کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو(Lomo) مدل gwh30qe-k1nta1Gree Lomo series DC inverter Split 30000BTU gwh30qe-k1nta1

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو(Lomo) مدل gwh30qe-k1nta1
برند
گری Gree
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
30000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
قیمت:
۴۹/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو (Lomo) مدل gwh30qe-k1nta1b

مقدمه

شرکت گری برای دسته ای از مخاطبین خود که دنبال کولر های گازی بسیار با قدرت و کم صدا با حداکثر صرفه جویی در انرژی میباشند از دسته ی lomo  ی خود مدل جدیدی را برای مشتریان خود فراهم و معرفی نموده است.
 کولر گازی مدل gwh30qe-k1nta1b با ظرفیت 30000BTU ارائه شده توسط شرکت GREE دارای خصوصیاتی بسیار ناب میباشد که انرا تبدیل به یک محصول بسیار محبوب کرده است ؛ خواندن مطالب زیر این گفته را اثبات میکند.

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh30qe-k1nta1b


کمپرسور اسکرول تروپیکال
دسته ای از کمپرسور ها با ظرفیت بالا و بازدهی عالی و اتلاف حداقلی انرژی است همانطور که میدانید قدرت یک اسپلیت به کمپرسور ان بستگی دارد کمپرسور های قدرتمند اسکرول از دو قسمت متحرک و ثابت و با ساختار حلزونی میباشد که به دلیل داشتن پوسته ای محافظ در اطراف باعث میشود که ساختاری با اطمینان بالا در عین کم بودن تعداد قطعات سازنده داشته باشد تخلیه ی ارام و یکنواخت گاز (R410) باعث ایجاد حداقل لرزش و صدا در این دستگاه ها میشود.
کمپرسور نوع تروپیکال که در مدل gwh30qe-k1nta1b به کار برده شده است به T3معروف هستند تنها کمپرسورهایی هستند که در مای زیر صفر درجه نیز فعالیت میکنند علاوه بر این توانایی کاکردن در دمای بالای شصت درجه ی سانتیگراد را نیز دارند این ویژگی منحصر به فرد سبب شده تا نام این کمپرسور ها حاره ای یا تروپیکال بنامند. چرا که در مناطق گرمسیری اختلاف دمای شب و روز چیزی در همین حدود است پس این وسیله میتواند 24 ساعته برای شما بدون هیچ مشکلی کار کند.

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh30qe-k1nta1b


 موتور توربو
حالتی از عملکرد کولر گازی میباشد که در ان باد خروجی از کولر با حداکثر سرعت خارج میشود تا در کمترین زمان ممکن تعدیل هوای مورد نظر شما فراهم گردد که انجام این امر نیز توسط تسریع در حرکت موتور و همچنین فن دستگاه صورت می پذیرد.
 
اینورتر
اینورتر این اسپلیت از مقدار انرژی مصرفی دستگاه بسیار کاسته است چرا که برخلاف انواع کولر های گازی رایج در بازار که پس از هر بار سرعت ماکزیمم کمپرسور به یکباره خاموش میشوند اینورتر ها در این اسپلیت ها باعث میشوند ت سرعت کمپرسور ارام ارام کم شود این امر به دلیل جلوگیری از مصرف ان مقدار حجم زیادی که در شروع اولیه ی کارکرد کمپرسور هدر میرود از لحاظ مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.


حالت رطوبت گیر
شاید در ابتدا امری ساده به نظر برسد اما با خواندن جملات بعدی مهمی این ویژِگی را در خواهید یافت یکی از عواملی که گرما را در خود حبس میکند میتواند قطرات ابی باشد که در هوا وجود دارند این امر در روزهای تابستان باعث میشود که کارایی ظاهری کولر گازی شما به شدت پایین بیاید و باعث روشن ماندن بیشتر کولر برای تعدیل هوا شود که قاعدتا این امر باعث افزایش مخارج شما خواهد بود علاوه بر تمام اینها این رطوبت میتواند ضرری بر سلامتی و سطح بهدات هوایی باشد که خود و خانواده تان انرا استتشمام میکنید خوشبختانه با کمک فناوری رطوبت گیر به کار برده شده در مدل gwh30qe شکرت گری تمام نگرانی های شما نسبت به خطرات بالا رفع میشود.
 
یخ زدایی هوشمند
وقتی که یک پمپ حراری در دمای 4 یا 5 ددرجه کار میکند دمای سطح سیم پیچ در فضتای باز ممکن است به 0 درجه نیز برسد و باعث یخ زدگی بر روی سیم پیچ شود که این میتواند باعث کاهش فضاهای عبور جریان هوا و در نهایت کاهش کارایی و بازده دستگاه شود.صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود راندمان گرمایش توسط یخ زدایی هوشمند. یخ زدایی هوشمند در مدل gwh30qe تنها توسط سنسورهایی حاصل می شود که آنها مدت زمان فرایند یخ زدایی را کاهش میدهند.


جلوگیری از خروج باد سرد
حتما برای شما هم پیش امده در روز های سرد زمستانی هنگامی که از مبدل های حرارتی همچون بخاری اتومبیلتان استفاده کردید چند ثانیه ی رنج اوری باد سرد و ناخوشایندی بدن شما را بیشتر در معرض ازار سرما قرار میده در مدل جدید gwh30qe شرکت GREE از این امر جلوگیری شده به صورتی که فن های پنل این اسپلیت تا زمانی که مبدل های حرارتی به دمای مطلوب نرسیده اند شروع به کار نمیکنند پس چه در هنگام شروع کار و چه در طول کار در هوای سرد نیز هیچ باد سردی از دستگاه  خارج نمیشود.

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری لومو (lomo) مدل gwh30qe-k1nta1b


 
عملکرد خود تشخیص
در کولر گازی gwh30qe حالت هوشمند دیگری که به کار برده شده است عملکردی خود تشخیص میباشد به این معنی که اگر هر زمان دستگاه دچار کوچکترین عیب و ایرادی شود به صورت اتوماتیک شما را از این مشکل اگاه میکند تا هر چه زودتر به فکر چاره باشید قبل از اینکه مشکل کوچک شما به یک دردسر بزرگتر تبدیل شود.


0.5W Standby
روش بسیار جدید در کولر گازی برای جلوگیری از خاموش روشن کردن های متعدد اسپلیت (توسط خود شما نه توسط خود اینورتر که کمپرسور را به جای خاموش روشن کردن با تغییر سرعت کار خودش را انجام میدهد) انهم به کمک گذاشتن دستگاه بر حالت استندبای که میزان مصرف ان تنها نیم وات 0.5w خواهد روشی بسیار ابتکاری که در ان هزینه های ناشی از شروع مجدد دستگاه(که هر بار انرژی بسیار زیادی را صرف میکند) حذف میشوند.


 تعال دما
یکی از قابلیت های اسپلیت gwh30qeاین است که میتوان میزان دمای دلخواه خود را بر روی ان تنظیم کرد تا بی توجه به هوای خارج اتاق مقدار دمای داخل را به صورت پیوسته و ثابت در همان مقدار نگه دارد بنابراین از ثبات دمای منزل خود در هر لحظه مطمن خواهید بود حرکت چرخشی هوا در چهار جهت پره های باعث میشود تا جریان باد خروجی به هر گوشه ای از اتاق برسد و علاوه بر این حجم بالای جریان باد که برابر با 1200 متر مربع بر ساعت است سرعت تعدیل دما را بسیار افزایش میدهد .


البته ممکن است با توجه به پسوند های مختلف در مدل این اسپلیت انواعی دیگر از این امکانات را داشته باشد از جمله
I feel :عملکرد تسخیص دهننده ی تنظیم دما توسط خود دستگاه
Energy saving:حالت صرفه جویی در انرژی
Healthy filter:فیلتر های بهداشتی
Cold plasma:پلاسمای سرد (که باعث نابودی باکتری ها نیز میشود)
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
گری Gree
سری
لومو(LOMO)
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
30000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
فیلتر هوا ضد باکتری (استیلون پرفیتر)
طراحی ساده و مدرن با نمایشگر پنهان
Comfort Sleep
ویزگی - عملکرد
Ionizer - Ionizer Plasmaster
فیلتر هوا ضد باکتری (prefilter استاندارد)
سرمایش/گرمایش
فیلتر انتی باکتریال
تنظیم خودکار جریان هوا
شروع به کار مجدد خودکار
صفحه نمایش مخفی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha