کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a Gree inverter NEO series Air conditioner Split 30000BTU gwh30lb-s3dta3a

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a
برند
گری Gree
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
30000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
قیمت:
۲۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸

مشخصات وقیمت واقعی کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a

مقدمه

شرکت گری (gree) دسته ای دیگر از انواع اسپلیت ها را به بازار عرضه نموده با نام سری neo که دارای کد gwh30lb-s3dta3a میباشد کمپانی گری این اسپلیت از کولر گازی های (T3) مخصوص نواحی گرم و خشک حاره ای را با گارانتی پنج ساله به بازار عرضه کرده است این دستگاه دارای قابلیت های بی نظیر و منحصر به فرد زیر است ؛
 
کمپرسور اسکرول
دسته ای از کمپرسور ها با ظرفیت بالا و بازدهی عالی و ائتلاف حداقلی انرژی است همانطور که میدانید قدرت یک اسپلیت به کمپرسور ان بستگی دارد کمپرسور های قدرتمند اسکرول از دو قسمت متحرک و ثابت و با ساختار حلزونی ساخته شده اند که به دلیل داشتن پوسته ای محافظ در اطراف باعث میشود که ساختاری با اطمینان بالا در عین کم بودن تعداد قطعات سازنده داشته باشد تخلیه ی ارام و یکنواخت گاز (R410a)باعث ایجاد حداقل لرزش و صدا در این دستگاه ها میشود گاز r410a کمترین خطر محیط زیستی و بالاترین سرعت تعدیل دما را دارد. کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


Dc inverter
اینورتر ها یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی میباشند که تولید کننده های کولر گازی ها از آن ها جهت کاهش مصرف انرژی بهره میبرند متناسب با هر شرکتی نوعی متفاوت از این اینورتر ها به کار گرفته میشود که در قسمتی از مقاله ی تخصصی بانه کال به آن اشاره شده است. اینورتر به کاربرده شده در مدل gwh30lb-s3dta3a از نوع دی سی اینورتر بوده یکی از پیشرفته ترین نوع اینورتر های روز دنیا میباشد که حداکثر کارایی را برای کاهش میزان مصرف انرژی دارد.

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


موتور توربو
حالتی از عملکرد کولر گازی میباشد که در ان باد خروجی از کولر با حداکثر سرعت خارج میشود تا در کمترین زمان ممکن تعدیل هوای مورد نظر شما فراهم گردد که انجام این امر نیز توسط تسریع در حرکت موتور و همچنین فن دستگاه صورت می پذیرد.
 

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


 


محیط پاک
هوایی که در حضور کولر گازی گری در اطراف شما برای استشمام وجود دارد دارای حداکثر سطح بهداشت میباشد چرا که فیلتر های تصفیه ی هوایی که در این اسپلیت ها تعبیه شده است به محض روشن شدن کولر فعال میشوند و علاوه بر جلوگیری از ورود گرد و غبار به درون محیط ، یون های مثبت و منفیی را به هوا تزریق میکند این خاصیت ضد باکتریال است کع باعث میشود علاوه بر نابودی درصد بسیار کم باکتری هایی که ممکن است ایجاد شوند حتی عوامل بیماری زای موجود در اطراف شما نیز حذف شوند.
 


کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


کنترل از راه دور (Wi-Fi)
پنل های این کولر گازی ها دارای کنترل های بسیار قوی و پیشرفته (  LCDوعلایم اختصاری واضح ) میباشند و میتوان به وسیله ی ان دستگاه را از فاصله ی 7.6 متری نیز کنترل نمود با این وجود نیز این دستگاه دارای سیستم وای فای برای اتصال مستقیم به گوشی همراه میباشد تا حتی در فواصل بسیار دورتر نیز بتوان تمام اعمال و حالت های دلخواه را بر روی کولر خود اجرا کنید و عملکرد کولر را به صورت مستقیم از طریق صفحه ی نمایش گوشی خود بررسی نمایید.
 

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


Good sleep
اسپلیت های سری neo با در نظر گرفتن رفاه هرچه بیشتر مشتری حالتی خاص را در سیستم خود تعبیه نموده که با فعال کردن ان دستگاه به حالت سوپر سایلنت در امده و میزان دمای اتاق را به طور خودکار در تمام طول مدت خواب در یک حد نگه میدارد تا خوابی ارام و خوب داشته باشید.
 

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


Gold fin
سیستم حفاظتی گلدفین بکار برده شده در حفاظت از سیم پیچی و خنک کردن گاز را  کولر را به عهده دارد گاز به کار برده شده در این دستگاه توسط این سیستمم به سرعت خنک میشود و این کارایی و طول عمر اسپلیت شما را افزایش میدهد با مقابله در برابر خطر هر گونه نفوذ اب و و مواد همراه ان از جمله نمک واسید و به تبع ان عواملی همچون خوردگی زنگ زدگی خراش و رسوب نمک و ... علاوه بر این گلدفین سبب میشود که میزان اتلاف انژی در درون سیم پیچ به حداقل برسد.

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری سری نئو (neo) مدل gwh30lb-s3dta3a


یخ زدایی هوشمند

وقتی که یک پمپ حراری در دمای 4 یا 5 درجه کار میکند دمای سطح سیم پیچ در فضتای باز ممکن است به 0 درجه نیز برسد و باعث یخ زدگی بر روی سیم پیچ شود که این میتواند باعث کاهش فضاهای عبور جریان هوا و در نهایت کاهش کارایی و بازده دستگاه شود.صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود راندمان گرمایش توسط یخ زدایی هوشمند. یخ زدایی هوشمند در مدل gwh30lb تنها توسط سنسورهایی حاصل می شود که آنها مدت زمان فرایند یخ زدایی را کاهش میدهند.

پنل اکس فن
گری شرکتی که به سلامت مشتری های خود نیز فکر میکند ، شرکت گری با بکار بردن پنل های اکس فن در جهت کاهش میزان رطوبت هایی که مولد انواعی از قارچ ها و میکروب ها در درون دستگاه هستند عمل نموده به صورتی که حتی پس از ده دقیقه خاموشی دستگاه فن همچنان برای  نخلیه ی رطبوت کار میکند.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
گری Gree
سری
نئو (NEO)
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2019
تکنولوژی اینورتر
ظرفیت ( توان دستگاه )
30000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
سیستم وای فای کنترل از راه دورWi-Fi
سرمایش/گرمایش
سوپر سایلنت
فیلتر های تصفیه هوا ضد میکروب باکتری
رادیات بلو فاین ضد رسوب و زنگ زدگی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha