یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل D2S-0034Daewoo side by side Door in door 34 feet non frost silver Refrigerator D2S 0034

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل D2S-0034
قیمت:
۴۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۳۱

مشخصات و قیمت واقعی یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل D2S-0034
مقدمه
تولیدات برند دوو همواره طرفداران خاص خود را داشته اند و کیفیت بالا را به خریداران عرضه کرده اند. یخچال های ساید بای ساید دوو از جمله مدل های این کمپانی اند که کیفیت بالا را همراه با امکانات ویژه به خریداران ارائه می کنند. سری پرایم در این برند از جمله محصولاتی هستند که کیفیت و کارایی عالی را عرضه خواهند کرد. مدل D2S-0034 یکی از برترین محصولات این سری است که امکانات عالی را با ظاهری زیبا ارائه خواهد کرد.
ساختار کلی
یخچال ساید بای ساید دوو D2S-0034 مدلی با ساختار لوکس و حرفه ایست که با امکانات ویژه ی خود توان رقابت با مدل های تولید شده در سایر برندهای خوش نام را دارد. این مدل به دلیل قیمت اقتصادی با توجه به امکانات بالایی که دارد مورد توجه خریداران فراوانی قرار گرفته است. این ساید بای ساید 34 فوت برای کاربرانی که قصد خرید محصولی با گنجایش بالا را دارند بسیار مناسب می باشد. این محصول در رنگ های سفید و نقره ای تولید شده است تا بتوانید آن را به راحتی با سایر لوازم آشپزخانه ی خود ست نمایید و نمایی لوکس را در خانه ی خود ایجاد کنید. طراحی دور این دور این محصول علاوه بر ایجاد جلوه ای لوکس و جذاب، امکان در اختیار داشتن فضای بیشتر برای ذخیره سازی مواد غذایی و همچنین کاهش هدر رفت انرژی را نیز فراهم خواهد کرد. پنل نمایشگر لمسی این محصول تنظیمات را به راحتی برای شما فراهم خواهد کرد. مدل D2S-0034 دوو دارای آبریز و یخساز اتوماتیک می باشد و همچنین قابلیت اتصال به آب شهری را نیز دارد. با وجود فیلتر تصفیه آب در مسیر ورود آب به محفظه از سلامت و خنکی همیشگی آب و یخ با این محصول لذت ببرید. میزان نویز و سر و صدا در این محصول به طرز چشمگیری کاهش یافته است تا فضایی آرامش بخش را در آشپزخانه ی خود تجربه نمایید. کمپرسور اینورتر دیجیتال را در این محصول می توان از برترین قابلیت های آن برشمرد، زیرا به صورت مستقیم بر روی عملکرد این محصول تاثیر خواهد گذاشت و همچنین میزان مصرف انرژی را کاهش خواهد داد. این محصول بدون برفک دوو همچنین دارای سیستم آرام بند درب ها می باشد تا بدون هیچ آسیبی و یا لرزش در مواد غذایی داخل درب ها، بسته شود. طبقات قرار گرفته در محفظه ی یخچال و فریزر با ساختار شیشه ی بدون فریم طراحی شده اند. در ادامه ی این پست امکانات ساید دوو D2S-0034 را مورد بررسی دقیق تر قرار خواهیم داد تا با اطمینان بیشتری نسبت به خرید ساید بای ساید اقدام نمایید.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

طراحی خاص با سرمایش ویژه
به کارگیری طراحی زیبا و چشم نواز در مدل D2S-0034 سبب شده است تا این مدل با امکانات حرفه ایش، نمایی لوکس و جذاب را به خانه شما نیز ببخشد. این محصول جزو مدل های سه درب با طراحی درب سوم با قابلیت Metal Cooling است. ساختار استیل این درب میزان هدر رفت انرژی را به حداقل می رساند و سرما را در سراسر محفظه بازتاب خواهد داد. این ساختار و طراحی حرفه ای و هوشمندانه سبب کاهش اتلاف انرژی و افزایش بازدهی محصول و همچنین حفظ ارزش و کیفیت مواد غذایی به مدت طولانی تر خواهد شد. سیستم آرام بند این درب ها، سلامت آن ها را به مدت بالا تضمین خواهد کرد. درب سمت راست این محصول برای دسترسی به فریزر طراحی شده است که طراحی دور این دور آن نیز بر روی همین درب پیاده شده است. درب سمت چپ نیز که امکانات بالایی را بر روی خود دارد، امکان دسترسی شما را به فضای داخلی فریزر فراهم خواهد کرد. دکمه های لمسی موجود امکان تنظیم دمای داخلی یخچال و فریزر را فراهم خواهند کرد؛ تنظیمات دیگر از جمله متوقف کردن آلارم هشدار، فعال سازی قفل کودک و ... نیز بر روی این پنل نمایشگر موجودند. بر روی این درب همچنین یخساز و آبریز موجودند تا در کمترین زمان به آن ها دسترسی پیدا کنید.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

کمپرسور اینورتر دیجیتال
یخچال ساید بای ساید D2S-0034 دوو به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز شده است. اما این سوال پیش می آید که این موتور چه امکانات و قابلیت ها را برای این محصول به همراه خواهد داشت؟ این سری از کمپرسورها در اکثر محصولات جدید انواع برندهای سازنده مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین مورد توجه بالای کاربران و مصرف کنندگان نیز قرار گرفته است. از اصلی ترین و مهمترین قابلیت هایی که این کمپرسور قدرتمند به همراه می آورد، می توان به قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد. کمپرسور در حین عملکرد به صورت کامل روشن و یا خاموش نخواهد شد، بلکه با توجه به میزان سرمای مورد نیاز و تامین آن در بخش های یخچال و فریزر سرعت عملکرد را تنظیم خواهد کرد. از آنجایی که اکثر مصرف انرژی در حین روشن شدن و شروع به کار مجدد صرف می شود، میزان مصرف انرژی در این یخچال ساید دوو به طرز چشمگیری کاهش می یابد.
کاهش میزان قطعات سازنده، سطح اصطکاک آن ها را به حداقل می رساند. این امر باعث می شود که میزان تولید صدا کاهش یابد. البته سیستم کاهش صدای مزاحم نیز بر روی این محصول از سطح صدای تولیدی توسط مدل D2S-0034 دوو خواهد کاست. همچنین میزان طول عمر قطعات و در نتیجه موتور نیز افزایش می یابد.
در مجموع این کمپرسور قدرتمند علاوه بر افزایش کارایی و کیفیت این محصول، به میزان 45 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد. ضمانت سلامت 10 سال موتور، به همراه سطح سر و صدا پایین و همچنین کلاس مصرف انرژی A+ از دیگر مزیت هایی است که به واسطه ی این موتور در یخچال ساید دوو قابل دسترسی است.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

سیستم بدون برفک
در سال های اخیر اکثر محصولاتی که تولید شده اند به قابلیت بدون برفک مجهز بوده اند که یخچال ساید بای ساید دوو D2S-0034 نیز از این قضیه مستثنی نیست. کارایی این قابلیت به گونه ای است که سیستم سرمایش این یخچال ساید بای ساید بلورهای یخ تولید شده در محفظه را جمع آوری کرده و سرمای ذخیره شده در آن را به موتور تحویل می دهد تا برای خنک کردن محفظه مورد استفاده قرار گیرد. با این وجود علاوه بر اینکه در محفظه بلورهای یخ جمع نمی شوند و ایجاد برفک نخواهند کرد، میزان مصرف انرژی را نیز تا حدی کاهش خواهند داد. با وجود این قابلیت ماندگاری بیشتر مواد غذایی نیز تضمین می شود تا آن ها را برای مدت طولانی با سلامت کامل و حفظ کامل سلامتی و ارزش مواد غذایی مصرف نمایید.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

سیستم سرمایشی Digital cooling
برند بزرگ دوو در مدل D2S-0034 سنسورهای کنترل دما را در سرتاسر محفظه داخلی و همچنین بخش خارجی قرار داده است. این سنسورها به فناوری Digital cooling کمک می کنند تا سرمایش را به صورت مناسب در تمامی بخش ها تنظیم کند. دمای داخلی و خارجی این محصول توسط سنسورها سنجیده می شود و سپس اطلاعات دریافتی به کمپرسور ارسال خواهند شد. کمپرسور این داده ها را تحلیل کرده و به صورت بهینه دمای مورد نیاز داخلی را تامین خواهد کرد. قابلیت های این سیستم سرمایشی نشان از مصرف پایین تر این محصول در فصل های سرد سال دارد، اما در فصل های گرم لازم کمپرسور فعالیت بیشتری برای سرد نگه داشتن محفظه ها انجام دهد. این عملکرد نیز تا حدودی بر روی مصرف انرژی پایین این محصول تاثیر خواهد گذاشت. با وجود این سیستم خنک سازی هوشمند که با نام سیستم سرمایش الکترونیک نیز شناخته می شود، دمای متعادل و متناسب با مواد غذایی کمک می کند تا انواع میوه و سبزی و مواد غذایی متنوع برای مدت طولانی سالم و با طراوت باقی بمانند.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

لامپ LED با روشنایی و مصرف انرژی خاص
محفظه های داخلی یخچال و فریزر دوو مدل D2S-0034 به لامپ LED مجهز شده اند. این سیستم روشنایی کارایی و کیفیت بالا را ارائه می دهد. میزان روشنایی این لامپ بسیار بالا بوده و امکان مشاهده ی تمامی مواد غذایی و خوراکی ها در هر دو محفظه فراهم خواهد بود. این لامپ با وجود روشنایی بالایش، میزان مصرف انرژی پایینی دارد. میزان گرمای تولید شده از این لامپ نیز پایین بوده، در نتیجه میزان دمای محفظه را بالا نخواهد برد تا کمپرسور مجبور به فعالیت بیشتر و با سرعت بالاتر شود. این دو دلیل برای توجیه و استفاده مناسب دوو از لامپ LED  را ثابت می کند.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

تشریحی کلی از فضای داخلی یخچال و فریزر
تا حدودی امکانات یخچال و فریزر D2S-0034 دوو مورد بررسی قرار گرفتند؛ حال با ارائه ی نمایی کلی از محفظه تصمیم بگیرید که آیا این میزان فضا برای شما کافیست یا خیر؟ محفظه داخلی یخچال این محصول دارای 5 طبقه است و همچنین در این بخش 2 کشو نیز قرار گرفته اند. طراحی دور این دور در این بخش 9% فضای بیشتر را در اختیار شما می گذارد و این امکان را به شما می دهد تا مواد غذایی و نوشیدنی های پر مصرف با حجم کم را در این بخش جای دهید.
در بخش فریزر نیز 3 طبقه و 3 کشو قرار دارند تا مواد غذایی و خوراکی ها را به صورت منظم در آن بچینید. در این قسمت همچنین بر روی درب محفظه هایی قرار گرفته اند تا مواد غذایی کم حجم و با وزن کمتر را در آن بچینید. محفظه آب و یخ در این بخش قرار دارد و بخشی از این فضا را به خود اختصاص داده اند؛ البته این محفظه تا حد امکان فشرده شده است تا مواد غذایی بیشتری را در فریزر جای دهید. امکان اتصال به آب شهری تا حدی در این افزایش حجم کمک کننده بوده است. طبقات شیشه ای بدون فریم در هر دو بخش از این محصول، مسئولیت جدا سازی بخش ها را بر عهده گرفته اند با استحکام و توان بالا انواع خوراکی ها را بدون لغزش بر روی خود نگه خواهند داشت.

یخچال ساید بای ساید دوو 34 فوت دور این دور بدون برفک مدل d2s-0034

در پایان
در صورتی که قصد خرید یخچال ساید بای ساید از برند دوو را دارید، مدل D2S-0034 یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شما خواهد بود. این مدل جدید و حرفه ای امکاناتی عالی را در خود گنجانده و با توجه به قابلیت هایی که ارائه می دهد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. یخچال ساید بای دوو FRS-2211 از دیگر مدل های موجود است که از قیمت پایین تر و اقتصادی تری برخوردار است و با ظاهری متفاوت تولید و عرضه شده است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha