کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1Gree s4matic series Air conditioner Split 18000BTU smatic-j18h1

کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1
برند
گری Gree
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2018
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
18000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
قیمت:
۱۷/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1

شرکت نامدار gree اقدام به تولید سری خاصی از کولر های گازی کرده است که مخصوص نواحی معتدل (T1) بوده که تحت عنوان  مدل s4matic به بازار عرضه نموده است.
 

مدل smatic-j18h1 سری جدید از تولیدات  gree میباشد که فناوری پیشرفته ی به کار برده شده در ان حداکثر قدرت را در کمترین الودگی صوتی به وجود می اورد یکی از بهترین دستگاه های تعدیل هوا میباشد کمپرسور بکار برده شده در آن از نوع روتاری است که دارای مکانیزم جابه جایی مثبت و چرخشی میباشد که در فشار هوای بالا مورد استفاده قرار میگیرد.


ظرفیت
مدل smatic-j18h1 دارای ظرفیت سرمایی 17572btu و ظرفیت گرمایی 18766btu میباشد که از ولتاژ برق خانگی 220-240 مصرف میباشد که در ساخت ان از ابزاری استفاده شده است که مخصوص کارکرد در مناطق معتدل (نواحی شمال ایران و ...) میباشد.


موتور
گردش 360 درجه ای موتور روتاری گاز مبرد مخصوص خود که از نوع R410a است (مارک شده بر روی پنل) را با فرکانس 50Hz طی فرایند مکش و متراکم کردن از بین تیغه ها به سمت لوله ها هدایت میکند ؛ کمپرسور به کارد برده شده در مدل اسماتیک (s4matic) بان روتاری کمپرسوری است که به دلیل داشتن قطعات کمتر در هنگام کار صدا و لرزش کمتری تولید میکند این در حالی است که بر چسب میزان انرژی مصرفی این دستگاه نیز  A میباشد.این کمپرسور قدرتمند اسپلیت اسماتیک شما متراژ 80 متر مربع را با حجم جریان باد 900 متر مکعب پوشش میدهد این حجم از جریان باد سبب تسریع بسیار زیاد در امر سرمایش-گرمایش محیط میشود.

کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1


تعال دما
یکی از قابلیت های این اسپلیت این است که میتوان میزان دمای دلخواه خود را بر روی ان تنظیم کرد تا بی توجه به هوای خارج اتاق مقدار دمای داخل را به صورت پیوسته و ثابت در همان مقدار نگه دارد بنابراین از ثبات دمای منزل خود در هر لحظه مطمن خواهید بود.


فیلتر های تصفیه ی هوای قوی
در مدل اسماتیک برند گری از یک نوع فیلتر های بسیار قوی برای جلوگیری از خروج هوای نامناسسب از خود کولر و دوم جمع آوری و به دام انداختن ذرات معلق در هوا و تصفیه ی آن استفاده شده است این باعث میشود که حتی اگر در منطقه ای با هوای پاک از این کولر بهره می برید در خانه ی شما حتی هوایی پاک تر از آنچه که در بیرون هست وجود داشته باشد حالا چه رسد به مناطقی که هوای آلوده دارند.این همان تکنولوژی است که میتوانید با وجود آن از بهداشت هوای محیط اطراف عزیزانتان مطمئن باشید.

کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1


رادیات آبی
همانطور که میدانید استفاده از هرگازی نیاز به تعدیل دمای دوباره دارد که توسط وسیله ای به نام رادیات انجام میشود شرکت گری برای افزایش طول عمر این رادیات از پوششی آبی استفاده کرده است که به عنوان عایق رطوبت و اب عمل کرده که علاوه بر دستگاه را در مقابل زنگ زدن و فرسایش محافظت میکند از عواملی همچون رسوب نمک و خوردگی توسط اسید که میتواند همراه با اب وارد رادیات شود نیز جلوگیری مینماید این خصوصیت مخصوصا در نواحی پر رطوبت بسیار کاربردی است.

کولر گازی 18 هزار گری سری اسماتیک مدل smatic-j18h1


طراحی پنل
پنل  کولر گازی اسماتیک از آن دسته پنل های شرکت گری میباشد که طراحی بسیار ظریف و شیک دارد صفحه نمایشی مخفی باعث جلوگیری از کاربرد هر نوع دکمه ای بر روی صفحه ی این پنل شده است توانایی این پنل در آزاد سازی باد در چهار جهت باعث میشود تا هوای خروجی دمای همه ی فضای اتاق را به صورت کامل تعدیل نماید.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
گری Gree
سری
SMATIC-اسماتیک
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2018
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
18000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
سرمایش/گرمایش
فیلتر های تصفیه هوا ضد میکروب باکتری
رادیات بلو فاین ضد رسوب و زنگ زدگی
مجهز به پره های ضد فرسایش
ناحیه عملکرد T1 (مناطق معتدل)
فیلتر انتی باکتریال

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha