یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل KAN60A40NEBosch Serie 6 No Frost 2018 Refrigerator KAN60A40NE

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل KAN60A40NE
مدل
KAN60A40NE
سری
6
کشورسازنده
کره جنوبی
سال عرضه
2018
ظرفیت خالص
604 لیتر
فیلتر تصفیه آب
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات وقیمت واقعی یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل KAN60A40NE

 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne

 

ساختار کلی محصول
یخچال فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAN60A40NE از سری 6 یخچال های بوش می باشد که قطعات آلمان ومونتاژ کشور کره است. این سری از یخچال های بوش دارای یک سری فناوری و سیستم های به روز و مفید می باشد که در ادامه مطلب به تمامی آنها به طور مفصل می پردازیم.محفظه VitaFresh Plus یا همان Multi Box با 3 درجه دما و قفسه ای ایده آل جهت نگه داری میوه و سبزیجات ،گوشت،ماهی و محصولات لبنی به کار می رود. HomeBar دسترسی مستقیم و آسان به نوشیدنی ها بدون باز کردن درب یخچال جهت کاهش مصرف انرژی بسیار مفید است.سیستم MultiAirflow جهت تعویض هوای داخل یخچال و تهویه ان کار گذاشته شده است این فناوری هوای داخل یخچال را سریع همگن و دمای ثابت را برقرار می سازد.سیستم No Frost این یخچال نیز برای جلوگیری از تشکیل دانه های ریز برفک بر روی مواد غذایی و دیواره های یخچال باعث طول عمر خود یخچال و همچنین تازه نگه داشتن مواد غذایی می شود این کار در صرفه جویی وقت وانرژی نیز مفید است.نمای بیرونی این یخچال از طراحی خاص و اروپایی الهام گرفته است دسته های بلند روی یخچال و فریزر جهت راحتی در باز وبسته کردن درب ها نقش بسزایی را دارد. صفحه LED که روی درب فریزر تعبیه شده از نور آبی رنگ و صفحه لمسی جهت کار با یخ ریز و آب ریز است.دادن دو نوع یخ و آب سرد برای کاربران این یخچال بسیار مهیج است با کمک این آب ریز و یخ ریز دیگر از مهمانی های خود نهایت لذت را خواهید برد با داشتن یخ وآب سرد همیشگی آن هم به لطف اتصال شیر آب به یخچال است.نمای داخلی:طرف یخچال با داشتن سه کشو و سه طبقه جهت قرار دادن مواد غذایی خود کاملا کافی و استاندارد می باشد.طرف فریزر این یخچال نیز با داشتن دو کشو و سه طبقه مواد غذایی یخ زده شما را به طور صحیح و سالم نگهداری می کند.روی درب های این یچال نیز یک سری طبقات نگه دارنده جهت مواد غذایی با ابعاد کوچک بسیار کارآمد است.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne
فناوری انجماد یا فریز کردن(Super Feezing)
یخچال ساید بوش دارای یک فناوری بسیار جالب و منحصر به فرد است آن هم فریز کردن مواد غذایی در کمترین وقت و زمان.
یخچال های معمولی تنها جهت خنک کردن و فریزر کردن مواد غذایی در یک زمان معین و طولانی امکان پذیر است اما با کمک یخچال بوش و فناوری فریز کردن سریع شما با فشار دادن این دکمه مواد غذایی که می خواهید در یک زمان کوتاه فریز کنید. و همچنین برای باز کردن مواد فریز شده داخل فریزر این یخچال کافیست دمای یخچال را بالا ببرید تا غذای منجمد شما را با سرعت بالا باز کند این ویژگی در ذخیره کردن انرژی و هزینه بسیار مناسب است.این کار برای کیفیت مواد غذایی نیز نقش بسزایی دارد.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne
فناوریCooling)  (SUPER
این یخچال هوشمند بوش با قرار دادن دکمهCooling  super دمای داخل یخچال را آنگونه که شما می خواهید تنظیم کند.شما می توانید قبل از رفتن به خرید دکمهCooling  super را فعال کنید تا هنگام برگشتن داخل یخچال به دمای مورد نظر شما برسد شما با قرار دادن مواد غذایی همچون گوشت قرمز و ماهی به درون یخچال سبب می شود سریع خنک شود و از خراب شدن و پایین امدن کیفیت آن جلوگیری کنید یا اینکه با خنک کردن داخل یخچال مواد غذایی که به سرما ی بیشتری احتیاج دارند از آن بهره می برند.


 یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne


سیستم Multi Airflow
سیستم MultiAirflow با کمک دریچه های تعبیه شده پشت دیواره یخچال باعث ایجاد هوای معتدل و یکنواخت وجریان هوای سرد در تمام سطوح منطقه خنک و یخ زده می شود. نوسانات دما به حداقل می رسد و زمان های خنک کننده کاهش می یابد. که به غذاهای شما کمک می کند عطر و طعم خود را برای مدت طولانی نگه دارید.این سیستم در 90 درصد یخچال های بوش دارای این فناوری کاربردی می باشد.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne


دمای ثابت درون فریزر و یخچال
یخچال فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAN60A40NE دارای یک سری سنسور و فناوری های به روز و منحصر به فرد است که آن را از دیگر یخچال های موجود در بازار متمایز می سازد.این بار با قرار دادن سنسور Freshsense جهت ثابت نگه داشتن دمای داخل فریزر و یخچال بسیار مفید است.این سنسور به طور مداوم دمای یخچال و فریزر را تنظیم وکنترل می کند در نتیجه یک دمای ثابت درون یخچال بدون در نظر گرفتن دمای خارجی و بیرون به کار خود ادامه می دهد.این کار عامل تعیین کننده کیفیت و تازه نگه داشتن مواد غذایی و حفظ بو وعطر مواد همچون روز اول است.به طور مثال برای سالم نگه داشتن بستنی این سنسور بسیار عالی کار می کند چون بستنی به سرمای زیاد و خنکی کم احتیاج دارد نه خیلی سرد و نه خیلی گرم پس این سنسور کارایی خود را نشان می دهد.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne


سیستم NoFrost
با استفاده از سیستم NoFrost ، شما مجبور نیستید دوباره دستگاه یخچال Bocsh را از برق بکشید تا خنک شود. سیستم NoFrost هوا سرد و خشک را به طور مساوی توزیع می کند به طوری که یخ نمی تواند در کابینه داخلی شکل بگیرد. علاوه بر این، رسوبات یخی بر روی غذای یخ زده شما ایجاد نمی شود و بدون لایه یخ در داخل، می توان همیشه کشوها را به راحتی باز و بسته کرد. NoFrost حداکثر راحتی برای انجماد غذا را ارائه می دهد و بدون هیچ زحمتی از یخ زدن محافظت می کند برای همیشه.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne


زنگ هشدار
هنگامی درب یخچال یا فریزر بسته نشده و مدت زیادی از آن گذشته است صدای هشدار ملایمی از یخچال بیرون می زند که کاربران را مطلع می کند حتی زمانی که درب ها نیمه باز و به طور کامل بسته نشده است اطلاع می دهد این کار از خراب شدن یخچال و مواد غذایی جلوگیری می کند.
 

یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک 2018 سری 6 مدل kan60a40ne


یخ ریز وآب ریز
یخچال بوش سری 6 با داشتن پنل زیبا و شیک با اشاره و فشاردادن صفحه آن به شما یخ و آب خنک می دهد.دیگر نگران مهمان های سرزده در فصل گرما نباشید با اتصال یخچال به طور مستقیم به آب شهری همیشه وبه هر مقدار آب و یخ مورد نیاز در اختیار داشته باشید.
 

ویژگی های محصول

ویژگی های کلی
مدل
KAN60A40NE
سری
6
کلاس مصرف انرژی
++A
کشورسازنده
کره جنوبی
سال عرضه
2018
ظرفیت خالص
604 لیتر
بدون برفک No Frost
هرگز برفک نمی زند و به لطف محافظت در برابر یخ زدن از هدر رفتن زمان و کار اضافی جلوگیری می کند.
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
ابعاد محصول: ( ارتفاع * عرض * عمق )
180 سانتی متر × 90 سانتی متر 67.45 سانتی متر
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه های جلویی
مشخصات یخچال
بدون برفک
تعداد کشو
3
لامپ یخچال
جهت باز شدن درب
به سمت راست
ظرفیت یخچال ( لیتر )
377 لیتر
مشخصات فریزر
بدون برفک
طبقات فریزر
2 کشو
3 طبقه شیشه ایی نشکن
4 قفسه در درب شامل : 3 قفسه بزرگ و 1 قفسه کوچک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
ظرفیت فریزر ( لیتر )
277 لیتر
یخ ساز
آبریز
محفظه مخصوص میوه و سبزیجات
طول کابل برق
240 ( سانتی متر )
فیلتر تصفیه آب
Home Connect
سرمای انجماد Super Freez
چراغ LED
روشنایی یکسان یخچال بدون زنندگی نور برای دوام بیشتر دستگاه
سیستم چند گانه گردش هوا
Multi Air Flow چرخش دایمی هوا در تمام سطوح ++
زمان ذخیره سازی سرما در زمان قطع برق
5 ساعت
وزن محصول ( برحسب کیلو گرم )
104 کیلو گرم
حالت خروجی آب سرد کن
آب خنک / یخ خرد شده / یخ مکعبی
قابلیت یخ زدایی خودکار

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha