ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل SMS68MW06EBOSCH dishwasher Serie 6 SMS68MW06E

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل SMS68MW06E
مدل
SMS68MW06E
ظرفیت
14 نفره
کشورسازنده
آلمان Germany
رده انرژی
++A
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
اتصال Wi-Fi
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات و قیمت واقعی ظرفشویی بوش سری 6 اصل آلمان 14 نفره مدل SMS68MW06E

ساختار کلی
ظرفشویی بوش سری 6 مدل sms68mw06e دارای سه سبد در داخل برای انواع ظروف و قاشق و چنگال تعبیه شده است.کفی استیل ضد زنگ داخلی آن ویزگی خاصی را به این مدل بخشیده بازو های آب پاش و پرقدرت این مدل تمامی لکه ها و کثیفی ها را به راحتی جدا می کند برنامه های شستشو متعدد این ظرفشویی یک نتیجه عالی و لذت بخش را به شما تحویل می دهد که در ادامه مطلب به تمامی این برنامه ها و فناوری های این ظرفشویی از جمله برنامه نصف ظرفیت و خشک کن آن می پردازیم برنامه های شستشو ظرفشویی سری 6 sms68mw06e بوشکه روی صفحه نمایش لمسی این ظرفشویی به راحتی قابل اجراست جایی داده شده است طراحی زیبا و منحصر به فرد ظرفشویی های بوش به طرز فوق العاده ای آشپزخانه شما را مدرن و شیک می کند.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e

مبدل حرارتی
این فناوری همیشه درجه حرارت مناسب برای مراقبت مطلوب از ظروف را ارائه می دهد.ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی کریستال و ظروف چینی را در نهایت حفاظت ، تمیز و خشک می کند. آب برای پیشگیری از هر گونه شوک حرارتی، که از قبل گرم شده و از آسیب زدن به سطوح ظریف تر،جلوگیری می کند.این مبدل باعث می شود که ظروف کریستالی و شیشه ای شما برای بارها و بارها بدون هیچ تغییر و کدری در این ماشین ظرفشویی شسته و خشک شود.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e

فناوری AquaSensor  تشخیص لکه ،ظروف تمیز تر و روشن
با کمک AquaSensor  نتیجه تمیز کردن کامل را بدون اتلاف حتی یک قطره آب تجربه کنید. AquaSensorاستفاده از آب را براساس نوع و درجه لکه و کثیفی تنظیم می کند، با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو هرچه بهتر بکار می رود .بسته به مواد غذایی باقیمانده، چربی یا مواد شوینده موجود، چرخه شستشو با توجه به نیاز تنظیم می شود و هر چقدر کثیفی و لکه بیشتر باشد مقدار مصرف آب نیز متغییر می باشد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


EcoSilence Drive قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد
موتور بدون صدا EcoSilence Drive بسیار کارآمد، سریع و آرام است و فشار آب را روی ظروف دقیق برای تمیزی عالی و مناسب برای هر نوع بار تنظیم می کند. همه اینها منجر به استفاده کمتر از آب ، انرژی کمتر و همیشه نتایج بی عیب و نقص می شود. به جای استفاده تسمه ، آن را توسط آهنرباهای قوی و دائمی هدایت می شود. این به این معنی است که اصطکاک بیشتری وجود ندارد. و به نوبه خود، هیچ سایش و پارگی و یا از دست دادن انرژی به وجود نخواهد آمد.در نتیجه بهترین عملکرد را نیز از خود بجایی می گذارد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


تکنولوژی ActiveWater آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر
این فن آوری نوآورانه بهینه سازی بهره وری و تضمین تمیز کردن محیط زیست برای نتایج عالی تمیز کردنرا فراهم می کند. صرفه جویی در آب و انرژی از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر به دست می آید.به وسیله این فناوری ظروف تمیز تر و صرفه جویی در آب و انرژی بیشتر می می شود به همین خاطر است که ظرفشویی بوش در بین مارک های موجود در بازار یک سرو گردن بالاتر است.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


کشو مخصوص کارد و چنگال ( vario )
ظرفشویی های بوش 90 درصد دارای این سبد مخصوص کارد وچنگال می باشد که این مدل 68mw06e نیز از این دسته مدل های پر فروش بوش هست که این سبد رو دارد. این مکان به شما اجازه می دهد فضای بیشتری برای ظروف از جمله بشقاب و دیس های بزرگ داشته باشید این سبد ظرفیت جایی دادن قاشق و چنگال 14 نفر را دارد و از بارگیری و تخلیه راحت تری نیز برخوردار می باشد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


برنامه های خودکار
ظرفوشویی بوش سری 6 دارای برنامه های شستشو متعددی است که شما را در تمیز و خشک کردن هر چه بهتر ظروف کمک می کند آنها بهترین شستشو را به صورت اتوماتیک تضمین می کنند. استفاده از آب و درجه حرارت آب و همچنین زمان شستشو دقیقا مطابق با سطح لکه و کثیفی تنظیم می شود، بهترین نتایج را فراهم می کند و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز در بر خواهد گرفت.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


 HygienePlus با دمای فوق العاده بالا
HygienePlus یک گزینه جدید است که می تواند به بسیاری از چرخه های شستشو افزوده شود و حداکثر عملکرد بهداشت را از طریق تمیز کردن ضد باکتری ها تضمین کند. این امر با افزایش درجه حرارت بالا در دمای 70 درجه سانتی گراد در طول شستشو به مدت 10 دقیقه حفظ شود. که برای مدت طولانی نگهداری می شود. HygienePlus به همین دلیل ایده آل برای همه افراد با بالاترین نیازهای بهداشتی،استفاده می شود به عنوان مثال. خانواده هایی که با نوزادان مبتلا به آلرژی هستند. گزینه جدید موجود در بسیاری از برنامه ها است و به لطف تمیز کردن آنتی باکتریال، حداکثر سلامت را تضمین می کند. به همین دلیل  این فناوری ایده آل برای افرادی است که استانداردهای بهداشتی بالایی دارند، وجود دارد بسیار مناسب است شما می توانید همچون عکس بالا شیشه شیر بچه یا وسایل حساس کودکان تان را داخل ظرفشویی بزارید و با کمک این فناوری آنها را تمیز و عاری از هرگونه میکروب کنید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


برنامه Silence دی سیبل SuperSilence (42-45)
برنامه سکوت یا سایلنت آرامترین راه برای کارکردن ماشین ظرفشویی شماست. فعال سازی آن، به طور خودکار سطح صدا ماشین ظرفشویی را به حداقل ممکن کاهش می دهد. این به لطف یک برنامه اختصاصی Eco 50 C است. ماشین ظرفشویی بوش مدل sms68mw06e به خودی خود سایلنت وبی صدا است اما با فعال کردن این برنامه صدای این ظرفشویی تا 42 دیسبل پایین می آید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


فناوری حفاظت از شیشه وکریستال
این فناوری با شکستن آب های سخت و اهکی از خدشه وارد کردن ومخدوش کردن لیوان های شیشه ای وظروف کریستال جلوگیری می کند با شکستن اب به وسیله ای فناوری آب را نرم وملایم می کند ماشین ظرفشوییBOSCH  سری 6 مدل sms68mw06e به طور مداوم سختی آب را اندازه می گیرد و برای شستشو آن را به اندازه کافی نرم می کند.و این تکنولوژی شستشو آرام و فوق العاده تمیز را ضمانت می کند.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e


شروع آسان و از برنامه پیش تنظیم شده در زمان دلخواه
ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تابع نگهداری شما اجازه دهد برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای شما، در هر زمان از روز، در ساعات کار و یا در شب، مدیریت و تنظیم کنید. پس از شروع برنامه، نمایش زمان دقیق باقیمانده را نشان می دهد.زمانی که شما لازم می دانید که منزل نباشید و مجبور هستید ظرف ها را هم بشورید به آن یک زمان معین شده می دهید که بعد از خارج شدن از منزل ظرفشویی شروع به شستشو کند و ظرف های تمیز و خشک شده را تحویل دهد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e

رنامه شستشو کریستال با 40 درجه سانتیگراد
برنامه های شیشه ای 40 درجه سانتیگراد، به آرامی کریستال را پاک می کند، در عین حال با خشک شدن کامل، آنها را روشن می کنند. این به این دلیل است که دمای پایین و زمان خشک شدن بیشتر میشود در نتیجه: کریستال ها خشک و روشن باقی می مانند.این برنامه از کمترین میزان انرژی نیز استفاده می کند.

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 6 مدل sms68mw06e

شیر قطع کن اتومات(AcquaStop)
ماشین ظرفشویی که خود را از آسیب آب محافظت می کند. با ماشین ظرفشویی بوش، شما امنیت خانه خود را ارزش می گذارید. سیستم AquaStop شامل یک شیلنگ ورودی مخصوص دو جداره، یک سوپاپ ایمنی و یک کف پلاستیکی با سوپاپ شناور است و 100٪ حفاظت در برابر آسیب های آب را تامین می کند. این امر بوسیله طول عمر دستگاه تضمین شده است.در حداقل کاهش آب، در هر کجا که در داخل دستگاه اتفاق می افتد، سیستم AquaStop، فورا قطع جریان ورودی و اجتناب از ورود آن به منزل شما می شود. بوش در تولید سری 6 ماشین ظرفشویی خود در برابر آلودگی آب، شستشو پس از شستشو را ارائه می دهد.
 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی محصول
مدل
SMS68MW06E
ظرفیت
14 نفره
کشورسازنده
آلمان Germany
شرکت سازنده
بوش BOSCH
رده انرژی
++A
جنس بدنه
فولاد ضد زنگ
تعداد برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو
8 برنامه شستشو
Glas 40 °C ( شیشه و ظروف حساس)
Intensive 70 °C (ظروف خیلی چرب)
Auto 45-65 °C
Eco 50°C
Silence 50 °C
1h 65 °C(یک ساعت و 65 درجه سانتی گراد)
Schnell 45 °C
Vorspülen (شستشوی اولیه )
خصوصیان برنامه شستشو Eco 50°C
مصرف انرژی در برنامه Eco 50°C
0.93 کیلو وات ساعت
زمان برنامه شستشو در حالت Eco 50°C
210 دقیقه
مصرف آب در برنامه Eco 50°C
9.5 لیتر
اتصال Wi-Fi
نشانگر پر بودن نمک
صفحه کلید لمسی
سیستم هیدرولیکی ActiveWater
ویژگی های قفسه های دستگاه
تعداد سبد
3 سبد
قابلیت تنظیم سبدها در 3 ارتفاع مختلف Vario Flex
قابلیت تاشو بودن سبدها
سبد مخصوص قاشق و چنگال
سیستم محافظت از ظروف شیشه ایی Aque Mix
Hygience Plus
Vairospeed plus
Intensive Zone
Home Connection
قفل کودک
نشانگر زمان باقیماده
وزن و ابعاد
پهنا - ارتفاع - عمق
60 * 84.5 * 60 سانتی متر
وزن بر حسب KG
52.338 کیلو گرم
میزان صدا
41 دسی بل
مصرف انرژی در هر چرخه
مصرف انرژی 266 کیلووات ساعت در سال بر اساس 280 دوره تمیز کردن استاندارد
طول سیم برق
175 سانتیمتر
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمرکز خودکار
سیستم تاخیر در شروع برنامه
1 تا 24 ساعت
مبدل های حرارتی (سیستم خشک کردن)
موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی BLDC
سنسور میزان آب مصرفی Aqua Sensor
سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی
سنسور تشخیص تعداد ظروف Load Sensor
4 گزینه شستشو ویژه
ExtraDry
HygienePlus
VarioSpeedPlus
emoteStart
برنامه جرم گیری دستگاه (Machine Care)
عملکرد Home Connect: کنترل از راه دور
سیستم سبد varioDrawer برای سبد سوم
سیستم EasyMove
ارتفاع قابل تنظیم سبد بالایی حتی در صورت پر بودن کامل ظرفیت سبدها
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کننده خودکار
دارد

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha