تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل UN8060PVBLG 4K UHD TV New2020 55UN8060PVB

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل UN8060PVB
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۵
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل UN8060PVB

مقدمه
شرکت الجی نسل جدید تلویزیون های 4K LG را در سال 2020 به بازار معرفی کرده است مدل 55UN8060PVB یکی از مدل های این نسل شگفت انگیز تلویزیون های فورکی (سوپر اولترا اچ دی) این شرکت نامدار میباشد تلویزیونی که با جدیدترین تکنلوژی های تصویری و صوتی این شرکت مجهز شده و محصولی شگفت انگیز را پدید آورده است.


ساختار کلی
تلویزیون فورکای 55UN8060PVB دارای پردازنده‌ی چهار هسته‌ای نیرومندی است که در سه زمینه‌ی افزایش پویایی رنگ ها، کاهش اختلالات تصویری و در نهایت Upscaling (افزایش سطح وضوح) پس در واقع تلویزیون سوپر اولترا اچ دی UN8060PVB توانسته تصاویری که حتی به صورت فول اچ دی میباشند را با سطح وضوح و پویایی رنگ بیشتر و کاهش اختلال کمتر به نمایش بگذارد! این به معنی عدم هرگونه مشکل یا ناتوانی در پخش تصاویر HDR که جدیدترین تکنولوژی تصویربرداری است میباشد.هوشمند سازی شرکت الجی در مورد وسایل خانگی خود از جمله تلوزیون های این شرکت سبب شده تا هماهنگی بی نظیری میان این وسایل خانگی به وجود بیاید.

AI ThinQ همان سیستم هوشمند سازی است که باعث میشود شما بتوانید توسط تلویزیونتان کارکرد لباسشویی یا سایر وسایل منزل را کنترل کرده و هماهنگ نمایید آنهم تنها به وسیله‌ی دستورات صوتی (حرف زدن با تلویزیون) قدرت های بی نظیری که این هوش مصنوعی به تلویزیون UN8060PVB داده است شما را شگفت زده خواهد کرد از سرچ در اینترنت گرفته تا فعال کردن آلارم تایم برنامه های مختلف یا بازی های متفاوت تنها کافی است اسپورت نوتیف را فعال نموده تا به صورت لحظه‌ای از بازی ها و برنامه های مربوط به تیم مورد علاقه‌ی خود آگاه شوید نه نیازی به کنترل وجود دارد و نه احتیاجی به جکستوجوهای طاقت فرسا برای کانال ها و برنامه های مورد علاقه! تجربه‌ی حضور در یک تئاتر واقعی را با تلویزیون UN8060PVB در خانه‌ی خود تجربه نمایید به قول الجی تصاویر در تلویزیون فورکای UN8060PVB همانگونه نمایش داده میشوند که سازنده های فیلم آرزو دارند دیده شود(در واقعی ترین حالت)!

البته همانگونه که میدانیم تصویر زیبا نیازمند صوتی لطیف با وسعت بالا میباشد که البته در این تلویزیون 4K صدای خارج شده از کانال های صوتی با همان تاثیرگزاری ذکر شده در هماهنگی کامل با تصویر تلویزیون UN8060PVB به درون شما نفوذ میکنند تا حسی واقعی و طبیعی را از لذت نگاه کردن به تصاویر در شما به وجود آورده و شما را از انتخابتان برای خرید این تلویزیون راضی تر و خوشحال تر نماید و همچنین با دسترسی شما به مجموعه های اَپل تی وی ال جی چنل و ... امکان بهره گیری از مطالب و سرگرمی های متنوع و پر هیجانی را در هر لحظه خواهید داشت.کیفیت بازی های مختلف اینترنتی و کنسول و ... میتواند برای بسیاری از تلویزیون ها دردسر ساز باشد این در حالی است که تلویزیون 4K الجی با ایجاد واقع سازی فضای باز سبب هیجان و همچنین افزایش بیشتر کنترل گیمر بر روی بازی ها میشود.پس به قول الجی بازی های بیشتری را  با تلویزیون UN8060PVB برنده خواهید شد!

تلوزیون اولترا اچ دی UN8060PVB دارای سیستم بسیار قوی بلوتوث برای اتصال به سینما های خانگی میباشد که با ایجاد صدایی فراگیر برای فضای اتاق در هنگام تماشای یک بازی فوتبال تجربه‌ واقعی بودن در یک استادیوم را برای شما بازسازی میکند. جالب است بدانید که صفحه‌ی این تلویزیون 4K از هر زاویه‌ای قابل مشاهده میباشد بدون کوچکترین تفاوت تصویر با شخصی که روبه‌روی تلویزیون قرار گرفته است. و اما در نهایت طراخی خارجی تلویزیون UN8060PVB به گونه‌ای جذاب و ظریف است که میتواند خود را با هر دکوراسیونی وفق داده و این تلویزیون حتی در صورت خاموشی (با قابلیت نمایش تصویر) به مانند یک تابلوی هنری میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

پردازنده‌ی چهار هسته‌ای
جدیدترین تلویزیون الجی یعنی تلویزیون UN8060PVB دارای تصویری به مراتب ارتقا یافته تر به نسبت مدل های قبلی میباشد که در آن تصاویر توسط پردازنده‌ی چهار هسته‌ای پردازش شده و پس از بهینه سازی و افزایش وضوح رنگ ها و درخشندگیشان بر روی صفحه‌ی تلویزیون به نمایش در می آیند تصاویری همانند واقعیت که بیش از چهار برابر تصاویر Full HD با کیفیت هستند.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

هر تصویری را با حداکثر کیفیت ببینید !
اما آنچه که جالب است در مورد این پردازنده بدانید این است که پردازنده‌ی چهار هسته‌ای تلویزیون UN8060PVB میتواند تصاویر با رزولوشن پایین تر از اولترا اچ دی را نیز از لحاظ کیفیت ارتقا دهد تا اختلالات تصویری کاهش یافته سرعت و شفافیت نیز افزایش یابد یعنی نه تنها میتواند تصاویر اولترا اچ دی را در بهترین کیفیت به نمایش بگذارد بلکه حتی تصاویر کم کیفیت تر را نیز میتواند با استفاده از باز تولیدی ارتقا دهد تا وضوح و پویایی تصاویر چندین برابر شود.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

صدایی فراتر از واقعیت
آنچه که زیبایی های تصاویر را  دوچندان میکند وجود و پخش صدایی است که هماهنگ با فریم به فریم تصاویر بتواند خود را وفق داده و پخش شود صدایی که از تلویزیون اولترا اچ دی UN8060PVB در اتاق پخش میشود از مجموعه‌ای از کانال های صوتی به داخل اتاق انتشار می یابد چنین صدایی نه مانند آنچه که در تلویزیون های دیگر مشاهده میشود از یک منبع خارج نمیشود در نتیجه صدا نیز به صورت ابری از امواج در فضای اطراف شما قرار گرفته و شما را در خود حصر میکند تا بودن در یک کنسرت زنده یا حضور در یک استادیوم ورزشی را به راحتی عوض کردن کانال های مختلف تجربه نمایید.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

سرگرمی و راحتی را یکجا  تجربه کنید !
شاید در باور ما تلویزیون های رایج در بازار اغلب تنها وسیله‌ای برای سرگرمی های روزانه‌ی ما باشند و شاید نتوان استفاده‌ی بیشتری از آنها برد حال آنکه تلویزیون UN8060PVB برعکس آنچه فکر میکنید نه تنها دارای بهترین و غنی ترین منابع سرگرمی برای شماست اما باید بدانید که این تلویزیون 4K میتواند در کنترل امور داخلی منزلتان به شما کمک نماید وسایل خانگی با تکنلوژی AL THIN Q ی خود را به تلویزیون UN8060PVB متصل نمایید و سپس با استفاده از دستورات صوتی به راحتی حرف زدن آنها را کنترل نمایید ! دیگر نیازی به ریموت کنترل برای خود تلویزیون نیز نخواهید داشت چرا که تمامی خواسته های شما به شرط به زبان آوردن عملی خواهد شد !

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

 

تئاتر زنده در وسط اتاق پذیرایی خانه‌ی شما
آنچه که توسط تلویزیون UN8060PVB الجی از فیلم ها به شما نمایش داده میشود دقیقا همان محصولی است که سازنده‌ی فیلم ها آرزو میکنند تا به بینندگان خود عرضه نمایند یکنواخت سازی تصاویر توسط پردازنده‌ی چهار هسته‌ای تلویزیون 4K الجی به طور اتوماتیک در صحنه های فول موشن (همه‌ی اجزا در حال حرکت) خاموش خواهد شد تا شما دقیقا مانند آنچه که در واقعیت یا در یک تئاتر زنده مشاهده میکنید را به وسیله‌ی UN8060PVB در وسط پذیرایی خودتان تجربه نمایید.سرعت حرکت هر بخش از تصویر دقیقا مانند آنچه که در واقعیت وجود دارد با بخش دیگر متفاوت است (سرعت حرکت سوارکار در مقایسسه با تماشاچیان)

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb


پشتیبانی از همه‌ی فرمت های HDR
HDR یا تصویر برداری با دامنه‌ی پویایی بالا یکی از جدیدترین فناوری های روز دنیا در زمینه‌ی خلق تصاویر باکیفیت است که البته به دلیل تازگی و قدرت بالا هر تلویزیونی قادر به پردازش تصاویری با فرمت های HDR نمیباشد این در حالی است که تلویزیون UN8060PVB میتواند اغلب فرمت های تصاویر HDR را با حداکثر کیفیت به نمایش بگذارد.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

محتوای بینهایت لذتی بینهایت
دیگر لازم نیست برای یافتن محتوا های مورد علاقه‌ی ساعت ها در کانال های مختلف به جستوجو بپردازید و در نهایت دست خالی بمانید آنچه که تلویزیون UN8060PVB الجی به کمک اتصال به منبع محتواهای مختلف جهانی به شما میدهد دریایی از انواع سرگرمی ها و نمایش هایی است که دسترسی به آنها با استفاده از هر تلویزیون دیگری بسیار فراتر از تصور خواهد بود. منابعی مانند اپل تی وی (Apple TV)،نتفلیکس (Netflix) ،دیزنی پلاس (Disney+) و الجی چنلز (LG Channels) که هرکدام منابعی بی انتها از محتواهای هیجان انگیز و جذاب هستند.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

بازی های بیشتری را به کمک تلویزیون UN8060PVB برنده شوید!
آنچه که برای یک گیمر اهمیت دارد قدرت و تسلط بر بازی است و این امر نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که شخص در بازی خود کاملا غرق شده باشد و خود را در بخشی از محیط بازی تصور نماید پس برای اینکار تلویزیون UN8060PVB ما با داشتن کمترین لَک در پخش تصاویر بازی به گیمر کمک میکند تا تصاویر را به صورت پیوسته و عدم وجو هر اختلال یا تاخیری مشاهده نماید.گیمر تمرکز مطلق روی بازی داشته و هیچ اخلالی در این روند باعث حاس پرتی او نخواهد شد.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

زاویه‌ی دید
چنانچه که به تصاویر تلویزیون های رایج در بازار از زاویه های مختلف نگاه کرده باشید خواهید دانست که در تماشای اینگونه تلویزیون ها کسانی که درست روبه‌روی تلویزیون قرار میگیند به نوعی برگ برنده دارند! چرا که تصاویر با حداکثر کیفیت را تنها میتوان در زاویه‌ی دید بسیار محدودی با تلویزیون مشاهده کرد، این در حالی است که برای تماشای تلویزیون UN8060PVB مهم نیست که در چه سمت تلویزیون و یا با چه زاویه‌ای به صفحه‌ی آن نگاه میکنید چرا که در هر حالت زیبایی تصویر و گیرایی رنگ ها دقیقا به یک اندازه جذاب هستنند.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

آلارم ورزشی
کافی است به تلویزیون UN8060PVB بفهمانید که طرفدار کدام تیم یا نوع ورزشی هستید تا در صورت پخش هر مطلب مهم درباره‌ی آنها به سرعت به شما پیام داده شود ممکن است شما در حال تماشای یک فیلم باشید که آلارم شروع بازی تیم محبوبتان در گوشه‌ی صفحه نمایش تلویزیون الجی UN8060PVB شما را شروع بازی تیم محبوبتان باخبر نماید! پس هیچ کدام از اخبار یا مطلب یا مسابقه‌ی ورزشی مد نظرتان را به کمک آلارم اسپورت UN8060PVB از دست نخواهید داد.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

زندگی هوشمند تر با webOS
اگر یادتان باشد در مورد منابع محتوایی مختلفی که میتوان به کمک تلویزیون UN8060PVB به آنها دست یافت مطالبی گفتیم اما لازم است ذکر شود که این تنها بخشی از کارکرد هوشمند این تلویزیون اولترا اچ دی بی نظیر الجی میباشد چرا که با بهره‌گیری از سیستم webOS تلویزیون UN8060PVB مانند یک کامپیوتر شخصی میتواند به سایت های گوناگون خبری ، نمایشی ، آموزشی و ...وارد شده و به راحتی از آنها بگیرد.حتی آسان تر از کار با یک لپتاپ خواهد بود چرا که تلویزیون UN8060PVB تنها نیازمند دستورات صوتی شما میباشد تا در دنیای بی پایان مجازی جستوجو نماید بدون فشار یا لمس حتی یک دکمه !

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

طراحی متناسب با دکوراسیون
یکی از عوامل برهم زننده‌ی دیزاین یک دکوراسیون در منزل میتواند صفحه‌ی بزرگ و سیاه تلویزیون بزرگ باشد. اما در مورد تلویزیون UN8060PVB شرایط به گونه‌ای دیگر است جدا از نازکی صفحه و طراحی چهارچوب بسیار ظریف این تلویزیون میتواند پس از خاموشی نیز یک تصویر (مانند آنچه مشاهده میکنید) را بر روی صفحه به نمایش در آورد تصویر را خود متناسب با سلیقه‌تان انتخاب مینمایید تا سلیقه‌ی زیبایتان در این مورد نیز مکمل مابقی اجزای دکوراسیون منزل شود.

تلویزیون 55 اینچ الجی فورکی اسمارت جدید 2020 مدل un8060pvb

سخن آخر
در نهایت تلویزیون سوپر اولترا اچ دی (4K) الجی مدل UN8060PVB را پس از خاموش کردن مانند یک تابلو با یک عکس از شاهکار هنری مانند مونالیزا یا... خواهید دید اما به محض روشن کردن این تلویزیون دنیایی از محتواهای مختلف جذاب، هیجان انگیز و به روز را در اختیار خواهید داشت، در میان این همه محتواهای متفاوت برای سرگرمی آموزش و یا ... تنها کافی است با تلویزیون UN8060PVB الجی ما حرف بزنید تا مطالب مورد نظرتان را در کوتاه ترین و در زیبا و با کیفیت ترین صحنه‌ی نمایش شرکت LG به دست آورید صدای بی نظیر محصور کننده‌ای این تلویزیون تصاویر مختلف را به اوج گیرایی رسانده و لذت حضور واقعی در صحنه های متفاوت را به شما میبخشد.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha