کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل GWH36LB Gree inverter NEO series Air conditioner Split 36000BTU GWH36LB

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل GWH36LB
برند
گری Gree
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
36000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
قیمت:
۶۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل GWH36LB

مقدمه
مارک gree  در زمینه ی خاص اسپلیت و کولر گازی تخصص بسیار و پیشرفته ای دارد یکی از پرفروش ترین شرکت های تولید کننده ی اسپلیت های مدرن و پر قدرت میباشد این شرکت که از سال 1991 تاسیس شده است که در طول این مدت سه برند متفاوت با نام های GREE, TOSOT,KINGHOME  در طیف وسیعی از محصولات شامل کولر های گازی مقاوم ، کولر گازی های مرکزی ، آبگرمکنهای منبع هوا ، پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی، ایستاده، مولتی پنل ساده و پیشرفته (GMV)... اقدام به تولید نوعی جدید از کولر گازی های پیشرفته cool heat (سرمایشی-گرمایشی) کرده است که اشنایی با این محصول برای علاقمندان به کولرهای پرقدرت ، کم صدا و پر بازده خالی از لطف نیست.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb


مدل این کولر گازی با سری نام NEO و با کد اختصاری GWH36LB شناخته میشود که قطعات ان مونتاژ چین و ساخت امریکا میباشد با داشتن neo شما میتوانید به جنگ گرما بروید و در عین حال با طبیعت نیز دوست بمانید این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد از  جمله :
کمپرسور اسکرول:
دسته ای از کمپرسور ها با ظرفیت بالا بازدهی عالی و اتلاف حداقلی انرژی است که از دو قسمت متحرک و ثابت و با ساختار حلزونی میباشد که به دلیل داشتن پوسته ای محافظ در اطراف باعث میشود که ساختاری با اطمینان بالا در عین کم بودن تعداد قطعات سازنده داشته باشد تخلیه ی ارام و یکنواخت گاز (R410a)باعث ایجاد حداقل لرزش و صدا در این دستگاه ها میشود.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb


اینورتر DC
راهکار بسیار عالی ارائه شده در اینورتر مدل اسپلیت های neo ی گری باعث شده که مصرف انرژی این کولرگازی ها به نسبت انواع معمولی 66 درصد کمتر شود در این نوع خاص از اینورتر زمانی که کولر روشن شد و کارکرد کمپرسور به حداکثر خود رسید و کارایی مطلوب دستگاه فراهم امد برخلاف مدل های سابق که به یکباره کمپرسور را خاموش میکردند در مدل  GWH36LB به دلیل داشتن این نوع از اینورتر های جدید کمترین میزان نوسان ایجاد میشود به شکلی که اینورتر ارام ارام سرعت کمپرسور را کم و زیاد میکند این امر منجر به تسریع فرایند گرمایش-سرمایش نیز میشود و همچنین .

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb


موتور توربو
حالتی از عملکرد کولر گازی میباشد که در ان باد خروجی از کولر با حداکثر سرعت خارج میشود تا در کمترین زمان ممکن تعدیل هوای مورد نظر شما فراهم گردد که انجام این امر نیز توسط تسریع در حرکت موتور و همچنین فن دستگاه صورت می پذیرد.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل GWH36LB


 

Good sleep
اسپلیت های سری neo با در نظر گرفتن رفاه هرچه بیشتر مشتری حالتی خاص را در سیستم خود تعبیه نموده که با فعال کردن ان دستگاه به حالت سوپر سایلنت در امده و میزان دمای اتاق را به طور خودکار در تمام طول مدت خواب در یک حد نگه میدارد تا خوابی ارام و باخیال راحت داشته باشید.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb


کنترل از راه دور (Wi-Fi)
پنل های این کولر گازی ها دارای کنترل های بسیار قوی و پیشرفته (  LCDوعلایم اختصاری واضح )میباشند و میتوان به وسیله ی ان دستگاه را از فاصله ی 7.6 متری نیز کنترل نمود با این وجود نیز این دستگاه دارای سیستم وای فای برای اتصال مستقیم به گوشی همراه میباشد تا حتی در فواصل بسیار دورتر نیز بتوان تمام اعمال و حالت های دلخواه را بر روی کولر خود اجرا کنید و عملکرد کولر را به صورت مستقیم از طریق صفحه ی نمایش گوشی خود بررسی نمایید.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb


یخ زدایی هوشمند
وقتی که یک پمپ حراری در دمای 4 یا 5 ددرجه کار میکند دمای سطح سیم پیچ در فضتای باز ممکن است به 0 درجه نیز برسد و باعث یخ زدگی بر روی سیم پیچ شود که این میتواند باعث کاهش فضاهای عبور جریان هوا و در نهایت کاهش کارایی و بازده دستگاه شود.صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود راندمان گرمایش توسط یخ زدایی هوشمند. یخ زدایی هوشمند در مدل gwh36lb تنها توسط سنسورهایی حاصل می شود که آنها مدت زمان فرایند یخ زدایی را کاهش میدهند.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lbGold fin
سیستم حفاظتی گلدفین بکار برده شده در حفاظت از سیم پیچی و خنک کردن گاز را  کولر را به عهده دارد گاز به کار برده شده در این دستگاه توسط این سیستمم به سرعت خنک میشود و این کارایی و طول عمر اسپلیت شما را افزایش میدهد با مقابله در برابر خطر هر گونه نفوذ اب و و مواد همراه ان از جمله نمک واسید و به تبع ان عواملی همچون خوردگی زنگ زدگی خراش و رسوب نمک و ... علاوه بر این گلدفین سبب میشود که میزان اتلاف انژی در درون سیم پیچ به حداقل برسد.

کولر گازی 36 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh36lb

پنل اکس فن

گری شرکتی که به سلامت مشتری های خود نیز فکر میکند ، شرکت گری با بکار بردن پنل های اکس فن در جهت کاهش میزان رطوبت هایی که مولد انواعی از قارچ ها و میکروب ها در درون دستگاه هستند عمل نموده به صورتی که حتی پس از ده دقیقه خاموشی دستگاه فن همچنان برای  نخلیه ی رطبوت کار میکند.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
گری Gree
سری
نئو (NEO)
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
36000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
خنک کننده سریع و صرفه جویی در مصرف انرژی
سایر ویژگی ها

سرمایش/گرمایش
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
سیستم وای فای کنترل از راه دور
سوپر سایلنت
فیلتر های تصفیه هوا ضد میکروب باکتری
رادیات بلو فاین ضد رسوب و زنگ زدگی
کمپرسور
T1
حشره کش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha