی میتواند بخشی تکمیل کننده از دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما باشد.

ماشین ظرفشویی الجی 14 نفره بخار شوردار جدید2020 مدل dfb425fw


سخن آخر
کافی است که یکبار تمامی آنچه که در بالا گفته شده را بخوانید تا بفهمید که ظرفشویی بخار شودار 14 نفره‌ی DFB425FW چه محصول بی نظیری است. به کارگیری جدیدترین فناوری های روز دنیا در ساخت این ماشین ظرفشویی جدید الجی سبب شده تا در همین مدت کوتاهی که به مرحله‌ی تولید رسیده میزان قابل توجهی از طرفداران الجی را به سمت خود جذب کرده و توانایی سایر برند های موجود در بازار را نیز به چالش بکشد در حالی که تکنولوژی به کار رفته در آن سبب افزایش سرعت و راحتی کار با این ظرفشویی شده است اما پیچیدگی ها و برنامه های شستشوی اختصاصی به کار رفته در آن تقریبا به ظریفی یک ربات برای شما عمل مینماید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha