لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور سفید سری 6 مدWAK24462SGCل BOSCH Washing Machine 9k white 1200rpm Serie 6 WAK24462SGC

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور سفید سری 6 مدWAK24462SGCل
مدل
WAK24462SGC
ظرفیت
9KG
شرکت سازنده
BOSCH
رده انرژی
+++A
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱۲/۳
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مقدمه
شرکت بوش آلمانی که از لحاظ کیفیت محصولات در سطح پیشازان جهانی لوازم خانگی مانند یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و ...قرار دارد که سالانه و حتی ماهانه در صدد تولید فناوری های جدید برای ارتقا سطح محصولات خود است تا با بکارگیری آنها در این محصولات هم سطح کیفیت محصولات خود را حفظ کند و هم از بابت رضایت مشتری خیالش آسوده باشد یکی دیگر از محصولات پیشرفته ی این شرکت لباسشویی 9 کیلوی سری 6 نقره ای 1200 دور مدل WAT2446SGC میباشد.


ساختار کلی
لباسشویی 9 کیلوی سری 6 سفید 1200 دور مدل WAT2446SGC دارای فناوری EcoSilence Drive™ میباشد فناوری که عملکرد کاملا بی صدای دستگاه و طول عمر بالای آن را نیز ضمانت میکند به همین دلیل است که شرکت بوش این محصول خود را تا ده سال وارانتی میکند سطح انرژی مصرفی توسط این لباسشویی چهار ستاره  بوده این یعنی علاوه بر کم بودن مصرف انرژی قابل تنظیم برای برنامه های خاص میباشد که البته لازم به ذکر است که طیف برنامه های شستوشوی بوش بسیار گسترده میباشد در حالی که با فناوری VarioPerfect لباسشویی 9 کیلوی شما 65 درصد در زمان و 50 درصد در انرژی شما را حفظ میکند قابلیتی که به لطف انتخاب برنامه های مختلف مصرف انرژی که شما به دستگاه میدهید صورت میپذیرد در عین حالی که این مصرف کم انرژی نه تنها به معنی کاهش قدرت دستگاه در امر شستوشو نمیباشد بلکه دیگ مواجی که بر روی لباسشویی 9 کیلوی WAT2446SGC تعبیه شده است در عین داشتن عملکردی ملایم در مقابل جنس حساس پارچه ها شستوشویی کارامد و کامل را ارائه میدهد برعکس چیزی که از لباسشویی های حتی جدید نیز در تصور شما وجود دارد این لباسشویی دارای عملکرد فوق بی صدا و ساختاری ضد لرزش میباشد تا حداکثر آرامش را در حین کارکرد دستگاه برای شما فراهم کند.

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور سفید سری 6 مدلwak24462sgc

دیواره های ضد لرزش
با لباسشویی 9 کیلوی 1200 دور WAT2446SGC بوش نه تنها نگران راه رفتن لباسشویی دور آشپزخانه و داد و هوار آن نمیشوید بلکه حتی در ساکت ترین حالت منزل شما (حتی در نصف شب) نیز روشن بودن این لباسشویی کوچکترین اخلالی در صدا و مزاحمت صوتی برای شما ایجاد نمیکند طراحی بسیار عالی و جدید دیواره های کناری این لباسشویی نه تنها از لحاظ زیبایی چشم گیر میباشند بلکه جنس به کاربرده شده در ساخت دیواره های این لباسشویی از سیستمی استفاده  شده که حداکثر استحکام و حداقل لرزش را دارا میباشد عایق بندی ارتقا یافته در این لباسشویی سطح نویز را تنظیم و به پایین ترن حد ممکن میرساند.دو مدل Logixx و Avantixx لباسشویی های بوش حتی در حالت spin یا چرخش سریع نیز بسیار کم صدا میباشند.

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور نقره سری 6 مدل wak2446sgc


سیستم VarioPerfect
سیستم VarioPerfect سرعت شستوشو را در لباسشویی WAT2446SGC نه تنها بالا میبرد بلکه حتی کارایی دستگاه را نیز ارتقا میدهد از طریق سیستم کاربردی VarioPerfect بهترین شستوشو و نتیجه را برای انواع پارچه ها با هر وزنی (حتی ماگزیمم ظرفیت لباسشویی) به شما ضمانت داده میشود دو برنامه ی SpeedPerfect که افزاینده ی سرعت شستوشو و EcoPerfec که افزاینده ی کارایی شستوشو میباشند باعث میشوند تا بتوانید از 65 درصد وقت و 50 درصد انرژی مصرفیتان صرفه جویی کنید.

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور نقره سری 6 مدل wak2446sgc


ActiveWater Plus
به لطف برنامه ی مدیریت آب نصب شده بر روی لباسشویی 9 کیلوی 1200 دور WAT2446SGC بوش تحت عنوان ActiveWater Plus که از سه قسمت تشکیل شده است علاوه بر حفظ محیط زیست صرفه جویی زیادی در هزینه های مصرفی شما به عمل می آید. سنسور کنترل کننده ، تنظیم بار اتوماتیک پیوسته و سیستم دیگ و جریان آب القایی به آن سه قسمت تشکیل دهنده ی این برنامه ی کاربردی هستند. برای جلوگیری از به هدر رفتن آب سنسور کنترل کننده میزان آب ورودی به دیگ را بر اساس مقدار و نوع پارچه تنظیم میکند از این طریق لباس ها به سرعت و به میزان مناسب در داخل دیگ خیس خورده و  به طور مساوی جریان بهینه ی آب در داخل دیگ پخش میشود جریانی که هم باب میل حساسیت شما برای شستوشو و هم لطافت پارچه خواهد بود.به لطف دو ویژگی Vario drum و VarioSoft ساختار دیگ و پاروهای شستوشوی آن مانند آبیاری قطره ای آب را به درون لباس ها نفوذ میدهند شستوشوی ActiveWater Plus سهم قابل توجهی در مدیریت میزان آب مصرفی منزل شما دارد.

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور نقره سری 6 مدل wak2446sgc


بارگیری مجدد Reload
دیگر نگران فراموش کردن بعضی از لباس ها یا پارچه هایی نباشید که یادتان رفته همراه با بارگیری اول در داخل لباسشویی بگذارید چرا که شرکت آلمانی بوش با به کارگیری تکنولوژی ریلود در لباسشویی WAT2446SGC به شما اجازه میدهد تا در هر زمان از هر برنامه ی چرخه ی شستوشو لباسشویی را تنها با زدن یک دکمه متوقف کرده و موارد فراموش شده را به بارهای قبلی اضافه کرده و باز به شستوشو بر اساس همان برنامه ی قبلی ادامه دهید.

لباسشویی بوش ترک 9 کیلو 1200دور نقره سری 6 مدل wak2446sgc

EcoSilence Drive
تکنولوژی اکو سایلنس درایو قدرت ، دوام ،کارایی و ساکتی بیشتری را به همراه دارد موتور بدون برس لباسشویی بوش 1200 دور صداهای مزاحم و اذیت کننده ی ناشی از اصطکاک را کاهش میدهد تا عملکردی ملایم تر در درون موتور صورت پذیرد.


سطح کارایی انرژی:4 ستاره
مصرف انرژی 152 کیلو وات ساعت در هر سال بر اساس ولتاژ استاندارد 220 برای برنامه های حتی با 60 و 40 درجه برای بارهای کلی و جزئی(همه یا کمتر از ظرفیت لباسشویی) و مصارفی که حالت های کم قدرت نیاز دارند البته لازم به ذکر است که مقدار انرژی مصرفی بر اساس شیوه ی استفاده از دستگاه نیز میباشد.
این لباسشویی سالانه 11220لیتر آب بر اساس استاندارد 220 برای برنامه های حتی با 60 و 40 درجه برای بارهای کلی و جزئی(همه یا کمتر از ظرفیت لباسشویی) . البته لازم به ذکر است که مقدار آب مصرفی بر اساس شیوه ی استفاده از دستگاه نیز میباشد.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
WAK24462SGC
سری
سری 6
رنگ
9 کیلوگرم
ظرفیت
9KG
کشورسازنده
Turkey
شرکت سازنده
BOSCH
ویژگی های کلیدی
رده انرژی
+++A
VarioPerfect TM
برنامه های بهینه سازی شده در زمان یا انرژی با عملکرد شستشوی عالی با فناوری varioPerfect
برنامه های شستشو
تعداد برنامه های شستشو
۱۴ برنامه شستشوی
لباس های ورزشی Sports wear
لباسهای مخلوط MIX
سوپر 30 دقیقه Super 30 min
سوپر 15 دقیقه Super 15 min
لباس های تیره dark laundry
بهینه سازی شستشو دهید
AllergyPlus / بهداشت ، پرده 30 درجه سانتیگراد ،
لباسشویی تیره ، زهکشی / چرخش ،
طبل تمیز ، دوتایی ، شستشوی اضافی ، شستشوی اضافی / نشاسته ، پیش شستشو ، شستشو
/ مخلوط سریع ، آماده ، پیراهن ،
کاهش سرعت چرخش ،
ورزش ، شروع / بارگیری مجدد ،
سوپر 15 دقیقه / سوپر 30 دقیقه ، انتخاب دما
ویژگی ها
قفل درب ضد کودک
_
دکمه های لمسی Touch control buttons
شروع / بارگیری مجدد / مکث ، شستشوی اضافی ، کاهش سرعت چرخش / بله
VarioDrum
VarioDrum شستن ملایم و کارآمد
ActiveWater
ActiveWater سیستم مدیریت آب
3D AquaSpa wash
سیستم شستشو 3D AquaSpa با آبشار برای نفوذ آب سریع
صفحه نمایش بزرگ LED
برای نشانگر وضعیت برنامه ، انتخاب دما ، حداکثر. سرعت چرخش ، زمان باقیمانده و تأخیر 24 ساعته پایان ، توصیه بار و نشانه مصرف
AquaSensor برای نتایج مطلوب شستشو
ابعاد
ابعاد ( عرض * عمق * ارتفاع )
84.8 ارتفاع * 59.8 عرض * 590 عمق (بر حسب سانتی متر)
وزن
وزن خالص(کیلو گرم)
68.835 کیلو گرم

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha