ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010Hisense Washing machine 6KG 1000RPM model WFVC6010

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و مشخصات کلی ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلویی 1000 دور سفید مدل 6010
برند معروف هایسنس در سال 2020 ماشین لباس شویی WFVC6010 را طراحی، تولید و به بازار عرضه کرد، لباسشویی WFVC6010 دارای ظرفیت 6 کیلوگرم بوده و لباس‌ها را تمیز تحویل شما می‌دهد که مناسب خانواده‌هایی با جمعیت متوسط می‌باشد. وجود موتور اینورتر در این لباسشویی اصطکاک را تا حد زیادی کاهش و باعث می‌شود مصرف انرژی کاهش پیدا کند و در نتیجه لباسشویی صدای کمی تولید کند. لباسشویی WFVC6010 از چرخش 1000 دور در دقیقه برخوردار است و تمامی لکه‌های لباس‌ها را از بین می‌برد، دارای قابلیت QUICK WASH، شستشوی سریع است، مناسب زمانی که عجله دارید و می‌خواهید سریع‌تر عمل شستشو صورت گیرد، در مدت 15 دقیقه شستشو را تمام کرده و لباس‌های تمیز را تحویل شما می‌دهد. این لباسشویی دارای 15 برنامه شستشو است که با انتخاب صحیح برنامه لباس‌هایی درخشان و بدون لکه را تحویل شما می‌دهد. دیگر نگران لباس‌هایی که فراموش کرده‌اید نباشید، ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس قابلیت اضافه کردن لباس‌ها حین شستشو را دارد. به وسیله برنامه Delay End می‌توانید با فعال کردن آن شستشو را از قبل تنظیم کنید. با وجود فناوری DRUM CLEAN بوی بد داخل ماشین از بین می‌رود و فضای داخلی را کاملاً تمیز می‌کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی مشکل بر روی نمایشگر آن قابل مشاهده است و دیگر نیازی نیست که آن را پیش تعمیرکار ببرید و در وقت و هزینه‌های اضافی شما صرفه جویی می‌شود.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
با توجه به جنس لباس‌هایتان برنامه مناسب را انتخاب کرده و لباسی تمیز و بدون آسیب را تحویل بگیرید. اگر عجله دارید و لباس مورد نظرتان کثیف است نگران نباشید، لباسشویی WFVC6010 هایسنس مجهز به برنامه شستشوی سریع است و در عرض 15 دقیقه لباس‌های شما را کاملاً تمیز می‌کند؛ البته برای لباس‌هایی که زیاد کثیف نیستند و چند بار استفاده شده کاربرد دارد. طراحی خلاقانه درام به شکل دانه های برفی در لباسشویی WFVC6010 باعث می‌شود شستشوی بهتر لباس‌ها صورت گیرد و از آنها کاملا محافظت شود تا هنگام شستشو دچار آسیب دیدگی یا پارگی نشوند.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

قابلیت QUICK WASH در ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
از پرطرفدارترین برنامه لباسشویی‌های هایسنس QUICK WASH است و هنگامی که شما زمان کافی ندارید می‌توانید لباس‌های مورد نظر خود را در لباسشویی WFVC6010 بگذارید و تنها با شستشوی به مدت 15 دقیقه نتیجه‌ای شگفت‌انگیز و عالی را دریافت کنید. این برنامه علاوه بر شستشوی مطلوب و عالی با مصرف بسیار کم برق و آب به محیط زیست هم کمک می‌کند.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

قابلیت Delay End در ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
از قابلیت‌های فوق‌العاده ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس که در بیشتر لباسشویی‌های بازار به چشم می‌خورد، Delay End می‌باشد، دکمه تنظیم کردن این قابلیت در قسمت کنترل پنل در اختیار کاربران قرار دارد که از طریق آن می‌توان زمان شروع و پایان برنامه را تنظیم کرد، هنگامی که زمان شروع به کار لباسشویی را تنظیم کردید برنامه‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، زمانی که شما در خانه حضور نداشته باشید، لباسشویی را در زمانی مشخص تعیین می‌کنید، شروع به کار کند و چرخه شستشو را کامل کند.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

درام منحصر به فرد Snowflake در ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
هایسنس ماشین لباسشویی WFVC6010 را طوری طراحی کرده که مراقبت از لباس‌ها را تضمین می‌کند و به درام منحصر به فرد Snowflake مجهز که به معنی دانه‌های برف است. این درام ساختار لانه زنبوری دارد، هنگامی که به قسمت خاصی از آن نگاه کنید متوجه شباهتش به دانه‌های برف می‌شوید. این درام در مقایسه با درام لباسشویی‌های معمولی سوراخ‌های خروجی ریزتری دارد که از گیر کردن پارچه‌ها لابه‌لای دیواره ممانعت می‌کند. طراحی درام لباسشویی WFVC6010 توسط هایسنس با هدف بهبود کیفیت شستشو و مراقبت از حساس ترین لباس‌ها و پارچه‌ها است.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

قدرت پاک کنندگی بالا در ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
لباسشویی 6 کیلوگرمی  WFVC6010هایسنس از سرعت چرخش 1000 دور در دقیقه برخوردار است. پس از به حداکثر رسیدن دور چرخش موتور لباسشویی، لباس‌های کاملا تمیز و خشک را تحویل شما می‌دهد، حداکثر دمای این لباسشویی روی 95 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود، به طور معمول هیچگونه مواد آلرژی‌زا یا میکروب در دمای بالای 70 درجه سانتیگراد دوام نمی‌آورند، پس اگر خدایی نکرده فردی از اعضای خانواده مبتلا به آلرژی باشد یا کودک خردسال داشته باشید، هنگام شستن لباس‌های بهداشتی در این لباسشویی هیچ نگرانی نداشته نباشید.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

قفل کودک ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
قابلیت پرطرفدار و ساده قفل کودک در ماشین لباسشویی 6 کیلویی WFVC6010 هایسنس مناسب خانواده‌هایی است که دارای بچه خردسال هستند و بسیاری از مواقع کنجکاوی آن‌ها باعث خاموشی لباسشویی و یا عوض شدن برنامه شستشو می‌شود. خانواده‌ها بدون نگرانی به کارهای دیگر خود می‌توانند رسیدگی کنند و بابت فرزندانشان خیالی راحت داشته باشند. فعال کردن این قفل بسیار راحت است پس از آنکه برنامه مورد نظر را انتخاب کردید، گزینه قفل‌کودک یا Child Lock را فشار دهید تا فعال شود.

ماشین لباسشویی هایسنس 6 کیلو 1000 دور سفید مدل 6010

مصرف کم ماشین لباسشویی WFVC6010 هایسنس
سیستم برق رسانی لباسشویی 6 کیلویی WFVC6010 نسبت به لباسشویی‌های دیگر موجود در بازار بسیار کاربردی تر است و با استفاده از نقشه‌های به روز طراحی شده و بسیار جمع و جور است که کمترین مصرف برق را دارد و می توان گفت در حد یک جاروبرقی مصرف خواهد داشت. انرژی لباسشویی در برچسب مشخصات لباسشویی +++A درج شده است. طراحی این لباسشویی طوری است که هنگام رفتن برق هیچ‌گونه آسیبی به موتور آن وارد نمی‌شود و از نوع اینورتر دار می‌باشد که از نسل جدید موتورهای موجود در بازار لباسشویی است. از خاصیت‌های مهم این موتور کم مصرف چرخش 1000 دور در دقیقه و صدای بسیار کم آن است که هیچ گونه مزاحمتی برای اعضای خانواده ایجاد نخواهد کرد. به وسیله این موتور هیچگونه لرزش و جابجایی در لباسشویی ایجاد نمی‌شود. طول عمر لباسشویی WFVC6010 هایسنس با وجود این موتور نسبت به لباسشویی‌های دیگر که موتور عادی دارند بسیار بالاتر است.

سخن آخر
از جدیدترین تولیدات ماشین لباسشویی‌های هایسنس WFVC6010 است. 6010 با طراحی مدرن و زیبا توجه کاربران را به خود جلب می‌کند و مجهز به درام Snowflake برای شستشوی بهینه لباس‌ها است. دارای گنجایش 6 کیلوگرم برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب است، لباسشویی 6010 عملکرد شستشوی بهینه‌ای دارد و دارای برچسب مصرف انرژی +++A است، از 15 برنامه شستشوی مختلف برخوردار است و از بهترین برنامه‌های لباسشویی 6 کیلویی WFVC6010 هایسنس شستشوی سریع و تمیز را می‌توان نام برد که یک گزینه ایده آل برای خانه‌های شما می‌باشد.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha