کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkxInverter SAMSUNG Air conditioner 12000 model ar12ashygwkx

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات کلی کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

ساختار کلی
کولر گازی 12000 سامسونگ اینورتر فقط سرد مدل ar12ashygwkx، از جدید ترین محصولات شرکت سامسونگ، با ارائه ی فناوری های شگفت انگیز از برترین محصولات بازار روز شده است. این کولر گازی اینورتر مدل ar12ashygwkx سامسونگ، با دارا بودن خنک کننده ی خودکار هوشمند، تجربه لذت بردن از زندگی برای شما به ارمغان آورده است. چراکه خنک کننده ی خودکار کولر گازی سامسونگ، با تجزیه و تحلیل حالت های اتاق، به طور خودکار حالت های مناسب را برای استفاده فراهم می آورد. همچنین با کولر گازی سامسونگ فقط سرد مدل ar12ashygwkx صدا و مصرف انرژی تا 73% کاهش می یابد. چراکه اینورتر دیجیتال در این کولر گازی سامسونگ به طرز شگفت انگیزی تقویت شده است. همچنین کولر گازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx، برای خنک کردن سریع تر، گسترده تر و دورتر طراحی شده است. به طوری که هوای خنک تا طول 15 متر در اطراف پراکنده می شود. کولر گازی سامسونگ 12000 مدل ar12ashygwkx، دارای کنترل از راه دور است. و شما می توانید با برنامه ی SmartThings، دمای خانه ی خود را در هر زمان و هرجا کنترل کنید. کولر گازی سامسونگ فقط سرد اینورتر مدل ar12ashygwkx دارای فناوری Auto clean است، که به طور خودکار یک فن را راه اندازی می کند تا به سادگی خود را تمیز کند و از رشد کپک و باکتری جلوگیری کند. کولر گازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx دارای فیلتر ضد باکتری است که با راحتی تمیز می شود و باعث می شود مبدل حرارتی تمیز بماند. همچنین این کولر گازی سامسونگ فقط سرد مدل ar12ashygwkx به صورت پایدار شما را خنک می کند، بدون اینکه دچار زنگ زدگی شود. چارکه دارای Ocean Fin است که مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی دارد. کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx همچنین دارای محافظ سه گانه است که از ایجاد نوسانات برقی و خراب شدن کولر گازی شما جلوگیری می کند. در کولر گازی سامسونگ، از مبرد هایی استفاده شده است که  از آلودگی های زیست محیطی را تا حد زیادی جلوگیری می کند. همچنین کولر گازی سامسونگ فقط سرد مدل ar12ashygwkx از ظرفیت کمپرسور کمتری نسبت به سایر حالت ها استفاده کرده است، که باعث می شود شما تا حد امکان در مصرف انرژی و پول صرفه جویی کنید. در نهایت با کولر گازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx، خوابی راحت و آسوده را تجربه کنید.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

با خنک کننده‌ خودکار دارای هوش مصنوعی، از روشی هوشمندانه تر برای لذت بردن از زندگیتان استفاده کنید.
با خنک کننده خودکار کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx، روشی هوشمندانه را برای زندگی کردن تجربه کنید. خنک کننده هوش مصنوعی در کولر‌ گازی سامسونگ 12000 مدل ar12ashygwkx، با تجریه و تحلیل شرایط اتاق و الگوهای استفاده، به طور خودکار حالت های مناسب را برای استفاده فراهم می کند. همچنین برای حفظ شرایط بهینه بر اساس دمای دلخواه شما، به طور خودکار به مناسب ترین حالت، تغییر حالت می دهد.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

تمیز کردن خودکار
با سادگی و به طور خودکار خود را تمیز می کند
هنگامی که کولر گازی سامسونگ 12000مدل ar12ashygwkx خاموش می شود، عملکرد Auto Clean به طور خودکار یک فن را راه اندازی می کند تا گرد و غبار و رطوبت مبدل حرارتی را به طور کامل از بین ببرد. بنابراین کولر گازی سامسونگ اینورتر شما، همیشه تمیز و خشک می ماند و از رشد کپک و باکتری در آن جلوگیری می شود.

کاهش صدا و مصرف انرژی تا 73% با تقویت اینورتر دیجیتال
با استفاده از فناوری تقویت کننده اینورتر دیجیتال در کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx، تا جایی که ممکن است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. چراکه تقویت کننده ی اینورتر در کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx، دمای مورد نظر شما را با کمترین نوسان برای شما فراهم می کند. همچنین کولرگازی 12 هزار سامسونگ مدل ar12ashygwkx، دارای آهنرباهای نئودیمیوم و صدا خفه کن  با لوله های دوقلو است. که صدا را به طور کامل خفه می کند و نسبت به سایر کولرگازی ها کارآمدی و ماندگاری بسیار بیشتری دارد. بنابراین کولرگازی اینورتر مدل ar24tshygwk سامسونگ، با دارا بودن اینورتر دیجیتال مصرف انرژی را تا 73% کاهش می دهد و بی صدا و بسیار ماندگار است.

طراحی شده برای خنک کردن سریعتر، گسترده تر و دورتر
خنک کننده ی سریع
با کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx، گوشه به گوشه ی اتاق های خود را به سرعت خنک کنید و همیشه و در هر نقطه ی خانیتان راحتی را احساس کنید. چراکه فناوری Digital Inverter Boost، در کولر گازی سامسونگ مدل ar12ashygwkx، هوا را 43 درصد سریعتر خنک می کند. همچنین طراحی پیشرفته فناوری اینورتر دیجیتال نسبت به سایر کولرگازی ها، 15 درصد فن بزرگتر، 18درصد ورودی عریض تر و 31 درصد تیغه پهن تر را ارائه داده است. بنابراین هوای خنک به طور گسترده تر و دورتری به اطراف می رسد و تا طول  15 متر در اطراف پراکنده می شود.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

با SmartThings کولرگازی خود را در هر زمان و در هر مکانی از راه دور کنترل کنید.

در کولرگازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx، با برنامه ی SmartThings، دمای خانه خود را در هر زمان و هر مکان کنترل کنید. همچنین با این برنامه می توانید کولر گازی خود سامسونگ خود را تنها با یک لمس از راه دور کنترل و نظارت کنید. و یا به سادگی به سیستم هوش مصنوعی (AL) کولر گازی سامسونگ مدل ar12ashygwkx، بگویید که چه می‌خواهید تا آن را برایتان انجام دهد. سیستم هوش مصنوعی در کولر گازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx، حتی بهترین تنظیمات را هم به شما پیشنهاد می کند.

Easy Filter Plus
فیلتر ضد باکتری که به راحتی تمیز می شود.
فیلتر ضد باکتری Easy Filter Plus در کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx به شما این امکان را می دهد تا با تلاش کمی کولر گازی شما کارآمد بماند. Easy Filter Plus در کولر گازی 20001 سامسونگ، در بیرون و در بالای کولر گازی قرار دارد، بنابراین به راحتی می توانید آن را بیرون بیاورید و تمیز کنید. Easy Filter Plus یک توری متراکم دارد که مبدل حرارتی را تمیز نگه می دارد. همچنین با قرار داشتن یک پوشش ضد باکتری در آن به محافظت از شما در برابر آلاینده های خطرناک موجود در هوا کمک می کند.

DuraFin
عملکرد شگفت انگیز مبدل حرارتی
در کولر گازی سامسونگ  12 هزار مدل ar12ashygwkx عملکرد و کارایی مبدل حرارتی را با استفاده از DuraFin افزایش دهید. مبدل حرارتی در کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx از مواد بسیار متراکم تری ساخته شده و از نظر طراحی ضخیم تر است. همچنین پوشش بهبود یافته آن نیز مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی دارد. همچنین این مبدل حرارتی شگفت انگیز تست اسید استیک آب دریا برای مقاوت در برابر زنگ زدگی را در مدت زمان بیش از 100 روز را گذرانده است.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

DuraFin Plus
خنک سازی به صورت پایدار و جلوگیری از زنگ زدگی
با کولر گازی سامسونگ اینورتر مدل ar12ashygwkx، به راحتی برای مدتی طولانی خنک بمانید. استفاده از Ocean Fin در کولر‌ گازی‌ اینورتر سامسونگ مدل ar12ashygwkx، که از مواد مقاوم در برابر زنگ زدگی است، باعث می شود که کندانسور در برابر زنگ زدگی کاملا محافظت شود. همچنین به حفظ عملکرد بهینه مبدل حرارتی نیز کمک می‌کند. مقاومت عالی Ocean fin در برابر زنگ زدگی با استفاده از تست اسپری‌ نمک (SST) به مدت 480 ساعت، ثابت شده است.

پایدار و با دوام ماندن در شرایط سخت با محافظ سه گانه پلاس
با کولر گازی سامسونگ 12000 مدل ar12ashygwkx، از عملکرد طولانی در محیط های چالش برانگیز لذت ببرید.فناوری Triple Protector Plus ( محافظ سه گانه پلاس)  بدون تثبیت کننده ولتاژ مجزا از اسیب ناشی از نوسانات برق و نوسانات جریان الکتریکی جلوگیری می کند. همچنین پوشش ضد زنگ آن از کندانسور و کابینت در شرایط سخت محافظت می کند.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

مبرد های محافظ محیط زیست
کولر گازی اینورتر سامسونگ 12000مدل ar12ashygwkx، با استفاده از مبرد های خنک کننده درجه یک، به محیط داخل و خارج خانه کمک می کند. استفاده از مبرد هایی با کیفیت عالی برای کاهش تاثیر بر محیط زیست ضروری هستند. با این منظور سامسونگ از مبرد R32 و R410 برای محافظت از لایه ازن و کاهش گرمایش زمین استفاده می کند.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

با حالت ECO در مصرف پول و انرژی صرفه جویی کنید و همچنان خنک بمانید.
با کولر گازی سامسونگ 12 هزار اینورتر مدل ar12ashygwkx ، در مصرف پول و انرژی صرفه جویی کنید و همچنان خنک بمانید. حالت ECO در کولر گازی سامسونگ، از ظرفیت کمپرسور کمتری نسبت به حالت عادی استفاده می کند که مصرف انرژی را کاهش می دهد. این فناوری به شما این امکان را می دهد که تا زمانی که هوای بیرون زیاد گرم نیست به طور موثری خنک شوید و در هر زمانی در مصرف انرژی و پولتان تا حد امکان صرفه جویی کنید. بنابراین لازم نیست نگران قبض برقتان باشید.

در طول شب بسیار راحتتر بخوابید.
حالت Good Sleep ( خواب راحت) در کولر گازی اینورتر سامسونگ 12000مدل ar12ashygwkx، آب و هوای مطلوبی را برای داشتن یک خواب راحت در طول شب فراهم می کند. چراکه با کنترل دما، شما راحت خواهید بود، بنابراین سریع به خواب می روید، عمیق می خوابید و سرحال از خواب بیدار می شوید.

کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 فقط سرد مدل ar12ashygwkx

سخن آخر
کولر گازی اینورتر سامسونگ فقط سرد 12000 مدل ar12ashygwkx، یک کولر‌ گازی با کیفیت و با دوام است. این کولر‌ گازی شرکت سامسونگ از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است، که آن را از برترین های بازار روز کرده است. از جمله ی این ویژگی ها می توان به خنک کننده ی خودکار، کاهش ایجاد صدا، اینورتر تقویت شده، خنک کنندگی سریع، کنترل از راه دور، تمیز کردن خودکار خود، فیلتر ضد باکتری، عملکرد عالی مبدل حرارتی، خنک سازی پایدار، با دوام ماندن کولر در شرایط دشوار، مبرد های محافظ محیط زیست، مصرف انرژی کم و غیره اشاره کرد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha