کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل accent-h24h1 2019Gree Air conditioner 2019 model accent h24h1

کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل accent-h24h1 2019
قیمت:
۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۸

مشخصات و قیمت واقعی کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل Accent-h24h1 2019

مقدمه
کولرگازی های گری در بازار بانه یکی از پرفروش ترین برند های کولرگازی است. گری سالانه طیف وسیعی از انواع محصولات با کارایی و تکنولوژی های متفاوت را ساخته و با کمترین قیمت به بازار ارائه میدهد. این شرکت علاوه بر کیفیت بالا ماندگاری طولانی را برای کارکرد اسپلیت های خود ضمانت میدهد.در سال 2019 برند گری دسته‌ای خاص از کولر گازی های بدون اینورتر را به بازار ارائه کرد بانه کال در این جا به بررسی کولر گازی مدل (اکسنت) accent-h24h1بدون اینورتر میپردازد.


ساختار کلی
مانند سایر کولرگازی های شرکت گری (به شرط اصل بودن!) کولرگازی 24000 بدون اینورتر accent-h24h1 دارای سیستم بسیار توانمند برای سرد یا گرم سازی محیط خانه در کمترین زمان میباشد.اسپلیت accent-h24h1 دارای دو بخش داخلی و خارجی بوده که بخش خارجی آن با استفاده از یک کمپرسور قدرتمند روتاری T1 (مخصوص آب و هوای معتدل و مرطوب) و با استفاده از گاز مبرد R410 میتوانند با مصرف کمترین انرژی دمای هوای مطلوبتان را در عرض چند دقیقه فراهم نماید. یکی از ویژگی های بسیار موردپسند کولرگازی accent-h24h1 گری کارکرد بی صدا یا سایلنت آن میباشد. این ویژگی مخصوصا برای بخش داخلی کولرگازی (پنل داخلی) بسیار حیاتی است چرا که تنها ایجاد دمای مطلوب کافی نیست بلکه ایجاد این هوا بدون ایجاد کوچکترین آلودگی صوتی یا صدای مزاحم میتواند محیطی پرآرامش را برای شما و خانواده‌تان ایجاد نماید.وجود قابلیت های مختلف کولر گازی accent-h24h1 در زمینه‌ی چگونگی پخش هوا باعث یکنواختی بیشتر دما در فضای مورد نظر میشود. به کارگیری موتور روتاری در ساخت اسپلیت accent-h24h1 سبب کاهش مصرف انرژی برای تبرید گاز R410 شده است.این موتور ها دارای ماندگاری بسیار طولانی میباشند چرا که دارای تعداد قطعات و سطح تماس کمتری هستند. طراحی داخلی پنل کولرگازی accent-h24h1 گری علاوه بر مدرن بودن دارای قابلیت هماهنگی بسیاری با انواع دکوراسیون های منزل است. وجود صفحه‌ی ال ای دی نمایشگر و ریموت کنترل باعث میشود تا کاربر در اوج راحتی سطح دمای مطلوب خود را تنظیم نموده و به سبب صفحه‌ی نمایشگر آن از وضعیت کولرگازی accent-h24h1 به طور مستمر آگاه شود.

کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل accent-h24h1 2019


کمپرسور روتاری و گاز R410A
این دسته از کمپرسور ها که در کولرگازی های جدید مورد استفاده قرار میگیرند دارای ساختمانی ساده با تعداد قطعات بسیار کم میباشد کاهش تعداد قطعات در موتور های روتاری سبب افزایش کارایی و کاهش فرسایش و مصرف انرژی آنها میشود. به همین دلیل هم هست که اسپلیت accent-h24h1 گری دارای کمترین میزان سر وصدا (برآمده از حرکات قطعات) میباشد و به دلیل ساختمان قوی متراکم کننده‌ی هوا در این نوع موتور، کمترین میزان نیاز به مصرف انرژی برای تبرید گاز R410 و پایین آوردن دمای هوا نیاز است.
گاز R410A، به گفته‌ی کارشناسان گاز دوستدار محیط زیست نامیده شده است. چرا که همانطور که عرض شد میزان نیاز انرژی برای تبرید آن بسیار کم بوده و علاوه بر این نیاز به تعویض گاز نیز به ندرت پیش می آید.
موتور کولرگازی 24 هزار accent-h24h1 گری میتواند برای سالیان زیادی امر تنظیم وتعدیل هوای خانه‌ی شما را برعهده بگیرد.

کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل accent-h24h1 2019

پنل و ساختار ظاهری
ساختار ظاهری یک کولر گازی برای مشتریان بسیار اهمیت دارد مخصوصا بخش داخلی آن که پنل نامیده میشود. این بخش که قرار است جزئی جدید از دکوراسیون زیبای منزل شما شود باید دارای طراحی ساده و مدرنی باشد که بتواند نه تنها سبب به هم ریختن دکوراسیون منزل شما نشود بلکه زیبایی آنرا دو چندان نماید از این رو گری در کولر گازی accent-h24h1 خود از یک طراحی سفید رنگ با صفحه‌ی نمایش ال ای دی استفاده نموده است تا زیبایی و سادگی را به معرض ظهور بگذارد.

کولر گازی 24000 گری بدون اینورتر مدل accent-h24h1 2019

سخن آخر
آنچه که برای تعیین یک کولرگازی (اسپلیت) میتواند بسیار تعیین کننده باشد میزان مصرف انرژی و کارایی بالای آن است. که با اطمینان میتوان گفت که کولرگازی accent-h24h گری حتی بدون داشتن اینورتر دارای کارایی بسیار بالا و مصرف انرژی کمی میباشد.برای اطلاعات بیشتر و دریافت نازل ترین قیمت برای کولرگازی 24 هزار اکسنت با بانه کال تماس بگیرید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha