ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل SMS88TI36EBOSCH dishwasher Zeolith SMS88TI36E

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل SMS88TI36E
مدل
SMS88TI36E
ظرفیت
13 برنامه
کشورسازنده
آلمان Germany
رده انرژی
+++A
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
Pre Wash
اتصال Wi-Fi
سیستم شستشو
زئولیت
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات وقیمت واقعی ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره اصل آلمان مدل sms88ti36e

مقدمه
بوش در تمام محصولاتش، به ویژه در لوازم خانگی، توجه ویژه ای به تولید آنها می کند که به طور کامل به پایداری در هر حوزه اختصاص داده شده است. هر مرحله از طراحی تا تولید با بسته بندی، با پایداری و بازیافت مشخص می شود.محصولات بوش "محصولات سبز در داخل" با راندمان بالا مشخص می شود که می توانید از طریق استفاده از آنها به حفاظت از محیط زیست کمک کنید. همه این قدرت حفظ و اثربخشی.در این مارک نهفته است.
تقریبا نیمی از اختراعات مورد نیاز بوش در مورد استفاده آگاهانه از منابع و حفاظت از محیط زیست است تا قادر به تولید وسایل ارزان و کارآمد باشد، مزیت دوگانه برای حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه!
مراقبت های ویژه نیز در بسته بندی به منظور کاهش آن به حداقل لازم است، حفظ اثر آن به طور طبیعی و در عین حال کاهش ابعاد کلی و وزن مصرف سوخت با کاهش میزان انتشار CO2 تا آنجا که امکان پذیر است.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


ساختار کلی
ماشین ظرفشویی  PerfectDryموقعیتی را با طبقه انرژی A +++ارائه می دهد که 32٪ کمتر انرژی مصرف می کند. ماشین ظرفشویی PerfectDry از Bosch به لطف تکنولوژی  Zeolite، شستشو و خشک کردن کامل، حتی از موادی هچون پلاستیک را تضمین می کند. ضد اثر انگشت ضد زنگ که مانع از ایجاد هاله ها و اثر انگشت بر روی سطح می شود و بنابراین باعث افزایش درخشندگی می شود. EcoSilence Drive فشار آب بر روی ظروف براق و نتایج بی عیب و نقص را تنظیم می کند. فن آوری زئولیت رطوبت را جذب می کند و آن را به گرما تبدیل می کند تا ضریب کارایی انرژی را تامین کند. برنامه 40 درجه شیشه ای آنها را با شفافیتی شسته و خشک می کند، که به لطف دمای پایین تر امکان پذیر است، بنابراین شیشه ها روشن تر و روشن تر می شوند. قفل درب مانع باز شدن تصادفی توسط کودکان و تغییرات برنامه در طی دوره می شود. موتور SuperSilence ظرفشویی شما را قادر به کاهش نویز و سر وصدا می کند.

purezza attiva plus


Purity Active Plus  شستن در دماهای بالاتر برای عملکرد عالی بهداشت

Purezza Attiva Plus گزینه جدید موجود در بسیاری از برنامه ها است و به لطف تمیز کردن آنتی باکتریال، حداکثر سلامت را تضمین می کند. این اثر Purezza Attiva Plus در دمای 70 درجه سانتی گراد در طول شستشو به مدت 10 دقیقه حفظ می شود. به همین دلیل  این فناوری ایده آل برای افرادی است که استانداردهای بهداشتی بالا دارند، به عنوان مثال در محیط های محلی که کودکان کوچک و مبتلا به آلرژی وجود دارد بسیار مناسب است شما می توانید همچون عکس بالا شیشه شیر بچه یا وسایل حساس کودکان تان را داخل ظرفشویی بزارید و با کمک این فناوری آنها را تمیز و عاری از هرگونه میکروب کنید.

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e

 
PerfectDry  با Zeolith® جریان هوا3D  برای خشک کردن کامل ظروف

نتایج کامل خشک کردن ظروف به لطف جریان هوا 3D قدرتمند و ظریف است. ماشین های ظرفشویی PerfectDry با Zeolith® رطوبت را جذب کرده و آن را به هوای گرم تبدیل می کنند. در پایان شستشو، ظروف، حتی ساخته شده از پلاستیک، تمیز، روشن و کاملا خشک می شوند ماشین ظرفشویی PerfectDry  با Zeolith ® برای نتایج عالی بسیار مهم می باشد.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


تکنولوژی Zeolith®

Zeolith® از مواد معدنی طبیعی زئولیت استفاده می کند که دارای توانایی شگفت آور جذب رطوبت و تبدیل آن به گرما است. در طول چرخه خشک کردن، آب از بخار خارج می شود و هوای داغ و مرطوب محیط را پر می کند، که به سمت اتاق زئولیت کشیده می شود. این زمانی است که این گرانولهای شگفت انگیز به کار می روند. آنها رطوبت اطراف را جذب می کنند و آن را به هوای خشک و هوای گرم تبدیل می کنند. تکنولوژی داخل این هوا گرم در داخل حفره های ماشین ظرفشویی را می سوزاند و نیروی خشکی بی سابقه ای را فراهم می کند.که این پروسه در داخل ظرفشویی به طور معجزه آسایی عمل می کنند.

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


 برنامه Silence دی سیبل SuperSilence (42-45)

برنامه سکوت یا سایلنت آرامترین راه برای کارکردن ماشین ظرفشویی شماست. فعال سازی آن، به طور خودکار سطح صدا ماشین ظرفشویی را به حداقل ممکن کاهش می دهد. این به لطف یک برنامه اختصاصی Eco 50 C است. ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti36e به خودی خود سایلنت وبی صدا است اما با فعال کردن این برنامه صدای این ظرفشویی تا 42 دیسبل پایین می آید.

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


جعبه نگهدارنده GlassSecure Tray برای لیوان های مخصوص، فنجان و ظروف شیشه ای و کریستالی تعبیه شده است این ویژگی که به قسمت VarioFlex،  VarioFlex Plusیا VarioFlex Pro  نام گذاری شده است هر بشقاب، قابلمه، فنجان یا لیوان، به‌راحتی و به‌سرعت در قفسه انعطاف‌پذیر ماشین ظرفشویی بوش جا می‌گیرد؛ هنگامی‌که شما نیاز به تعداد زیادی لیوان دارید، با استفاده از قفسه‌های انعطاف‌پذیر اضافی در قسمت پایین می‌توانید لیوان‌ها را در دو ردیف، در ردیف پایین قرار دهید. سبد بالایی مجهز به سه سطح قابل‌انعطاف، قابل ‌تقسیم و دو قسمت تاشو قفسهٔ پایینی و چهار قسمت تاشو پایین است. این به شما انعطاف‌پذیری را در هنگام قرار دادن ظروف می‌دهد. در سبد پایه، نگهدارنده شیشه اجازه می‌دهد تا دو ردیف لیوان را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

 

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


EcoSilence Drive قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد

موتور بدون درز EcoSilence Drive بسیار کارآمد، سریع و آرام است و فشار آب را روی ظروف دقیق برای تمیزی عالی و مناسب برای هر نوع بار تنظیم می کند. همه اینها منجر به استفاده کمتر از آب ، انرژی کمتر و همیشه نتایج بی عیب و نقص می شود. به جای استفاده تسمه ، آن را توسط آهنرباهای قوی و دائمی هدایت می شود. این به این معنی است که اصطکاک بیشتری وجود ندارد. و به نوبه خود، هیچ سایش و پارگی و یا از دست دادن انرژی به وجود نخواهد آمد.


ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


برنامه شستشو کریستال با 40 درجه سانتیگراد
برنامه های شیشه ای 40 درجه سانتیگراد، به آرامی کریستال را پاک می کند، در عین حال با خشک شدن کامل، آنها را روشن می کنند. این به این دلیل است که دمای پایین و زمان خشک شدن بیشتر میشود در نتیجه: کریستال ها خشک و روشن باقی می مانند.این برنامه ار کمترین نیزان انرژی نیز استفاده می کند.

 

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


 قفل درب برای کودکان

قفل درب مانع باز کردن درب و تغییر برنامه در طول چرخه می شود. این به شما این امکان را می دهد که از آسیب های ناشی از بخار داغ و تغییر تصادفی تنظیمات برنامه جلوگیری کنید چون با این کار حتی صفحه لمسی آن نیز قفل می شود. و براحتی و با خیال آسوده در اتاق نشیمن نشسته واز چرخه شستشو لذت ببرید.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


فناوری HydroStar تمیز کردن بهینه با مصرف کم آب
ظرفشویی بوش مدل sms88ti36 دارای یک سیستم قادر به انجام کل چرخه شستشو با نتایج کامل، با استفاده از 6 لیتر آب، در مقایسه با 12 لیتر در هر شستشو می باشد که به طور متوسط توسط ماشین ظرفشویی معمولی استفاده می شود طراحی کرده اند. این همه به لطف سیستم جدید مدیریت آب HydroStar  است که می توان با این مقدار از آب وانرژی چرخه شستشو را با میزان از کیفیت به پایبان برساند.

 

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


 شروع آسان برنامه پیش تنظیم شده در زمان دلخواه

ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تابع نگهداری شما اجازه دهد برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای شما، در هر زمان از روز، در ساعات کار و یا در شب، مدیریت و تنظیم کنید. پس از شروع برنامه، نمایش زمان دقیق باقیمانده را نشان می دهد.زمانی که شما لازم می دانید که منزل نباشید و مجبور هستید ظرف ها را هم بشورید به آن یک زمان معین شده میدهد که بعد از خارج شدن از منزل ظرفشویی شروع به شستشو کند و ظرف های تمیز و خشک شده را تحویل دهد.

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


 
EmotionLight  حداکثر زیبایی به لطف سیستم روشنایی داخلی ویژه

سیستم EmotionLight نوآورانه با توجه به استانداردهای زیبایی شناسی طراحی شده است تا ظروف شما حتی روشن تر شود. هنگامی که ماشین ظرفشویی را بارگذاری می کنید یا خالی می کنید، دو چراغ قدرتمند LED در قاب درب داخلی را با نور آبی تیره نورانی می کند این نور در شب بسیار مفید و در روز نیز باعث شکیل تر شدن ماشین ظرفشویی می شود. 


ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


صفحه نمایش و تنظیمات
صفحه نمایش TFT اطلاعات سریع در مورد پیشرفت شستشو، در زمان باقی مانده و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را فراهم می کند.با کمک این صفحه نمایش نو آورانه که بر روی درب تعبیه شده است تمامی برنامه های این ظرفشویی به آسانی قابل اجرا است تمامی اطلاعات مربوط به این ظرفشویی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


شیر قطع کن اتومات(AcquaStop)
ماشین ظرفشویی که خود را از آسیب آب محافظت می کند. با ماشین ظرفشویی بوش، شما لباس و امنیت خانه خود را ارزش می گذارید. سیستم AcquaStop شامل یک لوله تغذیه دو جداره، یک شیر مکانیکی در لوله تغذیه و صفحه نمایش است. سیستم ضد آلودگی AquaStop که شامل یک لوله تغذیه دو جداره، یک شیر الکترومکانیکی و یک سنسور الکتریکی است، به طور مداوم فعال است. در حداقل کاهش آب، در هر کجا که در داخل دستگاه اتفاق می افتد، سیستم AquaStop، فورا قطع جریان ورودی و اجتناب از ورود آن به منزل شما می شود. بوش در برابر آلودگی آب، شستشو پس از شستشو ارائه می دهد.
 

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


با فناوری  VarioSpeed Plus سه بار سریع تر شستشو و خشک کنید

با استفاده از گزینه VarioSpeed Plus، یک مهمانی کامل پز از ظرف آشپزخانه را می توان شستشو و خشک شده با بیشترین سرعت ممکنانجام داد. زمان شستشو با فشار دادن یک دکمه به میزان 66٪ کاهش می یابد، که با استفاده از شستشو معمول این پروسه به زمان بیشتری احتیاج پیدا می کند.شما فقط باید گزینه VarioSpeed Plus را فعال کنید تا به سرعت شستشو را تکمیل کند مثلا برای ناهار خانوادگی و یا جشن تولد که مهمان های زیادی دارید و در نتیجه ظروف بیشتری نیز کثیف می شود با کمک این برنامه هر دفعه ظروف تمیز بیشتری را در اختیار خواهید داشت.

ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


سنسور تشخیص بار

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 از امکانات بسیار بالای جهت شستشو برخوردار می باشد یکی از این برنامه ها سنسور بار است که  می توان با آن انرژی بیشتری را صرفه جویی کرد. این فناوری اجازه می دهد تا شما به طور خودکار در صرفه جویی  آب و انرژی با ظروف کمتر.انجام دهید وزن بار توسط سنسور سرعت چرخش اندازه گیری می شود. بارهای بزرگ نیاز به آب بیشتری دارند و و بار های کمتر به آب کمتری نیاز دارند که این امر سطح مصرف را آب کاهش می دهد.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e

مبدل حرارتی
 این فناوری همیشه درجه حرارت مناسب برای مراقبت مطلوب از ظروف را ارائه می دهد.ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی کریستال و ظروف چینی را در نهایت حفاظت ، تمیز و خشک می کند. آب برای پیشگیری از هر گونه شوک حرارتی، آسیب زدن به سطوح ظریف تر، جلوگیری می کند.این مبدل باعث می شود که ظروف کریستالی و شیشه ای شما برای بارها و بارها بدون هیچ تغییر و کدری در این ماشین ظرفشویی شسته و خشک خواهد شد.


 
ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


فناوری AquaSensor  تشخیص لکه ،ظروف تمیز و روشن
با کمک AquaSensor  نتیجه تمیز کردن کامل را بدون اتلاف حتی یک قطره آب تجربه کنید. AquaSensorاستفاده از آب را براساس نوع و درجه لکه و کثیفی تنظیم می کند، با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو هرچه بهتر بکار می رود .بسته به مواد غذایی باقیمانده، چربی یا مواد شوینده موجود، چرخه شستشو با توجه به نیاز تنظیم می شود و هر چقدر کثیفی و لکه بیشتر باشد مقدار مصرف آب نیز متغییر می باشد.

 
ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


فناوری IntensiveZone
IntensiveZone که در ظرفشویی بوش زئولیت دار تعبیه شده است به طور موثر با فشار دادن یک دکمه، قابلمه ها و تابه ها را تمیز کنید.گزینه IntensiveZone را می توان با هر برنامه شستشوی استاندارد ترکیب کرد. فشار و دمای آب را در سبد پایین تر فراهم می کند. در سبد بالا، فشار آب مربوط به برنامه انتخاب شده است. مناسب برای شستن قابلمه ها و تابه های مخصوصا کثیف بسیار مناسب است. ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


تکنولوژی ActiveWater آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر

این فن آوری نوآورانه بهینه سازی بهره وری و تضمین تمیز کردن محیط زیست برای نتایج عالی تمیز کردنرا فراهم می کند. صرفه جویی در آب و انرژی از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر به دست می آید.به وسیله این فناوری ظروف تمیز تر و صرفه جویی در آب و انرژی بیشتر می می شود به همین خاطر است که ظرفشویی بوش در بین مارک های موجود در بازار یک سرو گردن بالاتر است.


 ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e


برنامه های خودکار
ظرفوشویی بوش سری 8 دارای برنامه های شستشو متعددی است که شما را در تمیز و خشک کردن هر چه بهتر ظروف کمک می کند آنها بهترین شستشو را به صورت اتوماتیک تضمین می کنند. استفاده و درجه حرارت آب و همچنین زمان شستشو دقیقا مطابق با سطح لکه و کثیفی تنظیم می شود، بهترین نتایج را فراهم می کند و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز در بر خواهد گرفت.


ظرفشویی بوش زئولیت دار 13 نفره مدل sms88ti36e

 

فناوری DosageAssist  
با کمک فناوریDosageAssist  بوش بهترین نتیجه های تمیز کردن و شستشو بی صدا را تضمین می کند. مواد شوینده از مخزن مواد شوینده خارج می شود و به یک سینی مخصوص بر روی سبد بالا می رود، جایی که کاملا حل می شود. این بدان معنی است که شما با هیچ بقیه پاک کننده بر روی بشقاب ها ولیوان های شیشه ای دست نخواهید یافت.شاید برایتان پیش آمده باشد که در ظرفشویی های متفرقه مواد شوینده پس از پروسه شستشو بر روی ظروف باقی مانده است اما در ظرفشویی بوش این اتفاق به هیچ وجه پیش نخواهد آمد.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی محصول
مدل
SMS88TI36E
ظرفیت
13 برنامه
کشورسازنده
آلمان Germany
شرکت سازنده
بوش BOSCH
رده انرژی
+++A
نوع موتور
ECO Silence Drive
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
سال عرضه
2016
تعداد برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
Glas 40 °C ( شیشه و ظروف حساس)
Fast 45 °C
Pre Wash
Intensive 70 °C (ظروف خیلی چرب)
Auto 45-65 °C
Eco 50°C
Silence 50 °C
1.5h 60°C
ویژگی های دستگاه
سیستم آب هیدرولیک
اشعه U.V
اتصال Wi-Fi
ضد نشت آب
سنسور تشخیص میزان آب
سیستم محافظ از ظروف شیشه ایی
نشانگر پر بودن نمک
صفحه کلید لمسی
سیستم هیدرولیکی ActiveWater
صفحه نمایش داخلی
TFT
ویژگی های قفسه های دستگاه
تعداد سبد
3 سبد
قابلیت تنظیم سبدها در 3 ارتفاع مختلف Vario Flex
قابلیت تاشو بودن سبدها
سبد مخصوص قاشق و چنگال
سیستم محافظت از ظروف شیشه ایی Aque Mix
Hygience Plus
Vairospeed plus
Intensive Zone
Home Connection
Extra Trocknenخشک کن اضافی
قفل کودک
نشانگر زمان باقیماده
شستشوی سریع
شستشوی آرام
شستشوی اقتصادی
شستشوی خودکار
شستشوی قابلمه
وزن و ابعاد
پهنا - ارتفاع - عمق
60 * 840 * 60 سانتی متر
مصرف آب در حالت خودکار
در دمای 65-45 درجه فقط 6 لیتر
عمق با درب باز
115.5 سانتی متر
طول شلنگ ورودی آب
1.65 متر
طول شلنگ تخلیه
1.90 متر
وزن بر حسب KG
56 کیلو گرم
تعداد تنظیمات درجه حرارت
6 درجه حرارت
میزان صدا
42 دسی بل
مصرف انرژی در هر چرخه
0/73 کیلو وات بر اساس شستشوی اقتصادی
میانگین مصرف آب
7.5 لیتر بر اساس شستشو
میزان سالیانه انرژی
211 کیلو وات بر اساس 280 نظافت با استفاده از آب و سرد و کاربرد کم مصرف
ویژگی های اضافی
سیستم شستشو
زئولیت
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمرکز خودکار
سیستم تاخیر در شروع برنامه
1 تا 24 ساعت
تنظیم میزان مواد شوینده
عملکرد شستشو
A
مبدل های حرارتی (سیستم خشک کردن)
عملکرد خشک کن
A
زمان شستشو در حالت اقتصادی
195 دقیقه

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha