یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل KGD86AI304 سفید و نقرهBOSCH Free standing fridge freezer with freezer at bottom

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل KGD86AI304 سفید و نقره
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

قیمت و ساختار کلی یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل KGD86AI304 سفید و نقره
اگر خانواده پرجمعیتی دارید یخچال فریزر بوش(BOSH) مدل KGD86AI304 با ظرفیت 30 فوت و رده انرژی ++A مناسب‌ترین گزینه برای شما می‌باشد.
 این یخچال فریزر با توجه بسیار خاصی به منابع طبیعی تولید شده و به این صورت مسئولیت خود را در برابر طبیعت بسیار درست انجام می‌دهد و از نشان GREEN INSIDE TECHNOLOGY برخوردار است. وجود سیستم جریان هوای چندگانه در این یخچال باعث می‌شود، هوای سرد یکنواخت در تمامی قسمت‌ها پخش شود و از مواد غذایی به مدت طولانی‌تری نگهداری می‌کند. بوی نامطلوب مواد غذایی به وسیله فیلتر هوای تازه‌ای که دارد از بین می‌رود. طراحی یخچال به این صورت است که چهارطبقه از جنس شیشه ضد شوک که قابلیت تنظیم ارتفاع هم دارند، ظرفیت 497 لیتر، دارای یک محفظه برای نگهداری صبحانه و لبنیات، پنج محفظه روی درب و چهار کشوی VITA FRESH PLUS می‌باشد، این کشوها می‌توانند مواد غذایی سالم را تا دو برابر تازه‌تر نگهداری کنند. این یخچال از قابلیت HOLYDAY برخوردار می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد هنگام مسافرت یخچال را خاموش کنید.
 ساختار فریزر KGD86AI304 اینگونه است، دو کشوی بزرگ با قابلیت نگهداری حجم بسیار بالایی از مواد غذایی و 140 لیتر ظرفیت دارد. سیستم انجماد سریع به شما این امکان را می‌دهد که مواد غذایی را که تازه درون فریزر گذاشته‌اید به زودی انجماد کند و این قابلیت بعد از اتمام کار به صورت خودکار خاموش می‌شود. آبریز یخچال فریزر بوش به صورت داخلی طراحی شده است و به لوله کشی آب شهری نیاز ندارد فقط با پر کردن مخزن آب، از آب خنک لذت ببرید. این فریزر تا 30 ساعت دمای داخلی خود را حفظ می‌کند، پس اگر برق قطع شد جای نگرانی نیست. قابلیت نمایش دمای داخلی فریزر و یخچال بر روی نمایشگر فراهم است.

قرار دادن یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH بدون محدودیت
یخچال فریزر بالا پایین بوش دارای فناوری منحصربفرد و پیشرفته کندانسور تمام پوسته است، با لطف این فناوری می‌توانید یخچال خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی در هرجای آشپزخانه اعم از دیواره‌های جانبی آن قرار دهید که هیچ تراکمی هم ایجاد نمی‌کند. اگر میخواهید حجم خالص 1000 لیتر را برای تمامی مواد غذایی تازه خود نگه دارید، دو فریزر Nofrost را به صورت ترکیبی کنار هم‌دیگر بگذارید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

چراغ LED یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
چراغ‌های ال‌ای‌دی LED نسبت به چراغ‌های معمولی برق بسیار کمتری مصرف می‌کنند و باعث افزایش طول عمر محصول می‌شوند. یخچال فریزر بالا پایین 86AI304 دارای چراغ‌های ال‌ای‌دی می‌باشد که مفهوم روشنایی جدیدی را به فضای یخچال شما هدیه می‌دهد، روشنایی کامل را بدون تابش نور تضمین می‌کند و محتویات داخل یخچال در کانون توجه قرار می‌گیرند.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

انعطاف‌پذیری فریزر یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
شما به راحتی می‌توانید تمامی قفسه‌های شیشه‌ای محکم قسمت فریزر را جدا کنید و برای نگهداری یک بوقلمون کامل، پیتزای خانوادگی بزرگ و کیک‌های چند طبقه از آن استفاده کنید و بدون هیچ نگرانی و مشکلی آن‌ها را بر روی سطح شیشه‌ای قرار دهید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

رطوبت هوا یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
لازم نیست که نگران باشید رطوبت هوا در غذاها و یا دستگاه جمع شود مدل NoFrost رطوبت هوا روی اپراتور مرکزی باله جمع می‌شود، به وسیله این چیلر گرما از قسمت فریزر خارج می‌شود و به طور مداوم هرازگاهی به صورت خودکار یخ زدایی صورت می‌گیرد، چگالش حاصل به بیرون برده می‌شود، در یک تشت بزرگ جمع و سپس به وسیله گرمای کمپرسور تبخیر می‌شود پس نتیجه می‌گیریم رطوبت در دستگاه کاهش می‌یابد و تقریبا هیچ یخی زدگی تشکیل نمی‌شود بنابراین از نگرانی برای یخ زدایی رهایی می‌یابید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

فضای کافی کشوی BigBox یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
برای چیدن غذاهای بزرگ منجمد یک کشوی مواد غذایی منجمد BigBox وجود دارد، شما می‌توانید غذاهای منجمد بزرگ مثل پیتزا، ظروف غذاهای منجمد و کیک‌های تولد بزرگ و کوچک را درون این کشو که فضای کافی را برای اقلام بزرگ دارد بگذارید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

مدارهای خنک کننده جدا یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
دستگاه‌هایی که از مدارهای خنک‌کننده مجزا برخوردار هستند، می‌توانند بخش‌های خنک کننده و فریزر را به طور جداگانه برای خنک کردن سریع‌تر کنترل کنند و مانع انتقال بو می‌شود، از طریق کنترل‌های الکترونیکی که کاربرد بسیار راحتی دارند می‌توانید دما را به صورت جداگانه و خیلی راحت تنظیم کنید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

نوشیدنی‌های خنک با Ice-Twister یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
با چرخاننده یخ که قابل جابجایی هم دارد، شما می‌توانید آبمیوه و نوشیدنی‌های خود را با تکه‌های یخ‌تازه خنک و لذت بخش کنید، به صورت خیلی آسان و سریع در هر بار پر کردن لیوان شما 20 تیکه یخ از مخزن بیرون می‌آید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

خنک کردن مواد غذایی تازه در یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
مواد غذایی را که تازه خریداری کرده‌اید در یخچال بگذارید، با فعال کردن عملکرد SuperCooling باعث می‌شود خیلی راحت‌تر و سریع‌تر غذاهای تازه خنک شوند و از گرم شدن غذاهایی که قبلاً در یخچال بودند جلوگیری می‌کند. اگر می‌خواهید درجه حرارت را تا 2 درجه سانتیگراد کاهش دهید، کافی است یک دکمه را فشار دهید. این عملکرد پس از حدود ۶ ساعت به طور خودکار تغییر می‌کند و برای جلوگیری از مصرف برق بسیار عالی است.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

زنگ خطر یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
در قسمت بالای یخچال زنگ خطر با نور و صدا وجود دارد، هنگامی که در باز است و یا خطای دیگری رخ بدهد فعال می‌شود و به صدا در می‌آید.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

جنس بدنه یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
بدنه این یخچال از فولاد ضد زنگ با پوشش ضد اثر انگشت که در آخر به طور دائمی سطح آن آب بندی شده و طراحی شده است، این پوشش محافظ باعث می‌شود اثر انگشت دیده نشود و سطح بیرونی یخچال برای مدت طولانی تمیز باقی بماند، در برابر خط و خراش‌ها بسیار مقاوم است و تمیز کردنش بسیار راحت است.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

انباشت کردن هوای خنک یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
هنگامی که قطعی برق صورت می‌گیرد، صفحه‌های خنک کننده این یخچال توسط اکومولاتور آزاد می‌شوند و هوای خنک را آزاد می‌کنند تا دمای مخزن به صورت کامل حفظ شود.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

دمای ثابت یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
دمای داخل یخچال و فریزر به طور مداوم کنترل و دمای ثابت حفظ می‌شود. با وجود شرایط نگهداری بهینه خوراکی و مواد غذایی را که در داخل یخچال می‌گذارید طعم اصلی خود را حفظ می‌کند، بستنی نه خیلی سفت است و نه خیلی نرم، دمای ثابتی که در درون یخچال وجود دارد باعث می‌شود طعم بستنی بسیار تازه و همان طعم اصلی خود را داشته باشد.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

توزیع هوای یکنواخت یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
جریان هوای ملایم و یکنواخت سرد در تمام سطوح منطقه‌های یخ زده و سرد یخچال به کمک سیستم MultiAirflow صورت می‌گیرد، زمان خنک شدن کم می‌شود و نوسانات دما به حداقل می‌رسد که باعث می‌شود غذاهای شما طعم خود را حفظ کنند و تازه‌تر بماند.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

نمای بیرونی یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
نمای بیرونی این یخچال از جنس استنلس استیل می‌باشد که خیلی راحت‌ تمیز شده و زیبایی آشپزخانه شما حفظ می‌شود.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

قفسه تخم مرغ  یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
درون یخچال قفسه تخم مرغ وجود دارد که شما می‌توانید همانند تصویر در داخل این قفسه تخم مرغ‌ها را نگهداری کنید.

محافظت از مواد غذایی منجمد SuperFreezing یخچال فریزر بالا پایین KGD86AI304 بوش BOSH
هنگامی که مواد غذایی جدیدی را درون فریزر می‌گذارید خیلی سریع یخ می‌زند و از یخ‌زدایی مواد منجمد قبل جلوگیری می‌کند. این یخچال دارای عملکرد انجماد خودکار است که پس از رسیدن به دمای مناسب به حالت عادی خود باز می‌گردد و باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می‌شود.

یخچال فریزر بالا پایین بوش مدل kgd86ai304 سفید و نقره

کلام آخر
یخچال فریزر بالا پایین بوش به دلیل قابلیت‌های زیادی که دارد یک گزینه بسیار مناسب برای آشپزخانه‌های شما می‌باشد. نمای بیرونی بسیار زیبا و جنس بدنه مقاوم، ضد زنگ و ضد اثر انگشت دارد. دمای داخل یخچال به میزان مناسب و ثابت کنترل می‌شود. قسمت فریزر از کشوهای بسیار بزرگ و جادار برای نگهداری مواد غذایی بزرگ بهره برده است. از هر لحاظ که شما بگویید این یخچال‌فریزر بی‌نقص است و اگر یک انتخاب می‌خواهید که از آن پشیمان نشوید ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

برچسب ها

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha