کولر گازی 9 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qbGree Lomo series Split 9000BTU GWH09qb

کولر گازی 9 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
9000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۳/۱۶

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی 9 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb

مقدمه

مجموعه ی جدید کولر گازی های گری تحت عنوان لومو (Lomo) مدل gwh09qb  یکی از محصولات پر امکانات و اپشن های مختلف میباشد که با توجه به طراحی شیک و مدرن ان توجه مشتریان زیادی از این شرکت را به خود جلب نموده است دلیل ان هم کیفیت بی نظیر هوا از نظر بهداشت که در کمترین زمان کل فضای محیط را در برمیگرد و کارایی موتور در هر دو حالت گرمایش و سرمایش به شدت کم مصرف هستند سری Lomo راه چاره ای عالی و مقرون به صرفه برای تمامی نیاز های راحتی شما در همه ی فصول سال میباشد.


کمپرسور اسکرول تروپیکال
دسته ای از کمپرسور ها با ظرفیت بالا و بازدهی عالی و اتلاف حداقلی انرژی است ساختاری با اطمینان بالا در عین کم بودن تعداد قطعات سازنده داشته باشد تخلیه ی ارام و یکنواخت گاز (R22) باعث ایجاد حداقل لرزش و صدا در این دستگاه ها میشود گاز  R22کمترین خطر محیط زیستی و بالاترین سرعت تعدیل دما را دارد.
کمپرسور نوع تروپیکال که در مدل gwh09qB بکار برده شده است به  T3معروف هستند تنها کمپرسورهایی هستند که در مای زیر صفر درجه نیز فعالیت میکنند علاوه بر این توانایی کار کردن در دمای بالای شصت درجه ی سانتیگراد را نیز دارند. چرا که در مناطق گرمسیری اختلاف دمای شب و روز چیزی در همین حدود است.کمپرسور بسیار قدرتمند دستگاه عملیات گرمایش را تا دمای 15- درجه نیز بدون مشکل انجام میدهد سیستم Intelligent Defrosting  باعث میشود که دستگاه  در هر زمانی از یخ زدگی ایمن بماند.

 

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb

عملکرد خود تشخیص (I-FEEL)
عملکرد هوشمند حفظ درجه ی دما است که طبق برنامه ریزی که عملکرد ان بر این اساس میباشد ؛
دو سنسور در این اسپلیت طراحی شده اند یکی در واحد داخلی اسپلیت شما یا همان پنل که به صورت پیش فرض میتوان دمایی را بر روی ان تنظیم نمود ، سنسور دیگر که در داخل ریموت کنترل قرار دارد نسبت به سطح ارتفاع دریا  وشرایط محیطی حساس است و بر اساس میزان ارتفاع شما از سطح دریا به صورت خودکار و با هماهنگی با سنسور دیگر ز طریق ارسال سیگنال هم دمای مطلوب و هم سرعت جریان باد موردنظر را برای شما ایجاد و حفظ میکند تا راحتی هرچه بیشتر و صرفه جویی در انرژی را همزمان باهم داشته باشید.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qbکولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb


حالت رطوبت گیر
شاید در ابتدا امری ساده به نظر برسد اما با خواندن جملات بعدی مهمی این ویژِگی را در خواهید یافت یکی از عواملی که گرما را در خود حبس میکند میتواند قطرات ابی باشد که در هوا وجود دارند این امر در روزهای تابستان باعث میشود که کارایی ظاهری کولر گازی شما به شدت پایین بیاید و باعث روشن ماندن بیشتر کولر برای تعدیل هوا شود که قاعدتا این امر باعث افزایش مخارج شما خواهد بود علاوه بر تمام اینها این رطوبت میتواند ضرری بر سلامتی و سطح بهدات هوایی باشد که خود و خانواده تان انرا استتشمام میکنید خوشبختانه با کمک فناوری رطوبت گیر به کار برده شده در مدل gwh09qb شکرت گری تمام نگرانی های شما نسبت به خطرات بالا رفع میشود.
 

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb


هوای سالم
این مدل نواوری شده ی شرکت گری هوایی خنک بی هیچ الودگی و بسیار بهداشتی و سالم را به شما ضمانت میدهد این عمل توسط فیلتر های قوی که در ان تعبیه شده است و به صورت خودکار (self clean auto) همزمان با روشن کردن دستگاه عمل پاک کنندگی خود را انجام میدهند صورت میپذیرد.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb


8 درجه ی سانتی گراد گرمایش
این ویژگی دمای اتاق را به طور مداوم در 8 درجه ی سانتیگراد نگه میدارد حتی اگر برای مدت طولانی هیچ کس در خانه نباشد و شما خانه یتان را در طول یک مدت طولانی از زمستان ترک کرده باشید نیز از یخ زدن محیط داخل خانه (مانند لوله های اب و ...) جلوگیری مینماید.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb


0.5W Standby
 روش بسیار جدید در کولر گازی برای جلوگیری از خاموش روشن کردن های متعدد اسپلیت انهم به کمک گذاشتن دستگاه بر حالت استندبای که میزان مصرف ان تنها نیم وات 0.5w خواهد روشی بسیار ابتکاری که در ان هزینه های ناشی از شروع مجدد دستگاه(که هر بار انرژی بسیار زیادی را صرف میکند) حذف میشوند.
 

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb

حالت خواب راحت
این اسپلیت ها با در نظر گرفتن رفاه هرچه بیشتر مشتری حالتی خاص را در سیستم خود تعبیه نموده که با فعال کردن ان دستگاه به حالت سوپر سایلنت در امده و میزان دمای اتاق را به طور خودکار در تمام طول مدت خواب در یک حد نگه میدارد تا خوابی ارام و راحت داشته باشید علاوه بران داشتن تایمر در صورت نیاز میتواند کولر شما را به صورت خودکار پس از مدت زمان برنامه ریزی شده از طرف خودتان خاموش شود.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb

جلوگیری از خروج باد سرد
حتما برای شما هم پیش امده در روز های سرد زمستانی هنگامی که از مبدل های حرارتی همچون بخاری اتومبیلتان استفاده کردید چند ثانیه ی رنج اوری باد سرد و ناخوشایندی بدن شما را بیشتر در معرض ازار سرما قرار میده در مدل جدید gwh09qb شرکت GREE از این امر جلوگیری شده به صورتی که فن های پنل این اسپلیت تا زمانی که مبدل های حرارتی به دمای مطلوب نرسیده اند شروع به کار نمیکنند پس نه در ابتدا و نه در طول کارکرد دستگاه در هوای سرد نیز هیچ باد سردی از دستگاه خارج نمیشود.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb

قابلیت اتصال به وای فای(Wi-Fi) *
یکی دیگر از ویژگی های پیشرفته مدل gwh09qb قابلیت اتصال ان به وای فای میباشد با این قابلیت شما  قار خواهید بود که از طریق وای فایتان در فواصل بسیار دور نیز کنترل عملکرد کولر گازی خود را در اختیار داشتته  باشید و تمامی فعالیت هایی که با ریموت کنترل میتوان انجام داد را به وسیله ی گوشی خود با وضوح بیشتر و قدرت بالاتر کنترل و انجام نمایید.
*این ویژگی سلیقه ای است بر حسب خواست شرکت مونتاژ کننده

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh09qb

موتور توربو
حالتی از عملکرد کولر گازی مدل gwh09qb میباشد که در ان باد خروجی از کولر با حداکثر سرعت خارج میشود تا در کمترین زمان ممکن تعدیل هوای مورد نظر شما فراهم گردد که انجام این امر نیز توسط تسریع در حرکت موتور و همچنین فن دستگاه صورت می پذیرد.

کولر گازی 12 هزار اینورتر گری سری لومو (LOMO) مدل gwh09qb
 

طراحی دستگاه
مدل نمایش مخفی پنل این مدل در کنار ظاهر خوش فرم و استیل زیبای ان باعث مناسب بودن این دستگاه برای نصب در تمامی انواع مختلف دکوراسیون ها میشود.

ویژگی های محصول

سری
لومو(LOMO)
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
9000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
Comfort Sleep
فیلتر هوا ضد باکتری (prefilter استاندارد)
نوع کمپرسور
تروپیکال/T3
سرمایش/گرمایش
فیلتر های تصفیه هوا ضد میکروب باکتری
فیلتر انتی باکتریال
تنظیم خودکار جریان هوا
شروع به کار مجدد خودکار
فیلتر بهداشتی
قابلیت شروع به کار مجدد بعد از قطعی برق
صفحه نمایش مخفی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha