کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5DGree Bora series inverter Split 24000BTUGWH24QB-K3DNA5D

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D
قیمت:
۳۷/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D

مقدمه
کولر گازی های گری در انواع اسپلیت و ... آن در بازار ایران و بانه بسیار معروف و مورد استقبال قرار دارند شرکت گری از آن دسته شرکت های نامدار است که در زمینه تولید کولر گازی دائما‌ ،‌ تمامی اصول و شرایط مورد نیاز را برای تولید بهترین و استاندارد ترین محصولات رعایت نموده است. این همان دلیلی است که موجب شده کولرگازی های گری برعکس اغلب اسپلیت های موجود در بازار دارای کمترین میزان مصرف انرژی و در عین حال دارای ماندگاری طولانی مدتی باشند.gree سالانه برای شرایط جدید آب و هوایی در مناطق عرضه دهنده‌ی محصولات خود یک سری تدابیر خاص و جدیدی را لحاظ میکند تا هر ساله محصولاتی به روزتر وهمچنین کاراتر و مناسب تری برای شرایط روز آن منطقه‌ی خاص تولید نماید. مدلی که امروز مورد واکاوی ما قرار خواهد گرفت تحت عنوان مدل GWH24QB-K3DNA5D از سری Lomo میباشد کولر گازی با توان 24000.


ساختار کلی
به صورت کلی میتوان سری Lomo را جدیدترین سری در کولر گازی های گری معرفی کرد. هر چند که در مورد مدل GWH24QB-K3DNA5D خودِ تکنولوژی های به کار رفته مصداق این واقعیت هستند که این کولرگازی دیواری بیشترین سطح نوآوری را در مورد تک تک قابلیت های خود به نمایش درآورده است. اسپلیت دیواری GWH24QB دوازده هزار از معدود کولر گازی های  با قدرت است که در عین قدرت بسیار بالا کمترین میزان مصرف انرژی را دارد در واقع این اسپلیت به دلیل داشتن اینورتر پیشرفته‌ی تکنلوژی نسل G10 دارای نشان A++ برای استاندارد مصرف انرژی خود میباشد این همان ویژگی منحصر به‌فردی است که اینورتر های پیشرفته‌ی گری به کولر گازی های این شرکت میبخشند این اینورتر ها علاوه بر کاهش میزان مصرف انرژی در ماندگاری هرچه بیشتر موتور کولر گازی ها نیز نقش بسیار اساسی دارند چرا که همانطور که میدانیم اینورتر ها از روشن و خاموش شدنن های پی  در پی موتور اسپلیت جلوگیری مینمایند پس علاوه بر تنظیم ریتم یکنواخت باد خروجی از کولر ، ریتم کارکرد موتور نیز به وسیله‌ی اینورتر تنظیم میشود امری که علاوه بر دو مورد ذکر شده از میزان سروصدای مزاحم اسپلیت در داخل و خارج خانه به شدت میکاهد تا در عین داشتن هوای مطلوب آسایشی بینظیر را با کولر گازی GWH24QB-K3DNA5D  تجربه نمایید. حال از هوای خروجی پنل بگوییم ! هوایی که از پنل کولرگازی 24000 GWH24QB-K3DNA5D خارج میشود را میتوان به وسیله‌ی ریموت کنترل یا حتی به وسیله‌ی وایفای از خارج از منزل و یا حتی شهر ! نیز تننظیم کرد که خود این تنظیمات شامل تنظیم ریتم باد خروجی (در حالت های ؛خواب ، توربو و ... ؛هر کدام جداگانه مورد بحث قرار خواهند گرفت)، تنظیم جهت خروج باد (پره های کولر) و همچنین دادن برنامه های مختلف مانند عملکرد I feel و ... میباشد. اما جالب تر از همه این مسائل میتوان به ریزبینی شرکت گری در مورد نوع هوایی که برای تنفس شما و عزیزانتان توسط GWH24QB ارائه داده میشود توجه کرد این شرکت با مهارت تمام در مورد کوچک ترین مسائل از جمله افزایش دادن تدریجی دما در طول خواب ، خاصیت ضد رطوبت (یکی از عوامل تشدید کننده‌ی گرما در تابستان) و فیلتر های ضد غبار و میکرو ارگانیسم ها تحقیق کرده و تمهیدات مورد نیاز توسط این شرکت در ساخت اسپلیت GWH24QB-K3DNA5D رعایت شده است، استفاده از گاز R410 در این کولر گازی نیز از مصادیق بارز توجه این شرکت به مسائل بهداشتی حتی برای محیط زیست نیز میباشد؛ سیستم خود تشخیص در این کولر گازی اینورتردار به شما کمک مینماید تا در صورت کوچکترین مشکل و ایراد در روند کار یا ساختمان دستگاه به سرعت آگاه شده و در پی تعمیر و رفع آن بشتابید ؛ تا هزینه های آتی برایتان کمتر دردسر ساز باشد. قدرت مقاومت این دستگاه در برابر تغییرات ولتاژ مثال زدنی است ! پس حتی در کمترین ولتاژ ها نیز این کولر میتواند خود را تطبیق داده و به فعالیت خود ادامه دهد. در طراحی خارجی پنل کولر گازی GWH24QB-K3DNA5D از صفحه‌ی نمایش مخفی ال ای دی بهره گرفته شده است تا بیشترین هماهنگی با دکوراسیون ها مختلف منازل ایجاد شود.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


اینورتر با تکنولوژی G10
شرکت گری در مدل GWH24QB-K3DNA5D خود از نسل جدید اینورتر های تولیدی این شرکت بهره گرفته است این تکنولوژی که به نام G10 نامگذاری شده است نسل جدیدی از اینورتر ها را تولید میکند که باعث کارکرد مداوم و بدون قطع و وصلی موتور کولر گازی ها میشود مانند سایر اینورتر های دیگر؛ اما تفاوت بسیار بزرگی که میان این اینورتر نسل جدید گری با اینورتر های دیگر مشاهده میشود این است که میتواند ‌فرکانس چرخش موتور را در تنها یک هرتز نیز حفظ کند. این جمله بدین معناست که حتی در کارکرد های بسیار ضعیف نیز کولر شما به صورت پیوسته و نه متناوب میتواند فعالیت داشته باشد. اما باید بدانید که چرا این مسئله بسیار مهم و حیاتی است. با توجه به شکل پایین تا حدودی میتوان فهمید که پیوسته کارکردن موتور از متناوب بودن آن بسیار بهینه تر میباشدد چرا که در حالت پیوسته روشن ، خاموش شدن های مکررِ استهلاک آور  برای موتور را شاهد نخواهیم بود. علاوه بر این از مصرف انرژی زیاد ددر هنگام استارت های پی در پی موتور نیز جلوگیری مینماید پس هم انرژی مصرفی به شدت کاهش می یابد هم طول عمر موتور افزایش خواهد یافت.
خوار عکسکه ام جوملانه ی خواروه ش دابنی
اینورتر نه تنها در موارد ذکر شده حایز اهمیت بوده بلکه باعث کاهش صدا و ایجاد آرامش در فضای خانه و بیرون نیز میشود چرا که استارت موتور های مکانیکی از کارکرد آنها بسیار پر سر و صدا تر میباشد.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


عملکرد I feel
اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به دقیقی نمیتواند دمای مناسب را برای اتاقتان تنظیم نمایید و یا با ترک منزل میخواهید دمای خانه علی رغم دمای هوا در حالت ثابت و پایداری قرار داشته باشد تنها کافی است کولر گازی GWH24QB-K3DNA5D گریتان را بر روی عملکرد I feel تنظیم نمایید. این حالت در کولرگازی گری میتواند با استفاده از سنسور های حرارتی و تعیین اختلاف دمای خارج با داخل به صورت لحظه‌ای برنامه‌ای مشخص را برای کاکرد موتور کولر درنظر بگیرد بدین معنا که در یک فرآیند اتوماتیک و باتوجه به شرایط داخل و خارج کولر خود خود دمای هوای خروجی خود را تنظیم مینماید تا دمای درونی اتاق یا خانه‌ی شما در دمای استاندارد ثابت بماند.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


حالت خواب
همانطور که ممکن است اغلب شما بدانید یا احساس کرده باشید که با نزدیک به صبح شدنِ یک شب، هوا آرام آرام سرد تر میشود لذا نیاز است که دمای هوای داخل اتاق خود را با این شرایط جدید وفق دهد تا تعادل دمایی اوایل شب ثابت بماند. شرکت گری در کولر گازی های خود از جمله کولر 24000 GWH24QB از یک قابلیت به نام حالت خواب یا sleep mode پرده برداشته است. قابلیتی که سبب میشود در طول دوره‌ی خواب هشت ساعته‌ی شبانه‌ی شما هوای خروجی از کولر به تدریج گرم تر شده تا بتواند تعادل مناسب را در مقابل سردی هوای خارج اتاق حفظ نماید. اما باید دانست این برنامه دارای یک ویژگی دیگر به نام عملکرد سوپر سایلنت نیز میباشد یعنی با فعال نمودن این حالت عملکرد دستگاه با حداقل سر و صدای مزاحم ادامه می یابد. تا آرامش کامل در درون اتاق خواب شما ایجاد شود.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


فیلتر های هوایی
یک عامل خطر و یک مزاحم تعدیل هوا ؛ عامل خطری که ممکن است به صورت جدی دستگاه تنفسی مارا مورد تهدید قرار دهد و باعث آلرژی ها و بیماری های متفاوت شود میکروارگانیسم ها و ذرات حاسسیت زایی هستند که مجراهایی مانند مجراهای کولر گازی و ... بهترین مکان برای تجمع و رشد سریع تر آنها است لذا برای جلوگیری از ورود این ذرات خطرناک به درون هوای منزل شما فیلتر های مخصوص مورد نیاز است. لذا شرکت گری برای حفظ سلامت مشتریان خود و جلب رضایت آنها از جنبه های بهداشتی این شرکت از فیلتر های یونیزه کننده‌ی قوی برای به دام انداختن این ذرات در درون خود در کولر گازی GWH24QB بهره گرفته است تا هوای موجود در اطراف شما و عزیزانتان دربردارنده‌ی کمترین عامل خطر باشد. و اما عال مزاحم در تعدیل هوا مخصوصا در روز های گرم اشباع هوا از رطوبت میباشد. رطوبتی که نه تنها هیچ کمکی به خنک شدن هوا نمیکند بلکه گرما را در داخل خود اسیر کرده و باعث افزایش بیشتر دمای اتاق میشود لذا نیاز است تا با بهره گیری از فیلتر های ضد رطوبت این عامل مزاحم به سرعت از سر راه برداشته شده و هزینه و وقت مصرفی برای تعدیل هوای اطراف شما به شدت کاهش یابد.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


WiFi و کنترل راه دور
مانند اغلب وسایل الکترونیکی دیگر در دنیای امروز کولر گازی 24000 گری نیز دارای ریموت کنترل از راه دور میباشد تا بتوانید گزینه های مختلف بر روی آن را بر روی کولر گازی خود اجرا نمایید. اما علاوه بر این ویژگی جدید تر این اسپلیت داشتن وایفای میباشد این قابلیت به شما اجازه میدهدد تا در هر نقطه از داخل یا خارج خانه ، خیابان یا حتی شهر نیز به تنظیم کارکرد های مختلف دستگاه بپردازید. در صورتی که این امر را با ویژگی دیگر اسپلیت GWH24QB-K3DNA5D ؛ یعنی عملکرد خود تشخیص در نظر بگیریم اوج هوشمندی گری را درک خواهیم کرد چرا که این سیستم به صورت لحظه‌ای ساختمان و کارکرد دستگاه را مورد بررسی قرار میدهد و به محض دریافت کوچکترین اخلال(ارور) در دستگاه به شما (از طریق تلفن همراهتان) هشدار میدهد تا در سریع ترین زمان به رفع مشکل بپردازید تا از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری به عمل آید.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5Dکولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


طراحی پنل کولرگازی GWH18QB
وقتی بحث به طراحی و دیزاین یک دستگاه یا هر وسیله‌ی دیگری میرسد اصولا پای سلایق مختلف به میدان می آید که صد البته در مورد محصولات اینچنین کیفیت و کارکرد دستگاه گاها طراحی دستگاه را در پس زمینه‌ی اولویت ها قرار میدهد با این وجود شرکت های تولید کننده علی الخصوص گری در تلاش بوده تا طراحی مورد نظر برای پنل کولرگازی GWH24QB-K3DNA5D که جزئی از دکوراسیون منزل شما به حساب می آید را همه‌پسند و تا حد امکان هماهنگ با دکوراسیون های مختلف انواع خانه ها قرار دهد.

کولر گازی گری 24 هزار اینورتر هوشمند 2020 مدل بورا GWH24QB-K3DNA5D


سخن آخر
کولر گازی سری جدید لوموی گری مدل GWH24QB با ظرفیت دوازده هزار تقریبا هیچ کدام از نیاز ها و احتیاطات لازم برای ایجاد یک هوای پاک ، معتدل از لحاظ دما و رطوبت را بی پاسخ نزاششته است این در حالی است که این کولرگازی GWH24QB-K3DNA5D گری برای سالیان سال در بدترین شرایط آب وهوایی و حتی امکانات رفاهی مانند برق نیز جزئی جدایی ناپذیر از لوازم خانگی شما خواهد بود. همچنین این اسپلیت به تنهایی نیاز های شما را کاملا برطرف نموده و شما را از سیستم های دیگر بی نیاز میکند.برای اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی GWH24QB-K3DNA5D گری با متخصصین بانه کال تماس بگیرید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha