ساندبار ال جی 300 وات مدل SL4LG 300 Watt Sound Bar Model SL4

ساندبار ال جی 300 وات مدل SL4
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات واقعی ساندبار ال جی 300 وات مدل SL4
ساختارکلی
ساندبار300 واتی مدل SL4 فضای نشیمن شما را جذابتر از قبل می سازد. با فناوری Adaptive Sound Control ، صدای منحصر به فرد در فضای اطرافتان پر کنید ، در حالی که صداها را به گوش می سپارید، سطح فرکانس را تجزیه و تحلیل می کند و بر اساس آنچه تماشا می کنید ، یک ترکیب صدا بهینه ارائه می دهد. همچنین ساب ووفری با ساندبار SL4 همراه است ، صداها را بسیار نرم و با دقت تفکیک میکند تا صدای موسیقی را به بهترین شکل بین باندها و ساب ووفر پخش شود. با پخش از طریق درگاه USB، به راحتی USB خود را مستقیماً در نوار صدا وصل کنید تا موسیقی دلخواه خود را پخش کنید. با کمک بلوثوت نصب شده بر روی این دستگاه شما هر لحظه و هر وقت آماده پخش موسیقی بر روی این بلندگوها می باشید.

ساندبار ال جی 300 وات مدل sl4

کربن ووفر برای یک صدای با کیفیت بالا
کربن ووفر موجود در ساندبار SL4 برای تولید صدای واضح و خارق العاده طراحی شده است ، تا شما در زمان پخش سريال و يا موزيك مورد علاقه خود صداهايي كه بم و بي كيفيت هستند را با وضوح بالايي شنیده و از کیفیت صدا لذت ببريد.

ساندبار ال جی 300 وات مدل sl4

فناوری Adaptive Sound Control
ساندبار الجی SL4 مجهزبه قابلیت جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد ، تا تجربه‌ی شنیداری خود را کاملاً بر اساس گوششان شخصی سازی کنند. این قابلیت Adapt Sound نام دارد و اگر از آن استفاده نمی‌کنید ، چیز فوق العاده‌ای را از دست داده‌اید. به همین دلیل موسیقی ، فیلم و حتی اخبار همه دارای پروفایل های صوتی مختلف هستند. ساندبار SL4برای مقابله با این مشکل به کمک این قابلیت صداها تجزیه و تحلیل میکند وانها را به صورت خودکار تنظیم میکند ، تا صدای حاصل از ساندبار تجربه شینداری هیجان انگیزی برای شما رقم زند.

ساندبار ال جی 300 وات مدل sl4

ساب ووفر بی سیم
ساب ووفر فقط برای تولید صدا بسیار بم و قدرتمند بکار نمی روند ، در اصل برای تکمیل صدای موسیقی و همچنین کیفیت بالاترصدای بم بکار برده می شوند. در این صورت استفاده صحیح از ساب ووفر، سیستم به بیس بسیار نرم با دقت عالی می رسد و تفکیک موسیقی به بهترین شکل بین باندها و ساب ووفر انجام می شود. مهم نیست که شما ، راک ، رپ ، جاز یا حتی کلاسیک گوش میدهید ، یک ساب ووفر خوب ، کیفیت صوتی سیستم شما ، را به سطحی بالاتر انتقال میدهد.

ساندبار ال جی 300 وات مدل sl4

اتصالات پرکاربرد
می تواند از طریق بلوتوث و اپتیکال ساندبار SL4به تلویزیون تان متصل شوید. با یک اتصال ساده از صدای فراوان و گوش نواز فیلم ها وسریال های مورد علاقتان لذت ببرید.

ساندبار ال جی 300 وات مدل sl4

پخش با استفاده از Bluetooth
با کمک بلوثوت نصب شده بر روی این دستگاه شما هر لحظه و هر وقت آماده پخش موسیقی بر روی این بلندگوها می باشید ، حتی زمانی که سیستم  در حالت Sleep یا استراحت و نیمه خاموش است. کافیست بر روی دستگاه خرجی متصل به بلنگوها ضربه بزنید تا سیستم صوتی شما صدایی یکپارچه و واضحی را اختیار شما قرار دهد. اگر تلویزیون شما هوشمند قابل انتقال صدا با بلوتوث باشد، به راحتی می توانید صدای تلویزیون خود را به طور اعجاب انگیزی از بلندگو های با کیفیت این سیستم صوتی الجی بشنوید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha