یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل FRS-2411EAL Daewoo Refrigerator Model FRS-2411EAL

یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل FRS-2411EAL
قیمت:
۳۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۱۱
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل FRS-2411EAL

مقدمه
یخچال فریزر جزو نیازهای اولیه هر آشپزخانه ای است. وجود انواع و اقسام این محصولات از قبیل ساید بای ساید ، یخچال فریزر دوقلو ، یخچال های فریزر بالا و پایین ، درب فرانسوی و… با قابلیت های متنوع ، کار انتخاب را بسیار دشوار می کند.
ساید‌بای‌ساید
ساید بای ساید رایج ترین نوع یخچال در ایران به حساب می آید. دلیل این محبوبیت به خاطر وجود فضای داخلی بیشتر نسبت به سایر مدل ها می باشد. در این یخچال ها همانطور که از نام آن پیداست ، یخچال و فریزر در کنار هم قرار گرفته اند. در واقع فضای برابری به یخچال و فریزر داده شده است.در مدل های جدیدتر فضای یخچال کمی بیشتر شده . این فضا ، بار خانگی نامگذاری شده و مختص نگهداری انواع نوشیدنی می باشد. مزیت این دستگاه در این است که عمق زیادی دارد ولی در عین حال عرض کمتری نسبت به مدل دوقلو دارد.اگر محدودیتی در بودجه ندارید و فضای کافی در آشپزخانه دارید ، ساید بای ساید بهترین گزینه برای شماست. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به ظاهر و طراحی شیک و زیبا ، قابلیت های متعدد مانند یخساز و آبسردکن و موتور قدرتمند اشاره کرد. یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل frs-2411eal


ساختار کلی
یخچال ساید بای ساید دوو مدل FRS-2411S از کامل ترین و پر فروش ترین یخچال دوو می باشد که ساخت کشور کره با کیفیت بالایی است.این ساید دوو دارای ظرفیت بسیار مناسبی جهت نگه داری مواد غذایی و اقلام بزرگ درون خود می باشد که برای خانواده های پر جمعیت که نمی خواهند زیاد هزینه کنند نیز بسیار مناسب است .این یخچال دارای مینی بار برای گذاشتن اقلامی همچون نوشیدنی و بطری های آب جای مناسبی می باشد همچنین بر روی فریزر یخچال یخساز و آب سرد کن اتوماتیک تعبیه شده که به طراحی این یخچال زیبایی دو چندان بخشیده است درون یخچال با داشتن تعداد زیادی قفسه وکشو برای نگه داری و ماندگاری هرچه بیشتر کمک بسزایی می کند ان هم به لطف داشتن موتور دیجیتال اینورتر که میزان سرما و یکنواختی هوای داخل را به عهده می گیرد این نوع موتور ها نسبت به انواع دیگر تا %23 انرژی را ذخیره و از اتلاف آن جلوگیری می کند.
 

یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل frs-2411eal


سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Cooling
یخچال ساید دوو مدل 2411 مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند. بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه و سـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد.
 

یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل frs-2411eal


کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor
کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %23 انرژی بـرق کمتـری مصـرف مـی‌کنـد. کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه و قابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می‌مانـد. یخچال ساید بای ساید دوو بدون برفک مدل frs-2411eal


طبقات شیشه‌ای ضد شوک حرارتی
Safety Glass Shelves
این طبقات ضد شوک حرارتی بوده و در عین زیبایی باعث سهولت در پاکسازی آن می‌شود.


 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha