ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل SMS68TI01EBOSCH dishwasher Silver Inox Serie 6 SMS68TI01E

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل SMS68TI01E
مدل
SMS68TI01E
ظرفیت
14 نفره
کشورسازنده
آلمان Germany
رده انرژی
++A
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱۲/۳
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات وقیمت واقعی ظرفشویی بوش 14 نفره اصل آلمان مدل SMS68TI01E

مقدمه
شرکت بوش در سال 1886 توسط رابرت بوش در اشتوتگارت به عنوان یک کارگاه مهندسی دقیق و مهندسی برق مشغول به کار شد حالا و در حدود 60 کشور جهان حضور دارد و حدود 400000 نفر در سراسر جهان به کار خود می پردازند. این شرکت که شعار خود را «فناوری برای زندگی» سر مشق خود قرار داده است و محصولاتی را برای ارتباطات داخلی و جهانی و به ویژه کیفیت زندگی به طور مداوم بهبود می بخشد. این شرکت بخش مهمی از منابع خود را در تحقیقات و نوآوری سرمایه گذاری می کند. سیستم های درایو اتوماتیک، مکانیزم های هیدرولیکی و سیستم های دوربین مدار بسته از استودیوهای Bosch و کارگاه های توسعه، و همچنین ابزار ویژه حرفه ای، سیستم های بسته بندی، سیستم های آموزش الکترونیکی دوچرخه و لوازم خانگی پیشرفته می آیند.بوش از سال 1904 در سوئیس حضور دارد.اما شرکت وکارخانه اصلی این برند در کشور آلمان می باشد.
 


ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e


ساختار کلی
ظرفشویی بوش سری 6 مدل sms68ti01e دارای سه سبد در داخل برای انواع ظروف و قاشق و چنگال تعبیه شده است.کفی استیل ضد زنگ داخلی آن ویزگی خاصی را به این مدل بخشیده بازو های آب پاش و پرقدرت این مدل تمامی لکه ها و کثیفی ها را به راحتی جدا می کند برنامه های شستشو متعدد این ظرفشویی یک نتیجه عالی و لذت بخش را به شما تحویل می دهد که در ادامه مطلب به تمامی این برنامه ها و فناوری های این ظرفشویی از جمله برنامه نصف ظرفیت و خشک کن آن می پردازیم برنامه های شستشو این ظرفشویی که روی صفحه نمایش لمسی این ظرفشویی به راحتی قابل اجراست جایی داده شده است طراحی زیبا و منحصر به فرد ظرفشویی های بوش به طرز فوق العاده ای آشپزخانه شما را مدرن و شیک می کند.


ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

با فناوری  VarioSpeed Plus سه بار سریع تر شستشو و خشک کنید
با استفاده از گزینه VarioSpeed Plus، یک مهمانی کامل پز از ظرف آشپزخانه را می توان شستشو و خشک شده با بیشترین سرعت ممکن انجام داد. زمان شستشو با فشار دادن یک دکمه به میزان 66٪ کاهش می یابد، که با استفاده از شستشو معمول این پروسه به زمان بیشتری احتیاج پیدا می کند.شما فقط باید گزینه VarioSpeed Plus را فعال کنید تا به سرعت شستشو را تکمیل کند مثلا برای ناهار خانوادگی و یا جشن تولد که مهمان های زیادی دارید و در نتیجه ظروف بیشتری نیز کثیف می شود با کمک این برنامه هر دفعه ظروف تمیز بیشتری را در اختیار خواهید داشت.


 ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

فناوری AquaSensor  تشخیص لکه ،ظروف تمیز و روشن
با کمک AquaSensor  نتیجه تمیز کردن کامل را بدون اتلاف حتی یک قطره آب تجربه کنید. AquaSensorاستفاده از آب را براساس نوع و درجه لکه و کثیفی تنظیم می کند، با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو هرچه بهتر بکار می رود .بسته به مواد غذایی باقیمانده، چربی یا مواد شوینده موجود، چرخه شستشو با توجه به نیاز تنظیم می شود و هر چقدر کثیفی و لکه بیشتر باشد مقدار مصرف آب نیز متغییر می باشد. AquaSensor بسته به مقدار ذرات لکه و بقایای چربی یا مواد شوینده، تعیین می کند که آیا لازم است روند شستشو ادامه یابد یا خیر.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e


سبد مخصوص قاشق چنگال (Vario Drawer Pro)
سبد کشویی Vario Drawer Pro فضای بیشتر و باز تری را برای جای دادن ظروف برای شما باز می کند بعضی مواقع برای جایی دادن ملاقه و یا فنجان اسپرسو فضایی برای قرار دادن ندارید اما با بودن این سبد که قابل انعطاف و مهار کردن اقلام در خود است به راحتی شستشو را ادامه دهید در این سبد پانل های قرمز رنگی جهت مهار کرئن قاشق کارد وچنگال می باشد که این امر برای یک شستشو تمیز بسیار عالی می باشد این پنل ها یا کمربند مهار کننده قابل خوابیدن و انعطاف پذیری هستند که خیلی راحت از یک سبد قاشق چنگال به سبد ملاقه و فنجان های کوچک تبدیل می شود و یا با هم در یک شستشو قرار بگیرند.

 
ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

شروع آسان و از برنامه پیش تنظیم شده در زمان دلخواه
ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تابع نگهداری شما اجازه دهد برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای شما، در هر زمان از روز، در ساعات کار و یا در شب، مدیریت و تنظیم کنید. پس از شروع برنامه، نمایش زمان دقیق باقیمانده را نشان می دهد.زمانی که شما لازم می دانید که منزل نباشید و مجبور هستید ظرف ها را هم بشورید به آن یک زمان معین شده می دهید که بعد از خارج شدن از منزل ظرفشویی شروع به شستشو کند و ظرف های تمیز و خشک شده را تحویل بگیرید.


 ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e


EmotionLight  حداکثر زیبایی به لطف سیستم روشنایی داخلی ویژه
سیستم EmotionLight نوآورانه با توجه به استانداردهای زیبایی شناسی طراحی شده است تا ظروف شما حتی روشن تر شود. هنگامی که ماشین ظرفشویی را بارگذاری می کنید یا خالی می کنید، دو چراغ قدرتمند LED در قاب درب داخلی را با نور آبی تیره نورانی می کند این نور در شب بسیار مفید و در روز نیز باعث شکیل تر شدن و یک محیط اتمسفری در ماشین ظرفشویی می شود.


 ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

جعبه نگهدارنده GlassSecure Tray برای لیوان های مخصوص، فنجان و ظروف شیشه ای و کریستالی تعبیه شده است .هر بشقاب، قابلمه، فنجان یا لیوان، به‌راحتی و به‌سرعت در قفسه انعطاف‌پذیر ماشین ظرفشویی بوش جامی‌گیرد؛ هنگامی‌که شما نیاز به تعداد زیادی لیوان دارید، با استفاده از قفسه‌های انعطاف‌پذیر اضافی در قسمت پایین می‌توانید لیوان‌ها را در دو ردیف، در ردیف پایین قرار دهید. سبد بالایی مجهز به سه سطح قابل‌انعطاف، قابل ‌تقسیم و دو قسمت تاشو قفسهٔ پایینی و چهار قسمت تاشو پایین است. این به شما انعطاف‌پذیری را در هنگام قرار دادن ظروف می‌دهد. در سبد پایه، نگهدارنده شیشه اجازه می‌دهد تا دو ردیف لیوان را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

سبد های متحرک و انعطاف پذیر
ظرفشویی بوش مدل sms68ti01e دارای سه سبد داخلی و قابل تنظیم می باشد سبد بالایی را می توان در سه سطح از ظرفشویی تا 5 سانتی متر تغییر داد تا فضای بیشتر و دلخواهی داشته باشید سیستم RackMatic ارتفاع را برای شما تنظیم می کند.

 
ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

برنامه های خودکار
ظرفوشویی بوش سری 6 دارای برنامه های شستشو متعددی است که شما را در تمیز و خشک کردن هر چه بهتر ظروف کمک می کند آنها بهترین شستشو را به صورت اتوماتیک تضمین می کنند. استفاده از آب و درجه حرارت آب و همچنین زمان شستشو دقیقا مطابق با سطح لکه و کثیفی تنظیم می شود، بهترین نتایج را فراهم می کند و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز در بر خواهد گرفت.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

سنسور تشخیص بار
ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل sms68ti01e از امکانات بسیار بالای جهت شستشو برخوردار می باشد یکی از این برنامه ها سنسور بار است که  می توان با آن انرژی بیشتری را صرفه جویی کرد. این فناوری اجازه می دهد تا شما به طور خودکار در صرفه جویی  آب و انرژی با ظروف کمتر.انجام دهید وزن بار توسط سنسور سرعت چرخش اندازه گیری می شود. بارهای بزرگ نیاز به آب بیشتری دارند و و بار های کمتر به آب کمتری نیاز دارند که این امر سطح مصرف را آب کاهش می دهد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

مبدل حرارتی
این فناوری همیشه درجه حرارت مناسب برای مراقبت مطلوب از ظروف را ارائه می دهد.ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی کریستال و ظروف چینی را در نهایت حفاظت ، تمیز و خشک می کند. آب برای پیشگیری از هر گونه شوک حرارتی، که از قبل گرم شده و از آسیب زدن به سطوح ظریف تر،جلوگیری می کند.این مبدل باعث می شود که ظروف کریستالی و شیشه ای شما برای بارها و بارها بدون هیچ تغییر و کدری در این ماشین ظرفشویی شسته و خشک شود.


ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

فناوری IntensiveZone
IntensiveZone که در ظرفشویی بوش سری 6 تعبیه شده است به طور موثر با فشار دادن یک دکمه، قابلمه ها و تابه ها را تمیز کنید.گزینه IntensiveZone را می توان با هر برنامه شستشوی استاندارد ترکیب کرد. فشار و دمای آب را در سبد پایین تر فراهم می کند. در سبد بالا، فشار آب مربوط به برنامه انتخاب شده را نیز تنظیم می کند.مناسب برای شستن قابلمه ها و تابه های مخصوصا کثیف بسیار مناسب است.با فشار دادن این دکمه وفعال کردن برنامه اسپری آب در تمامی طبقات ظرفشویی به طور فوق العاده ای قوی می شود وکمک می کند هرگونه چربی و لکه را از قابلمه وظروف بزداید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e


EcoSilence Drive قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد
موتور بدون صدا EcoSilence Drive بسیار کارآمد، سریع و آرام است و فشار آب را روی ظروف دقیق برای تمیزی عالی و مناسب برای هر نوع بار تنظیم می کند. همه اینها منجر به استفاده کمتر از آب ، انرژی کمتر و همیشه نتایج بی عیب و نقص می شود. به جای استفاده تسمه ، آن را توسط آهنرباهای قوی و دائمی هدایت می شود. این به این معنی است که اصطکاک بیشتری وجود ندارد. و به نوبه خود، هیچ سایش و پارگی و یا از دست دادن انرژی به وجود نخواهد آمد.در نتیجه بهترین عملکرد را نیز از خود بجایی می گذارد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

تکنولوژی ActiveWater آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر
این فن آوری نوآورانه بهینه سازی بهره وری و تضمین تمیز کردن محیط زیست برای نتایج عالی تمیز کردنرا فراهم می کند. صرفه جویی در آب و انرژی از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر به دست می آید.به وسیله این فناوری ظروف تمیز تر و صرفه جویی در آب و انرژی بیشتر می می شود به همین خاطر است که ظرفشویی بوش در بین مارک های موجود در بازار یک سرو گردن بالاتر است.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

 برنامه شستشو کریستال با 40 درجه سانتیگراد
برنامه های شیشه ای 40 درجه سانتیگراد، به آرامی کریستال را پاک می کند، در عین حال با خشک شدن کامل، آنها را روشن می کنند. این به این دلیل است که دمای پایین و زمان خشک شدن بیشتر میشود در نتیجه: کریستال ها خشک و روشن باقی می مانند.این برنامه از کمترین میزان انرژی نیز استفاده می کند.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

فناوری DosageAssist  
با کمک فناوریDosageAssist  بوش بهترین نتیجه های تمیز کردن و شستشو بی صدا را تضمین می کند. مواد شوینده از مخزن مواد شوینده خارج می شود و به یک سینی مخصوص بر روی سبد بالا می رود، جایی که کاملا حل می شود.قرص شوینده که در تصویر نیز مشاهده می کنید در بالاترین سبد ظرفشویی قرار می گیرد وبا کمک این فناوری به اندازه ی کثیفی ولکه های روی ظروف از قرص شوینده استاده می کند و به طور صحیحی از آن استفاده می کند.این بدان معنی است که شما با هیچ باقی مانده پاک کننده بر روی بشقاب ها ولیوان های شیشه ای دست نخواهید یافت.شاید برایتان پیش آمده باشد که در ظرفشویی های متفرقه مواد شوینده پس از پروسه شستشو بر روی ظروف باقی مانده است اما در ظرفشویی بوش این مشکل به هیچ وجه اتفاق نخواهد افتاد.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e


HygienePlus با دمای فوق العاده بالا
HygienePlus یک گزینه جدید است که می تواند به بسیاری از چرخه های شستشو افزوده شود و حداکثر عملکرد بهداشت را از طریق تمیز کردن ضد باکتری ها تضمین کند. این امر با افزایش درجه حرارت بالا در دمای 70 درجه سانتی گراد در طول شستشو به مدت 10 دقیقه حفظ شود. که برای مدت طولانی نگهداری می شود. HygienePlus به همین دلیل ایده آل برای همه افراد با بالاترین نیازهای بهداشتی،استفاده می شود به عنوان مثال. خانواده هایی که با نوزادان مبتلا به آلرژی هستند. گزینه جدید موجود در بسیاری از برنامه ها است و به لطف تمیز کردن آنتی باکتریال، حداکثر سلامت را تضمین می کند. به همین دلیل  این فناوری ایده آل برای افرادی است که استانداردهای بهداشتی بالایی دارند، وجود دارد بسیار مناسب است شما می توانید همچون عکس بالا شیشه شیر بچه یا وسایل حساس کودکان تان را داخل ظرفشویی بزارید و با کمک این فناوری آنها را تمیز و عاری از هرگونه میکروب کنید.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

برنامه Silence دی سیبل SuperSilence (42-45)
برنامه سکوت یا سایلنت آرامترین راه برای کارکردن ماشین ظرفشویی شماست. فعال سازی آن، به طور خودکار سطح صدا ماشین ظرفشویی را به حداقل ممکن کاهش می دهد. این به لطف یک برنامه اختصاصی Eco 50 C است. ماشین ظرفشویی بوش مدل sms68TI01e به خودی خود سایلنت وبی صدا است اما با فعال کردن این برنامه صدای این ظرفشویی تا 42 دیسبل پایین می آید.

 
ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مشکی الماسی مدل sms68ti01e

برنامه حفاظت از شیشه وکریستال
این فناوری با شکستن آب های سخت و اهکی از خدشه وارد کردن ومخدوش کردن لیوان های شیشه ای وظروف کریستال جلوگیری می کند با شکستن اب به وسیله ای فناوری آب را نرم وملایم می کند ماشین ظرفشوییBOSCH  سری 6 مدل sms68ti01e به طور مداوم سختی آب را اندازه می گیرد و برای شستشو آن را به اندازه کافی نرم می کند.و این تکنولوژی شستشو آرام و فوق العاده تمیز را ضمانت می کند.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی محصول
مدل
SMS68TI01E
ظرفیت
14 نفره
کشورسازنده
آلمان Germany
شرکت سازنده
بوش BOSCH
رده انرژی
++A
جنس بدنه
فولاد ضد زنگ
تعداد برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
Glas 40 °C ( شیشه و ظروف حساس)
Intensive 70 °C (ظروف خیلی چرب)
Auto 45-65 °C
Eco 50°C
Silence 50 °C
1h 65 °C(یک ساعت و 65 درجه سانتی گراد)
Schnell 45 °C
Vorspülen (شستشوی اولیه )
خصوصیان برنامه شستشو Eco 50°C
مصرف انرژی در برنامه Eco 50°C
0.93 کیلووات ساعت
زمان برنامه شستشو در حالت Eco 50°C
195 دقیقه
مصرف آب در برنامه Eco 50°C
9.5 لیتر
سیستم محافظ از ظروف شیشه ایی
نشانگر پر بودن نمک
سیستم هیدرولیکی ActiveWater
ویژگی های قفسه های دستگاه
تعداد سبد
3 سبد
قابلیت تنظیم سبدها در 3 ارتفاع مختلف Vario Flex
قابلیت تاشو بودن سبدها
سبد مخصوص قاشق و چنگال
سیستم محافظت از ظروف شیشه ایی Aque Mix
Hygience Plus
Vairospeed plus
Intensive Zone
Extra Trocknenخشک کن اضافی
قفل کودک
نشانگر زمان باقیماده
وزن و ابعاد
پهنا - ارتفاع - عمق
60 *48.5 * 60 سانتی متر
مصرف آب در حالت خودکار
در دمای 65-45 درجه فقط 7 لیتر
طول شلنگ تخلیه
1.90 متر
وزن بر حسب KG
55,338 کیلو گرم
میزان صدا
40 دسی بل
مصرف انرژی در هر چرخه
مصرف انرژی 266 کیلووات ساعت در سال بر اساس 280 دوره تمیز کردن استاندارد
میانگین مصرف آب
7.5 لیتر بر اساس شستشو
طول سیم برق
175 سانتیمتر
سیستم تاخیر در شروع برنامه
1 تا 24 ساعت
مبدل های حرارتی (سیستم خشک کردن)
سنسور میزان آب مصرفی Aqua Sensor
عملکرد Home Connect: کنترل از راه دور
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کننده خودکار
دارد

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha