ساندبار SJ3 ال جی 300 وات ساب ووفرLG 300 Watt Sound Bar Model SJ3 Subwoofer

ساندبار SJ3 ال جی 300 وات ساب ووفر
قیمت:
۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۳
تضمین اصالت:

قیمت ساندبار SJ3 ال جی 300 وات ساب ووفر

ساختار کلی
ساندبار300 واتی مدل Sj3 فضای نشیمن شما را جذابتر از قبل می سازد. با فناوری Auto Sound Engine ، صدای منحصر به فرد در فضای اطرافتان پر کنید ، در حالی که صداها را به گوش می سپارید، سطح فرکانس را تجزیه و تحلیل می کند و بر اساس آنچه تماشا می کنید ، یک ترکیب صدا بهینه ارائه می دهد. همچنین ساب ووفری با ساندبار Sj3 همراه است ، صداها را بسیار نرم و با دقت تفکیک میکند تا صدای موسیقی را به بهترین شکل بین باندها و ساب ووفر پخش شود. همچنین برای تشخیص حالات مختلف صدا به عنوان مثال هنگام گوش دادن به برنامه های خبری با تنظیم خودکار حالت ASC این امکان را فراهم می کند تا یک دیالوگ بسیار واضح را بشنوید.  با پخش صدا از طریق درگاه  USB، به راحتی USB خود را مستقیماً در نوار صدا وصل کنید تا موسیقی دلخواه خود را پخش کنید. با کمک بلوثوت نصب شده بر روی این دستگاه شما هر لحظه و هر وقت آماده پخش موسیقی بر روی این بلندگوها می باشید.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

ساب ووفر بی سیم
ساب ووفر بی سیم هیجان بهتری را به موسیقی شما اضافه می کند و ال جی با استفاده از این دستگاه مخصوص این امکان را برای شما فراهم می کند تا از کیفیت صدای بی نظیر بدون هیچ مزاحمت و مضری ، در یک طراحی زیبا و به دلخواه خود لذت ببرید. نکته جذاب این ساب ووفر، ارتباط از طریق وایرلس می باشد. با استفاده از این ساب ووفر بدون درد سر سیم های اضافی و پیوند عمیقی با موسیقی و سرگرمی های دیگر برقرار کنید.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

تنظیم خودکار صدا ASC
ASC یک تکنولوژی هوشمند است، برای تشخیص حالات مختلف صدا به عنوان مثال هنگام گوش دادن به برنامه های خبری با تنظیم خودکار حالت صدا این امکان را فراهم می کند تا یک دیالوگ بسیار واضح را بشنوید. در واقع این فناوری قابلیت تشخیص صدا در حالت پخش را دارد، تا بیننده بتواند معنای صوتی یک برنامه را واقع گرایانه تر درک کند.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

ASE
ال جی با استفاده از موتور Auto Sound Engine صدا را با هر میزان بلندی متعادل می کند و اجازه نمی دهد ، خروجی صدا با صدایی فراتر از حالت نرمال پخش شود. به عنوان مثال هنگامی که یک موسیقی پخش می شود به طور کامل آن را آنالیند کرده‌ و سطح صدای خروجی را در یک حد مطلوب حفظ می کند تا شنونده بدون کوچکترین اذیتی صدا را بشنود.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

اتصال با بلوتوث
با کمک بلوثوت نصب شده بر روی این دستگاه شما هر لحظه و هر وقت آماده پخش موسیقی بر روی این بلندگو ها می باشید ، حتی زمانی که سیستم در حالت Sleep یا  استراحت و نیمه خاموش است ، کافیست بر روی دستگاه خرجی متصل به بلنگوها ضربه بزنید تا سیستم صوتی شما صدایی یکپارچه و واضحی را اختیار شما قرار دهد. اگر تلویزیون شما هوشمند وقابل انتقال صدا با بلوتوث باشد ، به راحتی می توانید ، صدای تلویزیون خود را به طور اعجاب انگیزی از بلنگو های با کیفیت این سیستم صوتی الجی بشنوید.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

ریموت کنترل مشترک
شرکت ال جی سینما خانگی مدل Sj3 را به گونه ای طراحی کرده است که حتی هنگامی که ریموت آن در دسترس نبود، بتوان از ریموت کنترل تلویزیون برای آن استفاده کرد. با این حال کاربران دیگر نگران گم شدن یا آسیب دیدن ریموت کنترل ساندبار خود نیستند.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

اتصالات پرکاربرد
می تواند از طریق بلوتوث و USB ،Optical ،Portable In ساندبار Sj3 به تلویزیون تان متصل شوید.  با یک اتصال ساده از صدای فراوان و گوش نواز فیلم ها وسریال های مورد علاقتان لذت ببرید.

ساندبار sj3 ال جی 300 وات ساب ووفر

سخن آخر
پخش صدای سیستم سینما خانگی الجی مدل Sj3 در فضای اتاق شما به صورتی یکدست و یکنواخت سبب میشود تا شما احساس کنید در محیط واقعی تولید صدا قرار گرفته اید. برای خرید ساندبار درنگ نکنید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha