لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل WAW32560GCBOSCH Washing Machine 9k 1600rpm Serie 8 WAW32560GC

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل WAW32560GC
ظرفیت
9 کیلو
حداکثر سرعت چرخش
1600 دور
رنگ
سفید
شستشوی در 15 دقیقه rapid 15 min
AllergyPlus
گواهی تأیید
CE, G-Mark
قیمت:
۲۵/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۲/۲۷
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور  رنگ سفید اصل آلمان مدل WAW32560GC

 لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


ساختار کلی
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور مدل WAW32560GC ازسری لباسشویی های بسیار پیشرفته و با کیفیت بوش سری 8 می باشد.این لباسشویی از تعداد زیادی برنامه های شستشو بسیار قوی و پاک کننده ای بهره می گیرد که در چرخه شستشو کاملا موثر کار می کنند چندین برنامه مهم این لباسشویی را به طور مختصر ذکر می کنیم که در ادامه مطلب به خوبی وظیفه هر کدام از آن ها را توضیح خواهیم داد.موتور Ecosilence Drive که از یک لایه داخلی بهره می گیرد از نویز و سر و صدای ناشی از شستشو ایجاد می شود کاملا حفاظت می کند این فناوری موتور با 10 سال ضمانت این شرکت تضمین شده است.برنامه Auto stain برای حذف تمامی لکه های سخت وچرب کارایی بالایی رادارد و یک سیستم حذف لکه تمام عیار می باشد.برنامه ی Antivibration نیز جهت ضد ویبره و،ثبات و کاهش ارتعاش است که با فعال کردن این دکمه لباسشویی بوش حتی در دورrpm  1600 نیز بدون هیچ حرکتی به کار خود ادامه میدهد.برنامه varioperfect و speedperfect در شستشو سریع و نتیجه عالی کمک به سزایی می کنند که وقت وهزینه شما را کاهش می دهند.از مهم ترین ویژگی این لباسشویی برنامه Activewater  میباشد که مصرف آب را نصف و هزینه و انرژی شما را به حداقل ممکن می رساند. این لباسشویی بوش دارای درام یا همان دیگ الماسه است که طراحی این دیگ به شکل قطرات آب در داخل به گونه ای عمل می کند که انگار لباس های شما را با دست شستشو داده است اگر به دقت به داخل دیگ دقت کنید آن برجستگی ها به خوبی قابل روئیت است.


 
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


فناوری AntiVibration
لباسشویی بوش مدل 32560 دارای فناوری AntiVibration است که اگر به دیواره های لباسشویی دقت کنید طرح عکس بالا را به طور چشم نوازی بر روی لباسشویی منقش ساخته است این سیستم باعث می شود که ثبات بیشتری در لباسشویی به وجود بیاید ولرزش و سر وصدا را تا پایین ترین حد، ایجاد می کند.عایق های بکار رفته نیز در دیواره ی این لباسشویی بسیار پیشرفته است که در تنظیم سطح سر وصدا حتی در زمان چرخش با دور بالا نیز بسیار مفید است.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


بازنگری در شستشو
هرگز برای جا ماندن لباس هایتان تاسف نخورید زیرا با لباسشویی بوش و برنامه ی بازنگری در هر لحظه و زمان شستشو می توانید لباسشویی را متوقف کنید و لباس های جا مانده را به لباسشویی اضافه کنید و در چرخه شستشو قرار بگیرد.این کار توسط لباسشویی بوش انجام می گیرد.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


برنامه VarioPerfect
فناوری جدید و فوق العاده عالی لباسشویی بوش سری 8 برای کاربران خود رفاه و صرفه جویی در وقت وانرژی را به ارمغان می آورد.این فناوری از طریق طیف گسترده ای شستشو را در این لباسشویی فراهم می کند و نتایج شسشتو بالا را برای انواع لباس ها به برای هر بار به وجود می آورد. با فناوری VarioPerfect  ، می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر و کارآمد تر شست و تمیز کرد با عملکردهای  SpeedPerfect و EcoPerfect این امر میسر خواهد بود. این فناوری باعث می شود زمان تا 65٪ و انرژی را تا 50٪ کاهش دهد.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


فناوری AntiStain
لباسشویی بوش سری 8 با پاک کنندگی عالی وبسیار بالا برای حذف لکه های بسیار سخت و چرب بهترین عملکرد را نشان می دهد.
سیستم AntiStain به راحتی 16 نوع لکه سرسخت را از بین می برد، از جمله شکلات ، چمن و شراب قرمز. ماشین لباسشویی به طور خودکار درجه حرارت، حرکت درام و زمان خیس شدن را به لکه های مربوطه قبل از شروع برنامه انتخابی تنظیم می کند. یعنی با شناسایی لکه و تشخیص سختی آن میزان گرم کردن آب و مقدار مواد شوینده که برای پاک کردن لکه نیاز است بکار می برد.


 
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


سیستم ActiveWater Plus
سیستم نوآورانه ی ActiveWater جهت صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست بهترین کارایی در این زمینه را ارائه می دهد.این فناوری شامل سه جزو است: کنترل سنسور ،تنظیم خودکار بار اتوماتیک ،القا آب بهینه شده و سیستم درام یا همان دیگ لباسشویی می باشد که در کنار هم این سه جز باعث یک نتیجه عالی با راندمان بالا می شود. برای جلوگیری از تلفات آب، سنسور مصرف آب دقیق را برای شستن، با توجه به نوع پارچه و مقدار آن تنظیم می کند. لباس های شسته شده سریعتر و یکنواخت تر از طریق جریان آب بهینه شده که مخصوصا لطیف و ظریف است خیس می شود.و همچنین با تشکر از درام VarioSoft یا Vario و ساختار قطره ای شکل ، آب می تواند به طور مساوی تر و سریع تر توزیع شود. ماشین های شستشوی ActiveWater سهم قابل توجهی در مدیریت کارآمد آب در خانه شما دارند.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور سفید مدل waw32560gc


سریع 15 / 30
چرخه شستشوی سریع می تواند از 30 تا 15 دقیقه با فشار دادن دکمه Speed کوتاه شود . Quick 15'شما را قادر به شستشو 2 کیلوگرم لباس های کم وزن در زمان رکورد 15 دقیقه، و همچنین شستشوی اصلی، چرخش و خشک کردن
با تاخیر شروع 24 ساعته، شما می توانید ازانعطاف پذیری بیشتری لذت ببرید. شما می توانید زمان مورد نیاز برای شروع برنامه ماشین لباسشویی را تعیین کنید. به این ترتیب، شما می توانید کاملا مطمئن شوید که شستشو شما دقیقا زمانی که شما می خواهید به پایان برسد.

 

ویژگی های محصول

ویژگی های اصلی
مدل
WAW32560GC
ظرفیت
9 کیلو
کلاس مصرف انرژی
+++A
حداکثر سرعت چرخش
1600 دور
رنگ
سفید
برنامه های شستشو
shirts پیراهن
sports لباس های ورزشی
fitness
شستشوی سریع quick wash
شستشوی در 15 دقیقه rapid 15 min
لباس های ترکیبی و مخلوط mixture
AllergyPlus
لباسهای حساس Hygiene
شستشو با آب سرد Cold
30 درجه سانتیگراد
شستشو لباس های ظریف Delicates
شستشوی لباس های رنگی/سفید Whites and coloureds
Easy-care
لباس کاموایی با حالت دستی Woollens hand wash
گزینه ها
varioPerfect
برنامه های بهینه شده با زمان یا انرژی با عملکرد شستشوی کامل
دکمه های کنترل لمسی
روشن / خاموش، پیش شستشو، کاهش اتو، کاهش سرعت چرخش، تاخیر زمانی، آب آبی، دما، شروع / مکث، SpeedPerfect، EcoPerfect، انتخاب لکه 24 ساعته تاخیر زمانی
راحتی و ایمنی
تقسیم کننده برای مواد شوینده مایع
کشش تمیز کننده خود تمیز کننده خود
زنگ هشدار
قفل درب کودک
تشخیص بار نامتقارن
سیستم تشخیص هوای فوم
صفحه نمایش بزرگ LED برای :
نشان دادن وضعیت برنامه، انتخاب درجه حرارت، حداکثر.سرعت چرخش، زمان باقیمانده و تاخیر زمانی 24 ساعته، انتخاب رنگ و نشانه مصرف
نشانه مصرف:
نشانه مصرف: اطلاعات در مورد مصرف انرژی و آب
محافظت چندگانه آب
ActiveWater سیستم مدیریت آب
جنس موتور
EcoSilence درایو با 10 سال گارانتی
عایق صدا
VarioDrum شستن ملایم و کارآمد
درب سفید با باز کردن 171 درجه و باز شدن 32 سانت
اطلاعات فنی
ابعاد
848 ارتفاع * 598 عرض * 590 عمق (میلیمتر)
انتخاب درجه حرارت
شستشو شبانه
پیش شستشو
میزان صدا در حالت شستن
48 دسی بل
میزان صدا در حالت چرخش لباسشویی
74 دسی بل
سیستم حفاظت از آب
محافظت چندگانه آب
طول سیم برق
160 سانتی متر
گواهی تأیید
CE, G-Mark
عمق با درب باز
1,063 میلیمتر
حجم درام Drum volume
60 لیتر
وزن خالص
81.770 کیلو گرم

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha