کولر گازی اسپلیت 24 هزار گری مدل gwh24ucGree Air conditioner Split 24000BTU GWH24uc

کولر گازی اسپلیت 24 هزار گری مدل gwh24uc
برند
گری Gree
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
سال عرضه
2019
ظرفیت ( توان دستگاه )
24000
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
قیمت:
۳۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی اسپلیت 24 هزار گری مدل gwh24uc

 

مقدمه

شرکت گری که محصولاتش مخصوصا در زمینه ی کولر گازی یکی از فوق العاده ترین محصولات بازار میباشد که حاصل از همکاری دو غول اقتصادی جهان یعنی امریکا و چین هستند  به صورتی که قطعات محصولات کولر گازی های ان در امریکا تولید میشود و تحت نظارت مهدسی چین مونتاژ میشود.


کولر گازیgwh24uc  از سری کولر های جدید و پیشرفته ی Gree به حساب می اید که دارای شیک و طراحی زیبا میباشد.
کولر گازی gwh24uc که از ولتاژ 220-240 تغذیه میکند که با همین میزان مصرف دارای  6000wظرفیت سرمایی و 6500w ظرفیت گرمایی میباشد جالب است که این توان از تولید در حجم صدای بسیار پایینی انجام میگیرد بنابراین محیطی ارام  با دمای دلخواه شما را فراهم میکند.

کولر گازی اسپلیت 24 هزار گری مدل gwh24uc


کمپرسور تروپیکال
این اسپلیت تک پنل دارای کمپرسور تروپیکال گرمسیری از سری T3 شرکت گری میباشد که توان فعالیت در دمای بالای 60 درجه ی بالای صفر نیز دارد علاوه بر این تنها کمپرسوری است که در دمای زیر صفر نیز کار میکند ویژگی بسیار عالی برای مناطق جنوبی کشور که روز های بسیار گرم و شبهای بسیار سرد استفاده از این کولر گازی دو قابلیته ی سرمایشی-گرمایشی را گزینه ی بسیار مناسبی برای مشتریان گری فراهم میکند گاز به کار برده شده گاز نسل جدید r410 میباشد که علاوه بر سرعت بخشی به عملیات تعدیل هوا دوستی خوب برای محیط زیست میباشد.
 

کولر گازی 24 هزار گری مدل gwh24uc

مصرف انرژی
جالب توجه است که تمام ویژگی های ذکر شده با حداقل مصرف انرژی توسط این کولر گازی مصرف میشود علاوه بر این در مناطق گرم و خشک به دلیل محدود بودن منابع ابی استفاده از کولر گازی های کم مصرف این چنین پر قدرت میتواند جایگزین مناسبی نسبت به کولر های ابی باشد.
 

کولر گازی 24 هزار گری مدل gwh24uc

محیط پاک
مسئله ی بهداشتی در مدل  gwh24ucشرکت گری بسیار مورد توجه بوده تا هوایی پاک در اختیار مصرف کننده قرار دهد لذا از فیلتر های ضد باکتریایی استفاده شده است تا هوایی را که به درون ریه های خود فرو میبرید در بهداشتی ترین حالت ممکن باشند.
 


 کولر گازی 24 هزار گری مدل gwh24uc


موتور توربو
حالتی از عملکرد کولر گازی میباشد که در ان باد خروجی از کولر با حداکثر سرعت خارج میشود تا در کمترین زمان ممکن تعدیل هوای مورد نظر شما فراهم گردد که انجام این امر نیز توسط تسریع در حرکت موتور و همچنین فن دستگاه صورت می پذیرد.
 

کولر گازی 24 هزار گری مدل gwh24uc


طراحی پنل  
پنل یا همان قسمتی از اسپلیت شما که در داخل منزلتان جای میگیرد و به عنوان بخشی از دکوراسیون منزل به شمار می اید پس لازم است که طراحی و ظاهر پنل شما زیبا و مدرن باشد لذا کمپانی گری با ایجاد صفحه ی نمایش مخفی و بدون بکار بردن حتی یک دکمه ، تنها در هنگام روشن کردن دستگاه چند ال ای دی اختصاراتی بر روی پنل مشخص میشود سنگ تمام گذاشته است علاوه بر این رنگ بندی های گوناگون نقره ای طلایی و زرشکی زمینه را برای جا خوش کردن این پنل در انواع مختلف دکوراسیون فراهم میکند همچنین ویژگی قابل شستشو بودن پنلabs  کمک شایانی به اراسته بودن ان در هر فصل و زمان از سال میکند.


فن اسپلیت
v  سرعت فن باعث شده تا دمای دلخواه مصرف کننده در کوتاه ترین زمان ممکن در محیط ایجاد شود علاوه بر این تنظیم دمای هوای دلخواه بر روی عددی خاص باعث میشود تا دمای ایجاد شده در محیط در همان مقدار ثابت باقی بماند.

 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
گری Gree
سری
تروپیکال/T3
تکنولوژی محصول
آمریکا USA
مونتاژ محصول
چین China
سال عرضه
2019
ظرفیت ( توان دستگاه )
24000
ویزگی های کلیدی
گاز مصرفی Refrigerant
R410a
ضمانت 10 ساله کمپرسور و 18 ماه خدمات
Energy Saving
Comfort Sleep
توابع - سرعت فن (SH / H / MH / M / ML / L / SL)
سرعت فن Fan Speed
7
سرمایش/گرمایش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha