ماشین لباسشویی الجی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل wdv1260lg 12 kilo washing machine wdv1260

ماشین لباسشویی الجی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل wdv1260
قیمت:
۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۷
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل wdv1260


ساختار کلی
ماشین لباسشویی از مهمترین محصولات در خانه است، چراکه حضوری پررنگی دارد. و به دلیل حساس و مهم بودن شستشوی مناسب لباس ها، انتخاب یک ماشین لباسشویی خوب و بهینه بسیار اهمیت دارد. از این رو ال جی با توجه به این موارد ماشین لباسشویی بی نظیر ارائه داده است. که تمامی انتظارات شما از یک ماشین لباسشویی خوب را برطرف می کند. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی ویژگی های بی نظیر زیادی دارد که از این میان می‌توان به ظاهر شیک آن اشاره کرد. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی ۱۲ کیلو، دارای درب از جلو می باشد که از شیشه ی حرارت دیده ساخته شده است. و دارای حاشیه ی کرومی می باشد که ظاهری بسیار زیبا به آن بخشیده است. همچنین دارای ظرفیت ۱۲ کیلو است. که این افزایش ظرفیت فقط مربوط به دیگ است و ابعاد بیرونی ماشین لباسشویی wdv1260 تغییری نکرده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ماشین لباسشویی wdv1260 می توان به موتور بی نظیر دایرکت درایو آن اشاره کرد. که بدون تسمه است، و این ویژگی موجب افزایش کارایی و کاهش هزینه و مصرف انرژی شده است و شما دیگر نگرانی از این جانب نخواهید داشت. و برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع ال جی گارانتی ده ساله را ارائه داده است. از دیگر موارد قابل ذکر، فناوری All DD است. با این فناوری شما قادر خواهید بود تا فرایند شستشو، شامل زمان لازم برای اتمام فرایند، سرعت حرکت دیگ و دمای آب را کنترل کنید. با این فناوری بی نظیر تا ۱۸ درصد بیشتر از لباس هایتان در مقابل کهنگی و خراب شدن محافظت خواهید کرد. همچنین قابلیت ThinQ  در ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، فناوری بی نظیر ارائه می دهد. با این قابلیت شما می توانید از طریق وای فای به ماشین لباسشویی wdv1260 خود متصل شوید. و ماشین لباسشویی خود را حتی از راه دور تنظیم و کنترل کنید. و همچنین با استفاده از این تکنولوژی می توانید عیب ها و نواقص احتمالی دستگاه خود را شناسایی کنید و به حل و برطرف کردن آن بپردازید. همچنین ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی ۱۲ کیلو، به دلیل داشتن فناوری Steam، در هنگام شستشوی لباس های شما از قدرت بخار آب استفاده می کند که تا ۹۹.۹ درصد تمامی میکروب ها و باکتری لباس ها را از بین می برد. ماشین لباسشویی wdv1260 هوشمند ال جی، دارای قابلیت شستشوی سریع نیز هست. که در استفاده از آن تا ۴۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی خواهید کرد، و این در حالی است که کیفیت شستشو به هیچ عنوان کاهش نمی یابد. و مهم ترین ویژگی ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، یعنی Add item است که به وسلیه ی این فناوری فوق العاده دیگر نیازی نیست نگرانی از بابت لباس های به جا مانده داشته باشید، چراکه می توانید پس از شروع فرایند نیز آنها را به شستشو اضافه کنید. بنابراین ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی ۱۲ کیلو، هر آنچه که شما از یک ماشین لباسشویی عالی انتظار دارید را در خود جای داده است.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12


ظاهری شیک و مدرن
ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی ۱۲ کیلو، علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارد و از جدیدترین فناوری ها بهره می برد، دارای ظاهری شیک و مدرن است. ماشین لباسشویی wdv1260 از جدیدترین محصولات 2021 محسوب می شود‌. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، هوشمند بوده و ال جی، برای تأکید بر این ویژگی آن را بر بدنه ی ماشین لباسشویی بعنی بر روی کشو مواد شوینده حک کرده است. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی 12 کیلو، از نوع درب جلو است که به سمت چپ باز می شود. همچنین درب ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، بزرگ است که لباس ها بدون زحمت درون آن انداخته می شوند. همچنین درب آن از جنس شیشه ی حرارت دیده است که حاشیه ی کرومی اش ظاهری شیک و زیبا به آن بخشیده است. همچنین نمایشگر LED در قسمت بالای ماشین لباسشویی wdv1260 تعبیه شده است که زمان باقی مانده، دمای آب، سرعت چرخش موتور و ...و را نمایش می دهد. و در کنار آن ولوم چرخشی با چهارده برنامه ی شستشوی مختلف قرار دارد. در پایین نمایشگر LED دکمه های لمسی مربوط به اضافه کردن لباس، تأخیر شستشو، خشک کن، شستشوی سریع، و بخارشو قرار دارند. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی هوشمند 12 کیلو، دارای ابعادی به اندازه ی سایر ماشین لباسشویی ها است، در حالی که ظرفیت آن به طور چشم گیری یعنی به 12 کیلوگرم افزایش یافته است. که به وسیله ی آن می توانید حجم زیادی از لباس هایتان را با کیفیتی بی نظیر و در یک زمان شستشو دهید. همچنین دیگ ماشین لباسشویی ال جی wdv1260 هوشمند از جنس استیل ضد زنگ است که علاوه بر اقزایش طول عمر آن، خاصیت ضد باکتری نیز دارد، چراکه لباس های شما در محیطی سالم و بدون زنگ شسته می شوند‌. علاوه بر آن می توانید پس از پایان شستشو با زدن دکمه ی Dry به معنی خشک کردن، لباس هایتان را کاملا خشک کرده و صد در صد رطوبت لباس ها را بگیرد چراکه با سرعت چرخش حداکثر یعنی 1400 دور در دقیقه آن ها را خشک می کند.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12

 

موتور اینورتر Direct Drive
ماشین لباسشویی 12 کیلوی wdv1260 ال جی، با ارائه ی موتور دایرکت درایو (Direct Drive)، این موتور قدرتمند مستقم به درام ماشین لباسشویی متصل است و در نصب آن از تسمه استفاده نشده است. به دلیل عدم استفاده از تسمه، اصطکاک موجود در بین قطعات آن کاهش می یابد، که باعث می شود سر و صدای ایجاد شده هنگام  برخورد قطعات به هم دیگر تا حد زیادی کاهش می یابد. همچنین کاهش اصطکاک، باعث شده است که بر طول عمر مفید دستگاه افزوده شود. همچنین به دلیل کاهش برخورد قطعات به هم، بازدهی بیشتری در را در موتور ماشین لباسشویی wdv1260 الی جی، شاهد هستیم به طوری که سرعت چرخش موتور هنگام خشک کردن لباس ها به 1400 دور در دقیقه افزایش یافته است. که شما می توانید سرعت چرخش آن را با توجه به جنس لباس ها تعیین کنید. همچنین موتور اینورتر دایرکت درایو، در کاهش هزینه های ماشین لباسشویی تأثیر بسزایی دارد. چراکه مصرف انرژی کمتری دارد. همچنین افزایش کارایی آن موجب کاهش هزینه های احتمالی ناشی از خرابی تسمه و دیگر موارد مربوط به آن می شود. همچنین ال جی برای اطمینان خاطر دادن به شما از این موضوع گارانتی ده ساله ارائه داده است. که تضمین کننده ی کیفیت فوق العاده ی آن است.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12

 

محافظت از لباس ها با فناوری All DD در ماشین لباسشویی wdv1260
فناوری All DD در ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، از مهم ترین فناوری های به کار رفته در آن است، که نمی توانید چنین تکنولوژیی را در یک ماشین لباسشویی معمولی پیدا کنید.  فناوری All DD به معنای فناوری دایرکت درایو مبتنی بر هوش مصنوعی است. وظیفه ی این فناوری بی نظیر در ماشین لباسشویی  wdv1260 ال جی، تنظیم و کنترل تنظیمات مربوط به چرخه ی شستشو، شامل زمان لازم برای اتمام فرایند شستشوی لباس ها، سرعت حرکت درام و همچنین دمای آب مورد نیاز است. فناوری هوش مصنوعی All DD در ماشین لباسشویی ال جی wdv1260 هوشمند، بیشمار حرکت شستشو را کنترل و سازماندهی می کند. همچنین فناوری All DD، به طور هوشمند شرایط شتسشوی لباس ها را تنظیم می کند، که موجب می شود به طور کامل از لباس ها محافظت شود. در کنار این فناوری بی نظیر، موتور دایرکت درایو راندمان لباسشویی wdv1260  ال جی 12 کیلو را افزایش می دهد. و اکنون ال جی در ترکیب موتور دایرکت درایو با هوش مصنوعی، فناوری منحصر به فرد و جدیدی را ارائه داده است‌. فناوری All DD همزمان با شروع کار برنامه ها، از طریق ولوم چرخشی، راه اندازی می شود. فناوری All DD در ماشین لباسشویی wdv1260  ال جی، از طریق هوش مصنوعی و سنسورهای نصب شده در ماشین لباسشویی، وزن لباس ها را در داخل دیگ محاسبه و همچنین جنس الیاف پارچه ها را بررسی می کند. و سپس با استفاده از یک پایگاه داده، متشکل از الگوهای شستشو، چرخه ی شستشو را تنظیم می کند‌. با استفاده از این فناوری بی نظیر، در ماشین لباسشویی  wdv1260 ال جی 12 کیلو، 18 درصد امکان محافظت از لباس ها افزایش می یابد. و مانع از خراب شدن و کهنگی آن ها می شود.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12

 

قابلیتهای هوشمند (ThinQ) در ماشین لباسشویی بخارشوی ال جی wdv1260
ماشین لباسشویی 12 کیلوی wdv1260 با دارا بودن قابلیت هوشمند، شستن لباسها را با سهولت بیشتر و کارایی بالاتر به اتمام می رساند. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، قابلیت اتصال وای فای و اتصال به گوشی هوشمند را دارا است. شما می توانید ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی خود را از راه دور به کمک اینترنت و در هر جایی مدیریت و کنترل نمایید. همچنین wdv1260 ال جی، قابلیت اتصال به شبکه هوشمند خانگی را دارد. که ماشین لباسشویی wdv1260 هوشمند ال جی، را قادر می سازد، عمده تنظیمات دستگاه را به کمک داده های حاصله از سنسورهای موجود اعمال نموده و به این صورت کار با این وسیله را بسیار راحت تر کند. با داشتن ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، دیگر بابت تنظیمات مختلف دستگاه در شرایط کاری متفاوت هیچ دغدغه ای نخواهید داشت، همچنین فناوری ThinQ همه چیز را به شکل خودکار انجام می دهد. برای استفاده از سیستم هوشمند ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، شما می توانید برنامه LG ThinQ را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید. این برنامه امکان کنترل و مدیریت لباسشویی را از هر جایی به شما می دهد. به عنوان مثال هنگام کم شدن پودر مواد شوینده این برنامه به شما اطلاع خواهد داد. شما همچنین می توانید چرخه های شستشوی جدید را برای لباسشویی خود دانلود کرده و بر روی ماشین لباسشویی تان نصب کنید. ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی 12 کیلو، از دستیار صوتی گوگل و الکسا پشتیبانی می کند. که امکان کنترل صوتی دستگاه را برای شما فراهم نموده است. قابلیت هوشمند دیگر ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی 12 کیلو، عیب یابی خودکار ان است. این ویژگی شما را از نواقص روی داده برای ماشین لباسشویی تان آگاه می کند و مانع از جدی تر شدن مشکل می شود. و شما با رفع به موقع این مشکلات می توانید از هزینه های تعمیرات در بلند مدت بکاهید.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12

 

فناوری شستشو با بخار در لباسشویی wdv1260 ال جی
از دیگر قابلیتهای برجسته لباسشویی wdv1260  ال جی می توان قابلیت شستشو با بخار را نام برد. این قابلیت با نام‌ های True Steam و Spa Steam نیز شناخته می شود. قابلیت شستشو با بخار(Steam) یک شستشوی قدرت مند و بهداشتی تر را به ارمغان اورده است. این ویژگی منحصر به فرد فقط در لباسشویی های پیشرفته به چشم می خورد. استفاده از بخار می تواند درصد بالایی از میکروبها و عوامل آلرژی زا را از بین ببرد. به صورت دقیق تر در این فناوری آب تا دمای 70 درجه سانتیگراد گرم شده و 99.9 درصد باکتریها و میکروبها را حذف می کند. این قابلیت در ماشین لباسشویی  wdv1260 ال جی، برای افرادی که حساسیتهای پوستی دارند و نیز کودکان بسیار مفید میباشد. برنامه های Allergy Care و Baby Steam Care برای شستن لباسها با بخار به عمل می آیند. که برنامه Baby Steam Care برای شستن بهداشتی لباس کودکان کاربرد دارد. این برنامه لباسهای حساس کودک را تمیز نموده که اصلا به بافت آنها اسیبی نمی زند و هر گونه عوامل غیر بهداشتی را نیز از بین میبرد. همچنین قابلیت بخار را میتوان از بین گزینه های مربوطه فعال کرد. که برای سهولت این کار زیر نمایشگر دکمه لمسی بخار(Steam) هم تعبیه شده است.

 

لباسشویی 12 کیلو 8 کیلو خشک کن مدل v12

 

قابلیت شستشوی سریع در لباسشویی 12 کیلوی ال جی wdv1260
ماشین لباسشویی  wdv1260 ال جی، بسته به وضعیت و نیازهای مختلف شما قابلیتهایی ارائه داده است که آن را به محصولی انعطاف پذیر و کارامد و سهل الاستفاده تبدیل کرده است. یکی از این قابلیت ها شستشوی سریع TurboWash است. این قابلیت در ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، برای زمان هایی که عجله دارید و می خواهید لباسهایتان زود شسته و اماده شوند بهترین انتخاب خواهد بود. این ویژگی بی نظیر لباس ها را در مدت زمان کوتاهی شسته و تحویلتان می دهد بدون آنکه از کیفیت شستشو ذره ای کاسته شود. همچنین اگر لباسهایتان زیاد کثیف نیستند می توان از این ویژگی استفاده کرد و  40 درصد در مصرف آب و 15 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرد. این قابلیت لباس ها را در مدت سی دقیقه شسته و تحویلتان می دهد. این ویژگی به کمک چهار جت مخصوص آب را از همه ی جهت ها به درون درام و لباس ها می پاشد و به شکل 360 درجه همه لباس ها را تحت تاثیر فشار بالای آب قرار می دهد و تمیز میکند.

 

امکان Add Item در لباسشویی بخارشور ال جی wdv1260
یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به سایز ماشین لباسشویی ها این است که اگر فراموش کنید لباسی را درون ماشین لباسشویی بیندازید، مجبور خواهید شد که در زمان دیگری دوباره آن را راه اندازی کنید تا لباس های جامانده نیز تمیز شوند. برای حل این مشکل ماشین لباسشویی ۱۲ کیلوی wdv1260  ال جی  قابلیتی را اضافه کرده است که به شما امکان می دهد حتی حین شستشو قادر باشید لباس های جامانده را درون ماشین لباسشویی خود بیندازید. بنابراین دیگر مجبور نیستید چرخه شستشو را متوقف کنید و یا منتظر پایان چرخه فعلی و روشن کردن دوباره دستگاه باشید. به کمک این قابلیت که Add Item نام دارد دستگاه موقتا متوقف شده و لباسهای جامانده را می توان درون دیگ انداخت. پس از بستن درب شستشوی لباسها از نقطه توقف دوباره ادامه می یابد. البته برای ایمنی بیشتر اگر دمای آب داخل دیگ بالا باشد درب باز نخواهد شد.

 

سخن آخر
ماشین لباسشویی  wdv1260 ال جی هوشمند ۱۲ کیلو، از مهم ترین محصولات شرکت کره ای ال جی است. که از مهم ترین ویژگی های آن می توان به ظاهر شیک و مدرن آن اشاره کرد. همچنین ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی،  همان طور که اشاره شد طراحی داخلی منحصر به فردی دارد. همچنین موتور Inverter Direct Drive از مهم ترین ویژگی های آن است چراکه این موتور بدون تسمه، بادوام و بدون صدا است. همچنین All DD، یا موتور دایرکت درایو مبتنی بر هوش مصنوعی، موجب محافظت از لباس ها  با استفاده از تناسب برنامه ی شستشو با جنس و الیاف لباس ها است. همچنین با فناوری ThinQ در ماشین لباسشویی wdv1260 ال جی، شما می توانید از نقوص و عیب های احتمالی لباسشویی تان مطلع شوید و به حل آن ها مشکلات بپردازید. همچنین می توان به فناوری های Steam, Add Item و سایر امکانات بی نظیر آن اشاره کرد که ماشین لباسشویی  wdv1260 را به یکی از بهترین محصولات فوق العاده در بازار تبدیل کرده است.

 

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha