کولر گازی گری ایستاده 36 هزار مدل تاور تک فاز مدل Tower-j36h3(n)Gree Standing air conditioner Tower-j36h3 n

 کولر گازی گری ایستاده 36 هزار مدل تاور تک فاز مدل Tower-j36h3(n)
قیمت:
۳۷/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۶/۱۰

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی گری 36 هزار مدل تاور Tower-j36h3(n)
مقدمه
انتخاب و خرید کولرگازی از دید بسیاری از افراد کاری مهم و نسبتا سخت است. اینکه مدلی را انتخاب نمایید که دارای ظرفیت مناسب برای خنک سازی فضا باشد از اهمیت ویژه برخوردار است. البته نوع کولرگازی که انتخاب می کنید نیز در کارایی که به شما ارائه داده می شود تاثیر گذار است. گری به عنوان برندی موفق و خوش نام مدل های اسپلیت دیواری و ایستاده را با کیفیت و کارایی عالی ارائه می دهد.


ساختار کلی
در صورتی که قصد خرید کولرگازی برای سالن های بزرگ دارید و یا اینکه می خواهید محصولی را که انتخاب می کنید در مناطق گرمسیری مورد استفاده قرار دهید، توصیه می شود انتخاب خود را به یکی از کولرهای گازی گری و از نوع ایستاده محدود نمایید. کولرگازی گری Tower-j36h3(n) مدلی قدرتمند و با عملکرد سرمایشی و گرمایشی است که کارایی مورد انتظارتان را به بهترین نحو به شما ارائه می دهد. این محصول جدید از کمپانی خوش نام گری دارای ظرفیت 36000 می باشد؛ البته لازم به ذکر است که این میزان ظرفیت در بخش های سرمایشی و گرمایشی متفاوت می باشد. این محصول در کلاس بهره وری انرژی A قرار گرفته است که با توجه به کارایی فوق العاده ی آن می توان مصرف انرژی آن را مطلوب عنوان کرد و بازده انرژی بالا را ارائه می دهد. پنل داخلی tower به صورت ایستاده طراحی شده است و خنک سازی را با شدت بالا و سرعت عالی به انجام می رساند. کمپرسور این کولرگازی از نوع روتاری می باشد که در ادامه این پست به ویژگی های مثبتی که به واسطه ی این کمپرسور در اختیارتان قرار می گیرد، اشاره خواهیم کرد. بهره گیری از گاز R410a در کولرگازی Tower-j36h3(n) گری را نیز می توان از جمله قابلیت های مثبت این مدل گری عنوان کرد که به کارایی بهتر در ارائه سرمایش و گرمایش کمک کننده خواهد بود. کولر گاری ایستاده گری را با جزئیات و به صورت دقیق تر در ادامه پست مورد بررسی قرار می دهیم تا از خرید این محصول و یا عدم خرید آن اطمینان حاصل نمایید.

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی گری 36 هزار مدل تاور tower-j36h3(n)


کولرگازی مناسب برای مناطق گرم!
مواردی در طراحی و ساختار کولرگازی 36 هزار گری Tower-j36h3(n) موجودند که این محصول را مناسب برای استفاده در محیط های بزرگ با آب و هوای گرم و حاره ای خواهند کرد. این اسپلیت ایستاده از برند خوش نام گری دارای ظرفیت 36000 (Btu/h) می باشد. این میزان ظرفیت برای سالن های بزرگ نیز کارایی خواهد داشت و امکان استفاده از آن در سالن های اجتماعات فراهم خواهد بود. طراحی اسپلیت داخلی به شکل ایستاده و با ابعاد و اندازه استاندارد نیز سهم قابل توجهی در ارائه ی خنک کنندگی بالا دارد. این کولرگازی گری با وجود امکان استفاده در محیط های بزرگ، با برق تک فاز عملکردش را ارائه خواهد داد. شما می توانید از این مدل پیشرفته برای سالن هایی با ابعاد 150 متر مربع به بالا استفاده نمایید و از قابلیت خنک کنندگی بی نظیر آن لذت ببرید.


موتور کولر گازی Tower-j36h3(n) گری
در میان اجزای سازنده ی کولرگازی آنچه که بیش از همه مورد توجه مصرف کنندگان است، موتور به کار رفته در این محصول و کیفیت آن می باشد. در واقع این بخش سهم قابل توجهی در کارایی و بهره وری کولر گازی نیز ایفا خواهد کرد. کمپانی گری در مدل Tower-j36h3(n) کمپرسور روتاری را مورد استفاده قرار داده است تا شاهد اوج خنک کنندگی و کارایی از این محصول جدید و پیشرفته باشید. این موتور همانند سایر کمپرسورهای استفاده شده در انواع کولرگازی های گری، با مکانیزم خاص هوا را فشرده کرده، آن را خنک می کند و به شکل مایع در اختیار کنداسور قرار خواهد داد تا برای خنک سازی محیط مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی گری 36 هزار مدل تاور tower-j36h3(n)


•تفاوت های کمپرسور روتاری که به کولرگازی گری Tower-j36h3(n) برتری بخشیده است:
راندمان بالای سطح انرژی که سبب کاهش مصرف انرژی می شود که با توجه به ظرفیت بالای این محصول، هزینه ی مصرف انرژی پایینی در هنگام مصرف خواهد داشت.
•میزان قطعات استفاده شده در این موتور کاهش یافته اند که در نتیجه سایش بین آن ها کم شده و طول عمر کمپرسور افزایش خواهد یافت. البته در کنار آن میزان تولید سر و صدا کاهش می یابد.
•قدرت تولید سرمایش در این دسته از موتورها بیش از سایر کمپرسورهای استفاده شده در کولرهای گازی می باشد.
•این کمپرسور، مدل Tower-j36h3(n) گری را برای آب و هوای منطقه T3 مناسب ساخته است و کارایی عالی را در آب هوای گرم و حاره ای ارائه خواهد داد.
•این موتورها در واقع ساخت آمریکا هستند و با کارایی بالا و سرعت و توان بالا در پرتاب باد، خنک کنندگی بیشتری را ارائه خواهند داد.
•به واسطه ی این کمپرسور است که مدل تاور j36h3(n) در کلاس بهره وری انرژی A قرار گرفته است.

 کولر گازی گری ایستاده 36 هزار مدل تاور تک فاز مدل Tower-j36h3(n)


کولرگازی گری با کارایی سرمایشی و گرمایشی
همانطور که گفته شد کولرگازی Tower-j36h3(n) گری از نوع سرد و گرم می باشد و امکان استفاده از آن در گرمای تابستان و سرمای زمستان فراهم خواهد بود. این محصول دارای ظرفیت اسمی 36000 می باشد که البته این میزان ظرفیت در ارائه سرما و گرما متفاوت می باشد. در واقع ظرفیت سرمایش این محصول برابر 34973 (Btu/h) می باشد و همچنین ظرفیت گرمایش برابر
35314 (Btu/h) است. این میزان ظرفیت بالا تضمین ارائه ی کارایی عالی را برای سالن های بزرگ و برای مراسمات خاص را به شما می دهد. با وجود توان بالای سرمایشی و گرمایشی این محصول سطح صدا تولید شده از آن بسیار کم است زیرا این کولرگازی جدید گری تنها 58 دسی بل صدا تولید می کند.


خنک سازی با گاز مبرد R410a
به طور معمول در انواع کولرگازی های اسپلیت از گازهای R22 و R410 استفاده می شود که هر کدام به نوبه ی خود مزایا و معایبی را برای کولرهای گازی به ارمغان می آورند. گاز استفاده شده در مدل Tower-j36h3(n) از نوع مبرد R410a می باشد. اما این سوال پیش می آید که گاز مبرد R410a چه ویژگی های مثبتی را برای کولر گازی به همراه می آورد؟
•جذب و آزاد کردن گرما و سرما در این گاز بسیار بالاست و بازده عالی را در این زمینه از خود به نمایش می گذارد.
•نقطه جوش 51.4- در این گاز کمک می کند بازده عالی در ارائه سرما ارائه گردد و برای این کولرگازی گری خنک کنندگی عالی را به همراه می آورد.
•این گاز سازگار با محیط زیست است و کمترین آسیب را به لایه اوزون وارد خواهد کرد.
•میزان خورندگی و سایش در کولرگازی هایی که از این گاز استفاده می کنند بسیار پایین تر است؛ این خود به طول عمر بیشتر دستگاه و کاهش میزان سر و صدا در آن کمک می کند.
•نیاز به شارژ در گاز R410a بسیار پایین است.
•با وجود کمپرسور روتاری و گاز مصرفی R410a، گاز با فشار بالاتر به لوله ها انتقال داده می شود و خنک سازی با سرعت بیشتر و کیفیت عالی انجام می گیرد.
•ماندگاری بالای قطعات و طول عمر بالا از ویژگی های قابل انتظار به واسطه ی این نوع گاز مصرفی می باشد.

 کولر گازی گری ایستاده 36 هزار مدل تاور تک فاز مدل Tower-j36h3(n)


طراحی کولرگازی گری Tower-j36h3
مطابق با اکثر کولرگازی های موجود این محصول نیز دارای دو جزء داخلی و خارجی است، البته با این تفاوت که اسپلیت داخلی از نوع ایستاده می باشد. کولرگازی ایستاده گری مدل Tower-j36h3 با طراحی زیبایی تولید شده است که علاوه بر ایجاد نمایی شیک در سالن شما، در ارائه ی سرما و گرما به محیط نیز به نحو عالی عمل می کند. پره های این محصول به نحوی طراحی شده اند که هوای خنک را در تمام جهات به محیط انقال می دهند تا در اطراف آن هوای خنک را احساس نمایید. بدنه موتور خارجی نیز بسیار عالی و مقاوم طراحی شده است تا بالاترین طول عمر و کارایی عالی را به شما ارائه دهد.

 

سخن آخر...
در صورتی که قصد خرید کولرگازی ایستاده و با ظرفیت بالا را دارید، خرید کولرگازی 36 هزار ایستاده گری Tower-j36h3(n) مناسب ترین و برترین گزینه برای شما خواهد بود.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha