ظرفشویی 13 نفره بوش سری 4 رنگ سفید مدل SMS46MW10MBOSCH dishwasher Serie 4 SMS46MW10M

ظرفشویی 13 نفره بوش سری 4 رنگ سفید مدل SMS46MW10M
مدل
SMS46MW10M
ظرفیت
13 برنامه
تعداد برنامه شستشو
6 برنامه شستشو
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱/۴
تضمین اصالت:
تماس بگیرید
اضافه به مقایسه

مشخصات وقیمت واقعی ظرفشویی بوش سری 4 سفید 13 نفره مدل SMS46MW10M

 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


ساختار کلی
ماشین ظرفشویی  Bosch SMS46MW10M دارای ظرفیت 6.4 لیتر است و عملکرد فوق العاده ای با حداقل مصرف آب ارائه می دهد. این ظرفشویی کلاس کارآیی انرژی A ++ دارد که باعث می شود تا ماشین ظرفشویی وسیله شستن و پاک کردن ظروف کثیف خود را به طور موثرارتقا ببخشد. ماشین ظرفشویی بوش شامل سیستم سبد VarioFlex Plus و VarioDrawer Plus برای حداکثر انعطاف پذیری و تعداد زیاد اتاق می باشد. ماشین ظرفشویی شیک SMS46MW10M دارای برنامه های اتوماتیک است که میزان مصرف آب و درجه حرارت را به میزان مطلوب در هر شرایطی تنظیم می کندAquaSensor با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت چرخه شستشو، تشخیص لکه های عالی را ارائه می دهد. پرتوها ذرات باقی مانده غذا، چربی یا بقیه مواد شوینده را تجزیه و تحلیل می کنند و بررسی می کنند که آیا شستشوی بیشتر نیاز است یا خیر. ماشین ظرفشویی هوشمند بوش دارای یک مبدل حرارتی است که با مراقبت ویژه شیشه و کریستال را مورد استفاده قرار می دهد. مبدل حرارتی آب را در مخزن شستشوی پیش گرم می کند تا از شوک های دما به ظروف جلوگیری شود. این همچنین شامل گزینه HygienePlus است که به دلیل تمیز کردن آنتی باکتریال، بهداشت عالی را تامین می کند. تعداد برنامه های شسشتو این ظرفشویی بسیار متنوع و کارآمد می باشد که مهم ترین آن ها شسشتو سریع،شسشتو خودکار و شستشو ظروف شیشه ای و کریستال بدون ذره ای خراش و زدگی می باشد این ظرفشویی دارای سه سبد جداگانه و قابل تنظیم می باشد. در ادامه مطلب به تمامی کارایی این ظرفشویی خواهیم پرداخت. ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


کشو و سبد تاشو (VarioDrawer)
رفشویی های بوش 90 درصد دارای این سبد مخصوص کارد وچنگال می باشد که این مدلSMS46MW10M نیز از این دسته مدل های پر فروش بوش هست که این سبد رو دارد. این مکان به شما اجازه می دهد فضای بیشتری برای ظروف از جمله بشقاب و دیس های بزرگ داشته باشید این سبد ظرفیت جایی دادن قاشق و چنگال 13 نفر را دارد و از بارگیری و تخلیه راحت تری نیز برخوردار می باشد.
سبد کشویی Vario Drawer فضای بیشتر و باز تری را برای جای دادن ظروف برای شما باز می کند بعضی مواقع برای جایی دادن ملاقه و یا فنجان اسپرسو فضایی برای قرار دادن ندارید اما با بودن این سبد که قابل انعطاف و مهار کردن اقلام در خود است به راحتی شستشو را ادامه دهید در این سبد پانل های قرمز رنگی جهت مهار کرئن قاشق کارد وچنگال می باشد که این امر برای یک شستشو تمیز بسیار عالی می باشد این پنل ها یا کمربند مهار کننده قابل خوابیدن و انعطاف پذیری هستند که خیلی راحت از یک سبد قاشق چنگال به سبد ملاقه و فنجان های کوچک تبدیل می شود و یا با هم در یک شستشو قرار بگیرند.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


با فناوری  VarioSpeed Plus سه بار سریع تر شستشو و خشک کنید
با استفاده از گزینه VarioSpeed Plus، یک مهمانی کامل پز از ظرف آشپزخانه را می توان شستشو و خشک شده با بیشترین سرعت ممکن انجام داد. زمان شستشو با فشار دادن یک دکمه به میزان 66٪ کاهش می یابد، که با استفاده از شستشو معمول این پروسه به زمان بیشتری احتیاج پیدا می کند.شما فقط باید گزینه VarioSpeed Plus را فعال کنید تا به سرعت شستشو را تکمیل کند مثلا برای ناهار خانوادگی و یا جشن تولد که مهمان های زیادی دارید و در نتیجه ظروف بیشتری نیز کثیف می شود با کمک این برنامه هر دفعه ظروف تمیز بیشتری را در اختیار خواهید داشت.
 


ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


شروع آسان و از برنامه پیش تنظیم شده در زمان دلخواه
ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تابع نگهداری شما اجازه دهد برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای شما، در هر زمان از روز، در ساعات کار و یا در شب، مدیریت و تنظیم کنید. پس از شروع برنامه، نمایش زمان دقیق باقیمانده را نشان می دهد.زمانی که شما لازم می دانید که منزل نباشید و مجبور هستید ظرف ها را هم بشورید به آن یک زمان معین شده می دهید که بعد از خارج شدن از منزل ظرفشویی شروع به شستشو کند و ظرف های تمیز و خشک شده را تحویل بگیرید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


سنسور تشخیص بار
ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46MW10M از امکانات بسیار بالای جهت شستشو برخوردار می باشد یکی از این برنامه ها سنسور بار است که  می توان با آن انرژی بیشتری را صرفه جویی کرد. این فناوری اجازه می دهد تا شما به طور خودکار در صرفه جویی  آب و انرژی با ظروف کمتر.انجام دهید وزن بار توسط سنسور سرعت چرخش اندازه گیری می شود. بارهای بزرگ نیاز به آب بیشتری دارند و و بار های کمتر به آب کمتری نیاز دارند که این امر سطح مصرف را آب کاهش می دهد.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


مبدل حرارتی
این فناوری همیشه درجه حرارت مناسب برای مراقبت مطلوب از ظروف را ارائه می دهد.ماشین های ظرفشویی با مبدل های حرارتی کریستال و ظروف چینی را در نهایت حفاظت ، تمیز و خشک می کند. آب برای پیشگیری از هر گونه شوک حرارتی، که از قبل گرم شده و از آسیب زدن به سطوح ظریف تر،جلوگیری می کند.این مبدل باعث می شود که ظروف کریستالی و شیشه ای شما برای بارها و بارها بدون هیچ تغییر و کدری در این ماشین ظرفشویی شسته و خشک شود.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


فناوری AquaSensor  تشخیص لکه ،ظروف تمیز و روشن
با کمک AquaSensor  نتیجه تمیز کردن کامل را بدون اتلاف حتی یک قطره آب تجربه کنید. AquaSensorاستفاده از آب را براساس نوع و درجه لکه و کثیفی تنظیم می کند، با استفاده از پرتوهای نور برای مدیریت شستشو هرچه بهتر بکار می رود .بسته به مواد غذایی باقیمانده، چربی یا مواد شوینده موجود، چرخه شستشو با توجه به نیاز تنظیم می شود و هر چقدر کثیفی و لکه بیشتر باشد مقدار مصرف آب نیز متغییر می باشد. AquaSensor بسته به مقدار ذرات لکه و بقایای چربی یا مواد شوینده، تعیین می کند که آیا لازم است روند شستشو ادامه یابد یا خیر.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


HygienePlus با دمای فوق العاده بالا
HygienePlus یک گزینه جدید است که می تواند به بسیاری از چرخه های شستشو افزوده شود و حداکثر عملکرد بهداشت را از طریق تمیز کردن ضد باکتری ها تضمین کند. این امر با افزایش درجه حرارت بالا در دمای 70 درجه سانتی گراد در طول شستشو به مدت 10 دقیقه حفظ شود. که برای مدت طولانی نگهداری می شود. HygienePlus به همین دلیل ایده آل برای همه افراد با بالاترین نیازهای بهداشتی،استفاده می شود به عنوان مثال. خانواده هایی که با نوزادان مبتلا به آلرژی هستند. گزینه جدید موجود در بسیاری از برنامه ها است و به لطف تمیز کردن آنتی باکتریال، حداکثر سلامت را تضمین می کند. به همین دلیل  این فناوری ایده آل برای افرادی است که استانداردهای بهداشتی بالایی دارند، وجود دارد بسیار مناسب است شما می توانید همچون عکس بالا شیشه شیر بچه یا وسایل حساس کودکان تان را داخل ظرفشویی بزارید و با کمک این فناوری آنها را تمیز و عاری از هرگونه میکروب کنید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


برنامه Silence دی سیبل SuperSilence (42-45)
برنامه سکوت یا سایلنت آرامترین راه برای کارکردن ماشین ظرفشویی شماست. فعال سازی آن، به طور خودکار سطح صدا ماشین ظرفشویی را به حداقل ممکن کاهش می دهد. این به لطف یک برنامه اختصاصی Eco 50 C است. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M به خودی خود سایلنت وبی صدا است اما با فعال کردن این برنامه صدای این ظرفشویی تا 44 دیسبل پایین می آید.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


تکنولوژی ActiveWater آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر
این فن آوری نوآورانه بهینه سازی بهره وری و تضمین تمیز کردن محیط زیست برای نتایج عالی تمیز کردنرا فراهم می کند. صرفه جویی در آب و انرژی از طریق توزیع آب هدفمند، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر به دست می آید.به وسیله این فناوری ظروف تمیز تر و صرفه جویی در آب و انرژی بیشتر می می شود به همین خاطر است که ظرفشویی بوش در بین مارک های موجود در بازار یک سرو گردن بالاتر است. مدیریت منابع آب صرفه جویی در مصرف آب هوشمند با حداقل مصرف در هر مرحله شستشو به دست می آید. به عنوان مثال ماشین ظرفشویی ActiveWater Eco تنها با استفاده از 6 لیتر آب در برنامه استاندارد با تمیز کردن بهداشتی بهینه سازی شده استفاده می کند.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


سبد متحرک و انعطاف پذیر
ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M دارای سه سبد داخلی و قابل تنظیم می باشد سبد بالایی را می توان در سه سطح از ظرفشویی تا 5 سانتی متر حتی زمانی که سبد را پر ظروف کرده اید این ویژگی نشان از کیفیت بالای ریل و متحرک بودن ومقاوم بودن این سبد می باشد این کار باعث می شود تا فضای بیشتر و دلخواهی داشته باشید سیستم RackMatic ارتفاع را برای شما تنظیم می کند.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


EcoSilence Drive قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد
موتور بدون صدا EcoSilence Drive بسیار کارآمد، سریع و آرام است و فشار آب را روی ظروف دقیق برای تمیزی عالی و مناسب برای هر نوع بار تنظیم می کند. همه اینها منجر به استفاده کمتر از آب ، انرژی کمتر و همیشه نتایج بی عیب و نقص می شود. به جای استفاده تسمه ، آن را توسط آهنرباهای قوی و دائمی هدایت می شود. این به این معنی است که اصطکاک بیشتری وجود ندارد. و به نوبه خود، هیچ سایش و پارگی و یا از دست دادن انرژی به وجود نخواهد آمد.در نتیجه بهترین عملکرد را نیز از خود بجایی می گذارد.
 


ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


فناوری حفاظت از شیشه وکریستال
این فناوری با شکستن آب های سخت و اهکی از خدشه وارد کردن ومخدوش کردن لیوان های شیشه ای وظروف کریستال جلوگیری می کند با شکستن اب به وسیله ای فناوری آب را نرم وملایم می کند ماشین ظرفشوییBOSCH  سری 4 مدل SMS46MW10M به طور مداوم سختی آب را اندازه می گیرد و برای شستشو آن را به اندازه کافی نرم می کند.و این تکنولوژی شستشو آرام و فوق العاده تمیز را ضمانت می کند.
 

ظرفشویی 14 نفره بوش سری 4 مدل sms46mi10m


برنامه های خودکار
ظرفوشویی بوش سری 4 دارای برنامه های شستشو متعددی است که شما را در تمیز و خشک کردن هر چه بهتر ظروف کمک می کند آنها بهترین شستشو را به صورت اتوماتیک تضمین می کنند. استفاده از آب و درجه حرارت آب و همچنین زمان شستشو دقیقا مطابق با سطح لکه و کثیفی تنظیم می شود، بهترین نتایج را فراهم می کند و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را نیز در بر خواهد گرفت.


 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی محصول
مدل
SMS46MW10M
ظرفیت
13 برنامه
قطعات محصول
آلمان GERMANY
جنس بدنه
فولاد ضد زنگ
تعداد برنامه های شستشو
تعداد برنامه شستشو
6 برنامه شستشو
Intensive 70 °C (ظروف خیلی چرب)
Auto 45-65 °C
Eco 50°C
شستشوی سریع 65 درجه سانتی گراد
Night Program 50 °C
شستشوی سریع Quick wash
خصوصیان برنامه شستشو Eco 50°C
مصرف انرژی در برنامه Eco 50°C
0.907 کیلو وات
زمان برنامه شستشو در حالت Eco 50°C
195 دقیقه
مصرف آب در برنامه Eco 50°C
1792 لیتر در سال، بر اساس 280 دوره تمیزکاری استاندارد. آب فعلی بستگی به نحوه استفاده از دستگاه دارد.
مصرف انرژی در برنامه Eco 50°C
254 کیلوگرم سال (نرژی فعلی به نحوه استفاده از دستگاه بستگی دارد.)
ویژگی های دستگاه
سیستم آب هیدرولیک
ضد نشت آب
سنسور تشخیص میزان آب
سیستم محافظ از ظروف شیشه ایی
نشانگر پر بودن نمک
سیستم هیدرولیکی ActiveWater
ویژگی های قفسه های دستگاه
تعداد سبد
3 سبد
قابلیت تنظیم سبدها در 3 ارتفاع مختلف Vario Flex
قابلیت تاشو بودن سبدها
سبد مخصوص قاشق و چنگال
قفل کودک
وزن و ابعاد
پهنا - ارتفاع - عمق
60 * 84.5 * 60 سانتی متر
وزن بر حسب KG
52.838 کیلو گرم
میزان صدا
44 دسی بل
طول سیم برق
175 سانتیمتر
موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی BLDC
سنسور میزان آب مصرفی Aqua Sensor
4 گزینه شستشو ویژه
ExtraDry
HygienePlus
VarioSpeedPlus
برنامه جرم گیری دستگاه (Machine Care)
عملکرد Home Connect: کنترل از راه دور

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha